Детство : © Български Бебе Център
Страници:  <<Първа страница...56789101112131415>>
Страница:14 от 15
Re: Коледа наближава, а набор 2007 год.(август) все по-добър става!
Изпратено: An4eto (IP регистриран)
Дата: 16 March, 2012 18:35

Здравейте момичета smiling smiley
Милен ей сега ме сюрпризира, че в групата на Ради има скарлатина! swoon И ме ядоса, че нищо конкретно не беше проверил и го пратих пак да разпита подробно. Първо инфото беше, че има дете, което е било в контакт с болно, а в крайна сметка се оказа, че дете от тяхната група е болно, и то карантината е от 14. Март!!! Е два дни къде бляха да кажат. Чак днес са ги изолирали. Но пак не е разбрал, през деня в градината ли е показало първите симптоми или в къщи. Че досега четох, заразяването ставало само с пряк контакт с вече болен. И в нета пише че инкубационния период е 2 - 12 дни, най- често 3 - 5 дни, а карантината им е само до 20ти т.е. само 7 дни. Ще лудна направо! Преди няма и два месеца беше варицела, само скарлатината ни липсва сега. За мен уж нямало проблем, ама знае ли човек. Ей само ядове значи. Миг спокойствие няма човек. Ако знаете нещо за инкубационния период или някакво предпазване превантивно, казвайте, че ще лудна до 20ти. Чудя се да ходи ли понеделник и вторник, ама то ако не са били в контакт с вече болния, май няма опасност, доколкото разбрах де..... А ако се е заразил и на Луната да го закарам, все ще се разболее. А на всичко отгоре сега си изпи и последните хапчета коластра, които имах, а уикенда няма от къде да взема. Ама аз съм си виновна де, че трябваше тази седмица да си взема, а не да чакам последния момент. Оффффф, ще гръмна!!!!

Писе това с водомерите навсякъде се прави winking smiley и В и К-тата много добре знаят. Но те тези количества си ги минават в % загуби. В блоковете ги плащаме, като разход общи нужди, с къщите незнам точно как стоят нещата.

Бибка, за тези присъединявания, все още всяко В и К само си определя цените и ДКЕВР, като цяло не се меси. Месим се, ако откажат присъединяване или искат фрапатно голяма сума. Аз да ти кажа нямам и идея колко струва, като себестойност такова нещо, това си е работа на инженерите smiling smiley А проверихте ли, ако сами си изкопаете разстоянието и си сложите тръбите, от В и К-то само да ви вържат, колко ще ви искат те и колко би ви струвало на вас. Пак ще трябва проект де, но поне за работата да не им плащате и да не ви товарят с материалите. Абе сложни са си тези работи. А и точно в вашето В и К пък нямам никакви контакти и познати хора за момента. Щях да имам ако бях останала на работа, че внесоха заявление, точно преди да си остана в къщи glupi

Оставям ви, че ми бръмна главата с тая скарлатина! Хубава вечер на всички!

п.с. Красиии, много сте сладки! При вас, май важи приказката - таткото е ясен, ама коя е майката ezik pregradka

Emoticons

Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Second Birthday tickers

Изпратено: iva7808 (IP регистриран)
Дата: 17 March, 2012 19:04

Привет,девойки!
И аз се загубих,но имах доста работа тези дни.
Както е тръгнало при мен от работа няма как да пиша.Затрупаха ни с проекти и направо такъв зор ни дават,че не може и почивката да си ползваме.Всичко е спешно и всичко е за утре!Но това пък от друга страна е ок,защото като преведат парички и бонуси ще има и за моренцена лято.
Майка ми пристигна в четвъртък и ще остане до утре.Бори остана в петък в нас и са се гледали двамата.Много добре им е било.
Днес сме семейно събрани всички вкъщи цял.Празнуваме на майка рождения ден,който беше в края на м.02.Да ни е жива и здрава,че само тя ни остана!
Ох, вече нямам силички за нищо...
Много съм ядосана за Сандански.Защото съседката ми беше обещала стая/имала връзки там с една от сестрите/.Но се оказа,че тази сестра е в болничен и нищо не успя да се уреди.Жалко,че са се уредили хора които нямат проблеми и ще заемат местата за нуждаещите се!!!Но това може да стане само в БГ!
Затова реших да си ходим на мойто село.Ще си взема отпуска от 06.04 и до 16.04 ще сме в пролетна ваканция.От село ще отскочим и до Ловеч за Великден и после се прибираме!
Живи и здрави ще идем и на Сандански,когато се освободят стаи...но е хубаво рано пролетта или есента да се ходи там.Та ще го пимисля и ще реша кога и как ще се замъкнем и до там!
А бре планове много,ама дали ще се осъществят...ха-ха!
Иначе тази година се навършват 10 години от завършването ми на УАСГ.Ще се организираме и в края на м.06 имаме среща и за сега се обмисля вариант за Велинград.Та и там може да си организираме една седмица почивка след срещата.
Малката ми сестра се дипломира и стана магистър на 14,03.Имаме си още един инженер в семейството вече!Да продължава да работи и да достига до по-високи върхове в кариерата си!
Днес Борил севтоса колелето за тази година.Много се измори от карането и доста му се отвори апетита след това!
Толкова от мен засега!Лека и спокона вечер ви желая!

