Детство : © Български Бебе Център
Страници:  1234567891011...Последна страница>>
Страница:1 от 13
Юни-Юли 2007
Изпратено: amonita (IP регистриран)
Дата: 1 August, 2011 11:10

Лодка

Днес ще идем на разходка
не със раница, а с лодка.
Клепоушко, то се знай,
скача в нея с весел лай.

Хвъркат пъсри пеперуди,
жаба мокра ни се чуди,
а по светлата вода
не остава ни следа.

Ето ни и нас:

МАЙСКИТЕ-ЮНЧЕТА

09.05. mery_79 - 27г. - Greece - Skype: mstrovila - Йоана - 2,100 кг, 47 см.
24.05. denito - 25г. - София - ICQ: 323192599 - Камелия - 2,750 кг., 48 см.- тел. 02/9271450 begin_of_the_skype_highlighting 02/9271450 end_of_the_skype_highlighting begin_of_the_skype_highlighting 02/9271450 end_of_the_skype_highlighting begin_of_the_skype_highlighting 02/9271450 end_of_the_skype_highlighting
31.05 . Mersin - 29 г. - Разград - Skype: ajax_mersin - Туана - 2,750кг., 48 см.

ЮНЧЕТА

04.06. mimetonaivo - Катерина - 3,850кг., 51 см. - тел. 088/7439325 begin_of_the_skype_highlighting 088/7439325 end_of_the_skype_highlighting
06.06. Samko - София - Skype: troyanradulov - Калоян - 2,950 кг., 49 см.
08.06 Desi32 - 32г. - Варна - ICQ: 226680593 - близнаци - Любомир и Андреа
09.06 Mepu78 - 28г. - Пловдив - Skype: prettymery78 - Алекс - 3,190 кг., 50 см.,тел.0889755745
10.06 Gali53 - 26г. - Русе - ICQ:318190152 - Лъчезар 3,300 кг., 51 см. - тел. 089/9231690 begin_of_the_skype_highlighting 089/9231690 end_of_the_skype_highlighting
12.06. ivi80 - Пловдив-1980г.- Весела -2.610кг., 48см.
16.06. In-es - 32г. - Испания - 26.07.1974г. - ICQ: 473671334 Алекса - 3,300кг., 48 см.
16.06 Maria Peeva - 21г. - Пловдив - Пламена - 3,140кг., 49 см.
18.06. greta_80 - 26г. - Велико Търново - Йоана - 2,400 кг.
22.06 Valia79 - 27г. - Плевен - 21.12.1979г. - ICQ: 306509588 - Елица - 3,100 кг., 50 см.
23.06 boikasokolova - Рая - 3,000 кг., 51 см.
29.06 Wes - 28г. - София - ICQ: 247408421 - Денислава - 3,200 кг., 50 см.
29.06. galka_77 - Варна - 19.05.1977г. - ICQ: 243966077 Рая -3,000 кг., 50 см. - 088/8611730 begin_of_the_skype_highlighting 088/8611730 end_of_the_skype_highlighting
29.06 katerini - 23г. - Велинград - Моника- 3,200 кг., 51 см.

ЮЛЧЕТА

07.07. Toni_pk - Сливен - 17.01.1977г. - Станислав - 3,860 кг., 55 см.
09.07. Hana1 - 30г. - Варна - 29.06.1977г. - ICQ: 173888490 - Румяна - 3,300 кг., 51 см.
11.07. mamaia - 29г. - Средец - 18.02.1977г. - ICQ: 444295341, Skype: slavimaya - Даниела - 2,900 кг., 49 см.
12.07 Nadja_r - Варна - Skype: nadja_ruseva - Джулиана - 2,800 кг., 48 см., тел. 087/8781635
12.07. Pavlik - 30г. - Добрич - 26.04.1976г. - ICQ: 146300019 Полина 2,900 кг., 48 см.
15.07 tanchetoo - Александър -3.400кг.,51см
23.07. Тоника2006 - 24г. - Варна -26.02.1982г. - ICQ: 304303143 - Константин -2,900 кг., 49 см.- тел. 088/7697866 begin_of_the_skype_highlighting 088/7697866 end_of_the_skype_highlighting
23.07. gery k - гр.Варна-skype-gerykiss4055- Даниел -4.000кг,52см
28.07. Amonita - 25г. - София - 27.06.1982г. - ICQ: 289763343 - Любен - 3,650 кг., 50 см.

Момичета, много набъбна последната тема и успях да спретна набързо тази!
Само хубави новини, весели емоции и неща да споделяме.

