Детство : © Български Бебе Център
Страници:  <<Първа страница...345678910111213>>
Страница:11 от 13
Re: Юни-Юли 2007
Изпратено: amonita (IP регистриран)
Дата: 6 January, 2012 09:47

Здравейте момичета!

Танчее, Бойче, радвам се много , че писахте! Хайде по-честичко! Така ми липсва да си споделяме, обсъждаме, разсъждаваме...Вярно е че времето ни все повече е кът, но пък времето тук с вас ми е едно от най-любимото !

Бойче, няма какво да ти казвам, ясно е че са прекрасни и двете! Дари много се е разхубавила и така ясно си представям какво бушува в нея и какво изживява, че дори и завиждамsmiling smiley Ти като майка със сигурност няма как да не я мислиш много, но досега многокртно ти е доказвала, че сте я възпитали като отговорна и разумна. Със сигурност в опиянението на хормоните които бошуват в нея ще има и криввания от правилния път, но имай и доверие и тя ще се справи!
Често мисля за този период, който не е толкова далеч и как ще се справя аз с мойто момченце. Дали ще успея да го подготвя и изградя достатъчно отговорен и мислещ?? Дано...
Диди, май наистина си е доста трудно със зимните бебенца. Жалко , че всичко сме на работа и не можем да се виждаме по-често. Защо не се организирате с Танчето и не се събирате, по къщите. На една вълна сте и ще е хубавоsmiling smiley
Нека да се запролети и да се съберем някоя събота - на гости на Танчето, че отдавна сме и обещали!

Иначе сега с Любчо пак притеснения имам.Нали си има тикчета непрекъснато някакви и сега като е съсредоточен в нещо, например рисува, гледа филмче и като заспива издава едно мънкащо звуче. Та г-жата му правила забележка, че пречи на другите деца да спят и той е много тревожен за това. Каза ми, аз тихичко си издавам звуче, а другите деца така дълбоко спят, че дори като ги викат г-жите да стават не чуват...миличкия ми, много е тъпо. Няма как да го накарам да не издава звуче. Тя г-жата и вика посъветвайте се със специалист. Какво да се съветвам, те си отминават, не трябва да им се обръща внимание и това е. А относно причината надали е , защото има неспокоен, травмиращ живот, или пък да е в нездрава среда .. Просто е по - емоционален и така реагира. И аз и баща му сме такива и като малки сме имали какви ли не тикове...какво да ни е друго детето?!? И така имаме си проблемче, както казва Любчо smiling smiley

ХУбав уикенд момичета, почвам да работя smiling smiley

Дата: 12 January, 2012 09:53

Здравейте!

Къде сте моичетаа? Диди, как сте?

Бойче, честит Рожден Ден! cvete podarak cvetia
Да си жива и здрава, много усмихната, доволна,спокойна, обичана и щастлива с цялото ти семейство!
Хубав празник днес!

Изпратено: boikasokolova (IP регистриран)
Дата: 12 January, 2012 15:17

Ани,благодаря ти от сърце за прекрасните пожелания!
Денят днес ми е много спокоен някак си,прекрасен,явно най-накрая пораснах.До скоро на мои рожденни дни все нещо ми беше тъжно,все нещо обидно,бушуваха едни чувства на радост и мъка едновременно.А днес се чувствам превъзходно!
Най скъпите ми подаръци бяха погледите на моите дъщерички и думичките"Мамо много те обичам"Дари,както обикновенно успя да ме разплаче с прекрасен букет и страхотни пожелания!
Желая и на вас момичета прекрасен ден!

Изпратено: Wes (IP регистриран)
Дата: 12 January, 2012 17:47

ЧРД, Бойче!
Бъди все така успешна и прекрасна.

Ани, ама май само ние двечките си пишем, добре сме да не чуе дявола. Хахаххаха.

