Детство : © Български Бебе Център
Страници:  1234567891011...Последна страница>>
Страница:1 от 15
Коледа наближава, а набор 2007 год.(август) все по-добър става!
Изпратено: iva7808 (IP регистриран)
Дата: 17 November, 2011 19:16

Честита нова тема!Нека да я изпълним с много щастливи постове!

Няма челна страничка,но това ще е задача за тази от нас,която има време и нерви да се занимава с това нещо!

Daisypath Happy Birthday tickers Lilypie Pregnancy tickers

Редактирано 1 пъти последният път 17.11.2011 19:18.

Re: Коледа наближава, а набор 2007 год.(август) все по-добър става!
Изпратено: bibaaa (IP регистриран)
Дата: 18 November, 2011 10:41

smiling smiley Хоп!Първа в новата тема! smiling smiley
Иве добре,че си ти да се сещаш и грижиш за това! cunki
Благодаря на всички за хубавите думи! smiling smiley
Иве,много се радвам,че Бори се е оправил! smiling smiley И за майка ти също! aplodismenti
А по въпроса с подаръците..сега на 27-ми големият племенник има рожден ден,после на 1.12 малкия става на 1 годинка изобщо празници предстоят!Трябва да измислям подаръци,особено за големия ми е доста трудно misli става на 5 и си има всичко за което се сещам!Даже казал на баба,че иска дрехи да му подари.Васи още нищо не е искала от дядо Коледа,трябва да седнем да напишем писмо winking smiley
офффф ставам,че Радко пак не е на кеф eye rolling smiley

Изпратено: amonita (IP регистриран)
Дата: 21 November, 2011 10:11

Здравейте!

Ох с тия подаръци не ми се мисли! Едно че децата ни си имат всичко, второ че толкова много трябва да купувам, че нито знам кога да стане, нито какво. Да не говорим че финансово съм доста ограничена , а все искам на всекиго по нещичко да подаря. Ама макар и ефтинки неща пак се събират големи суми и не знам...пусти пари гадни..
Тази седмица мисля да се обадя на дядо Коледа. Иве, ще го извикам следобяд, да кажем към 14ч ?
Колата още не е оценена, защото в сервиза не са я разглобили. Наско вече търси нова, твърдо е решен да я продадем тази. Дали след ремонт, дали на части..
Писе, много хубаво са го измислили това с родителите, мисля че е много хитро.Е, стига родителите да имат времетоsmiling smiley

Адски много работа имам и исках да пиша на всеки по нещо, но нямам време и ви оставям.Целувки на всички!

Изпратено: danny_stoyanova (IP регистриран)
Дата: 21 November, 2011 11:03

Здравейте и от нас

Децата са 6.
Само дето Радостинчо нещо не му се ходи още на ясла криво му е сутрин....едни сополки му тръгнах та да видим дали ще устискаме с хоеопатията и аромотерапията този път... Ицето е ок ходи си с кеф и така
Аз миналата седмица бях по доктори разни. Добрата новина е че бучката в кръста е доброкачествена и напълно безобидна клетка пълна с течност в резултат от неправилно поставена инжекция на-вероятно.Болката в кръста е от радикулит в ляво и дискова херния в дясно, оправия няма само ми изписах обезболяващи, които не ми харесват - пироксикам -неми се струва безобидно и не пия редовно...
Другото което ми тежи много е че миналия четвъртък разбрах случайно че съм бременна и отидох веднага на АГ.По ред причини и усложнения се наложи още в петък по обед да ми направят интерупцио и сега ми е много мъчно тежко и криво, не мога да спя, ям насила, само плача като остана сама...не сикам и вас да атормозявам...

Ставам че трябва да си решавам каква тема ще пиша за дипломна работа и почвам от днес и курс за оперативен счетоводител - въобще нямам време да се отдам на болката си.

