Детство : © Български Бебе Център
Страници:  <<Първа страница...56789101112131415>>
Страница:14 от 15
Re: 1,2,3..желание си намисли и свещичките духни. / МАЙ 2007 /
Изпратено: sveta_s (IP регистриран)
Дата: 31 May, 2011 16:14

Мерси момичета,мога да кажа че въобще не е скучно у дома,а малкия е само на 11 дена smiling smiley))))
Иначе сме добре,хапва си бебчо,но май не му стига,та утре съм на акушерката да видим какво става...
Целувки от насsmiling smiley))

Изпратено: poli34 (IP регистриран)
Дата: 2 June, 2011 22:03

Света, честита рожба и тук, да ти е жив и здрав малкия юнак, с много любов и радост да ви дари!! kitka

Изпратено: Ralito (IP регистриран)
Дата: 21 June, 2011 18:18

Къде се изгубихте всички? smiling smiley

Lilypie Kids Birthday tickers

Изпратено: мърбълхет (IP регистриран)
Дата: 22 June, 2011 15:32

Ние сме на село. Другата седмица пак сме там. Аз от един месец не мога да си видя децата здрави и двете. Както казва Виктор "Пълна драма сме." Дано при вас нещата са по-добре и да си изкарате страхотно лято.

Изпратено: деси2 (IP регистриран)
Дата: 23 June, 2011 16:22

мърбълхет,дано скоро излезете от този омагьосан кръг и да успеете да се насладите максимално на лятото pregradka Така е с две дечица ,но няма как.

Изпратено: tintet1 (IP регистриран)
Дата: 23 June, 2011 16:53

мърбълхет -пожелавам ти да спрете да боледувате и да се отдадете на топлото време и хладната водичка.Всичко ще отмина !Какво да се прави ,така е с децата до като не си изградят имунната система все ще се виси пред докторските врати.

Дата: 24 June, 2011 10:28

За какъв имунитет говорим, при условие, че те, вирусите, мутираха и няма отърване от тях...Да се молим по - бързо и без последици да минават!!

Дата: 24 June, 2011 12:54

Имало едно време, един баща. Той бил много близък със сина си. Двамата си говорели за всичко, бащата му давал мъдри съвети и го учел как да се справя с живота.
Един ден обаче, бащата се разболял тежко. Усещайки, че краят му е близо, повикал сина си и му казал:

- Сине, аз си отивам от тоя свят и вече няма да можем да си говорим и да се съветваш с мен, както досега. Но в онзи голям дървен сандък съм оставил две кутии за теб – едната синя, а другата червена. Ако се случи така, че в живота ти нещата тръгнат много на зле, отвори синята кутия. А когато нещата ти тръгнат много на добре - отвори червената кутия!

Скоро след това бащата починал, погребали го.
Не се минало много време и работите на сина наистина тръгнали много зле. Тогава той си спомнил за думите на баща си, отишъл до сандъка, взел синята кутия и я отворил.
А там имало... парче пергамент, на което пишело:[2.bp.blogspot.com]

И действително, не след дълго работите постепено потръгнали.
Всичко се оправило и синът бил истински щастлив. Един ден той отново си спомнил за баща си и за последните му думи. Отишъл пак до големия дървен сандък и взел от там червената кутия. С любопитство надигнал капака и видял, че вътре в нея има подобно парче пергамент. Разгърнал го и прочел написаното:[2.bp.blogspot.com]

* * *

Да,
точно така:
Всичко минава!
И доброто, и лошото...

Затова,
нека в трудни дни да не се отчайваме,
а в моментите на радост и щастие
да не се самозабравяме!

Защото...
"и това ще мине!"

* * *

Хубав слънчев ден
и успешна нова седмица
ти пожелавам!
(усмивки)

Изпратено: деси2 (IP регистриран)
Дата: 24 June, 2011 13:21

Tintet celuvki

Дата: 26 June, 2011 10:13

Ваня, " И това ще мине " ми е като мото..Особено, когато имам проблем!!thumbs up

Дата: 7 July, 2011 07:06

Привет от Истанбул,момичета.Как е настроението? smiling smiley

Дата: 28 July, 2011 09:59

Ехоо, къде сте всички, нещо не пишем..winking smiley Как сте, къде карате лятото, дечицата как са? При нас проблема с ходенето на градина отново се появи - то не са писъци, ревове, истерии когато я водя в градината..Сега е при майка ми за една седмица и е много щастлива, но другата седмица отново очаквам същия проблем..Не ще и не ще да свикне да ходи на градина и това си е..При вас как стоят нещата? smiling smiley

Дата: 8 October, 2011 16:28

Ехоо,къде се изпокрихме всички?
Как е при вас? При мен нищо интересно.Аз пак си хващам пътя.Вечната пътешественичка smiling smiley .Приготвям багажите тези дни,летим за Ню Йорк с щерката.

Поздрави

Изпратено: diancheto (IP регистриран)
Дата: 11 October, 2011 20:55

Ку-ку!

Как сте група? Аз тук не съм влизала от памтивека направо, но няма и какво толкова да пиша де. Дейви проговаря трудно и бавно след стреса от кучето, коео му изкара акъла когато неше 2годишен sad smiley Вече отпушва поне де. Сега реди пъзел зад гърба ми, не предполагах даже, че толкова ще му се отдаде, хахах smiling smiley

Рали, на теб човек не може да ти хване краищата, все си на някъде smiling smiley

What is a friend? One soul in two bodies!

