Детство : © Български Бебе Център
Страници:  <<1234567>>
Страница:6 от 7
Re: cvete Дечица родени през 2,3,4/2007cvete
Изпратено: vladimirova (IP регистриран)
Дата: 30 November, 2010 14:10

Вале,, наистина от доста време почти никой не пише.
Щом боледуванията ви са от този тип "градински" кашлици и сополки защо не пробваш нещо стимулиращо да даваш. Като коластра, клеева тинктура, пчелно млечице или някакви витамини. То е ясно, че няма как да спрат да боледуват изобщо, но поне бързо и леко да им минава.
Емо ходи на градина в Едгар Бороу. Никито къде е?
Между другото честит ви втори син. Да ви е жив и здрав, да расте весел и обичан.
Ренито се преместиха още края на лятото. Мимито е там на градина и вече и тя свикна да ходи.
За именни дни не съм носила нищо, защото моите нямат, но според мен бонбони или някакви сладки и сокче е достатъчно.

Изпратено: top4o80 (IP регистриран)
Дата: 30 November, 2010 21:57

Мерси за честитката, ники е в дг белослава намира се в 11 блок.
СЕга му давам витамини фортекс и да чукна на дърво от както ги пие не се е разболявал ама тая кашлица ни изтормози. А за хомеопатията от бая време се чудя , ама една приятелка се е запалила по нея и за нея питам.

baby baby

Re: Дечица родени през 2,3,4/2007
Изпратено: zhabche (IP регистриран)
Дата: 5 December, 2010 21:45

Здравейте и от мен. Аз покрай курса и танците все нямам времеда седна пред компа.
Ние сме коледно настроени и чакаме да падне големият сняг за да извадим шейните и хайде на пързалка. Вили от кога е за мънкала за шейната, ама все няма късмет детето. Днес заваля, ама нищо не се задържа.
Вили две седмици си беше в къщи - първо баба й беше отпуска,та пожела цяла седмица да я гледа в тях. После ние с баща й бяхме цяла седмица отпуска и пак почивка, но в понеделника вече беше на детска градина. Та отивам да я взема във вторника и гледам групата й са писали писмо до Дядо Коледа кое дете какво иска. Моята щерка си е поръчала кукла Барби с много рокли и обувки и чанти, и чашки за сервиране. Та дядо Коледа трябва да помисли по въпроса.

ЖИВОТЪТ Е ТАКЪВ КАКЪВТО СИ ГО НАПРАВИШ!!!

Дата: 7 December, 2010 15:43

Привет и от мен.
Емо в градината беше казал, че иска пушка, но днес сутринта ме осведоми, че вече иска кола. Пушката съм я купила, сега трябва и кола да търся. А в къщи има сигурно два чувала с коли всякакви модели и размери.
Аз пък още изобщо нямам коледно настроение. Даже купуването на подаръци ми е досадно, защото се чудя какво да взема. Ще трябва да се напъна в събота поне елхата да украсим, та може нещо да ми трепне grinning smiley
Иначе гледаме оферти за ски почивка. Мартин много дава зор, че вече много му се карало. Купихме му нов екип,че миналогодишния вече му окъся. Мъжа ми е решил, че трябва вече и Емо да се учи да кара, та и него го оборудвахме. Живот и здраве ще видим какво ще излезе.

Дата: 8 December, 2010 09:26

И моето коледно настроение се губи тази година и още не съм извадила елхата.
А за подаръците Ники си е поръчал влак с релси и пожарна кола.

baby baby

Дата: 12 December, 2010 11:51

Аз пък съм много коледно настроена. С Вили чакаме с нетърпение Коледа.Вече съм приготвила подаръците, остава само на тати да купя подаръка и съм готова. Тази година мисля да го изненадам, та да видим как ще реагира. Но да си призная честно тези дни нещо съм все ядосана и всичко ме дразни, но ще ми мине.

