Детство : © Български Бебе Център
Страници:  <<Първа страница...345678910111213
Страница:13 от 13
Re: Юни-Юли 2007
Изпратено: мери78 (IP регистриран)
Дата: 2 April, 2012 12:50

здравейте,
как стеsmiling smileyние да кажем сме добре.алекс ходи на градина нонстоп,разбира се без никакво желание.едната г-жа все се оплаква и един ден много се бях ядосала.ма нали не съм по разправиите и скандалите,викам на милен той да го взима и малко да я стегне,че ми писна.имат къде къде по-палави,а и на всичкото отгоре устати деца.все моя най-крив.а той все си е един нервак,все недоволен,само не знае да казва,от едното ухо влиза,през другото излиза и все трябва да се кресне,за да се вършат елементарни неща.сега се чудя дали да не ходим на логопед,че не може да казва Р.уж след 5г и преди 1клас било хубаво да се отиде.
започва да ми се върти идеята за второ дете,че годинките напредват и нали уж по-трудно става,повече рискове...уж я оставих тази идея за догодина,че викам тази почивчици,пътувания,но бях провокирана от една приятелка,която роди и има проблем с бебенцето.дано се оправи милото.със заешка устичка се роди.мислих ,че е козметичен проблем,но се води малформация и сега едни изследвания...та се замислих.обаче аз нали имам проблем с щитовидната,но не пия хормони.трябва сега да видим какво ще става,че това малко усложнява плановете.абе мерак си ми е две дечица да си имаме.лудницата и панаира поне ще станат на ниво.
видяхме се с надето и мимката,за което много се радвам.децата толкова са пораснали,че чак ми е носталгично за онези малки сладки бебоци,каквито бяха.
тък като приключихме с киокошина,сега се каним да водим алекс на плуване.много ми е мерак да се занимава с този спорт.обаче това дете сякаш няма интереси.всичко му омръзва не на минутата,а на секундата.
ани винаги съм смятала ,че алекс и бен си приличат по инатлъка си и ние по нервните си изблициsmiling smileyмного е трудно да се каже кое е правилно и кое не.аз уж книги си бях купила,ми то алекс никъде не се вписва....
бойчи ти си пиши за твоите хубавици.така да ни идва стимулът,че нещата може и да се наредят някой ден и ние да вземем да си хвалем децатаsmiling smiley
ох днес съм заплюла ден за основно чистене,смяна на зимния с летния гардероб...и още дремя на компа...така че ставам.от мен хубав ден и целувки за всички cunki

[mery78.multiply.com]

[www.bgphoto.net]

Ако искаш да промениш Света-промени себе си,
ако искаш да промениш мъжа си-промени себе си,
ако искаш да промениш детето си-промени себе си
и те ще се променят!

Изпратено: Wes (IP регистриран)
Дата: 3 April, 2012 15:26

Привет и от мен. smiling smiley

Ани, Мери, много много cunki за двамата сладури - толкова са ми сладки и двамата, може би защото Дени се конкурира с тях по инат - не се предава, отстоява си позициите докрай на всяка цена. Учителката й в детската казва, че ако успеем да насочим целият този инат в положителна насока, горко им на мъжете. smqh Ама как да стане!?!? misli Докато Сияна е коренно различна - не се ядосва, не плаче повече от необходимото, обаче като започне да се усмихва и да ме вика, успява да си постигне своето, наистина е сияйна, баща й правилно й избра името, обаче ако някой ще ни слага в ред, тя ще да е... lud smqh

Иначе сме добре в къщи, купона Мери е на 6..., с две диванета е още по-забавно. Много ще се радвам ако скоро някоя от вас се похвали с тази новина. smiling smiley

Ани, не знам това с наказанията изобщо не ми се отдава, ама като викна и замръзва, е вярно че за части от секундата и се за формя нова истерия, ама все си мисля, че като са си ни избрали за майки ще си ни търпят такива. lud smqh

Приятен ден от мен и отново cunki за всички.

Изпратено: boikasokolova (IP регистриран)
Дата: 10 April, 2012 23:28

Имаме си бебе днес,момичета!Бях ви казвала ,че моята любима племенница чака своето синче!Много съм щастлива!Бебчо е здрав и красив,казва се Николай-3.350и 51см.Толкова се радвам,толкова съм развълнувана,Рая е горда че най-накрая е кака и тя!
При нас иначе последните две седмици малък кошмар,но днес новия живот в нашето семейство ни събуди и ни съживи всички!
Радвайте се на дребните неща в живота,не се нервирайте за глупости!
Целуки!