Дата: 12 October, 2011 11:01

Привет на старите "кримки" smoking smiley .И при нас така, аз на работа по цял ден, Анди на градинка и си ходи с кеф и те така.Подготвям се психически да оперираме 3-тата сливица, че миналата зима не спря да кашля от нея и сега съм и се "назлобила" да я махаме, но нещо не мога да набера смелост.
Това лято проговори вече много добре и казва Ррррррр... и много и се кефи и постоянно натъртва на буквичката "Р"когато я има в думата.
Дианче, ще проговори и Дейвид.Явно уплахата му е била силна за него сладурчето.Сети ли се да го заведеш при някоя баба да му "лее куршум против уплах"-понякога помага.Плануваме да сме в Сандански и ще ти се обадя да се видим и ще ти дам капки за "блокиране на говора от уплахата", ако до тогава не се е отприщил grinning smiley

Само така Рали, щом можеш да пътуваш, няма какво да му мислиш толкова.Де да можех и аз screaming smiley
Къде са другите мами?

Дата: 12 October, 2011 16:47

Ооо,Дианчето е тук.Не мога да повярвам. grinning smiley
Не знаех за инцидента с кучето.Всичко ще е наред.

На моята й се затваря устата,само когато спи и всичко изклюкарва,който я пита/та дори и да не я пита/.'р'-то го произнася още,когато навърши 3г.
Има някои думи,които ги казва още по бебешки:
самичи /сандвич/
кумпутърунче /лаптоп/
кумпутърун /компютър десктоп/
Най-редовно бешала,бяла,беших /бил(а)/

Сега минахме на вълна американски,догодина очаквам дори да ме поправя.Тези дни ще пратя снимки,за да съживя малко темичката.

Тинтин,и ние сме с трета сливица,др лято мислим да я махаме.Сложна процедура ли е? misli

Дата: 13 October, 2011 11:09

Не е сложна процедурата до колкото знам(под пълна упойка се прави и отнема 30-тина минутки),но след почивката в Сандански ще я направим и тогава ще имам по-точно инфо.
Мен си ми е страшно(имам си основателни причини знаеш)Решила съм да я "отупаме",защото миналата зима ми направи заради нея около 6 ларингита ,все кашляше.Махам я и толкоз misli

Изпратено: diancheto (IP регистриран)
Дата: 13 October, 2011 16:01

Рали, шашнах те а? хихииии grinning smiley

Аз напослеък много не форуствам и на компа даже не се засядам.

Тинтет, ляхме му куршум около половин година от случката, той преди това като видеше куче и изпадаше в истерия, покатерваше се по мен като опито маймунче и пищеше от ужас, поне куршума за това помогна много, сега им се навира в муцуните на кучетата, телето рогато!

Рали, като те слушам, все едно за Вики ми приказваш, същата работа, от 2.5г. говори ВСИЧКО и мълчи САМО, когато спи, по повода вече си ляга в 21ч thumbs up smiley Нямам уши за повече!

Иначе Дейви се оказа много бясно дете, в градината /сега е в нова, по-близо до у-щето на кака си/, вднага се сдушил с най-палавите и правят беля от беля grinning smiley - майчинко! В предишната градина, защото още не говореше почти нищо все си играеше сам, като отидех, много ми беше криво, и стана един такъв агресивен eye rolling smiley, разбирайки, че децата не могат да го разберат, все още като каже нещо иска да му го повторя, за да е сигурен, че съм го разбрала. Но има напредък де, не става всичко за 2 дни все пак.

Аз съм безработна, ако я нямаше финансовата криза вкъщи щеше да е брилянтно! grinning smiley

What is a friend? One soul in two bodies!

Дата: 22 November, 2011 16:37

Здравейте банда, аз не съм влизала от доста време тук и се радвам като виждам, че сте писали smiling smiley
Говоренето ми е болна тема - Дария говори, ама малко бебешки, р - то изобщо не го казва, по - сложните изречения трудно ги съставя, макар че полека - лека вървим на подобрение.. Притеснявам се, нали съм си паника, ама съм решила до 5 годишна възраст да изчакам и после, ако сме все така, да я заведа на логопед. Инак си има приятелки в градината, поне за това не се притеснявам, може да обясни какво и е и какво иска smiling smiley А вчера ми каза, че обула чорапките на Милен, защото той не можел сам да се обуе и тя му ги обула smiling smiley Инак за пъзели е много добра, имаме няколко и ги реди без проблем!! На компа сяда и си влиза в сайтове сама, изобщо много е оправна, ама пустото говорене..Макар че аз си спомням, че до почти 1 клас не казвах р..
Ами това е, оплаках се и аз, до скоро!!

Изпратено: мърбълхет (IP регистриран)
Дата: 23 November, 2011 09:47

Поли, не мисля, че трябва да се притесняваш. Аз съм същата паника. Моят малък синковец, твоят адаш Павел, от 10-месечен казва "тати", а на мен ми вика "нана" от два-три месеца насам. Не може да каже мама и това е, а вече е на година и половина. Много бавно проговаря. Виктор говори много добре. Знае много думи, но пък има едни такива сложни дето ги е чул по телевизията, използва ги без да знае значението им и се получават страшни безсмислици. Аз въобще не знам как да му ги обясня. Как да му обясня какво е комисия или компромис и други такива. Неговият проблем е друг. Не може да рисува, няма никакво чувство за ритъм и е отвратителен инат.

Страници:  <<Първа страница...56789101112131415>>
Страница:14 от 15

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.