Re: Юни-Юли 2007
Изпратено: mery_79 (IP регистриран)
Дата: 1 August, 2011 11:24

Ани идеална е темичката.
Мноого хубаво си го казала,споделям всичко написано.
Тук е жега днес,вече само вечер излизаме,че Йоана е поспалана и сутрин не успояваме да се организираме за разходка.
Тази седмица нямам планове,на където ни завее вятъра,излизане в късния следобед,в сряда при свеки,евунтуално плаж четвъртък,така май ще мине лятото...
Тази година не знам дали ще успеем да си дойдем до Бг.
Момичета лек ден.

Изпратено: samko (IP регистриран)
Дата: 1 August, 2011 20:35

Гали, приеми моите най-искрени съболезнования!
Не мисля, че някоя от нас може да има дори бегла представа как се чустваш! Много тъжно! Случило ти се е нещо ужасно!
В момента мисля, че няма думи, които биха ти донесли някаква утеха.
Скръбта трябва да се изживее!

Бог да прости съпругът ти и брат му!

Преди 4месеца си отиде моя много близка приятелка, с две дечица на 3,5год и 2 месеца.Бог да я прости! Бащата говори с психолози и те го посъветваха да кажат истината на голямото дете. Обясниха му всичко, беше на погребението и е наясно какво точно се е случило с мама.

Посъветвай се и ти със специалисти как да се държите с детенце!

Споделяй, пиши, крещи....както го чустваш!

-------------------------------------------------------------------------------
Не пропускайте година без преглед на колпоскоп и направена цитонамазка!

Дата: 2 August, 2011 11:42

Гериии, как сте? Не пишеш, не вдигаш тел, дано всичко е наред!

Дата: 2 August, 2011 23:39

Ани, въобще не съм разбрала, че си ми звъняла. eye rolling smiley
Да не казвам голяма дума, но чак е без температура Калата.
Полудях миналите 10 дни. Хем съм нова в работата и трябва да уча нови неща, хем акъла ми при малкия, който 10 дни подържаше температура. Пи Аб до понеделник/7дни/заради ангина и пак имаше темп. Вчера Тони го води на пълни изследвания , за да се разбере какво е това чудо. Изследванията са добри. Докторката предложи да продължим Аб още 3 дни, но на нас не ни се искаше.
Да чукна на дърво днес не е вдигал, пупу, да се надяваме това да беше.
Не знам как и от какво го хвана. Първо ангина и най-вероятно после вирус. Така си мислим. Сами като си дойде от лагер и малко след това се разболя Калата. А на лагера пък се разболял приятеля на Сами и после племеника ми.Оф не мога да го разследвам , ама си беше стресово.
Ани, ти ме питаше за плуването. Айде по телефона ще ти кажа.

Та затова не дойдохме на Рд, за което ме е супер яд.
Раздуй, покажи снимки.....

Изпратено: mamaia (IP регистриран)
Дата: 3 August, 2011 01:00

Гали и аз споделям мнението на Гери, за това да ли да му кажеш на детето,незная, много е сложно, май наистина потърси съвет от специалист.

Момичета да ви се похваля приеха ме в Бургаския универс. по първа желана специалност, след като си изтеглих документите от ШУ.Всичко стана супер бързо и екстремно и невероятно. Много малко хора сме там(в специалността), а аз се представих на изпита добре и съм държавна поръчка, въпреки че само четири дни се подготвях и то нон стоп бях с децата. още не мога да се осъзная, бях го запланувала чак за догодина, но една приятелка ме нави още сега да кандидатствам и се радвам, че го направих.
Иначе по-другия(тайния) въпрос няма раздвижване, хубава новина е, но заради някои от роднините избягвам да го напиша, че знам ли някой може да ме намери тук, а засега неискам да го споделям докато не е станало.
Децата растат, хубавеят и дивеят.Виждам че и вие сте така. Поздрави на всички cunki

Дата: 3 August, 2011 09:19

Здравейте!
Гери, радвам се че всичко е минало, ама верно голямо чудо..10 дни си е много време да е с Т. Надявам се скоро да не се повтаря!
Ти кога ще го пускаш на детска? Сега са заедно долу в стаята на Любен с вашите госпожи.
Рожденият ден мина много добре, много емоция, вълнение. Децата пощуряха от игри, много играха, тичаха и нищо не ядоха..smiling smiley Нали имаме едно старо камионче там, аз го измих идеално, за да може спокойно да играят на него. Имаше една стълба отгоре и играха на пожарнкари, абе много се забавляваха. Има доста снимки във фейса - [www.facebook.com]
Поне от РД успях да кача, от морето още не ми е останало времеsmiling smiley