Дата: 13 December, 2010 14:01

Ние украсихме в събота елхата и Емо сега чака дядо Коледа и все ме пита кога ще дойдел. Явно си мисли, че щом имаме елха и веднага трябва да пристигне. Днес заваля и първия сняг. За мен това е ужас ама Мартин се кефи максимално. Сега бърза да си напише домашните, че да излизал на вън. Чак му завиждам за ентусиазма. А аз като гледам как вали и трупа чак ми се реве. Искам лятоооооо.

Дата: 13 December, 2010 17:47

честит първи сняг
и николай много се радва на снега а на мен не ми се подава носа навън в тоя студ и сняг.
и аз вече взех подаръците за децата , а пожарната кола много трудно я намерихме обиколихме почти всички магазини и все нищо свястно , най накрая я намерихме и утре дядо коледа ще я подарява в детската градина.

baby baby

Дата: 15 December, 2010 18:38

Миленче, може ли да ми пратиш телефона на хомеопата ти да го дам на моята позната да и звънне. То и тя това иска да не ги тъпче с лекарства.

baby baby

Дата: 16 December, 2010 11:57

Вале, на 14-ти бяхме при нея за проследяване на Емо и отворих темата, че нали ме беше питала, но ми каза, че в близките поне 6 месеца няма да приема пациенти, защото имала много и става доста натоварен графика. При нея часовете за преглед вървят с месец напред. Имам телефон на една друга, която се намира срещу сладкарница Неделя на 6-ти септември, ако искаш ще ти го дам да пробва.
Между другото честит ни втори сняг grinning smiley

Дата: 17 December, 2010 22:21

От вчера сутринта е заваляло при нас и чак днес следобяд спря. Затрупа ни малко сняг и Вили е на седмото небе. Днес като отивахме на градина Вили се нахвърли върху неразринатият сняг и преспите. Аз й се карам, тя се забавлява и вижда,че не мога да я стигна защото бях с неподходящи обувки. Абе цирк направо. Но е много щастлива и утре с баща си отиват на пързалката. От кога е приготвена шейната само нямаше подходящо време. Но сега вече е само за игра. като я гледам колко се радва и на мен ми става радосно и се смея с нея. Напомня ми на мен когато бях дете и паднеше снегът, веднага грабвахме шейните, чувалите със слама и на пързалката. Ех!
Ние отдавна украсихме елхата с лампичките и сега чакаме само Дядо Коледа.На 21.12 ще идва в детската градина и днес занесохме подаръка. Решила съм тази година да купя по някое сладко на децата да се почерпят. Но незнам какво да е. Мислех си за по една суха пастичка, но все повече се отказвам от това си намерение. Дайте някакво предложение.

Дата: 18 December, 2010 19:19

Миленче ако си чувала добри отзиви за нея прати ми телефона.

baby baby

Дата: 22 December, 2010 11:05

Вале,ще ти го напиша на лични. Не смея да препоръчвам, защото нали знаеш, един доволен, друг разочарован, всеки има различен поглед върху нещата. По принцип да се лекуваш само с хомеопатия / по-точно да устискаш / не е лесно, особено в началото докато видиш резултата, но щом приятелката ти е решила - да пробва. Дано да има търпението и смелостта да не дава други лекарства, защото много мои познати пробваха, но не успяха и се отказаха. Успех й пожелавам и добри резултати.

Вчера беше коледното тържество на Емо в градината и от днес ще си е в къщи, защото започнаха сборни групи и не ми се иска да го пускам. Живот и здраве след Нова година ще ходи пак. Дядо Коледа му донесе желаната пушка с бонус и пистолет към нея и той е много доволен. Снощи се разкарва из къщи като каубой. След обяд ще ги водя в Мола пак на някакво Коледно тържество, а утре сме на рожден ден в детски клуб. Програмата е запълнена.

Успешен ден и весели празници на всички.

