Детство : © Български Бебе Център
Страници:  <<123456789>>
Страница:7 от 9
Re: И през тази година ,заедно ще бъде мартенско-априлската дружина/08/
Изпратено: iri21 (IP регистриран)
Дата: 8 October, 2011 09:55

Да ви почерпя заз дравето на дъщерята - има рожден ден!

Изпратено: poliglotkata (IP регистриран)
Дата: 8 October, 2011 19:37

Ири,да ти е жива и здрава дъщеричката ти

Сега съм уморена,но обещавам утре да се отчета.
Лека вечре.

Дата: 10 October, 2011 08:52

Добро утро,заведох малкия на детска и сега пия кафенце,днес съм втора смяна.Как сте вие,за Боби ,какво да кажа,миналата седмица първия ден беше без проблем,другите помрънкваше по малко,днес пак беше без проблем,каза ми "чао" и си влезе,дано вече да посвикне,но продължава да не спи там,но не иска и да лежи мирен,та малко ми се оплакван,но дано и с това да свикне,има много болни деца,цяла сутрин идваха родители да кажат ,че децата им няма да идват.Там често има куклен театър,както и днес и на него му е много интересно.Записах го и на английски език,пък ще видим.
Е,това е от мен,ето ви по едно кафенце за отскок

Изпратено: iina (IP регистриран)
Дата: 23 October, 2011 14:44

Здравейте,скъпи приятелки!
Предполагам,че имам огромна черна точка.Искам да се извиня за това, че не съм писала от много дълго време,виждам че всички сте ок,децата си растат и ние покрай тяхСега да кажа малко за Андрейка ,тя е добре много ,много е порасналаходи си на детска страшно и харесва,има любими книжки с числа и букви ,все иска да ги четем и учим.
Знае да брои до 10 и половината букви,голяма умница,а как ни манипулира само...
За послушанието какво да кажа много се инати , все на нейното да става о често се стига до сблъсък,аз явно не съм достатъчно строга.
Аз ходя също на работа,даже и в момента съм.
Поздрави и целувки от нас ,до скоро!

Изпратено: evolution (IP регистриран)
Дата: 29 October, 2011 17:36

Здравейте всички pregradka

Радвам се, че ходите на градина и дечицата свикват, големи са ни вече. Мия тъкмо тръгна и посвикна в градината и я затвориха за ремонт за един месец,пълен абсурд по това време. Аз съм отпуска по никое време също и сме си вкъщи.
Инче,браво на Андрея, голяма е умница наистина. Мия брои до 12,като презкача някоя друга цифра. Иначе познава някои буквички и ги пише,но хич не обича и не дава да и показваш,всичко сама да прави,даже и да "чете " smqh Все повече се разбираме,но хванат ли я бесовете е ужас.
Поли,как е Бобката, свикна ли вече?
Гале, Криско дано да е здрав вече.
Ири, как сте вие?
Поздрави и целувки от нас!

10.03.08 3,550 кг 50 см
10.03.10 13 kg 89 sm
10.03.11 15 кг 97 см
10.03.12 17 kg 104 sm

Дата: 13 November, 2011 19:49

Здравейте и от нас!
Браво на дечицата, че обичат да се занимават! Има време за всичко, не се притеснявайте! Като знам колко учене и писане им предстои, нека си играят повече!
Инче, къде започна работа, пак на същото ли място? Браво на Айчето, умница като майка си!
Еве, много неприятно , че по никое време отпуск. Та цяло лято не можаха ли да ремонтира? Браво и на Мийчето, че се занимава с учене и писане!
Поли, на английски в детската ли градина? Интересно ли му е на Бобката?
Ние сме доста палави и не сядаме на едно място - енергия голяма. Чудя се как ще се задържим през зимата с по-малко излизане навън?
Здрави да са дечицата това е най-важното!
Гале, не си се разписала ! Как е Крис?
хубава вечер!
cunki

Изпратено: iina (IP регистриран)
Дата: 30 November, 2011 00:45

Здравейте.
Как сте? Дружината ни нещо се поразпадна гледам,но все още държим фронта.
Ири започнах работа в един дом за възрастни хора,радвам се че е държавно!Васето голям палавник хихихи,как се спогаждате,слуша ли?
Еве браво на Мия,ще е самостоятелна.Иначе какво ново при вас?
Гале ,ти беше най редовна,какво става с вас?
Аз да ви се оплача,Андрейка е пак болничка.Какво става незнам,как настива в градинката ли?!как са ваще деца?
Иначе като цяло сте добре,чакаме с нетърпение празниците.
Желая ви лека и спокойна нощ и до скоро!