Дата: 17 April, 2012 01:07

здравейте,
аз си чакам пералнята и викам да драсна два реда.
бойче честито.живо и здраво да е детенцето и само радост да носи на всички ви.хубава новинаsmiling smiley
минаха празниците.бяхме на гости и се прибрахме късно,а следобеда като му дръпнахме един сън с алекс от малко след 15.30 до 19ч.все така става,като си легнем двамката.честно липсва ми това гушкане и викам зарязвам всичко и малко сън.сега като сме подхванали един сериал -игра на тронове,гледаме до 2ч и се сещайте аз поспаланата,как ставам сутрин за градина.мъкаааа...иначе сме добре като цяло.чувствам се надута от ядене,не че съм прекалявала,но си беше в повече от обичайното.нещо интересно май няма при нас.чакам с нетърпение топлите дни,за да открием сезона на плажовете,че ходим на един с топла минерална водаsmiling smileyи на плуване от месец се кани да водим алекс,но единия път рожден ден,после се оплака от ухо,сеха почивки...дано сколасаме скоро.та това е от нас.
бойче дано всичко е наре дпри вас.нещо здравословно ли?напоследък много здравословни проблеми имат хората около мен.ей на и баща ми го оперираха,но всичко мина добре.затова хората са казалаи-здраве да има,пък другото каквото дойде.спокойна вечер!

[mery78.multiply.com]

[www.bgphoto.net]

и те ще се променят!

Изпратено: amonita (IP регистриран)
Дата: 17 April, 2012 10:04

Здравейте!

Христос Возкресе !
Желая на всички ви и семействата ви много мир, спокойствие и най-вече здраве!

Бойче, да ти е живо и здраво племенничето! Много усмихнат и здрав да расте Николай! Страхотно е, когато се появи нов живот наистина!
Дано и всичко останало да е ок при вас.

Минаха и тези празнициsmiling smiley И аз се чувствам ужасно преяла, а и аз уж не прекалявах, но си е в повечко и веднага качвам. Писна ми от тези кила, уж и на спорт ходя супер редовно, а съм по-тежка от както тръгнах...ужас. От днес съм решена да съм по-сериозна и да се поограничавам повечко, че не ми харесва тая работа!

Любчо миналата седмица си беше в нас , рева като луд от ухо в понеделник и му изписаха АБ..така ме хвана яд, направо от нищото. Нито е имал хрема, не е бил болен преди това, но явно е имало все пак нещо тихо и го е избило в ухото. Сега си е вече добре надявам се, от днес е на детска, аз на работа и така.

Успяхме да се организираме с августинките и за майските празници сме си купили ваучери за едно страхотно местенце в Еленския балкан за по две нощи. Много съм щастлива, ще сме 9 семейства с децата този път. Лудницата ще е пълна. Надявам се всичко да е наред и само да сме здрави до тогава!
Яд ме е , че нашата темичка така западна и нито веднъж не се организирахме да се съберем, а определено не е невъзможно и толкова трудно. А с тези ваучери по нета, стана и много изгодно финансово! Само да кажете и се заемам с организациятаwinking smiley

Уж починахме доста време, а се чувствам доста уморено smiling smiley
Поздрави на всички и целувки!

Изпратено: tanchetoo (IP регистриран)
Дата: 17 April, 2012 11:41

Здравейте и от мен!
Не знам с колко време разполагам,така че ще ме извините ако изчезна изведнъж,но чакам Косето да се събуди всеки момент.

Бойче,жив и здрав да ви е малкия мъж.