Майче, много се радвам че намираш време да пописваш. Поздравления за университета, направо ме смая с това решение! Кога ще успяваш, как ще смогваш не знам...малката тръгна ли на ясла? Каква специалност влезе? И редовно ли? Мале, аз не бих се наела! Вчера започнах английски най-накрая, но при една позната индивидуално. Доволна съм, но ми се струва че няма да успея да се справя. Ми аз не виждам кога време да уча. окъто съм там добре, ама това ми е времето, после в нас много трудно. Сега ми е лесно, ч повечето неща ги знам, ама от другия път като почнат непознатите думи и граматика просто не се виждам. Дано да успея де, много искам, но ще видимsmiling smiley
Голямо любопитство зароди Майче с тази тайнаwinking smiley Ще изчакаме, ама само да не забравиш да ни пишеш ей!

Гали, не си писала, как си? Пиши ни по-често!

Изпратено: mamaia (IP регистриран)
Дата: 4 August, 2011 03:24

Ани, благодаря, ще успееш, сигурна съм.
Приеха ме Предучилищна и чужд език, то голям фал стана, аз от много бързане в картона написах първо предучилищна, а после начална, въпреки че всъщност искам второто и сега връщане назад няма, изкарах 5.25 на изпита и директно ме приеха по първа желана специалност и вече не могат да ме прехвърлят по втора, ама да гледа човек какво пише, толкова ме е яд, а имам бал и за другата.Карай после с магистратурата, живот и здраве ако е писано ще се оправят нещата. В бургаския много гадно са ги разделили тия две специалности с чужд език, а не са една обща, супер тъпо, ама карай. Като погледнах плана за учебната година ние сме постоянно заедно с другата специалност, да имаме три- четири различни предмета, но уви. За ученето не мисля, как ще го изкарам, за да не се затормозявам, иначе желанието ми е огромно. Поне езика - английския- го знам горе-долу добре и не се притеснявам за него.Редовна форма съм, тия специалности нямат задочна и най-хубавото е че е държавна поръчка и ще са ми по-ниски таксите от свободния.Абе много се радвам и нямам търпение да почнем лекции. Децата засега не са на градина и ясла. Впрочем май месец когато подготвях документите за яслата, в града избухна хепатит, който за няма и седмица се пренесе във всички детски градини тука, и тъкмо когато документите ми бяха готови, яслата излезе 45 дневна карантина, а Дани пък беше болна от грип по това време и аз така и повече не я пуснах, но скоро ще им правя на ново документите заради ученето.Дано само не боледуват.
С нетърпение се оглеждам за новите бебета, сигурно Танчето скоро ще ни зарадва.
Дано болничките бързо да оздравяват, че е много гадно с тия летни вируси.

Изпратено: gali53 (IP регистриран)
Дата: 6 August, 2011 21:11

здравейте!ами аз тези дни тичам да вадя уп2-за пенсията на лъчи!инъче.....понякога не плача,понякога цял ден ми текат сълзите.всичко което погледна,всичко което правя ми напомня за него!знам,че е нормално,пък и аз седя в къщи само.-още не съм почвала работа.знам,че звучи смешно,но лъчи като почна градина и почна нон-стоп да е болен-ходи 4 дни после по 2 седмици не мога да го оправя.затова не почнах работа.а пък той обожава детската градина.но сега свекърва ми е пенсионерка-горката,беше щастлива,че се пенсионира......а какво я сполетя.защото моята мъка е огромна.....а тя!!!
освен това се замислих за образованието си-учих визше до 3 курс и прекъснах-педагогика с английски.лошото е,че вече нямам право да продължа и трябва да почна от нулата.тука има частен вуз и май там ще се запиша-учебните часове са в удобно време!тук няма хубави специалности задочно а е просто немислимо да уча в друг град!аз за сега съм при свекър и свекарва,където си живеем.много хора ми казват,че трябва да се изнесем.....но просто не мога!по много причини-детето си е свикнало тук,детската градина е до блока....освен това не ми се иска още да се отдалечавам от спомените за него....знам,че е мазохизъм,но още не съм готова да продължа напред!в момента сякаш съм на автопилот,сякаш сънувам сън!имам час за психотерапевт и се надявам ,че ще ми помогне!а на лъчи вече няколко пъти му обяснявам-че тати няма да се върне,че е при звездичките и от там ни гледа!той милия нищо не разбира.....не разбира,че ще расте без баща!ами това е засега от нас!пак ще пиша-може да сме при мама пак за няколко дни,но като се върнем ще пиша.

