Детство : © Български Бебе Център
Страници:  <<Първа страница...56789101112131415
Страница:15 от 15
Re: 1,2,3..желание си намисли и свещичките духни. / МАЙ 2007 /
Изпратено: деси2 (IP регистриран)
Дата: 23 November, 2011 10:28

гледам има раздвижване сред редиците smiling smiley
Поли,само "Р"-то да ви е проблема.Моята госпожица не казва половината от звуците,които се използват по принцип и все едни такива неща и се получават,че понякога и аз имам нужда от преводач wacko ,А за непознати да не говорим,нищичко не и хващат.Иначе проблем със съставянето на изречения няма,устата и не млъква.За логопед обаче още не съм се замисляла,надявам се да го израсте.братовчед и до скоро и той имаше такива проблеми,но ги преодоля.Все пак си имам едно наум.
Момичета я кажете как се справяте с болестите sad smiley Ние сме вотчайващо положение.откак са отворили градината е ходила точно за седмица.

Изпратено: poli34 (IP регистриран)
Дата: 23 November, 2011 10:58

Благодаря, момичета, успокоих се малко като зная, че има и други като нас..winking smiley Ние с болестите сме ок, за сега не ми е боледувала сериозно и бързо и минава, ако се разболее от някакъв вирус, но забелязвам, че с възрастта по- рядко боледува smiling smiley
Инак Дария рисува добре, даже много добре, според мен, рисува много красиви дървета, опитва се да рисува животни ( много са смешни, но пък се радвам, че се опитва )smiling smiley А пък като чуе музика и е първа скочила да танцува..smiling smiley Явно всеки си има нещо..winking smiley Инак за инат сме същите - голям инат, вече по- рядко се тръшва, но пък като се тръшне ме вади извън нерви..smiling smiley

Изпратено: Ralito (IP регистриран)
Дата: 27 November, 2011 23:21

Оо,банда.Хайде и аз да се запиша.
Ние сме добре,имахме празници тези дни и в общи линии мина в ядене на пуйка и шопинг.Днес водих госпожицата на басейн,много обича във вода и мисля да я запиша на плуване догодина.
Гледам за ината говорите..ами..теленца.Такива са.Никога не се е тръшкала и тропала с крака,но като не стане на нейното - вири носа и отива да си играе сама в стаята.Естествено подмята едно 'сърдя ти се',което вече е забравено след 15на минути.

Лека нощ ви желая на вас.Пишете.

Lilypie Kids Birthday tickers

Изпратено: мърбълхет (IP регистриран)
Дата: 6 June, 2012 20:48

Здравейте! Много отдавна никой не е писал тук. Вече си имаме 5-годишни умници, а никой не се е похвалил. Сигурно и на вас не ви остава много време за писане, но съм се затъжила и реших да попиша малко. Не, че има кой знае какво за разказване. Аз все още съм у дома (ползвам отпуската си) с второто "теле". Ей, не мога да ви опиша какъв инат е това малкото. Виктор с мед да го намажеш.
By linailina_2007 at 2012-06-06

Редактирано 1 пъти последният път 06.06.2012 20:56.

Дата: 6 June, 2012 22:58

Мърбълхет,страхотни сладури.Малкия колко е пораснал само откакто се видяхме...А Виктор не мога да го позная smiling smiley
И при нас нищо ново.Само дето вече си нямаме едно зъбче.Голям рев беше докато го извади баща и.А сега си имам щърбавелка.

Дата: 7 June, 2012 19:56

Е, то ще порасне бързо. Кое зъбче падна и кога?

Дата: 7 June, 2012 20:30

Отдолу,едно от предните.Малко след РД и се разклати и преди няколко дни баща и го извади.Другото се белее отдолу.А и още едно и се клати,но все още съвсем лекичко и ще почака winking smiley

Дата: 8 June, 2012 20:12

Е, браво на вас! Виктор още си живее с кариесите на млечните зъби. Хи-хи.

Страници:  <<Първа страница...56789101112131415
Страница:15 от 15

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.