Ние края на март направихме една почивка във Велинград, там остарях smiling smiley, хубаво си изкарахме. Но после почивката ни излезе солено.Няколко дни след като се върнахме Косето започна да кашля,уж доки каза,че му няма нищо и след 3 дни н и изписа антибиотик.Не мога да го преживея. Беше трашно,понесе му кофти,сменихме го,сиропи за кашлица, температури........Алекс го хвана някакъв грип с повръщане и разтройство,но мина за 1 ден, после не искаше да яде,че да н повърне и от неядене нямаше сила да гледа. Калоян го хвана също, а след него и мен. Такова разтройство не съм понасяла до сега,кошмар. След 2 дни ме повтори.
После алекс започна да кашля,след него Калоян мина другия вирус с кашлицата и беше на АБ, сега аз кашлям.........абе кво да ви обяснявам,влязохме в омагьосания кръг,но вижда му се края.
Ставам

Дата: 19 April, 2012 01:08

Ей, момичета наистина западна тази темичка, но е хубаво че въпреки всичко все пак си пишем от време на време да си припомним една за друга. smiling smiley

Бойче, много cunki за прекрасната кака, много да ви радва бебчо и да слушка.

Танче, лошо е наистина като влезем в този омагьосан кръг - цяла зима беше при нас, направо не ми се мисли, наистина е ужасно. Оправяйте се бързо и много cunki от нас.

Ние също изкарахме добре празниците, похапнахме хубаво, но не мога да кажа че се чувствам преяла, по-скоро умрях за сън. winking smiley Успяхме да излезем две нощи подред с мъжа ми - разбихме сливенските дискотеки. lud smqh Ама старост нерадост, не мога да наваксам със съня сега.
Видяхме се с Тони и Слави за няколко часа - голям сладур е, но определено вече детските клубчета не го влекът, тича към големите и по-забавните игри.
А пък сме толкова отнесени с Тони - не направихме нито една снимка на децата - блейките, не можем да се наприказваме и накрая се прибирам в къщи и виждам фотото непипнато в чантата. Така че не мога да ви ги покажа порасналите ни сладури, но лятото ще се поправим smqh

Лека нощ от мен. cunki

Дата: 24 April, 2012 23:29

хелоууу,
как сте,къде сте???ние да кажем бива.чакам да свърши мача и ще си гледаме сериала.пак ще се ляга по никое времеsmiling smiley

[mery78.multiply.com]

[www.bgphoto.net]

и те ще се променят!

Дата: 27 April, 2012 00:03

cunki

Дата: 27 April, 2012 11:31

Хей, никакви не пишете. И аз чакам някой да драсне нещо да не си пиша самаsmiling smiley
Танче, как сте? Голямо напрежение е било с тези болест, направо кошмар. Дано вече сте излязли от порочния кръг и всички да сте здравички!
Вес, вие как сте?
Мерии, все се каня да те питам и забравям. Нали във фейса все пускаш, че ще правиш поръчка в спорт директ, та исках да те питам, ако можеш да ми кажеш по колко ти излиза цената за доставка? На артикул , или общо? Че ние поръчваме чрз едни, които ни взимат по 0.50 паунда на артикул и на мен нещо ми се струва нереално това, а и множко идва май ..та май ще търсим някой друг с който да поръчвамеsmiling smiley

Ние се готвим утре за биберонската среща с августинките. Доста момичета няма да могат, а някои отпаднаха в последния момент, но ще сме 6 биберонки + още две семейства приятели, та общо 8. Нямам търпение, ще сме в с. Костел до Елена. Та такива са плановете за почивните дни, там ще сме а две нощи и то с децата smiling smiley Голяма лудница ще настане, но пък вярвам че ще си изкараме страхотно!

Пожелавам на всички ви хубави почивни дни и по-често писане тукwinking smiley

Дата: 28 April, 2012 23:06

Ей, Ани, приятно изкарване на почивката. Сигурна съм, че ще си прекарате страхотно.

Ние сме добре, въпреки всичко се справяме. smiling smiley
Водя Дени по доктори, но не е нищо сериозно - нали постоянно се оплаква от коремче и решихме да видим каква е тази работа, оказа се че не е свързано с моята бременност и доки за пореден път ме разочарова, чудя се дали да не я сменя, но засега ще се въздържа като чели, но вече знам как да действам...искам си направление за специалист и си отиваме, пък тя да си мрънка колкото ще.
При Дени положението е изоставане в развитието на пикочният мехур и понеже не иска и да пика често, а пък в детската не знам дали пие достатъчно вода и проблема се задълбава, но професора каза че измененията от нормите са минимални, така че засега трябва да се борим без лекарства и след три месеца ще ходим пак на изследване - трябва да я наливам с колкото се може повече течности и да пика колкото се може по-често - казва се трениране на мехура, по-често боледували момичетата от това нещо, но се оказа че имало и така наречените памперс-мехури, а ние доста късно се отървахме от тях, ох, не знам....толкова неща научих и едва сега си ги обяснявам някой неща, но така е - с първото дете се учиш, никой не ни е обучавал за родители в училище... sad smiley
Затова първите трябвало да получават по-голям дял от наследството, защото носели последствията от родителските грешки... smqh така каза професора.