Daisypath Happy Birthday tickers Lilypie Pregnancy tickers

Редактирано 1 пъти последният път 17.03.2012 19:09.

Изпратено: bibaaa (IP регистриран)
Дата: 17 March, 2012 19:20

Анче,много неприятно!Но си мисля,че всичко ще е наред!Стискам палци!То край нямат тея гадни болести! sad smiley
Нашето педи вчера каза,да оставя Василена още една седмица в къщи,защото имало някакъв много гаден грип с безумни усложнения (мозъчни инфекции) eye popping smiley и понеже на Васи имунитета е паднал много от варицелата,а то нали си е вирус като грипа и било рисковано.Та да ми е мирна главата ще си я гледам!
Днес като не видели слънце излизахме и преди обед и след обед,без количката из квартала,Ради пощуря от щастие,бяга,пада,въргаля се из пепеляците,сега го изкъпах и заспа веднага winking smiley
Между другото цял ден опитвам да вляза в Биберона и ми изписва,че има вируси,бил хакнат misli
Анче,а за канализацията,имаме кой да ни прокопае,но никой няма да ни разреши да копаем асфалта,тротоари и т.н.. eye rolling smiley другият вариант е да минем през дворовете на 2 къщи и една административна сграда и пак да излезем на главен път и разтоянието се оказа доста по-голямо от колкото мислехме,отива километър в най-добрият случай eye rolling smiley абе мислим го още..
Писе, нали беше споменала за идване до Русе?
Днес без малко да отида с Яни до Пловдив да изненадам момичетата там,но сестра ми беше ангажирала баба и нямаше как да оставя децата sad smiley така ми се разхождаше,щях да си отпочина малко,а и да видя пловдивчанки,но уви!И този път ми се размина winking smiley
Приятна почивка на всикчи,аз отивам да сготвя нещо на Василена и Красимир,ние с Яни диетуваме,ама поне те да не страдат! Оххх и да ви се оплача,след близо 10 дни без храна буквално не съм свалила нито грам eye rolling smiley но съм решена да не се отказвам този път winking smiley

Изпратено: danny_stoyanova (IP регистриран)
Дата: 19 March, 2012 06:25

Да ви почерпя за моя РД. Днес чуквам 26.

Много се извинявам за отсъствието, но пиша дипломна и уча счетоводство. Дребните зайчета от няколко месеца все са болнички и вече тока ми се е спрял тотално. Надявам се пролетта да ни донесе малко повече спокойствие и радости.

Анче - много хубава новинка! гледам че ради ще става батко! Да ви е живо и здраво дребосъчето!

другите ме извинете за момент, ще гледам да ви навестявам когато мога sad smiley

Имам една молаба към живеещите в София - можете ли да ми кажете свестни и не много скъпи магазини за бебешки стоки ( по възможност близо до Банишора) че нашите кумове се преместиха там, а май месец ще имат бебче и не знаят къде да ходят...

Накратко за нас- Ради и Ице изкараха ротавирус, после варицела, после 2 пъти грипа - втория път ради беше с абокат и пневмония - 2 АБ за 20 дни, ице с трехеобронхит, после едни сополи, а сега пак нещо са им разстроени стомасите. Не с какво да се похваля, може би че Радостин е неудържим бяс и е все ударен, последно вчера си разпра главата, а онзи ден падна с един шкафи си раздра лицето и ръката smiling smiley

Толкова за сега е ще ги глася за ясла и градина, дано не ги върнат...

123

Изпратено: Nelly Dieva (IP регистриран)
Дата: 19 March, 2012 13:49

Дани, да си жива и здрава и много щастлива. В Банишора точно има няколко магазина - единия е доста голям ПИГИС ХАУС, намира се срещу Кауфланд. А и в самия Кауфланд има детски неща, но не съм сигурна колко е изгодно като цени. Иначе близо до Банишора е Илиенци - там има всичко на едно място.