Дата: 16 January, 2012 11:57

Ехооо, къде стеее?
Никой не пише вече тук sad smiley

Аз от днес, та чак до 27-ми съм на работа всеки ден без почивка! Направо ми се реве, да видим и как ще ми бъде заплатено за събота неделя, че нещо не е много ясно...
Организатори сме на едно сватбено изложение в х-л Шератон - Balkanica Wedding Expo. Интересно е, но като знам какво висене на крак по цял ден, пъхане на рекламни материали по торбички - хиляди...направо ми се ... вика и ревеsad smiley

Започнах да давам на Любчо Киетюд сироп. Мисля , че добре му влияе и тиковете почти изчезнаха всички. Но малкото спане си остава, днес се е събудил пак в 5.30. Умирам в такъв час. Само му викам и му се карам, но той не е виновен в крайна сметка...ама не мога да се надигна с него просто!

Хубав денwinking smiley

Дата: 17 January, 2012 12:57

cunki И аз пиша Ани!

В този ранен час със сигурност няма да можеш да се надигнеш, а в колко заспива вечер? Ние каката не можем да я сложим до 23 часа да заспи, а сутрин не ще да става за детската, все иска в къщи, но не може, да си ходи там да се развива...

ЧРД, Тони! И тук да напиша, нищо че рядко влизаш. smiling smiley Много усмивки и весели моменти с твоето слънчице и хайде една сестричка... winking smiley

Изпратено: мери78 (IP регистриран)
Дата: 21 January, 2012 00:12

ехооо и аз съм тук.чета ви към полунощsmiling smileyс две думи от вчера съм болна,днес уж съм по-добре.май е настинка.алекс беше 48 часа с висока Т от събота до понеделник,но с хомеопатия пак се оправи слава богу.сега се опитва хрема да започне.от толкова стоене в нас много се разлигави и се държи като подивял звяр.та миналия ден като се разболявах и ми е лошо,той само крещи и ме дразни.напълних си един леген с вода ,но не беше вряла и станах да долея такава.връщам се и какво да видя-голямата хавлиена кърпа старателно натопена в легена,та сухо по нея няма.сигурно отстрани е смешно,но на мен както ми беше лошо,като ми падна пердето и викам няма да го бия и реееев половин час,а нашия ми вика,като ти е лошо,се обади на бърза помощ ::o абе луда работа сме.
още не съм се запознала с новите правила в градината,та в понеделник ще видим.иначе алекс не му се ходи,не обича.г-жата го биела...
груго интересно май нямаsmiling smiley

[mery78.multiply.com]

[www.bgphoto.net]

Ако искаш да промениш Света-промени себе си,
ако искаш да промениш мъжа си-промени себе си,
ако искаш да промениш детето си-промени себе си
и те ще се променят!

Изпратено: мери78 (IP регистриран)
Дата: 24 January, 2012 13:33

здравейте,
като е тръгнало да се моткам и тук поне да драсна два реда.аз може да се каже,че вече съм добре с изключение на появилия ми се херпес около целия нос.ужассс,боли ме,сърби ме...а на какво прилича.алекс е на градина,колкото и да не му се ходи.здрав да е само покрай тия грипове.та това от нас.сядам като добра ученичка да си напиша домашната по инглиша и малко да почетаsmiling smiley

[mery78.multiply.com]

[www.bgphoto.net]

Ако искаш да промениш Света-промени себе си,
ако искаш да промениш мъжа си-промени себе си,
ако искаш да промениш детето си-промени себе си
и те ще се променят!

Дата: 30 January, 2012 09:47

ЕХоо, здравеейтее!

Къде сте бе момичета? То не , че много пишат, ама все пак съвсем всички вече се покрихте!

Ние сме добре, миналата седмица не е ходил Любчо на градина. Тръгна да се разболява и го оставихме. В петък трябваше да ходим на почивка на Семково за две нощи, но времето ни провали нещата и се отложи за март месец. Добре че все пак от хотела се съгласиха, защото сме с ваучери от един сайт.
Пак изкарахме хубаво уикенда, на Владая на пързалка, вчера ходихме до Перник на кукерския фестивал, поразходихме се и така, с нови сили отново на детска и на работа.
Много ми се иска да го запиша на ски Любчо още от миналата госина и още се чудя..205 лв. за една седмица- 5 дни..хич не е малко, но навсякъде е толкова.

