Детство : © Български Бебе Център
Страници:  <<123456>>
Страница:5 от 6
Re: Августинче'06 вече е на пет, нека бъде здраво и с късмет!
Изпратено: Biserka (IP регистриран)
Дата: 1 March, 2012 08:35

Честита Баба Марта!
Здрави и засмени,
румени и бели!

[galeria.biberonbg.com]

Изпратено: Kristi (IP регистриран)
Дата: 5 March, 2012 21:11

Честита Баба Марта и от мене! И макар с голямо закъснение ви желая бели кахъри и червени страсти!!
Как са вашите бръмбазъци? Ние утре имаме празник на мама в детската градина! Митко през 10 минути ме пита нали със сигурност ще дойда, защото било преди 17,30. Най-интересното е, че не може да чете, не знае всички букви, а познава часовника и датите. Явно ще е силен в матеатиката. Кака му е по езиците- на неговата възраст четеше на цялата група. Като го гледам ми е чудно, че на неговата възраст кака му ревеше, че иска на училище и след 6 месеца тръгна в 1 клас. Явно наистина девойките се развиваме значително по-бързо grinning smiley
Аз този уикенд се отдадох на почивка. Ходихме на тиймбилдинг отфирмата и след сериозната част започна приятната. Бяхме на 3 март във Велико Търново и вечерта започна със "Звук и светлина" на Царевец. А завършихме със страхотен купон в пиано-бар след ресторанта. С колежката, която сме в една стая дори се изявихме като бек-вокалистки. Пяхме с музикантите и даже ни връчиха микрофоните. Отдавна не се бяхме забавлявали така.Качвам снимки за забавление))

Изпратено: ann4eto (IP регистриран)
Дата: 6 March, 2012 21:41

Здравейте, мамчета!

нещо времето все не ми стига напоследък, уморявам се по-бързо и мо се доспива по-рано.. но все не успявам преди 23ч. да си легна sad smiley

В петък бях на преглед - вече преполових бременността, добре сме, и ще бъдеме девойка!!! smiling smiley
Толкова се зарадвах, и двамата искахме момиченце, че както и Кристи пише, момченцата се развиват и стават самостоятелни мноооого след момиченцата.

Кристи, китарата много ти отива! И на тимбилдинга сте си изкарали страхотно като гледам! Браво!

Нашите тържества за празника на мама са на 8-ми, от 15ч. на каката, а от 16.30ч. на Анди. Всяка вечер у дома рецитират, пеят, радват се.. страхотни са. А днес Ади как ме разтопи.. носи ми картина от градината, нарисувала я цялата със сърчица, а отгоре написала: мама е любов за мен, най-добра и е много мила за мен, много я обичам.
love smiley pregradka Направо ми потекоха сълзи от радост. Чувството е несравнимо, най-готиния подарък за празника!

Весело посрещане на празника, мили мами!

Дата: 6 March, 2012 22:14

Анче, супер - вече знаем какво ще е бебчето. И нали знаеш онази приказка - най-добре е всяко дете да си има братче и сестриче - трябва после да помислите и за Анди winking smiley

Дата: 7 March, 2012 21:07

Ние хубаво ще помислим, ама ако не се получи както искаме winking smiley Добре му е така на Анди - Ади ще го запознава с по-големи каки, а Алекс с по-малки девойчета winking smiley

О,да, малката бебка ще се казва Александра - Алекс wink1 Нали всички сме с буквата А, та се спряхме на това име... Тъкмо сега тя ме поритва - имате поздрави и от нея winking smiley

Изпратено: Biserka (IP регистриран)
Дата: 25 March, 2012 18:57

Приветsmiling smiley
Пооправи се вермето и все по-рядко се вписваме.
Аз не писах,но ви четях...Минахме през болници ,пневмонии, инцекции ,авокати и т.н.Не бях в настроение д апиша ,а и не исках да внясям лошо настроениеsmiling smiley
Анче, как е коремчето?smiling smileyНе остана май,а?smiling smiley
Кристи,кога заминавате на почивка?
Мути, майчето ти как е ?Стискам и палци от цялото си сърце да се пребори ! И знам,че ще е така!
Гале, как сте вие?Не си писала от доста време?Добре ли сте?

на нас ни изби почти изцяло 6-ти зъб и пак сме хремави, с температури и с какво ли още не.
ХУбав ден на всички и цунки!