Дата: 30 November, 2011 14:30

Здравейте! Ири, Мия също е много щура и грам не се изморява, хем и на обяд не спи.. и като се започне едно катерене, скачане и дивеене няма укротяване. На разходки ходим,но не я изморяват особено. Да са живи и здрави пък нека си имат енергия.
Инче, Мия пак ми кашля и отново си е вкъщи. Доки казва,че е на алергична основа и да махаме всички плюшени играчки и изкуствени материи. Ако знаете някой добър алерголог-хомеопат ще ми е от голяма полза. Градината е почти готова,но са сборни групи и е ужас. Яслата е в нашата група и като я взимах миналата седмица нямаше къде да се стъпи от деца. Предпочитам да си е вкъщи докато се нормализират нещата.
Да се похвалим/оплачем вече ходим на зъболекар и правим зъбките,че и кариеси си имаме.Сега има една програма нещо като запечатване на зъбките да не им се образуват кариеси със силант, но май е от 5 до 9 годишни. Ще питам дали и за нас става.
Вече имаме елха и джуджетата снощи са взели писмото до дядо Коледа wink1 и сега ще има да го чакамееее,само затова си говорим. Мия е лесна,иска голям подарък smiling smiley
Как сте всички,драснете по един ред!
Целувки от нас!

10.03.08 3,550 кг 50 см
10.03.10 13 kg 89 sm
10.03.11 15 кг 97 см
10.03.12 17 kg 104 sm

Дата: 2 December, 2011 21:42

Здравейте набързо и от мен.
Гледам пишете за буйни деца,ами включете и Боби,ей направо незнам откъде такава енергия от него при условие,че не спи в детската градина,а и има огромна мания да щипе уши,наедно детедори бил разкървил ушето,не спра да тича,скача,за мой ужас пищи яко,мрънка за глупости и т.н
За кариесите,не помня дали писах,но той има вече две пломби,на него много му хареса да ходи на зъболекар,не се уплаши от машинката,дори се седя сам на стола,но доки каза да забравим за близалките,ако искаме да запазим зъбките.
Какво друго да кажа,Боби издържа целидва месеца да не боледува,до преди две седмици,почина свекърва ми и заради това идваха доста хора от провинцията и ние няколко пъти го водехме до тях и обратно и то вечер,защото небяха говиждали роднини и резултата е вече две седмици не е на детска и изкара хем ангина,хем бронхит,два АБ за една седмица и куп други лекарства,надявам се от понеделник да е на линия.
Ние сменихме помещението на магазина и си беше разправия.Гале ,ако имаш път към центъра,ние сме почти до същото място,50 метра по надолу на Раковски 101 до банка ЦКБ и до старото ЦКС.
Много щесе радвам пак да пишем по честичко,аз напоследък нямам време за нищо,незнам как е при вас,но се чуствам напоследък много уморена,а и не помня дали ви писах,че вече имам така наречения Спориазис,Искааааааааам да се наспя,но моя синковец става всяка сутрин около 6.30 -7.00.
Целувки на всички от нас,и ще се опитам скоро пак да пиша,разкажете и вие повечко за вас,как сте как минават дните ви,децата како правят и т.н.
Еви,идея си нямам за хомеопат,но дъщерята на една приятелка с която Боби е в една група кашля също много,отначало всички казваха алергия,после казаха,че е от препаратитев детската и с времетощяло да отшуми,а преди две седмици я води на уши,нос и гърло и тя и предписала капките/кафявите/ Коларгол и тя каза,че кашлицата доста е намаляла kiss

Дата: 18 December, 2011 15:37

neee girl in love uspeh

Дата: 25 December, 2011 08:24

Честита Коледа - много здраве, щастие, успехи и късмет!