Айдве драснете по някой ред, да не си пиша самаsmiling smiley

Дата: 31 January, 2012 02:17

Ани, браво на вас за хубавият уикенд. Ако има желание Бен за ски не е лошо, ама наистина доста пари за 5 дни, а какво ще научи за толкова кратко време.

Аз не пиша щото като се похваля нещо и веднага става обратното - пак сме болни в къщи и аз по нощите дежуря, за 48 часа сигурно съм спала има няма 5...

Мери, радвам се че и ти си по-добре, а колкото до херпеса - е ще се лиши Милен (надявам се, че не бъркам името на мъжа ти, за да не стане някой гаф) от няколко дни целувки, хахаххаха.

Моята пък хубавица, ми видя снимката на зъбите онзи ден и ми вика "мамо, това динозавър ли е?" lud smqh

Изпратено: tanchetoo (IP регистриран)
Дата: 3 February, 2012 10:51

Здравейте!
Наистина много рядко пишем вече, но така се стекоха обстоятелствата при всички,че време за нищо нямаме.
Ние сме добре. Алекс вече седмици не е на градина и мисля целия февруари да не го пускам. Изкарахме едно грипче, сравнително добре, без много усложнения и опазихме Косето, което беше най-важното.Калоян и Алекс бяха на Аб , аз някак се оправих без него, но нямах и избор.
Все още сме само на кърма, пробвах с различни пюренца,но.......нц. Нито плодовите, нито зеленчуковите го заинтригуваха малкото човече, не знам. Сега мисля да пробвам с някоя каша,пък да видим.За сега не ме притеснява. Имам достатъчно кърма, за напред ще видим как ще се равие захранването. Онзи ден му давах малко жълтък,хареса му. Прави ми впечатление,че проявява интерес към нашата храна,но....аз съм категорична,че няма да му дам подправена и осолена храна скоро. Една позната още от-я месец си даде на детето готвена леща и нитратни краставици,пържен картоф, баница и какво ли още не. Но всеки сам си преценява.
СТОИМ СИ НА ТОПЛО и това е . Навън е ужасно,сняг,вятър....другата седмица сме на консултация, ще му бият поредната ваксина и ни предстоят изследвания.
Горе-долу това е от нас.

Диди, вие как сте,расте ли Сиянка, а Дени слуша ли?

Целувам ви всички и много ми липсвате.
pregradka cunki

Дата: 3 February, 2012 11:11

Здравейте!

Как сте Дидка?
Любчо вече е добре, покашля по малко , но рядко, но аз май ще се разболявам сега. Нещо от сутринта ми е на разболяване sad smiley
Утре ще се видим с Гери и Анчето, взехме ваучери за Косе Босе - куклен театър в НДК със сокше и вафличкиsmiling smiley
Иначе сме пак все на гости - на майка ми, на Рударци утре, че Наско направи 30г на 1-ви и да го отчетем някак си. Той не искаше да правим нищо и не сме празнували въобще, за което много ме ядосва, но негов си изборsmiling smiley
Танче, много хубаво че си е на кърма, няма какво да те притеснява. Пробва ли да му смесваш пюренца с кърма, например картофи, или тиква, да с а по-сладките?
Иначе аз имам една приятелка която само ми се хвали какво вече ядяло детето и. Например на 2 м и даде сокчета, на три пюрета и на 4 вече ай всичко беше дала - каши маши..плодови млекца кисели от магазините...Аз не го разбирам това и много се чудя как си мислят че гледат децата си отговорно, но не коментирам. Всеки има право да гледа детето си както иска, но при наличието на толкова много информация - книги, интернет, форуми, предавания да не си направиш труда поне малко да се поинтересуваш кое е най-добре ме изумява...и при наличието на кърма това...
Дани на брат ми обръща света за да не и спре кърмата и бебка си е все още само и изцяло на кърма. Ама тя има скорошен пример деwinking smiley

Та Танче това което си постигнала е страхотно и те поздравявам!