Анче, не се шашкай за скарлатината. Това е обикновенна ангина, но с шарка. Не се изгражда имунитет и може да те повтаря всеки път, ако детето има слаба имунна система. Споко, може и да ви се размине - това си е като настинката, ама удря в гърлото. Няма спасение...

Хич да не ти минават лоши мисли през главата...

Аз другата седмица в четвъртък пътувам за БГ и в петък се връщам на работа за 5 дни. Майка ми ще дойде да гледа децата, че те точно тогава ще са Великденска ваканция. Тази година ни се разминават празниците и тук празнуват великден на 8-ми април.

Аз ви оставям и отивам да се разхождам, че хич не ми се учи, а изпити ме чакат, ама.... като че ли започнах да мисля все за други неща - да "гнязда" както казват в моя край grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

№ 1 Владимир 11 декември 2003
№ 2 Станимир 17 август 2007
№ 3 Любомир 17 август 2007
№ 4 Красимир 2 август 2012

Изпратено: Pisa (IP регистриран)
Дата: 20 March, 2012 10:17

Дани, честито на патерици! Уж от в къщи снощи да ти пусна и картичка, а те ни спряли нета. Желая ти мноого здраве, на цялото семейство, че май то ви най-липсва. Толкова пък болести, но то не могат и да закрепнат децата, та ги удря едно след друго. Дано като се изпролети и се затопли да не боледуват толкова. А на теб откъде ти се вземат сили не знам, децата, учене! А кога ти е защитата?
Ние си изкарахме много добре уикенда. Сестра ми си купи рокля много бързо. То нямаше никакъв избор, сам в един магазин имаше добри попадения. Не знам защо толкова го хвалят този Асеновград. Вярно, че доста булченски магазини, ако така могат да се нарекче помещение 3 на 3 с наблъскани вътре рокли и те никакви. То само като влезеш студено и мирише, та ти се отщява да гледаш, камо ли да се съблечеш да мериш. Та ги обходихме набързо. В 13ч вече беше капарирала роклята, до 15ч. я скъсиха и стесниха и бяхме готови. Хотела беше разкошен. Не ми го побира ума защо толкова малко звезди беше, но май защото го водят семеен. Повечето 4 звездни пасти да ядат пред него. Всичко изпипано, чисто, навсякъде ухае божествено, чершафи, кърпи, абе.. А как готвят в ресторанта, порции огромни и цените съвсем нормални. Лятото ще е много хубаво. Пред ресторанта има голям басейн и понеже е разположен високо, града се вижда като на длан. Гледката е страхотна. Абе много ми хареса. Жалко, че ни е толкова далеч, но ако и лятото има ваучери за намаление определено ще отидем с децата за няколко дни.
Вечерта като се върнахме Велизар падна и си разпра устата на ръба на секцията. Буквално разпра, толкова кръв тече, едвам я спряхме, направо ходих на ония свят, че не мога да видя откъде е кръвта, тя устата му се пълни, абе страшна работа и болки, горкичкия не знам как издържа. Сега е като боксьор и пие със сламка, храни се с една малка лъжица.
Следобяд съм на открит урок на Хриси. Обещл ми е да отговаря като пита нещо госпожата, утре ще пиша как е минало.

Дата: 20 March, 2012 20:32

Здравейте момичета smiling smiley на бързичко да драсна преди вечеря smiling smiley

Дани честит рожден ден на патерица!!! И аз се присъедиявам към Писето - желая ти най-вече здраве за теб и цялото семейство! Бъди много обичана и безброй поводи за усмивки и добро настроение! give rose podarak Наистина незнам от къде взимаш сили за всичко, че и учене aplodismenti Аз опрделено се скарах вече с каквото и да е учене. Мозъкът ми е толкова затормозен, че не мога и книга да се съсредоточа да прочета, камоли да уча нещо.
А за детските магазини, честно казано не се сещам в момента. А "Пигис Хаус"-а вече не работи smiling smiley Наскоро минах от там и имаше някакъв друг вид магазин. Но Нели е права за Илиенци - там определено могат всичко да намерят. Аз на Ради първите месеци повечето дрешки от си ги визмах. Не бяха скъпи, а като се има предвид в началото колко бързо омалява всичко smiling smiley Ааааа сетих се - има Хиполенд на Сливница (не знам точно кой район се води там, но е близо да Банишора) още преди да се качиш на мостта. В ляво направиха нещо като търговски център с малки магазинчета. Мисля, че и Пакостник имаха там магазин, но не съм много сигурна. А и Джъмбо да не пропускат, не е много близо до тях, но определено има всичко и то във всякакъв ценови диапазон. Стискам палци всичко да мине бързо, лесно и без усложнения smiling smiley