123

Изпратено: Pisa (IP регистриран)
Дата: 22 November, 2011 10:56

Дани pregradka . Не стига всичките ти проблеми, ами и капак накрая. Стегни се и не се измъчвай. Не е било писано, пък и как щеше да се справяш с всички работи ако беше нормална бременноста. Трябва да мислиш за себе си с толкова болежки си. Закрепи се, почини си!
Софиянките, много хубаво си организирате дядо Коледа. И ние мислехме така да направим, но като си помислих - по един подарък в градината, на самата Коледа по традиция цялото семейство си подаряваме подаръци всеки на всеки, та ще ми станат много за децата ако трябва и още един дядо Коледа да оборудваме с подарък. Пък и аз като Бибето съм в период на много рождени дни - Тони, Брат му, имен ден на баща ми и Хриси, януари племенницата е рожденничка.
Аз няколко дни ще съм си самичка с децата, тони замина в Прага командировка. Малко ми е нанагорно с камината и децата сутрин, но ставам малко по-раничко и се справям.
Хайде от мен чао, да поработя малко!

Дата: 22 November, 2011 10:57

Дании, миличката uteha
Не се самообвинявай, не се измъчвай! Така се наложило - така станало, така било писано. Нали знаеш, че всяко зло е за добро! Желана бременност ли беше, или случайна?
На теб хич не ти е лесно така , или иначе и с тези диагнози дето имаш и с двете ти момченца...може би не е сега времето за още едно детенце. А защо в крайна сметка се наложи прекъсване?
Ти си силна, не се самоизмъчвай , ами се радвай на усмивките на прекрасните ти момченца, всичко ще е наред!

Дата: 22 November, 2011 10:57

Ей и забравих най-важното, да благодаря и аз на Ивето, че се сеща да ни пуска нови темички. И без начална страница пак си е ок.

Изпратено: bibaaa (IP регистриран)
Дата: 22 November, 2011 16:33

Дани pregradka Както са писали момичетата,всяко зло за добро!Знам колко е тежко,не се забравя,нито олеква..Погрижи се сега за себе си,намери малко време да си починеш и разсееш.Пиши ни,не ни товариш! Голямо гуш и горе главата!Всичко ще си дойде на мястото!
При нас нищо ново eye rolling smiley Ради е маааалко по-спокоен,заиграва се сам вече,прави разни маймунджелъци smiling smiley Най-много от всичко обича кака си и вечер пада голяма игра !казва :та-те,ка-та (кака) ,ма-ма,ам,ем(да го вземем) дам (дай) хаха обикаля хванат за мебелите,постоянно бърза за някъде winking smiley бебешки му работи! glupi И аз като Писето паля вече камината,гадничко си е,но поне е много топло на всякъде winking smiley Васи снощи спа в леля си(на Яни сестра му) не съм я виждала от вчера сутринта,сега я чакам да се прибере.
Лека вечер на всички

Дата: 22 November, 2011 20:05

Здравейте!
Дани,кураж!Момичетата са ти писали по-горе доста по темата!Най-важното сега за вас е да сте здрави!Наблегни повече на темата ти за дипломна работа,това ще те разсее и ще те измъкне от черната дупка!
Бибе,браво на Ради толкова малък,а вече говори доста неща.Но явно Васи е доста добра учителка.Аз също съм учела сестрата да говори,а съм била само с две години по-голяма от нея на времето....Хихихи.
Ани,ами супер,ако повикаш Дядо Коледа след обяд!Тъкмо ще успеем с Бори да се домъкнем и ние след моя банкет...Хихихи.
А момичета и като ви четох за това,че сами се справяте с камините си...направо ви завидях!Аз толкова съм се разглезила с тези апартаменти (парно или ток),че чак се замислям дали ще мога да запаля някои ден камина,ако ми се наложи.А някога сами сме си палили печките на село и дори в училището се е налагало.А бе живот ли е да го описвам!?
Борил засега се крепи...не иска обаче да спи за обед и това дразни госпожите му,наказвали го,а това пък дразни него и резултата е че не иска да ходи на детска сега.Сутрин закъснявам за работа,заради всички уговорки които правим с него... и тая вечер повдигнах въпроса за спането му.Попитах дали ,ако не му се спи на на детете ми не биха могли да му измислят занимание и да не го карата насила да спи!?Естествено ударих на камък...казаха,че заради едно дете не можело така да се процедира.)Да им...се не види и тъпите госпожи.
Иначе съм много доволна,че събират пари за да ремонтират басейна с който разполага детската градина.И дай Боже скоро да може да запиша Боре на плуване тук в неговата детска(в голям плюс ще е за него този спорт).
На мен в работа определено ми дават все по-лесни задачки и времето нещо не минава, в смисъл бързо се справям и после цикля цял ден и чакам следващия обект.Та такива ти му работи около нас.
Хайде лека,отиваме в банята и после в леглата.И да пишете повече...а аз ще ви чета!