[galeria.biberonbg.com]

Дата: 26 March, 2012 22:21

Привет и от мене! Явно сте се простудили от балета или може би вирус, Бисе? И ние изкарахме някакъв грип. Първо беше Митко, той зарази нас. Анжи и Митко се излекуваха с хомеопатия. Даже всъщност на Анжи й мина за 1 ден - явно голямото боледуване като малка е изградило имунитет при нея. Но ние с таткото пихме антибиотик. Мен явно ме повтаря - сега ме боли ухо и днес си купих антибиотични капки. На почивка заминаваме от 17 ако не ни мине котка път.. Днес шефът ме ядоса- претрупана съм от работа, а той постоянно измисля нещо. И въпреки че отложи едната задача за днес ме пита "а в събота или неделя"?!? Заявих му, че бях на погребение и само за него ми е било - е поне и той се почувства неловко. А аз наистина вчера бях в София - почина братовчед ми - само 10 години е по-голям от мене. Така, че утре мисля да му заявя на шефа моите планова - трябва да се живее- животът не е само работа!!!
Вчера едни приятели ме прибраха от София и жената ми каза страхотна новина - бременна е с трето. Анче, имаш последователи winking smiley Те са с две момченца с 1,5 разлика и приятелката ми лудва, но бебчето отново е планирано. Дано този път е девойка!

Изпратено: muti (IP регистриран)
Дата: 6 April, 2012 21:37

Здравейте момичета,как сте?
Ние сме добре,аз си взех отпуска и утре отиваме с децата на гости на мама за празниците.Тя е добре,спряха химиотерапията и вече е на хормонални лекарства и се чувства добре.Та ще си прекараме ваканцията с майка ми и сестра ми и децата ще си поиграят на воля с братовчедчетата.Пожелавам ви весело изкарване на празниците и ако има болнички да оздравяват.

Дата: 13 April, 2012 20:49

Привет мами! Боядисахте ли яйцата?? Аз днес за първи път омесих козунак и сега му треперя на последното втасване преди печене. Стискайте палци - после ако има за хвалене ще дам рецептата smiling smiley

Редактирано 1 пъти последният път 13.04.2012 20:49.

Дата: 27 April, 2012 06:15

Здравейте момичета.Нашата темичка съвсем замря.Да я побутна малко,че иначе съвсем ще спрем да пишем.Всички да се явят по сужба и ад дадат отчет как са.
Ние сме добре.Ще участваме от танците на мероприятие и се готвим с голяма щерка усилено.Отделно имах височайши проверки и посещения от шефовете тая седмица.В офиса беше лудница,но всичко е ок.Малката откакто се стопли е навън до късно с другите деца от блока и неще да се прибира.Почивните дни я прибирам да само,голяма игра пада.
Аз се поотчетох набързо.Ваш ред е мили дами.

Дата: 29 April, 2012 02:42

Среднощно привет и от мене! Мути и аз това си мислех, че съвсем замря темичката. Ние се завърнахме от почивката в Хисаря. Направиха фасон на рецепцията заради Митко, но т.к. нямат правно основание да го върнат го оставиха. Той си изкара най-добре - по цял ден игри на чист въздух и беше гладен на всеки 2 часа - изуми ни. Поне се натича по зелените поляни, а какви паркове имаше само... От басейна също беше много доволен. Много се радваше и на катеричките. Но явно на мене някой много ми е завидял и от 6 ден ме хвана такава гнойна ангина каквато не помня от детските си години. Въпреки антибиотика ставах по-зле и последния ден тръгнахме по спешност за преглед при джипито, защото иначе никакъв интерес от лекуващите лекари там нямаше. Изписа ми друг, по-силен антибиотик и от днес вече нямам висока Т. Но пък днес съм с кръвоизлив, а в момента от главоболие не мога да заспя. Не знам да вярвам ли в уроки, но от работа не се спряха колеги да ми звънят и да ми правят фасони как изнемогвали. Даже звъннах на шефа да питам какво да правя, но той ми каза да съм спокойна само, а като се върна ще помагам. То и без това бях с компютъра и бачках докато се разболях. Но него ден точно 2 часа се разправях с колеги по телефона и ме започнаха болестите. А точно единият колега, с който се разправях е голям особняк и много вярва в уроки.

Дата: 7 May, 2012 21:02

Мамчета, ще закриваме ли темичката или ще се разпишете? Анче, как сте с бебо?

Дата: 8 May, 2012 21:27

Привет, мамчета!