Хубав уикенд момичета!

Изпратено: boikasokolova (IP регистриран)
Дата: 4 February, 2012 22:55

Здравейте, момичета!Незная какво да кажа и напиша по напред-в нашето семейство почти няма равновесие-или е супер напрегато или супер добре,е то е ясно че мама е движещата сила,ама мама явно вече е ....
Я, да ви покажа ...как пък и двете ми принцески взеха на външен вид всичко от тати и неговите родители/малко ме е яд/,но пък съм спокойна,че всичко хубаво като характер,виждане,мироглед,възпитание са на мама и нейните родители

Та ние сме добре,миналата седмица Рая изкара един гаден вирус със 5-6 дни температура,водих я от 3-тия ден ,та до вчера по лекари,шашках се ,шашкакаха се и доктори от мен.Накрая тя се оправи,само с витаминчета и малко хомеопатия,но аз още съм притеснена.Много е дълго да ви разкажа......,абе с две думи бяха и ниски стойностите на левкоцитите,сега всичко е в норма пък са и високи тромбоцитите,абе омагьосън кръг.Само зная,„че мен до вчера сън не ме хващаше,и нали съм си много"умна"то диагнози поставях,то ..чудо.Е,детето е прекрасно,добре е,спокойна съм долу-горе,ще направим след 15-20 дни отново изследвания и ще видим.
Танче,Вес-цункайте прекрасните бебоци!Боже как ми се искам да ги нагушкам!Разбира се по-големите целувки са за батко Алекс и кака Дени!
Аз бях ли ви споменавала,че скоро една от двете ми любими племенници ще става майка на мъж.Стига с това женско царство в нашия род.Щастлива съм,а пък Рая най накрая чака да стане кака и мечтае как аз и тя ще гледаме бебето на Боби,абе хубави неща.
За съжаление все време не ми достига,а толкова ми липсвате и ми се ще да пишете всички!
Целувки за всички!

Дата: 8 February, 2012 09:07

Здравейте!
Ех Бойче, така те обичам ! Да пописвам повечко! Честито на твойта племенничак. Трябваше все някой да разбие женското царство при васwinking smiley Аз пък искам да разбия нащо мъжко и да си имам една прекрсничка. Е, вече имаме на брат ми, ама искам вкъщи да си е моетоsmiling smiley Аз сега така чаках май месец да почна да забременявам, ама май ще го отложа. Не ми се иска зимно бебе да раждам. Като си редставя сега да съм с новородено и лудите ме хващат. Ще трябва по цял ден да сме в нас, да не излизаме...ще откача. Та по -добре да поизчакаме и то станаа...кой знае кога..
Бойче, защо се шашкаш така и се панираш. Нали знаеш, че това вреди не само на теб , ами и на дечицата ти! То е ясно, че няма как на една майка да не и мине през главата и най-лошото, но гледай винаги спокойно и положително! Разбира се, че всичко е наред с Рая, просто е изкарала някаква инфекцийка и от тАМ стойностите на кръвта играят. СПОКО!
Страхотни са и двете дъщерички и си мисля, че са взели от теб излъчването, което е прекрасно!

Ние сме горе-долу добре. Аз съм малко хремава, но не е нещо сериозно. Колата ни остана на Рударци, не можахме да я изкараме в неделя и сме с джипа на баща му на Наско, а майка му и баща му останаха на Рударци до второ нареждане..хихи. Не знам как ще си измъкнем наща и кога, но ще трябва да им върнем в някакъв момент тяхната и какво ще правим тогава пък ние не знам. Голяма мъка е с тия снегове!
В събота сутринта бяхме на много интересен детски театър. Видяхме се и с Гери и Кали! За 5 лв- сок, 4 вафли, после преди самата приказка малко смешки от актьорите, участие и комуникация и с децата, после приказка, след това им пуснаха Том и Джери на видео стена, а след това имаше конкурс, като в по-по-най, но детето трябва да излезе с кукла и уж тя да пее, или а казва стихче. Нашите естествено не се пресрамиха да излязат и се сгушиха в насssmiling smiley Но беше много интересно де. Сега на 18-ти ще има пак и пак мислим да ги заведем. Ако някой е навит да свирка, още ги има ваучерите в нета!
Ние пък с Наско сме на театър в петък, много смешна постановка на Камен Донев, много обичам!