Дата: 23 November, 2011 14:00

Здравейте!

Никак не ми се пише напоследък и съм се забила в обученията си и съм вече като зомби...Не ми се и излиза не ми се пазарува, не ми се шета, не ми се готви всичко ми е тъпо и безсмислено, но както и да е.
Ани - бремеността си беше случайна, но поради многото снимки и лекарства които пиех заради тумора на гърба ми се наложи да я прекъсна, а и с трето човече на този етап едва ли щях да се справя.
Но сега ми е по-криво и гадно от всякога, самото изживяване беше много тежко и грозно, а и като се събудих от упоиката нямаше никой при мен и ми стана още по-мъчно. На никой от близките не сме казвали и никой не подозира дори, и това ме смазва защото не мога дори и да си поплача на воля...
Мислех си че ми е поразминало вчера но не, днес като почнах да качвам на Ицето песнички за колата и като чуя песничка за мама и почвам да рева като магаре...

Извинете ме за гадния пост, но няма на кой да си изплача мъката

123

Дата: 25 November, 2011 10:24

Здравейте!

Ех, Даниии...недей така се самоизмъчва! Ти си направила най- правилното което си могла! Как да рискуваш иначе. Ето и Бибето го преживя, а сега е прекрасна майка и на Ради вече, а и на още сумати деца около неяwinking smiley Това не те прави лоша майка, а дори напротив - отговорна, разумна и сърдечна! Ти си прекрасна и не заслужаваш да страдаш. Защо да не кажете на близките ви, спделете, ако би ти олекнало и би срещнала подкрепа. Аз мисля, че биха те разбрали и подкрепили.

Ние сме си вкъщи. Вчера ми се обадиха следобед от градината, че Любчето е вдигнал Т. Боли го гърлото, има налепи, вчера миришеше доста лошо устичката му. Вдига си Т редовно. Малко по-късно ще ходим до педиатърката и предусещам как ще ни изпише АБ.
Дали ако е ангина можем да минем без АБ?
Чух се с Гери от юлките вчера и тя ми препоръча хомеопатично Меркуриус нещо си и Ангил Хил, веднага ги взех и му ги давам, ама дали ще мине. Вече цяла седмица пие Инфлуцид и Тонзилотрен, ама никакъв ефект май.
Дано бързо се оправи.

Ние пък вчера имахме годишнина с Наско - 14 г ( и точно 5 г откакто разбрахме че съм бременна smiling smiley ) и щяхме да излизаме, ама на...не стана.
Но пък успяхме да си харесаме и запазим една кола и живот и здраве, ако ни одобрят за лизинга ще я вземем с помощта на баща му на Анастас. Много е хубава и май се получи зло за добро, както винагиsmiling smiley Но нека всичко е сигурно и ще се похваля!

Относно коледното парти вече е окончателно - на 17-ти, събота към 14-14.30ч ще дойде Дядо Коледа, значи докъто се облече към 15ч ще сме готовиsmiling smiley
Всички сте добре дошли към 13.30-14ч някъде. Всеки носи каквото прецени и колкото може!

Изпратено: An4eto (IP регистриран)
Дата: 25 November, 2011 13:41

Zdrawejte момичета smiling smiley набъурзичко да се разпиша в обедната почивка smiling smiley

Дани миличка uteha на някои неща просто не им е писано да се случат! Болката няма да намалее, просто трябва да приемеш че така е трябвало да стане и не е зависело от теб. pregradka Гушни малките, целуни ги и се захващай с дипломната. Бъдещето е пред теб и не се знае в кой момент съдбата ще ти се реваншира за този момент!

