Детство : © Български Бебе Център
Страници:  123456>>
Страница:1 от 6
Августинче'06 вече е на пет, нека бъде здраво и с късмет!
Изпратено: Kristi (IP регистриран)
Дата: 1 September, 2011 21:40

kitka ЧЕСТИТА НИ НОВА ТЕМИЧКА! НЕКА САМО ХУБАВИ НЕЩА ДА СПОДЕЛЯМЕ!

АКТИВНИТЕ МАМИ И ТЕХНИТЕ СЛЪНЧИЦА:

Kristi - Митко, роден на 04.08.2006г.
Gall- Силвия, родена на 04.08.2006г.
Biserka - Моника, родена на 22.08.2006г.
4baby- Антоанета, родена на 22.08.2006г.
Ann4eto- Аделина, родена на 24.08.2006г.
Muti- Дарина, родена на 28.08.2006г.

Re: Августинче'06 вече е на пет, нека бъде здраво и с късмет!
Дата: 1 September, 2011 21:43

Хайде на новата ни темичка! Понеже отделих точно 5 мин. /а и не ме бива в разкрасяването grinning smiley / не можах да я направя пъстра като предната.... Но нека са пъстри емоциите в нея!!

Изпратено: ann4eto (IP регистриран)
Дата: 2 September, 2011 17:23

Ей, Кристи, супер си!

Мерси!

Наистина, нека е пълна с хубави емоции тая темичка!

Изпратено: muti (IP регистриран)
Дата: 2 September, 2011 19:42

Анче,заглавието е страхотно,а на Кристи благодаря за темичката.
Аз чакам с нетърпение неделята,че тая седмица ми дойде доста дълга.Децата пък са доволни,че 3 дни ще почивам после.

Дата: 2 September, 2011 22:13

E, поздравления за заглавието наистина - моето участие беше въпрос на минутка само.
Утре заминаваме с децата на авиошоу в Пловдив. Ще бъде страхотно с българско и чуждо участие.. понеделника заминаваме /уж/ с таткото на море - децата ги пласирам по баби. Тази вечер Анжи се завърна от лагера на Златните пясъци с новия си клас и учители от гимназията. Много е доволна, гледаме снимки на девойките - цели моми са... Учителите са много доволни от тях - дано наистина са хубав клас.

Дата: 7 September, 2011 23:43

Привет, мамчета! Ние се завърнахме от странствания. Авиошоуто беше невероятно. Този път взехме и Митко на летището и получи "бойно кръщение" thumbs up smiley При първите изпълнения беше с тапи в ушите, но после се пристраши. Събра и много подаръци - сувенири, каката се снима със швед - летец и е много доволна. Тези дни като ми остане време ще кача малко снимки. След това отпрашихме с татито в Созопол- само двамата. Невероятно си починахме, но ефектът се изтри още с пристигането. Тръгнахме с голямата кола, а моята я паркирахме в гаража. Свекър ми съборил велосипеда на Анжи върху моята кола и сега е с огромна драскотина на багажника и под него. И това, което най-много ме ядоса е, че си мълчи, въпреки, че Анжи е била свидетел. Разбипам, че на всеки се случва, но да каже едно извинявай, а той си трае все едно нищо не се е случило. Ако беше моят баща такъв скандал щях да му спретна, а Миро си трае. Само подпитал баща си, но онзи си мълчи и нито дума screaming smiley

Изпратено: Biserka (IP регистриран)
Дата: 9 September, 2011 08:18

Привет!
Кристи, раздвам ,че се сте имали приятни емоцииsmiling smileyСвекърчо вероятно потъва в земята от срам з а колата и е избрал варианта"ни лук ял,ни лук мирисал"smiling smiley Ще се оправи щом е само драскотина.
Ние ходихме за взимане на кръв , заради градината.От 15-ти почваме ,надявам се всичко да е наред.
Ама как си трете и не качихте поне по едно фото от РД на децата,малко да разкрасим тематаsmiling smiley

[galeria.biberonbg.com]

Дата: 11 September, 2011 07:01

Здравейте момичета. tuti
Днес ще прибираме децата и оправяме багажи.Утре ще направим на малката чревните и като станат тръгва на градина-няма търпение детето вече,иска да си играе с приятелките.
Каката ще ходи да се подготвя за откриването на учебната година-ще участват с хоро.
Аз да ви се оплача-ще оперират майка ми в началото на октомври-има бучка в гърдата и така ми е притеснено.Надявам се всичко да е ок и да не излезе нещо лошо,макар че преди да се отвори и изследва няма гаранция какво е образуванието.

Дата: 11 September, 2011 10:32

Мути, по повод операцията на майка ти искам да ти напиша нещо.Моя позната( приятелка на моя приятелка) и бяха открили бучка в гърдата.Бяха я наплашили много , но за една седмица по нейните думи бучката и е изчезнала .Правила е процедурата по рецептата на Дънов- трици +свинска мас се загравят до поносимост и се слага на гърдата с марля или памучен плат.Прави с е по няколко пъти на ден.Ако те интересува ,ще я попитам з а точното съоношение.Нищо не вереди майка ти ,ако желае да пробва.

[galeria.biberonbg.com]

Дата: 11 September, 2011 10:38

Мути, намерих и линк в нета с точната рецепта:

[more.info.bg]

[galeria.biberonbg.com]

Дата: 11 September, 2011 15:27

Бисе,благодаря за рецептата-ще се пробва непременно.Лошото е,че я боли гърдата,но мин.година не се откри нищо притеснително при прегледа.1година по-късно обаче вече се вижда на ренгена.

