Детство : © Български Бебе Център
Страници:  <<123456>>
Страница:4 от 6
Re: Августинче'06 вече е на пет, нека бъде здраво и с късмет!
Изпратено: Kristi (IP регистриран)
Дата: 23 December, 2011 20:51

Привет и от мене! И аз след малко се залавям със сладките специалитети. Иначе по традиция сме в моите родители на Бъдни вечер- чакаме утре и баткови от София. Пак уредихме костюм на Дядо Коледа и ще видим детската радост в очите! Снощи бях на банкет от старата работа и добре се позабавлявахме. Имах нужда, защото положението със свекърва ми е ужасно. Но няма да ви занимавам с лоши работи. Желая на всички весели празници!

Изпратено: muti (IP регистриран)
Дата: 25 December, 2011 07:56

ВЕСЕЛА КОЛЕДА !
Нека да съумеем да запазим магията на коледната нощ през цялата година,
за да бъдем по-добри, да се обичаме повече и да имаме силата да сътворяваме
по едно малко чудо всеки ден – една усмивка, едно добро дело, един топъл жест.

Изпратено: Biserka (IP регистриран)
Дата: 26 December, 2011 11:25

ЧЕСТИТА КОЛЕДА,МОМИЧЕТА! БЪДЕТЕ ЗДРАВИ ВИЕ И СЕМЕЙСТВАТА ВИ !

[galeria.biberonbg.com]

Дата: 26 December, 2011 21:42

Честито Рождество Христово! Както Спасителят се роди за да има надежда и спасение, нека в сърцата ни вечно се раждат вяра в доброто и любов към околните!

Изпратено: ann4eto (IP регистриран)
Дата: 27 December, 2011 15:02

ЧЕСТИТА КОЛЕДА И ОТ МЕН, МАМЧЕТА!

Желая Ви най-вече Здраве, бъдете усмихнати, радвайте се на щастливите мигове с любимите хора и нека бъдем още по-добри!

Ние тия дни само ядем и спим, направо се зарадвах на днешния работен ден, че ще се разнообразя с малко работа в офиса! Но понеже сме само 3 колеги на работа, ми е едно спанливо, лежерно, и май ще си тръгна по-раничко от работа winking smiley
Вчера бяхме при наште на Коледен обяд, и решихме да оставим децата за 4-5 дни, да се поналудуват и да си поиграят с баба и дядо, че само за тях мрънкат.. Та сега сме сами с Насо. Снощи уж на кино щяхме да отидем - то повечето филми са по 2 часа и повече, та решихме, че ще заспиме на филма и се прибрахме удома. Такива пенсионери сме станали... grinning smiley Но за утре съм замислила един театър да направиме. Ще видим какво ще излезе winking smiley

Иначе сме добре всички удома, и бебчо също. Другата седмица съм на фетална морфология, дано да ми кажат, че сме супер, нищо ни няма, и няма за какво да се притеснявам повече winking smiley

Весело посрещане на Новата Година и мноооого хубави новини!

Целувки!

Дата: 27 December, 2011 21:33

Анче, така и не ни разказа как се навихте на трето детенце?? Носталгия по бебче или ти е мечта с три дечица? Бабите и дядовците как реагираха?

Дата: 28 December, 2011 12:38

Кристи, с Насо винаги сме искали да имаме 3-4 деца smiling smiley Една година след като се роди второто, вече бях готова за трето, но Насо реши, че ще ми се отрази пагубно още 2 години да съм си удома, без да контактувам с никой, и се реазбрахме след 1-2 години да си имаме още. И така, решихме, че сега е подходящо за трето детенце и се получи winking smiley

Относно бабите и дядовците:
Свекърва ми е с 3 деца (е, третото е с 20години по-малко от второто и е от друг баща), и тя нормално прие новината. Притеснявахме се наште как ще реагират. Те знаеха, че искаме трето дете, но винаги са се опитвали да ме разубедят, че двете са ми достатъчни, че с тях достатъчно се нервирам и че още едно дете са си допълнителни разходи, но аз все се борех с тях, където са 2, там и три. Като остарея, и се окаже, че съм имала възможност да отгледам поне още едно дете, а не съм го направила, ще ме е много яд на себе си, и не искам да съжалявам за нещо, което съм можела да предотвратя. Та, отидохме, казахме им... и те се зарадваха, казаха ни "браво, браво", почнаха да се майтапят, направо не сме очаквали такава хубава реакция от тяхна страна. Много хубаво ми стана, успокоих се и сега съм без притеснения winking smiley

Целувки!