Ани, ако успееш да изчистиш налепите от сливиците, Т ще спадне и може да се разминете с АБ. Ради два пъти го отървавам на косъм. Първия път с ужасни налепи и свекърва ми на марля на пръста си сложи ( не помня обаче, сода ли беше или нещо друго) и му бръкна в гърлото и ги обтри набързичко (ама как го написах само, ужас ). Но много бързо след това свали Т и повече нямаше и помен от ангина. А втория път в къщи изпорбвах рецептата с варената кока кола и лукчетата, но без лукчета. Пак имаше резултат smiling smiley
Стискам палци за колата, да се похвалите тия дни palci
За коледното парти сме на линия, само да е здравичък!!! в градината ще имат тържество по английски на 14 Декември, тамън ще подпалим коледното настроение smiling smiley

Иве, а не можеш ли него да убедиш само да си лежи кротичко без много шум да вдига да не буди другите дечица.
Аз пък не искам Ради да спи следобяд в градината izchervqvane wacko или поне не толкова много. Все последедн го будят. Той си е поспалив по приницип, но като спи следобяд през седмицата и вечерта, до 23 - 23:30 няма заспиване. Уикендите 22:30 се е отнесъл вече. Ясно, че следобяда си наваксва нощния сън, ама не е ли по-добре вечер по-рано да заспива и да спи по - малко следобяда или изобщо да не спи. Само дето няма как стане, поне не тази година, че другите дечица, като спят, те няма само с него да се занимават. А той иначе е примерен и си ляга, уж само да си почине, ама си заспива smiling bouncing smiley

Писе, малко ви завидях за тези моменти с децата в градината. Искам и при нас да има, ще намеря време да отида. Отчитам си като грешка, че като малко си играя и се занимавам с Ради. Вечер като се прибера, докато направя нещо в къщи, вечеряме, да мина през банята и то станало време за сън. А и съм адски изнервена напоследък и ядовете от работата си ги изкарвам в къщи, което е много вредно, но все не успявам да се въздържа sad smiley

Ние след работа заминавме за Оряхово. Нещо неми се ходи хич, но не сме си ходили повече от месец. Сега ще убия цял уикенд в бездействие, а в Сф можех един куп неща да свърша. Другата седмица няма никакво време да имам, че на 1.Декември вечерта заминаваме с майка ми до Истанбул за три дни hot smiley Бяха пуснали ваучери за по 100 лв. и тя се чудеше с кой да ходи и аз веднага се наместих smiling bouncing smiley

Толкоз от мен. Хубав уикенд на всички cunki

Emoticons

Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Second Birthday tickers

Редактирано 1 пъти последният път 25.11.2011 13:45.

Дата: 25 November, 2011 16:26

Ами почнах му антибиотика. Нещо сериозно ми се вижда и аз все нали изчаквам, та ме е малко страх да не се задълбочи. Мислих, умувах, ама няма как да му го изчистя гърлото така - абсурд просто. Днес от сутринта до 14ч лежи на дивана, придремва...нетипично за него. Рядко боледува така, една година точно от последното му такова разболяване, тогава без АБ обаче. Сега искам бързо да се оправи и да е сигурно и се подадох. Абе не знам дали е правилното решение..ама всичко е свързано с пари и време, пусти дето все ги нямаме.
Ама лекарката му изпраска бележка да не ходи на градина цялата седмица другата и просто не знам как ще се справим. Аз трябва да съм на работа, Наско има куп задачи, майка ми не мое....ужас. Ще го мислим някак, ама само усложнения. Не ми се мисли как ще е с две..то не трябва да ходиш на работа иначе не го виждам.
Ох, много искам нещо мое си да си измисля и да не трябва да се отчитам и да суча всеки път, ама какво да си измисля...всичко е рисковано.
Цял ден съм в нас и не мога да смогна, имам куп неща да правя, така са ми изостанали някои неща. А уж съм на половин ден и пак. Няма угодия при мен май thumbs up smiley

Ивеее, вие как сте за НГ, все забравям да питам. Иво смени ли си смените?