Писе кой е хотела или дай някоя снимки да го видим smiling smiley Друго си е да иде на хубав хотел човек. А за магазинчета - така е там. Но пък имат няколко хубави по лъскавки магазина, в които си е друго smiling smiley поне 2005 г. беше така. От кой магазин взехте роклята? и е чудесно, че толкова бързо са й я оправили. Аз направо нова си поръчвах, че беше много къса, която мерих и нямаше как да удължат smiling bouncing smiley май "Катерина" се казваше магазина, бяха много любезни мацките. И обувките, и чашите взехме от там, и ако не се лъжа и на Милен ризата. Ех спомени, спомени love smiley

Нели, ти неплатена отпуска ли си иначе, че ти пазят мястото? А с тези 5 дни какво майчинство ще ти превеждат после. Стане ми любопитно. Че сега нали увеличиха осигурителния доход на 24 месеца и аз два дена само сметки правих, да се ориентирам горе долу за какво се боря wacko

Ние сме здравички пу пу. Но си се гледкаме два дни. И утре ще си е в къщи пък ще видим за четвъртък и петък. До днес им беше карантината и утре ще пратя Милен да види има ли нови случаи и въобще как е ситуацията. Иначе аз в събота му взех коластра, взех и още едни капки - комплекс есенциални масни киселини - били конкретно за лигавиците, а на него са му слабо място те, та сега всичко ще подсилим. А иначе мен не ме притеснява самата скарлатина, а фактът, че се лекувала само с АБ и то цели 10 дена. А аз определено имам фобия към всякакви АБ и обръщам света да не ги пие Ради. Малко съм се вманиачила на тази тема glupi

мъжете сложиха масата и ставам, преди да са опразнили и моята чинийка lol Утре пак ще ви нагледам. cunki на всички

Emoticons

Дата: 21 March, 2012 14:29

Честита първа пролет!!!

Дата: 22 March, 2012 10:45

Добро утро момичета и честита пролет!!!! Дочакахме я най-накрая skok ДАно се задържи такова временцето, нямам нищо против да е по-топло за сезона thumbs up smiley
Ние си се гледкаме с Ради. Няма други разболяли се дечица в групата му, но пък ходели само 10тина дечица, и са ги разпръснали по другите групи, и техните госпожи ги нямало. Ради милия, като чу че са сборни и само където не се разрева, та си го оставихме и днес. В понеделник живот и здраве ще иде, че и аз имам нужда от почивка lol

Ани, беше предложила да се видим с Маринка някой следобяд. Покрай тая скарлатина, ограничих контактите тази седмица, но за другата съм навита smiling smiley

Иве, много добре си го решила за Великден. Имате нужда малко да се разсеете. Само двамата с Бори ли ще сте или и Иво ще си пусне отпуска? ААА и честито на дипломиране на сестра ти. Дано си намира хубава и добре платена работа!

Писе, как мина открития урок на Хриси smiling smiley Искам и при нас да има такива мероприятия. Особено сега, както имам време smiling smiley На Вили как му зараства устичката. Миличкия!

Ради дава зор да играем черен Петър glupi И да пишете, че няма с какво да си пия чая сутрин иначе ezik
cunki на всички!

Emoticons

Редактирано 1 пъти последният път 22.03.2012 10:46.

Изпратено: amonita (IP регистриран)
Дата: 22 March, 2012 12:43

Здравейте!