Дата: 1 January, 2012 10:54

ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА - МНОГО ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ И КЪСМЕТ!
И да ви почерпя за тройния празник - имен ден на синчето и рожден ден и имен ден на съпруга

Дата: 1 January, 2012 12:47

Честита Нова Година и от нас,да сте живи и здрави най вече другото се постига...........
Ири,честити ти именици и рожденник.
За нас не ми се говори,ние изкарахме коледните и новогодиншните празници в болница,Боби го приеха на 23 през ноща,утре ще ни изпишат,сега ви пиша ,понеже мъжа ми ме смени да дойда да се изкъпя и поспа малко,Боби сега е добре и нямам търпение да сме си вкъщи,иначе аз ходех на работа денем и нощем бях в болницата,нямах избор иначе шефката щеше да ми удържи пари,а и в болницаа за придружител се плаща,а и в момента не сме много добре финансово,та така от нас,но аз съм оптимист и от сърце се надявам всичко лошо да остане в миналата година.Целувки на всички от нас и до скоро.
Като се позакрепим,какво ще кажете за една сборна среща..........

Дата: 2 January, 2012 15:29

ЧЕСТИТА НОВА 2012 ГОДИНА! praznik НЕКА ДА БЪДЕ МНОГО ЗДРАВА, щАСТЛИВА И БОГАТА ЗА ВСИчКИ!

пОЛИ, много неприятно и по празниците на всичкото отгоре sad smiley Дано Бобката вече да е добре и никакви болници повече neee Само кажете и сме готови за срещаsmiling smiley

Поздрави и целувки от нас с Мия!

10.03.08 3,550 кг 50 см
10.03.10 13 kg 89 sm
10.03.11 15 кг 97 см
10.03.12 17 kg 104 sm

Дата: 2 January, 2012 21:12

Поли, много неприятно, бързо оздравяване на Бобката!Радвам се, че е добре вече! Дано всичко лошо е останало в старата година! Целувки на Бобката!Вирус ли е пипнал?
Момичета, драснете по някой ред!
Целувки на сладурите и сладурките!

Изпратено: Kira (IP регистриран)
Дата: 3 January, 2012 06:40

ЧНГ и от нас!

Бъдете здрави,обичани и щастливи!
Поли бързо оздравяване!Пиши като се приберете!
Идеята за срещата е чудна!Кажете къде!
Ние също изкарахме празниците болни.На Коледа бяхме с вирус с афти в устата.Тъкмо ни мина и на Нова Година настина на купона на батковците.Нали е баровец и все иска да е с големите...screaming smiley Ама,да минава бързо!
Иначе,получи желаните подаръци и е много щастлив!

[media.snimka.bg]
26.03.2008г.-3,550кг ,50см.-раждане

Дата: 5 January, 2012 20:10

Здравейте,мерси на всички за подкрепата,нас ни изписаха на втори януари,не искам повече да ни се случва такова нещо,не го пожелавам дори на най голямите врагове,както се казва,Боби е добре,все още е на АБ и му се събира половин месец да не е излизал навън,ако утре не е много студено мисля да го изведа за 15 мин.
А за среща ,има едно заведение в бившия супер Витоша,сега маг.СБА ,скай лайн и е с детски кът,хем децата ще си играят ,хем ние ще си пием кафето и ще си бъбрим на спокойствие.Какво ще кажете......

Дата: 6 January, 2012 15:01

Поли,аз съм за!

10.03.08 3,550 кг 50 см
10.03.10 13 kg 89 sm
10.03.11 15 кг 97 см
10.03.12 17 kg 104 sm

Изпратено: Kira (IP регистриран)
Дата: 8 January, 2012 10:45

И аз съм ЗА!
ПОЛИ КАКВО МУ БЕШЕ НА БОБКАТА?КАК Е СЕГА?

[media.snimka.bg]
26.03.2008г.-3,550кг ,50см.-раждане

Дата: 8 January, 2012 17:32

Здравейте,самокажете кога ви е удобно и ще организираме нещо.
Гале,ами приеха го с гнойнаангина и някакъв си бронхиолит,но беше по празниците и го лекуваха само с сироп Проспан и идваха само дежурни доктори и си прехвърляха топката,на 5 ден вечеси дойдоха лекарите от отделението и взеха му изследвания,направиха ренгенова снимка и др. и се оказа ,че вече е тръгнало надолу и Боби се оказа вече с вирусна бронхоплевмония,та системи,АБ и др.Абе направо не ми се говори,вабното е ,че сега е добре,чак днес посмях да го изведа за малко,че все още му е слаб организама,но поне вече сме без АБ.А на вас какво ви беше.
Дано тази година да бъдем малко по редовни в форума,а Инчето къде се губи.

Страници:  <<123456789>>
Страница:7 от 9

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.