Дата: 28 December, 2011 18:50

Супер! И аз преди съм искала три, но като гледам какъв зор е с две и минах в графа "егоист". Ако половинчо изкарваше достатъчно пари и не се налага да работя щях да родя, но ми идва твърде много работа, домакинство.. И така не остава време за мене, а и децата все реват, че искат още внимание. А и каката ни след 5 години е студентка - от сега гледам да заделям пари, че с нейните амбиции очите й все извън страната. Чувствам се вече "стара" за бебета и се радвам само на приятелските. :prasti::
А колкото до тебе - възхищавам ти се и ти се радвам съвсем искрено! pregradka

Изпратено: gall (IP регистриран)
Дата: 29 December, 2011 15:26

Здравейте милички,
Анче честито мила да сте живи и здрави и спокойна бременност ти желая, а накрая здраво и пухкаво бебче.
Ние сме добре, аз работя вече месец и половина. Работата ми се отразява много добре, то тва майчинство като затвор понякога. а и малчовците като те изнервят и лудваш.така е по-спокойно.
След нова година сме в Хисаря за 3 дена, ако някой е там да свирка.
Сега съм луднала да се променям , незнам защо. постригах се късо , сега се изрусявам , но още съм леко рижава, та не пускам снимки.
поздрави на всички и весело посрещане на новата година.

www.bg-mamma.comwww.bg-mamma.com

Дата: 3 January, 2012 22:19

Честита Нова Година, мамчета! Много здраве на всеки от семейството! А на мама Анче /а защо не и някоя друга winking smiley/ - здраво и послушно бебче!
Днес във фирмата пак поливахме бебе - колега станал дядо на 1 януари. Аз си починах добре тази отпуска. Видях се с приятелката ми от Ню Йорк и други приятелки от детството. Беше ми много зареждащо да оценя отново старите приятелства. Занимавах се и с децата, ходихме на йога и кино с дъщерята. Страхотно филмче гледахме- Новогодишна нощ. Изобщо преосмислих си приоритетите и приятелствата.

Дата: 16 January, 2012 22:12

Здравейте, за много години!!! Нека тази година сме още по-устремени към постигането на мечтите си, и да сме здрави, разбира се winking smiley

Днес ми излязоха резултатите от биохимичния скрийнинг, и сестрата, която ми ги каза по телефона, ми каза, че са добри smiling smiley Кръвните изследвания също са в норма smiling smiley Много съм щастлива и вече се чувствам много по-спокойна! След работа минах през един магазин за бременни и си купих един панталон, че всички панталони вече ми притискат коремчето eye rolling smiley Едва намерих панталон с кройка, каквато търся. Много ме дразнят панталоните, които са с големия ластик, дето покрива целия корем, аз предпочитам с ниската талия, ластикът минава под корема, и ми е по-свободно. Сега ще го подгъна, че ми е малко дълъг winking smiley
Децата са добре, ходят на градина. След 2 седмици мисля да ги пратя на бяло училище на Витоша, за първа година. Първо питах Ади дали иска, а тя милата ми отговори:" Ще отида само ако и Анди иска да дойде, няма да ходя без него!" Много се зарадвах, че са така сплотени, въпреки че няма вечер без каране и биене smiling bouncing smiley , но е в рамките не допустимото winking smiley Другата седмица трябва да отидем с мъжа ми да им напазаруваме термо бельо, каски, ръкавици и каквото там ни искат като екипировка.

Лека вечер от мен и силни прегръдки за всички вас!

Дата: 17 January, 2012 10:54

Анче, страхотна новина! Безпроблемна и лека бременност!Радвам се,че всичко е наред и не ти е свито сърчицето вечеsmiling smiley
Страхотно е ,че сте успели да балансирате с децата и да не се чувства някое от пренебрегнато!Все така да са и д апомагат живот и здраве се бебчетоsmiling smiley
Кристи,вие как сте?Има лис туд при вас?

Гале, загуби сеsmiling smiley

Мути, как е майка ти?

Дано през новата година всички да са здрави и да няма повече поводи за притеснения !

[galeria.biberonbg.com]

Дата: 27 January, 2012 22:29

Как сте мами? Покрай този немски не ми остава време да ви видя. Оставам без сили - къде се захванах с толкова интензивен курс.... Ако уча редовно наистина много се научава - учим като в езикова по 80 думи на урок, но не е за работещи хора и то жени. От 17,30 до 21 са часовете и после трябва и в къщи да се поошета... Уж си бях обещала да я карам полека, но пак се излъгах. Да ви се похваля, че най-после и ние имаме сняг - дано се задържи до утре, че да изкараме шейната. Пишете вие как я карате! Анче, расте ли тумбачето??

Дата: 31 January, 2012 06:17

Добро утро момичета.Как сте в тази мразовита седмица?Ние сме добре,децата са здрави.Използваха снега и през почивните дни голяма игра му удариха навън.
Мама е добре,уредихме леката терапия и няма странични ефекти,има леко неразположение 1 ден и това е.
Момичета надявам се,че всички сте здрави и дано този студ да спре грипа.Целувки на вас и децата и на тумбачето на Анчето.