Дата: 11 September, 2011 16:43

Здравейте! Не искам да те обидя Бисе, но аз много на такива рецепти не вярвам. Не искам да плаша Мути, но една братовчедка на майка ми така се лекува с мазане и в крайна сметка почина от рак - просто закъсня тотално. По същото време и майка получи бучка, но отиде веднага на хирург. Оказа се също рак, но слава Богу всичко приключи успешно и вече 15 години минаха от тогава, а тя си е жива и здрава. Важно е да се действа бързо. Дано не съм те изплашила - може и просто мастна тъкан да е - липом.
При нас Митко тръгна на градина в четвъртък и от снощи вече го боли гърло. Пак се започват домските истории. Сега давам прополис, пчелно млечице и витамини- дано подсилим имунната система.

Дата: 11 September, 2011 18:07

Кристи,много съм далече от мисълта д а не се ходи на лекар.Просто споделям инфо ,което съм чула.smiling smileyНяма причина тук за сърденеsmiling smileyАко мен са ме излъгали ,значи и аз лъжа.Жената нека си отиде пак на лекар ,не съм фен на самолечението, но нищо не пречи дотогава д аопита и това.Ако не помогне,то поне няма и да навреди. Доколкото разбрах, операцията е за октомври,а дотогава може да пробва по тази рецепта на Дънов.
Ние от 15-ти сме на градина, но Моника ще бъде до обяд. Шири се мнение,че освен че се пускат и болни дечица, при следобедния сън децата се запотяват ,а след това никой не ги преоблича и от там и настинките.Затова съм решила до обяд ,за заниманията и контактите с децата,ако иска да спи ,ще си спи в къщи.Аз си нагласих нещата да съм свободна следобяд,за да мога да я поемам.Освен на балет, Моника реши че ще ходи и на керамика и тотално ми върза руцете за вечерите,но щом има желание ,ще я подкрепяsmiling smiley

[galeria.biberonbg.com]

Дата: 12 September, 2011 21:34

Бисе, дано имате късмет с болестите! Ние днес бяхме и вече сме тотално болни - хрема, малко температурка, боли го гърло... Та от утре сме си в къщи и май до 22.09. На 23-ти ще бъде шафер и трябва да е абсолютно здрав. Вече сме набавили черни панталон и елече, бяла риза и 2 вратовръзки - остава да решим кой цвят, според тази на младоженека.

Дата: 13 September, 2011 08:50

Кристи, бързо д аоздравява Митето !Убедена съм ,че ще е на 6 и ще буде на красивия шафер в историята на сватбитеsmiling smiley
На Моника от вчера и избива кътник вероятно,защото с аи набъбнали много венците и се оплаква ,че я боли точно ,където трябва д аизбие кътник.Вечерта ми вдигна Т, закашля се, сополи повлече...Сега отивам за клеева тинктура и сребърна вода ,дано да се закрепи за 15-ти.

[galeria.biberonbg.com]

Дата: 17 September, 2011 16:20

Здравейте момичета.
Почнахме градината от вчера,каката има домашни вече,изобщо програмата ни е пълна вече.Като ви чета вас и направо страх ме хваща.То не са почбали и пак са болни.Ние така свършихме с болести и се надявам тая година да не е така,но дано не си остана само с надеждите.
Приятен почивен ден ви пожелавам утре,че днешния работен на мен поне ми дойде в повече

Дата: 19 September, 2011 21:28

Здравейте! Вече почти сме здрави- без АБ. Наблегнахме на хомеопатия и изопринозин, но всеки ден имаше нови симптоми. На 15.09. натъжи сутринта ни - още в 6 започна да повръща. Мислех да го взема на първия ден на кака му в Езиковата, но се провалиха плановете. Все пак аз отидох и снимах с камерата. Много ми беше вълнуващо. Анжи е много доволна за сега най-вече от любимия си английски- госпожата им говори само на него. Много им изискват по всички предмети и се увери, че в гимназията не е както до сега. А днес купих и официални черни обувки на Митко и е много доволен, че изглеждал като джентълмен - те са модел като мъжки обувки smiling smiley

Дата: 19 September, 2011 21:50

Хайде сега и едни обещани снимки:

Редактирано 2 пъти последният път 19.09.2011 21:56.

Дата: 19 September, 2011 21:59

И още една макар, че я реже - последен опит...

Защо така реже горната част??

Дата: 20 September, 2011 09:40

Кристи, накара ме да се усмихна от сурце тази сутрин! каква красавица си имате само!!!!И какво силно излъчване има!!Браво! Митко от кога не съм го виждала,направо ме смая!Тотален сладур!Влюбена съм в негоооо!
Снимките ги реже сайта ,явно ако са по-големи.И на мен ми реже ,като кача голям формат!
НИе сме на градина! Този път попаднахме на страхотна госпожа! Моника е омаяна от нея! Ходи с с желание ,гушкат се с госпожата,В цялата група са 6 момичета,всичко останало е ергени.smiling smileyне е като д а няма изборsmiling smileyНаправи ми впечетеление,че госпожата се вслушва в моите препоръки да ги наречем ис е съобразява .Не е ,като магаре на мост ,като по-старата генерация учители. Изключително добра комуникация има с нея ,а Моника интуитивно усеща добрите хора и аз се всулвам доста в нейната интуиция.Оставям я да се води по нея и нейните си възприятия.

[galeria.biberonbg.com]

Страници:  123456>>
Страница:1 от 6

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.