Най-накрая намерих време за разписване в темичката.. Иначе ви чета редовно smiling smiley
Ние сме добре, бебка рита, рита, даже понякога се чудя какво толкова прави вътре. Ади и Анди не бяха толкова дейни в коремчето smiling smiley Вече съм в края на седмия месец и почва да ми тежи шкембето. Броя дните до излизане в майчинство, нямам търпение да се разхождам наляво-надясно, да си подготвя дрешките и легълцето за бебка sram
На 20-ти май заминаваме за една седмица на Халкидики, да се запишеме и тая година, че сме ходили на море smiling smiley Ще ходим пак с едно приятелско семейство с 2 дечица и се надявам да си играят като миналата година eye rolling smiley
А края на март и ние бяхме за 2 дни на Хисаря, кристи, останах очарована! Пак ще отидем там. Бяхме в хотел Хисар, хареса ми и обслужването, и обстановката, толкова зеленина, децата постоянно тичаха на воля, и парка беше до хотела. Кристи, вие къде бяхте?
Засега това е от мен! Целувки, мамчета, и до скоро!

Дата: 8 May, 2012 22:05

Анче, ние бяхме от другата страна на този парк - в станцията на ВМА. А там какъв парк има... нямам думи. Двете станции на Министерски съвет са минали към базата на ВМА и се разхождахме в парк от 300 хка. Митака се натича, а аз се наслаждавах на спокойствие и песните на птиците. Вие в кой хотел ще ходите на Халкидики? Ние тази година правим 15 години от сватбата и искам да отидем семейно някъде. Но покрай кризата в Гърция ми се струва несигурно с техните стачки. Мисля си за Италия.

Редактирано 1 пъти последният път 08.05.2012 22:05.

Изпратено: gall (IP регистриран)
Дата: 9 May, 2012 09:20

Здравейте,
Анчее кога стана в 7-я месец , като че ли скоро ни каза новината и ве4е ще раждаш. с това ритане сигурна ли си , че е момиче smiling smiley да не е изненада.
Кристи чета ви мила. с теб не сме се чули скоро по телефона winking smiley.гледам снимки по фейса, но тука на работата не ми остава време да пиша, а в къщи Митко е завзел единия лап топ, Сиса другия , пък и зза мен има само чистене, готвене и оправяне .малкия, бабите се редуват да го гледат и така да избутаме до ноември за градина. при нас е все едно и също, на работа, по парковете, уикенда на разходки и така.имахме някои проблеми и не ми се пишеше.
В хотел Хисар е много хубаво ние бяхме зимата.А сега през лятото ще е още по-хубаво, но по това време посещаваме любимия ни Велинград. Чудим се за морето , някой да има идеи за ол ин инклузив от Несебър на юг?
Сега съм хванала един конюктивит, едното ми око е като пребито и колегите ме гледат странно smiling smiley. така е каквото има в детската градина и през мен минава.лек ден на всички, не закривайте темата, ще се помъча да се вписвам.

www.bg-mamma.comwww.bg-mamma.com

Редактирано 1 пъти последният път 09.05.2012 09:24.

Дата: 9 May, 2012 23:16

О ГАле този конюктивид е някакъв вирус - Анжи имаше, днес половинчо ми се обади от София, че и той го е хванал. Капя си превантивно капки да не стане сакатлък и с мен. ЗА ол инкл ние бяхме доволни от Саут Бийч Хотел на ЦАрево - по-точно къмпинг НЕстинарка. Щерката ме врънка пак да отидем...

Дата: 11 May, 2012 21:47

Кристи, в blue Dolphin ще сме този път, на втория ръкав. Надявам се да си изкараме добре. Ще споделя като се приберем winking smiley

[www.bluedolphinhotel.eu]

Дата: 11 May, 2012 22:12

Анче, може ли да ми пратиш на лични, цени за фамилна стая ако имаш инфо. Хареса ми този хотел.

Дата: 16 May, 2012 16:27

Кристи, забравих те, извини ме..

Относно цените в Блу Долфин, ето ти линк:
[www.astralholidays.bg]
Хотелът е на база закуска и вечеря.

Ето още два хотела, от които сме доволни, защото са на добри цени, а и имат плаж с хубав пясък, което не е сппецифично за Халкидики smiling smiley

[www.astralholidays.bg] - имат и закрит басейн (в случай че времето е лошо..)

[www.possidiparadise.gr]

Приятно! winking smiley

Дата: 2 June, 2012 06:30

Здравейте момичета.Нашата тема тотално се скапа.
Аз се отчитам-приключихме с училището и градината.Каката завърши 4-ти клас,имаха хубаво тържество миналия ден.Малката я отписах от градина и наесен ще ходи на предучилищна в училище.Много е доволна,че вече не е бебе и няма да я карат да спи там.Аз съм 2 седмици в отпуска и отиваме при мама на гости.
Надявам се да сте здрави и ви пожелавам страхотно лято.

Страници:  <<123456>>
Страница:5 от 6

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.