Детство : © Български Бебе Център
Страници:  <<123456
Страница:6 от 6
Re: Августинче'06 вече е на пет, нека бъде здраво и с късмет!
Изпратено: Kristi (IP регистриран)
Дата: 10 July, 2012 00:57

Ехооо, има ли мами в тази тема?

Изпратено: ann4eto (IP регистриран)
Дата: 12 July, 2012 09:49

Да, Кристи, аз редовно влизам, сега, когато съм си удома и чакам събитието, но няма нищо интересно около мен и затова не съм се разписвала :-)

Къде ходихте на моренце вие? Аз съм супер доволна от хотела в Гърция, но може би е по-хубаво да се ходи в началото или в края на сезона. По празниците като се напълни с хора, беше малко тясно.. :-)

Ние сме си тук и чакаме Алекс да се появи, децата са на градина, и милите вече само броят още олко дни им остават в градината преди голямата почивка.. Утре им е последен ден и са много щастливи. Уикендите ходиме на басейн да се разхлаждаме, аз си седя под чадъра и релаксирам, а Насо ги наблюдава децата в басейна. Много е приятно така да мързелуваш eye rolling smiley .

За бебка всичкон съм приготвила вече - изчистих, изпраах, изгладих всичко, подредих, и всяка вечер и говоря как вече може да търси изхода grinning smiley
С докторката се разбрахме до 18-ти да чакаме дали ще родя нормално, ако не - пак секцио, защото не може да се предизвиква раждането, ако вече си имал секцио, за да не се разкъса матката... Много се надявам да не се стига до секцио, затова ми стискайте палци да се появи писанката тия дни самичка :-)

Много целувки от мен и до скоро!

Дата: 14 July, 2012 23:11

Привет, Анче! Радвам се, че писа и че всичко е наред при тебе. Чакаме и добрите новини за тебе. Защо така се страхуваш от секциото - аз бях много по-доволна от това, отколкото от нормалното си раждане.Ние бяхме за 3 дни на море и преди това за уикенд. Решихме, че като сме на 100 км. от плажа е кощунство да не ходим често. За отпуската планирахме Евротрип - дано всичко премине нормално, че ще сме и четиримата с колата.
Хайде момичета - друг няма ли да се разпише???

Дата: 16 July, 2012 00:58

Честито на Анчето! И добе дошла наа този свят на Алекс! Девойката се е родила на 15.07. в 14,30 с манекенските размери 3,530 и 52 см. Да е жива и здрава, умна и красива и с много късмет в живота!

Изпратено: Biserka (IP регистриран)
Дата: 16 July, 2012 15:06

Чвстита рожба на Анито! Да е здрава и с късмет в живота Алекс ,а на Ани пожелавам бързо възстановяване!
Само на стационарния ПЦ имам кирлицаа, рядко сядам.Затова и не пиша ,но ви чета. Ползвам лаптопа и айпадчето ,по-удобно ми е ,но пък нямам кирилица тамsad smiley

[galeria.biberonbg.com]

Дата: 16 July, 2012 18:53

Бисе, и на латиница сме готови да те четем - само пиши!! Как е Мони, ходихте ли на море??

Дата: 17 July, 2012 10:17

Кристи, август ще ходим на море, да сме здрави само. Моника изкара екзотичния вирус .Лепна го от комшийските хлапета ,та ни се разказа играта.Обрив, белене след това, страшен абцес в гърлото.Мина и това де.Ние сме в ремонти ,успоредно с това съм подхванала и моите си задачи ,но ви чета редовно.На вас- приятна почивкаsmiling smiley
Анчето се надявам силно да се възстанови бързо и бебка да е кротичкаsmiling smiley
Мути, Гале,загубихте се и вие.Как сте?

[galeria.biberonbg.com]

Изпратено: gall (IP регистриран)
Дата: 20 July, 2012 13:37

Здравейте,
Анче честито трета рожба, да ви е здрава и послушна бебка.
Ние бяхме на Равда, добре си изкарахме, сега пак на работа и ежедневието си тече.После може до Велинград да отскочим.
Вирусите и ние ги изкарахме на морето smiling smiley
целувки на вас

www.bg-mamma.comwww.bg-mamma.com

Дата: 20 July, 2012 22:15

Привет, мамчета!

Как ми се иска и аз да се топна в морето като ви чета плановете за моренце, почивка... Надявам се да си изкарате страхотно!

Ние вече сме удома! Бързо се възстановявам. В неделя отидох за нормално раждане, имах контракции, после и разкритие почнах да получавам, но тия разширени вени притесниха много докторката и ме качиха за секцио... Важното е, че бебка е добре, много послушна, спинка, папка и почти не плачка. Бати и кака отидоха при наште, докато влеземе в ритъм, та сега имам малко свободно време.

Скоро се надявам пак да пиша! Сега отивам да кърмя Алекс.
Лека вечер, мамчета!

Дата: 20 July, 2012 23:56

Анче, добре дошла в къщи smiling smiley Бързо да се възстановиш. Ние утре тръгваме за Германия. Едно ми е свито, че дълъг път....

Дата: 31 August, 2012 00:37

Привет, мамчета! Само се разписвам, че отдавна никаква активност няма тук... И на голееееееми патерици честитя рождените дни на всички сладури! тази година сме предучилищна, а eye rolling smiley ? Много хубави емоции им желая на децата и да ходят с желание на училище smiling smiley
До скоро, мамчета!

Дата: 1 September, 2012 21:20

Анче, изпревари ме smiling smiley Да са ни живи и здрави всички рожденници и рожденнички! И ние изкарахме двата рожденни дни. На Митко го празнувхаме с бабите и дядовците - тъкмо се бяхме върнали от европейската екскурзия и имаше много за разказване. А на каката спретнах парти изненада- чак се стресира милата като изкочиха 15 деца, викайки изненада grinning smiley Важното е, че никой не беше издал голямата изненада и на рожденничката много й хареса. За първи път имаше парти с толкова много деца - с тези летни РД все гостите са по морето.
Вие как сте момичета?? Хайде, разписвайте се поне веднъж месечно!!

Дата: 26 September, 2012 13:50

Привет,момичета!
Не съм писала от доста време,което не изначава ,че съм ви забравила!
Как сте?как са учениците?
Моника я записах в училище ,сега са до обяд. Директорът е млада и много нахъсан и се надявам да правилния избор...
Аз съм се захванала със сто неща. които въобще не мога да свърша за 4 часа ,докато я няма Моника, но..това е положението.
Сега освежаваме и подменяме някои мебели в другото жилище(тати ми направи подарък за 39-ти я ми РД). В центъра е , което много ще ме улесни с ходенията по балети и театрални школи на Моника .
Голямо лутане беше със спалното обзавеждане,накрая отидохме до троян и там си намерих "моята" спалня.В началото на октомври я очакваме...
Пожелавам ви слънчев и усмихнат ден и прегръдки на всички! ЛИПСВАХТЕ МИ МНОГО!

[galeria.biberonbg.com]

Дата: 25 December, 2012 22:48

Честита Коледа момичета! Да сте живи и здрави, много прегръдки на вас и вашите слънчица! Как сте? Не сме се разписвали от много време!!

Страници:  <<123456
Страница:6 от 6

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.