Ще ви оставям, че нещо ми се спи, а пък и аз лекувам един зъб още от бременността, а сега се оказа че трябва да го извадя, успях да стигна и до гинеколога най-накрая, оказа се че и там имам проблем, абе какво да ви разправям при нас е весело, писна ми от лекарства, доктори и болници, обаче няма начин като се качиш един път на въртележката и няма слизане.

cunki

Дата: 15 May, 2012 10:25

еЙ МОМИЧЕТААА здравейте! Никой не пише и аз също пропускам, че да си пишем само с Диди няма смисъл. Защо вече никой не влиза и не пише не знам, ама ми е много мъчно! sad smiley
Жалко наистина.

Дидка как сте, как вървят нещата с Дени? Не бях чувала за такова нещо за мехура, но дано всичко е братимо и да се справите с проблема.
На мен все още ми стои задачата да заведа Любчо на уролог, ама той не иска и да чуе за този доктор и малко ме е страх да го водя, да не стане пак олелия и все изчаквам по -подходящ момент уж...

Иначе ние сме добре. Любчето от една седмица вече си отваря устата в детската, за което получи подаръци и му отпаднаха всички наказания. След два месеца негледане на детски, вече си гледа милия и е много щастлив.
Биберонската ни среща мина страхотно. Бяхме с 10 деца общо, които страхотно си допаднаха, както ние самите, играха и много слушаха, никакви проблеми не са ни създавали! Бяхме две вечери, в съботата цял ден на една рекичка на пикник, абе чудно!
Този уикенд пък бяхме на Цигов Чарк пАк за 2 нощи и отново беше много хубаво, като изключим променливото и доста хладно времеsmiling smiley

Любчето пропусна турнира по футбол, , който беше този петък, но ние тръгнахме още на обяд и нямаше как и доста ме е яд.
Днес пък имат открит урок по английски, дано тук поне се представи добре момченцето ми smiling smiley

Надявам се всички да сте добре!

Дата: 17 May, 2012 22:29

Ами Ани и самички да си пишем пак е хубаво - просто традиция smiling smiley

Ако искаш мога да ти дам координатите на нашата докторка - страхотна е и може да помогне, има подход с децата, освен това има и дъщеря на същата възраст като нашите мъници, пиши ако искаш.

Много се радвам, че сте си изкарали добре.

Ние изкарахме пак едно вирусче, но този път само за кратко и без усложнения, надявам се вече да сме приключили, защото наистина ми писна.

Малката е добре, расте и хитрее, хапва си добре, прави опити да пълзи и е много сияйна - като името си. smiling smiley

С каката е по-трудно, все прави бели, за да привлече внимание, непрекъснато поучава малкото и нещо му командори, подбутва и от време на време даже по шляпва, ама ще се справим. winking smiley

cvete какво да ги правиш. winking smiley

Лека от мен. cunki

Дата: 18 May, 2012 12:29

Здрасти Дидка smiling smiley

Вашата докторка уролог ли е? Напиши ми подробности , ако можеш и може и да помислим.
Работи ли с направления, къде е и т.н.smiling smiley

Целувки за двете момиченцаwinking smiley

Дата: 20 May, 2012 00:25

Здрасти, Ани! smiling smiley
Да, уролог е и работи в "Детско здраве" с направление от вашият педиатър, записваш си час в този център и от там тя ще ви изпрати където е необходимо, защото там нямат апаратурата необходима за някой от изследванията на който нас ни изпраща. Освен това работи и в Пирогов, където ще ходим края на юли, ако се наложи за уретрография. Казва се Габриела Минова, а телефоните на Детско здраве можеш да ги намериш и в нета, няма проблем за записването, особено ако не ви е и спешно, те ще ви кажат и с какъв код да е направлението от личният доктор. Много съм доволна от този център, там водих и Сияна за протокола за Фризопеп. Тя може да ви назначи и изследвания на кръв и урина, а и имат лаборатория, но на мен ми е по-удобно в Цибалаб, защото са с по-хубаво работно време. Там също работят с направление така че няма да имаш проблем. Дано всичко да е наред.

cunki и от нас.