Дата: 31 January, 2012 13:03

Мути, дано всичко мине леко и без зтранични ефекти за майка ти!И скоро да се похвалиш,че всичко лошо е зад гърба и! Пожелавам и цялото здраве на света ,аи знам на какъв шиш се печеш и ти...
Кристи, немски ли започна да учиш?За рабоата ли ще го използваш или за обща култура да го назнайвашsmiling smiley
Анче, как е коремчето?
Гале, не се вясваш никакваsmiling smiley
Тук е дървена ваканция ,днес е -20 градуса.Вчера обаче Моника ни студ ,ни мраз ни нищо не я спря да ме завлече на балет.Аз съм на антибиотик, направих за един ден ужасен ларингит от студа ,болки в мускули и всички други екстри.Виках доки в къщи,съсед ни и дойде човека.Моника за пръв път ме вижда толкова немощна и се притесни,но веднага изникна въпроса за нея :"КОЙ ЩЕ Я ВОДИ НА БАЛЕТ?"
То бива желание и увлечение за нешо,ама това вече започва да ми писва.Изнуди ме и отидихме.да,ама хората в този студ си сложили бележка,че има дървена ваканция и чак другата седмица ще има репетиции.ЕЕее,то не беше тръшкане,то не беше чудо,какво ще правила една седмица без балет.
Аз едвам дишах ,докато я заведа в студа, а тя пак з а балета си мисли....Казва ми,че иска винаги да ходи на балет,дори ,като станела леличка...Солно е привързана и към балетните си педагожки,на които не шапка им свалям ,ами медали бих им дала на тези жени и само з а тях говори...Въобще,балетната вълна ни залива всяческиsmiling smiley
Ще ви пусна линк от последното представление,една мама го е качила в youtube.Да видим дали ще познаете ,коя е Моникаwinking smileyМалка балетн а гатанкаwinking smiley

[www.youtube.com]-Това е клипа с МОника и нейната групаsmiling smiley
----------------------------------------------------------------------

[galeria.biberonbg.com]

Редактирано 1 пъти последният път 31.01.2012 13:05.

Дата: 3 February, 2012 22:03

Здравейте!

Бисе, Моника е уникална, няма как да не я познае човек! Прима балерина е! А ти се оправяй бързо, че тия вируси са ужасни, и действат много подтискащо..
Аз тази седмица бях болнични - такава кашлица, прегракнал глас, чак нямам сили да се скарам на децата.. Добре че ходеха на градина, та да мога през деня да се тъпча с чай, лук и чесън, и фервекс. За 4 дни се оправих, но точно тогава Анди се разболя sad smiley Висока температура постоянно, с Нурофен не иска да се сваля и с течен аналгин я сваляхме, нощно време не може да спи, че се задушава от секрети, получи ларингит.. много гадно, но да чукна на дърво, от днес вече е ок, няма температура и е весел. Каката се опитва днес да вдига някаква температура, но се надявам да не се даде на вируса sad smiley
Заради студовете и снега от градината преместиха ските за другата седмица, много ми се иска децата да се оправят уикенда и да ги пуснеме да карат на Витоша. Стискайте палци!
Аз днес бях на преглед, бебчето расте, лежи си и си почива, усещам как подритва от време на време smiling smiley Докторката не можа да види какъв пол е, щото си беше прекръстило крачетата, та ще чакаме следващия преглед winking smiley
Целувки и бъдете здрави!

Изпратено: gall (IP регистриран)
Дата: 4 February, 2012 16:09

Здравейте, Бисе познах я твойта балерина, тези очи красиви. дано винаги да ходи+ с такова желание на балети или с каквото се занимава. офф пак не можах да си допиша.

www.bg-mamma.comwww.bg-mamma.com

Дата: 8 February, 2012 06:19

Добро утро момичета. tuti в този снежен ден.Станах първо погледнах навън да проверя с какво темпо да се приготвям за работа.За щастие всички коли са на местата си на паркинга и той не е запушен-вчера не можеше да се мине от закъсалите по средата.Има пак поне 10см.нов сняг,а може и повече да е .Децата не са на у-ще и ще им е много забавно навън.
Малката изкара варицела-имаше епидемия в групата 15 деца,а вече и повече може да са.Добре е,но ще си остане вкъщи заради времето.
Надявам се всички сте здрави.

Дата: 16 February, 2012 21:48

Привет! Чета ви да знаете, но време не ми остава за писане. Тази моя "ученическа" авантюра с немския ми излиза през носа. Но и вече направих първото бягство на Св. Валентин thumbs up smiley Вместо на немски на ресторант с тумба приятели. А вие празнувахте ли двойния празник. Анче, ти имаш най-голямо право да празнуваш празника на любовта winking smiley Мути, добре че сте изкарали сега варицелата - при нас още каката не я е карала и се притеснявам. Бисе, радвай се на този ентусиазъм - танцът е в кръвта й - явно ще се ориентирате към музикални училища...Хайде пишете как сте!! kiss

Дата: 1 March, 2012 06:16

Честита Баба Марта момичета.Нека всички сте здрави,румени,засмени.

Страници:  <<123456>>
Страница:4 от 6

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.