Дата: 25 November, 2011 21:54

Здрасти!
Ох и тази седмица мина и замина!
Времето лети,когато съм на работа и постоянно ангажирана.
Бори да чукам на дърво засега е добре и си ходи втора седмица на детската.Вече окончателно са обявили датата за коледното празненство в детската-19,12!Значи и ние ако запразнуваме от 16,12 та така до догодина!
Дани,кураж!Ти си силна жена не се поддавай на депресии и други подобни щуротийки,моля те!
Ани,много е неприятно това с боледуването на децата.Ти бъди благодарна,че Любчо рядко се разболява и дай Боже бързо да се оправя.
При Бори болестите бъкат постоянно...А ангината няма как да се оправи за по-малко от седмица за съжаление.Нали и Бори вече прекара една такава,та ни изкара акъла с 41,2 градуса Т.Любен колко Т поддържа?И как да е весел и игрив,то Т го мъчи детето.
Ще чакаме да се похвалите с нов автомобил скоро!Тоя Дядо Коледа много щедър,бре!?явно много сте слушали.
А на Иво смените са много сложни вече и аз не мога да разбера кога изобщо почива,особено след онези дни в които остана вкъщи с Бори когато беше болен преди две седмици,за да не вземам аз пореден болничен.Нищо не му казва още колегата,освен че ще си пътува за празниците до Ямбол...а понеже Иво е добряк,а и в случай има да му връща две смени ще бъде прекаран за пореден път.За мен няма проблеми с отпуската-планувала съм си я вече от 23,12 до 3,01 и точка(10 дни).Ще си взема 4 дни платена отпуска между празниците и ще съм свободна,но какво от това като ще сме си пак само двама с Бори.
Днес си пуснах и един ден болничен-06,12,за да си отида спокойно на преглед тук в поликлиниката при мамолог.
Я кажете какви подаръци искат децата ви от добрият старец?
Бори иска сто неща:куфар-маса с инструменти,кола макуийн,писти-гараж за коли,пъзели,пластелин(лунен пясък),трансформери,кубчета,онова дето се правят сладоледи от рекламите,интерактивно коте,на баба си е поръчал и кафява,жива козичка...ОХ!!!
Е аз поне три подаръка трябва със сигурност да взема...за под елхата вкъщи,за детската и за у Ани...уф ми то само за Бори един стотак поне ще хвръкне.
Улях се...айде лека нощ!И до утре!

Дата: 28 November, 2011 10:38

Хайде и Борил е в списъка на болните и от днес сме в болничен!Джи-пито каза -ларингит!Остра,суха,лаеща кашлица без никакви други симптоми.Аз обаче мисля да го заведа и на пулмолог за всеки случай!
Чао засега!

Дата: 29 November, 2011 10:21

Здравейте!
Ама къде сте се изгубили всички?
Ани,как сте?Любен оздравява ли?Как се справяте с болничния?
Аз ще водя Бори при билкар и се надявам с билки да се подобри занапред.Вчера много мислих и накрая се вдигнах и го заведох ,написаха ни една схема за варене на билките и да му правя чай да пие.Тая нощ е спал малко по-спокойно и не се е налагало да става с плач,че въздух не може да си поеме.Дано да се пребори скоро с това чудо моето момче и да е здрав!

Дата: 29 November, 2011 15:14

Ей, Иве какво е пък това нещо! Дано бързо му отшуми тази кашлица, нали Вили ми беше наскоро с такава, та едвам изкарахме ноща. То не може да си поеме дъх детето и плаче и повръща от спазмите. Но с моят сироп с бира и с един от аптеката за два-три дена всичко приключи.
И Бен дано е по-добре вече. Ама много висока температури, милия той. Ани, пиши как сте, то аз може да не пиша често, но следя постоянно темичката.
То ние какво да се похвалим. В петък се събирахме в къщи с на тони брат му и децата. Сестра ми беше в командировка и остана да спи тук. Изкарахме си много весело, децата пощуряха, издържаха до 1,30ч. В събота пък излизахме по женски с мацките, но разбрали и някакви чапли, че сме готина компания и от 7, колкото сме си, бяхме 15, на една голяма маса, нищо не можахме да си кажем.Банкет на отчаяните съпруги направо. Хич не ми хареса, но това не ми пречи до 2,30ч.да дзупам кючеци като невиждала кръчма. В работата пък от началото на седмицата са започнали рожденни дни и ходим от сутринта да се черпим. И то като вкараш една водка сутринта, до вечерта всичко ти е на 6. Плюс това и никакви шефове няма, включително и началничката на нашия отдел е отпуск.