Дата: 20 May, 2012 22:04

Диди, много ти благодаря за инфото! Първоначално разгледах из нета и всичко ми е много удобно, центърът е до офиса ми, близо до нас, това че работят с направление, препоръките ти...направо го реших. И както си гледам излезе и снимка на тази докторка и..се оказа майка на едно от момиченцата в групата на Любчо, та без да знам аз я познавам smiling smiley Колко е малък свтът ! Сега проблемът е дали Любчо ще иска тя точно да го прегледа....ще падна направо от съвпадениято smiling smiley

Мойта баба, любимата ми баа Ани в момента е в операция в Пирогов и се моля с цялото си сърце всичко да мине по вода! Вчера да вземе да падне и си счупила шийката на ставата, на ябълката на бедрената кост..абе не знам точно, но на най-кофти мястото за възрастен човек.( не че е много възрастна- на 67 ) Та всичко да мине, после трябва да търсим рехабилитационен център добър, някой ако нещо знае да казва, че възтанвяването е много трудно! Да не говорим, че някои така се залежават ...не ми се мисли. Вчера щях да се пръсна от мъка! Днес съм по- обнадеждена..дано всичко се нареди!

Дата: 21 May, 2012 01:35

Ани, uteha всичко ще бъде наред с баба ти, ще се оправи с повечко грижи, важното е да има подкрепата ви.

Много е малък наистина света, smiling smiley Рядко вярвам в съвпаденията, но докторката много ми допадна още от първият път като се видяхме, а и Дени е спокойна като си говорят така че и Бен ще се отпусне, още повече че я и познава. Най-важното е да са добре децата, иначе се намират начини за прегледите. smiling smiley

Да ви почерпим за Дървената ни сватба - вече пет години сме семейство. winking smiley

Дата: 22 May, 2012 16:08

дидка честита ви годишнина.много семейно шастие ви пожелавам,да се разбирате,уважавате и обичате.
ани ще се оправи жената,не се притеснявай.да не говорим,че на милен дядо му,който е към 80г,миналата седмица си счупи за втори път крака горе.преди 2г пирони,сега на другия крак...лоша работа,но ако не се предава,ще се оправи.
ани за какво ще водиш любчо на уролог?то и алекс е за такъв.нали след първия път не му оправиха пишока както трябва или ние не я свършихме ,както трябва вкъщи,не знам.сега сме с друг проблем-нали от половин година се оплаква ,че го боли коремче,все като започне да яде и си викаме,лъже,че не иска да яде.обаче се наутках най-накрая и го заведох на детски гастро и човека каза-увеличен черен дроб и повишена стомашна секреция.та сега 2-3месеца на лекарства.но ще се оправи.от една седмица ходи и на плуване .уж му харесва,да видим до кога.но пак не се уморява това диване.само в басейна-плува-плува и вика и като спре,треньора ми вика айде алекс давай,а нашия изморих сеsmiling smiley
иначе за поръчката от спортсдирект-аз взимам 10%върху стойността на поръчаните неща.може да си направиш аритметиката дали ти е добре.при големи поръчки аз печеля,нали и атова го правя.днес от 8.30 съм на компа.в 14ч благополучно приключих с качването на линковете.обаче една голяма сума....и нали в началото ги научих да не плащат предварително,сега като станаха много клиентите и познати на познатите, е нямам пари,а те се ослушват...чак ми е неудобно да ги искам,ма аз не съм длъжна да имам.то да имахме,ма вече няма излишни...
та така,бягам да купя на алекс едното лекарство,че свърши и днес сутринта пропусна.
целувки за всички сладкиши
cunki

[mery78.multiply.com]

[www.bgphoto.net]

и те ще се променят!

Дата: 24 May, 2012 10:54

Здравейте, как сте след всичките трусове?

Целувки и късмет! cunki

Дата: 24 May, 2012 16:31

еми айде заповядайте:[club.biberonbg.com]

[mery78.multiply.com]

[www.bgphoto.net]

и те ще се променят!

Страници:  <<Първа страница...345678910111213
Страница:13 от 13

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.