ето линк да видите лъчи на тържеството за първа пролет-дано се отваря линка:

[www.youtube.com]

[youtu.be] -В ПАМЕТ НА ГЕЦАТА-ЛИПСВАШ НИ УЖАСНО МНОГО!!!

Изпратено: Wes (IP регистриран)
Дата: 7 August, 2011 09:10

Здравейте, момичета!
Извинявам се, че не пиша, обаче напоследък доста честичко имам контракций, едва успявам да си почина и затова не се включвам.

Ани, cunki за сладък Бен, много съжелявам, че не успяхме да дойдем на рождениет ден, но пътуването ми се отразява много зле.

Гери, радвам се че вече всичко отшумява при вас. pregradka за Кали и uspeh на теб в новата работа, ще се справиш. smiling smiley

Гали, голяма pregradka и uteha Не знам какво да ти кажа, всичко в този момент е много объркано и слабо да изрази това което чувстваш.
Не напускай родителите му - те ще са ти от помощ винаги, а и детето има нужда също от тях. не го натоварвай и с преместване - това също им се отразява доста - поне за това съм наясно - Дени вече два пъти сме я местили по квартири.

Майче, aplodismenti на теб, аз все не се решавах да го направя, а пък сега с две сигурно няма да го сторя в близките няколко години. Ще се справиш. smiling smiley

Танчето, не е писала отдавна сигурно имаме новина... winking smiley

Лек ден от мен, милички.

Изпратено: tanchetoo (IP регистриран)
Дата: 8 August, 2011 18:38

Ето нииии, вече 4-ма.
На 05,08 се роди бебе Константин, 3380гр, 51см, вече сме си у дома и се адаптираме. Раждането мина нормално,предизвикаха ми го,тъй като пренасях вече 9-ти ден. На 04,08 ме вкараха в болница и на 05,08 ми включиха система,родих на обяд в 14,30 часа.
Сега обаче нямам повече време, ще пиша при първа възможност.

Изпратено: Pavlik (IP регистриран)
Дата: 8 August, 2011 21:14

Ехе, супер новина drinking smiley
Танче, честито!
Да сте живи и здрави и четерима!
Добре дошъл на бебе Константин в отбора!

Дата: 9 August, 2011 09:53

Знаех си че днес ще прочета тази новина!smiling smiley
Танче, много се радвам ! Да е жив и здрав Константин, да расте много спокойно бебенце и батко Алекс бързо да се адаптира към новия член. Много целувки за всички ви! Разкажи ни когато имаш повечко време как мина всичко. Къде роди? Бързо си се прибрала вкъщиsmiling smiley Кърмиш ли го? Снимкки..?

Майче, много хубава специалност. Предполагам, че като почнеш можеш да се прехвърлиш, но виж как ще ти се стори тази и си прецени. Пожелавам ти много наслука и успехи.
Вес, твоя термин кога беше? Аз съвсем се обърках вечеsmiling smiley

Гали....трбва ви доста време на всички за да свикнете...пожелавам ти от сърце бързо да намерите верния път по който да вървите. Психотерапевта ще помогне със сигурност. Ти не спирай да му говориш на Лъчко, разбира всичко вече. Най-добре е да го пуснеш на градина! А ти се опитай да започнеш някаква работа, ще ти помогне със сигурност. А пък свекърва ти ще помага предполагам, ако се наложи при боледуване. Няма начин да не боледуват децата, но това не е причина да не ходят на детска градина. Просто бъди спокойна и уверена и мисли позитеивно! Ученето също е вариант, но ти знаеш как сте финансово, ако можеш да не работиш инвестирай времето си в учене.

Гериии, пиши как сте? Как е работата? Ти по цял ден ли си? Кали вече е на детска нали?

Изпратено: Wes (IP регистриран)
Дата: 9 August, 2011 14:27

Ей, супер новина! kiss Танче! Много се радвам, че всичко е минало наред. Добре дошъл и на Коци в отбора. smiling smiley Ще бъде заобиколен от много внимание и любов от бате Алекс - сигурна съм. cunki

Ани, много е далече моят термин, обаче този път имам доста болезнени контракции, казват че са подготвителни, но не си спомням с Дени да съм имала такова нещо, моля се само да изкарам и август месец, че и доктора е в отпуска в момента и ...направо ми се е свила душичката. Малката си е с мен в къщи и нямам много време за почивка, та може и това да е от значение.

Лек ден, милички. cunki

Дата: 10 August, 2011 10:19

Танче, честита рожба!
Много хубаво име сте избрали!
Да е жив и здрав Константин!
Много късмет в живота му желая!
Поздрави на цялото семейство!