Изпратено: Nelly Dieva (IP регистриран)
Дата: 29 November, 2011 17:06

Здравейте, момичета! Надявам се не сте ме забравили. Аз не съм се разписвала може би повече от 1 година. Ама то и няма какво да пиша - едно и също при нас. Децата си ходят на училище, аз се мъча с френския език. Работата в къщи никога не свършва, а времето никога не стига. Но пък хората са казали - И утре е ден! И така всеки ден... lud smqh

Дани, не съжалявай за случилото се. Горе-главата. А това с плаченето - ми нормално е - бушуват ти хормоните... Плачи като ти се плаче и се смей като ти се смее, но никога не се обвинявай!

Виждам, че се дерзаете с болести. Дано всички болни дечица се оправят бързичко и да посрещнете празниците здравички!

Целувки от нас!

№ 1 Владимир 11 декември 2003
№ 2 Станимир 17 август 2007
№ 3 Любомир 17 август 2007
№ 4 Красимир 2 август 2012

Изпратено: An4eto (IP регистриран)
Дата: 30 November, 2011 13:19

Здравейте момичета smiling smiley
Честит имен ден на всички именици и техните семейства. От днес денят започва да нараства с едно царевично срънце всеки ден smiling smiley

Иве незнам какво да ти кажа вече с тия болести sad smiley Дано билките помогнат на Борето, че много се измъчи детето. uteha

Ани той АБ бързо действа по принцип, поне за Т. Като го изпие ако можеш вземи му Биогая или някакъв друг пробиотик. То всъщност предполагам, че педито ви е дала smiling smiley За един АБ в годината, няма да драматизираме winking smiley лошо е ако повтори smiling smiley

Ради и той нещо кашля от време на време, и май му е леко запушен носа, но си ходи на градина. Свекърва ми някаква рецепта каза за чай против кашлица и Милен сега вари некви неща и му дава пък ще видим колко ефект ще има.

Нелииии, как сте вие? Малките, баткото, ти? Целувки на всички и пиши по - честичко. То не, че аз съм много редовна де izchervqvane

Писе, много ви се радвам как се организирате. А тия досадните другия път направо ги отлюспете crazy Така ми се ходи някъде някоя вечер. Сега се опитваме да си организираме коледно парти нашата дирекция, дано поне това стане.

Аз вече започвам да се настройвам за Истанбул. Само не ми се мисли как довечера ще успея да свърша всичко. А ми се искаше да заведем и Ради да го подстрижат малко. Надува ни главите, как искал и той на фризьор вече, а не аз да подстригвам в къщи smiling bouncing smiley
Иначе за коледните подаръци, аз изобщо не съм мислила още. Само знам, че ние на Ради ще му вземем детски лаптоп. Даже той си е харесал един конкретен, само се надявам да го има още в магазина, че ако трябва да го поръчвам, ще стане много сложно, а няма и време вече. Иначе за големите идея си нямам тази година какво да взема. А и още не ме е обхванало коледното настроение. Незнам и кога ще обиклям да търся нещо и така. Най-много да завържа торбата тази година и на никой нищо. А и още не знам какво ще правим по празниците. Ще ходим ли в Оряхово и кога?! Какво ще правим на Нова година?! Все още имам надежда че ще се организираме с Ани и Ивето smiling smiley

Целувки на всички и като се върна ще пиша! Стискайте палци тия с тркаторите да не блокират границата утре вечер wacko

Emoticons

Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Second Birthday tickers

Дата: 1 December, 2011 05:05

Добро утро!

Едно кафе от мен пред първия работен ден:

Аз съм вече по-добре след контролния преглед и един шопинг... smiling smiley
Децата са здрави ( да не чуе дявол) и аз почвам работа!

Иве - дано ви помогнат билките, много е възможно, дано бързо се оправи Борето че и то милото се намъчи!
Писе - браво за женското парти!
Нели - Радвам се че писа!По-често се включвай, ще ни бъде приятно!
Ани - приятно изкарване в Истанбул!

Айде ставам че бързам..

Хубав ден на всички

123

Страници:  1234567891011...Последна страница>>
Страница:1 от 15

Тази тема е затворена.