До скоро и пишете!

Дата: 11 February, 2012 00:37

О, здравейте! Хубави снимчици видях! smiling smiley
Бойче, cunki за прекрасните ти дечица, страхотни са. Много се радвам, че всичко се е оправило с Рая, но майчините тревоги понякога са по-страшни от самите болести.

Танче, много хубаво е че сте на кърма, това е по-важното, а колкото до нашата храна ще си наваксат мъниците, няма да им се размине, не може все мляко да пият все ще пораснат.
Аз и за Дени се бях подготвила, но тя се оказа доста капризна, както и до сега си е, но при Сияна въобще няма да бързам, все още нищо не съм й давала, пие си млякото и дебелее... smiling smiley За разлика от кака си тя няма да е толкова финна. Другата седмица трябва да сме на консултация и ваксина, но няма да я водя че всички в къщи сме болни (отново sad smiley ), и затова не знам точно колко тежи, но има такива сладки будчета и гривнички, само за cunki

Дени ми беше отново на АБ, напарво съм бясна, ама няма начин, разви сериозен бронхит и бързо я оборва, на всичкото отгоре организма й е толкова силен и така зверски се бори с вирусите - вдигна 40 градуса температура на два пъти, направо полудях в къщи, голяма борба беше...не ми се говори... sad smiley
Все още прокашля леко, но ще видим другата седмица дали ще ходи на детска и без това вече две седмици не е, но пък и в къщи не й се стой. Луда работа, какво стана тази зима?

Наоплаквах ви се, сега да си лягам, че и мен все още ме държи грипчето, а и преумората, вече ми идва всичко в повече.

Ани, не ти трябва зимно бебе - само лятото и ще стискаме палци. cunki

Дата: 11 February, 2012 13:27

Нямам време да пиша много, но от онзи ден се каня да пиша на Ани.
Та,Аниииииии, ти добре искаш,правиш планове,но от мен да знаеш -когато ви е писано тогава ще стане. Сега не искаш да забременяваш,защото искаш лятно бебе, ама ако ти е писано да имаш зимно бебе ще забременееш ако не сега то чак..... догодина по-това време. Аз много исках пролетно бебе, но уви не стана и пак се роди свръх лятно,в най-топлото време. Накрая вече си казах,когато стане тогава,само всичко да е наред и да се роди живо и здраво.
Но ти пожелавам да стане тогава,когато го искате.
Да не се мъчите много,както казва брат ми. winking smiley

Диди, кофти с тези болести, но незнам как да избягаме от тях. Дени бързо да се оправя.

Бойче, прекрасни дами си имаш. И двете прекрасни по свое му.

Аз утре съм на погача на едно бебче, а другата неделя сме на кръщене на племенницата на Калоян.
Хубави неща.

Ставам,че едно малко същество де дере тук до мен.
cunki

Дата: 12 February, 2012 12:05

cunki

Дата: 13 February, 2012 08:24

Добро утро!
Да ви почерпим за 5-та ни месечинка. kulinar и tuti

Дата: 13 February, 2012 10:07

Честита месечинка Диди! Дано вече всичките болести са зад гърба ви и всичко да е наред!
Танче, разбира се че е така, аз планове големи не правя, но определено след тая зима ще съм много по-доволна ако нещата се получат за пролетно бебенцеsmiling smiley

Дата: 13 February, 2012 17:35

Ани,thumbs up.Късмет.

Страници:  <<Първа страница...345678910111213>>
Страница:11 от 13

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.