Дата: 27 December, 2010 19:31

ВЕСЕЛА КОЛЕДА НА ВСИЧКИ. БЪДЕТЕ ЗДРАВИ, МНОГО ОБИЧАНИ И НЕКА БОГ ВИ ЗАКРИЛЯ! ВЕСЕЛО ИЗКАРВАНЕ НА ПРАЗНИЦИТЕ! И ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ! smiling smiley

Дата: 27 December, 2010 21:57

Честита Коледа и от мен. Весело посрещане на останалите празници и честит имен ден на всички именници.

Изпратено: alegra (IP регистриран)
Дата: 10 February, 2011 23:33

Здравейте милички,толкова отдавна не съм писала че реших да вляза да видя дали паролите ми действат още...smiling smiley
Много ви се радвам на порастналите и хубави деца и обещавам да посещавам по често темите

Picture Captions
[Caption.iT - Face in Hole]

бебе Ема:
19.04.07-3350гр./50см.;
22.10.07-7800гр./69см.;
21.04.08-9100гр./77см.
09.02.09-12кг./87 см.

Дата: 13 February, 2011 10:34

Здравейте на всички. Май темичката ни "хвана паяжина"? Никой не пише в нея.
Да се похваля, аз вече приключих с курса си по английски език, сега си чакам само кетапчето.
Вили засега се държи да не се разболява от този гаден грип който "беснее" на всякъде, а и се стягаме за рожденният ден. Вече сме поръчали тортата за детската градина, за вкъщи, а за празненството с приятелчетата все още не съм поръчвала. Че като гледам колко болнио деца има малко ме притеснява да не се отложи празника.
Хайде напишете някой ред да видим вие как сте.

Дата: 18 February, 2011 21:03

Ей, Ради, браво на теб. Разписа се. Радвам се, че сте добре. Как е Емата, слуша ли?
Вале, поздравления за успешно завършения курс. Приятни предрожденни приготовления ви желая и пълен комплект от деца praznik
Ние сме добре. Емо от тази седмица тръгна на градина. Беше си в къщи по време на грипната ваканция, после аз пътувах до Венеция и майка ми го гледаше. Дано да е здрав да си ходи редовно.
Нямам търпение да се стопли вече и да стоим повече време навън. Това лошо време ме депресира.

Изпратено: reny (IP регистриран)
Дата: 25 December, 2011 18:58

Здравейте, Слънчица - малки и големи! Приятно ми е да видя, че все още пишете в темата, макар и да става все по-рядко и по-кратко. Признавам Ви майчета, Вие сте герои! Не мога да Ви се нарадвам, че въпреки ежедневните си ангажименти успявате да намерите време да драснете по някоя дума и тук. Наистина темичката ни е "прашлясала" и за малко да не я намеря. Надявам се да сте здрави, дечицата са пораснали, а кой знае - може и повече да са станали.
Случайно днес реших да Ви потърся. Отне ми време да издиря темичката ни. Относно промените в живота ни мога да кажа, че не скучая. Аз например се радвам вече на две мацки, които ме ангажират достатъчно, че да не мога очите да си измия понякога.
Приятно ми стана, като видях, че въпреки дългото ми неявяване в темичката все още си седят името на Симона и данните за нея. Благодаря за това.
Ще наминавам да попрочитам какво се е случило с Вас през годините.

Изпратено: ipp_70 (IP регистриран)
Дата: 25 January, 2012 09:30

Здравейте момичета!
Честита нова година на всички-живи и здрави както се казва!
Ей съвсем се забравихме...много имам да пиша ама дали има кой да ме чете smiling smiley
Големия син много порасна и вече е голям калпазанин,малката ходи на градинка и доста боледува,но пък иначе и харесва сред децата.Вече повече от година сме в новото жилище и така...при по-голям интерес ще пиша повече.

Цели се в луната, дори и да не улучиш ще попаднеш сред звездите!

Страници:  <<1234567>>
Страница:6 от 7

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.