Ани, ние сме добре!
Калата е от понеделник на ДГ, в групата на Любен са.Казва, че не играят заедно, защото не знаел дали Любчо му помни името. Детска му логика.
Аз съм на работа, пупу, всичко е добре. Точно такава работа си търсех. Единственото нещо, което не съвпада с първоначалните ми изисквания е ,че е на пълен работен ден. За мой късмет обаче попаднах на много точни колеги и шеф и в крайна сметка мога да изтегля работното време с 1 час напред 8,30-17 и да си взимам детенце от ДГ, защото няма на кой да разчитам в това отношение.

Така че само да е живот и здраве- добре сме!
Ти видя ли за плуването в ДГ?Аз така и не ти писах, но именно в Спартак ходеше Калата. От Дг имат организирано плуване, идват взимат ги с микробус и ги карат и връщат до/от Спартак всеки ден.Тази седмица нали се адаптира уж отново на градина и не ходи на плуване, но по-нататъка може пак да го пуснем.

Хубав и усмихнат ден на всички! cvete

Дата: 10 August, 2011 10:20

Wes, сега видях линийката ти. Ами не е много време бе, ей го е winking smiley
Всъщност си края на 8-ми месец нали? Ти в коя болница реши да раждаш този път? И с кой доктор, в смисъл искаш определен д-р да изражда? Нормално, или секцио? Стискай още малко, пък то когато му е писано - тогава.

Изпратено: boikasokolova (IP регистриран)
Дата: 10 August, 2011 22:55

Танче,Честито миличка!Живо и здраво да ти е второто синче Константин!Много силен и здравичък да расте!Целувки за баткото Алекс!Разказвай,как сте,как е Алекс ,осъзнава ли появата на братчето,ти как си???
Много целувки!

Дата: 11 August, 2011 09:11

Гери, писали сме онзи ден заедно и чак сега видях, че си писала.
Ще кажа на Любчо да отиде при Кали и да му каже че му помни името..боже, много сладки тея деца с тяхната логика верно!
За плуването видях , предположих, че е това, но за съжаление не мога да си го позволя. Ей така ще си отрасне детето ми и няма да мога да му дам това което иска, заради пустите пари...
Не знам какво да правя, да търсяли нещо, още ли да изчакам..не знам просто! Харесва ми да съм на по-малко работно време, но ето че се ограничаваме с доста други неща.
Радвам се че работата ти допада, дано и за напред да си все така доволна!

Изпратено: toni_pk (IP регистриран)
Дата: 11 August, 2011 18:10

Здравейте,
Танче честита ви втора рожба, да расте здрав и щастлив малкия Константин baby
Аз съм в отпуск от днес (7 дни) ще се гледаме със Слави, до сега го гледаше майка ми че не искам да ходи в сборни групи. Основният ми проблем са пясъчниците в детската любимо място на децата. Само мен ли ме дразни това не знам говорих с учителките дали се сменя пясъка да не говорим че трябва да има капаци отгоре не го сменяли миели го (как става това не ми е ясно) може би дъжда го мие. Ужасена съм просто. Сестра ми е детска учителка и казва че преди да изведат децата в тяхната детска градина една учителка минава и обира кучешките ...... с лопатка УЖАС. Не ме е яд че ще се изцапа но толкова болести има ... но на никой не му пука а от нас зависи да пазим децата си и да вземем мерки предварително. На родителската среща пак ще повдигна въпроса но едва ли ще постигна нещо ... глас в пустиня.
Майче много се радвам за ученето браво на теб, успех ти желая. Тази година явно е на "позакъснелите " студенти. Моят мъж записа тук в Сливен електротехника smiling smiley Никога не е късно вжното е човек да не спира да търси нови възможности да се развива и реализира мечтите си.

Гали мила pregradka не знам какво да кажа, мъката ти е огромна, думите бъди силна си ги чула хиляди пъти. Заради Лъчи намери сили имаш прекрасно дете. Толкова е сладък на тържеството, душичка малка. Терапията е много добро решение има неща с които човек не може да се справи сам и не трябва да ги таи в себе си. Пиши, споделяй тук или с приятели но не се затваряй в себе си.

[url=http://detstvo.ru/schitalka/]

Изпратено: toni_pk (IP регистриран)
Дата: 11 August, 2011 18:13

Гери успех в новата работа.

Хубав ден на всички detelina

[url=http://detstvo.ru/schitalka/]

Страници:  1234567891011...Последна страница>>
Страница:1 от 13

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.