Ей го - мина си ак цяла седмица откакто не съм писала. Уж нямаше да имам много работа, а тя каква станааа...такъв екшън, ч дъх едвам си поемам тия дни!
Във вторник излезе списанието и уж трябваше да го разнасяме по рекламодатели. И още в началото, шефката беше спряла на една пешеходна пътека под сфетофар ( Анче, на ъгъла на Вапцаров и Черни Връх..) и докъто аз оставям списания в един рсторант дошли от паркинги и гаражи двама и един полицай иииии направо не е истина в какъв филм се забъркахме. От 11ч до 14ч сме седяли там, а после от 4 до 6 в СДВР да даваме показания пред следователи. Няма такъв абсурд просто ! С няколко думи тоя от паяка и казал дай 22лв да не ти пишат акт, полицая и казва да се премести, местим колата ( а тя тъкмо тръгваше като са дошли тия ), полицая вика чакайте. И тя вика тва са рушвт ли беше, да тръгваме ли, или да чакаме документ и отиде да пита...бележка не бяха дали. И полицая се ядоса, дай пак документите сега ще пиша акт, тя вика няма, дай ми документ за парите и тогава ми пиши акт, тоя се ядоса, уж да премести малко колата и той си пъхна крака под гумата и почна да снима, прегази ме...сега ще те съдя...Казвам ви няма ткъв цирк! тя въобще не разбра какво става, а аз го усетих как се натъмъни, абсолютно умишлено и нарочно! И от там айде двама от 4-то да дойдат, после някъв офицр, после двама от пътна полиция, след тях линейка! - която седя около 40 мин да го чака да го откара....междувременно той си припкаше...след това чакахме "тежките" и те двама + 1 цивилен следовател, който в последствие ни извика и с една жена ни разпитваха! Цял ден колко хора се занимаваха с тая простотия. Линейки, екипи....росто нямам думи да ви опиша! Всички дошли в последствие се хващаха за глаВАТА и се чудеха какъв е тоя идеот и как разиграва 1000 души, защото беше ясно какво е станало. Абе смях...а за разпита да не ви разказвам, няма такава простотия...щеше да ми гръмне главата...
Абсурд, поредния в БГ. В цяла София има два екипа от " тежките", те са длъжно когато има ПТП между човек и кола да отидат- мерят, снимат, правят тестове...Оказа се, че в същото време човек бута жена, която е със счупен таз, но там няма кой да отиде...няма линейка, няма "тежки".. те при нас хората, че ного страшно престъпление станало! Та жената синът и я закарал в болница, шофьорът избягал и т.н и т. н.... АБСУРДИСТАН! това е, никога няма да се оправим, НИКОГА!

И така вчера си довършвахме работата от онзи ден!

Иначе в това прекрасно време е страхотно, дано се задържи! В понеделник като взех Любчо с едно приятелче от ДГ към 4, та до 6 сме седяли в градинката до детската, а там едно по едно пристигат децата от групата му и няма такава игра, голям кеф му беше!
Иначе сега е наказан да не гледа никакви детски, освен Сънчо, защото продължава да не си отваря устата за преглед на влизане в градината и непрекъснато ни правят проблеми за това. Та сега докъто не почне да си я отваря няма детски. Но той е такъв инат, че вчера нищо не му е пускано и сутринта пак не я отворил...ще го видим до кога ще издържи!

В събота и неделя бяхме на село, беше много приятноsmiling smiley За тази нямаме още планове......

Между другото остава ли за последната седмица на април срещата? Дайте да организираме нещо, да взема да се обадя в Трявна, или някой ваучер за къща да гледаме?

Дани, честит Рожден Ден на патерица! Много, много здраве в семейството, това ти желая, че егати кошмара просто описваш!

Писе, честита рокля на сестра ти, ама аз направо ви се чудя на акъла да ходите в Асеновград. Има една-две фирми, но тая слава е толкова нереална дето се носи там...Аз никога не бих отишла да си търся рокля там winking smiley Не че някой ме и пита де, ама да си кажаsmiling smiley

Анче, ако сме тук събота да се видим? Братовчедка ми са ходили миналата седмица на АЛЕКО и са очаровани, искат пак да ходят и ние с тях.АКо искате? Но към 11ч май затварят за коли, така че прави планове от сега ако решитеwinking smiley
А за другата седмица можем да измислим нещо с Марина - да, аз тази така или иначе не успяхsmiling smiley

Улях се и трябва да приключвам, целувки на всички ви!

Дата: 22 March, 2012 17:22

Привет!
Нямам време да ви прочета сега!Сори за което.
Пиша набързо!
Вчера Бори в детската имаха тържество послучай първа пролет!
Всички деца се представиха добре!Очарована съм от организацията и дисциплината на госпожите!
Обаче тази нощ получи алергична реакция и днес остана вкъщи със сетсра ми/Петя/А на нея и свалиха гипса в понед. и определено не и е добре ръката сега.Все още а боли и и ма срастване някакво!.
Иво го води сутринта при доки,който каза че е от цъфтенето и му изписа 'ксизал".Също каза че в понеделник може да ходи на детскаязащото не е заразен.
Но определено трябва да смени въздуха и това е положението!

Изпратено: Nelly Dieva (IP регистриран)
Дата: 22 March, 2012 17:28

An4eto, точно така - неплатен отпуск съм - ползвам го по чл.77 от Закона за Дипломатическата служба.

А за парите нямам представа честно казано, но си мисля, че ще е минималната работна заплата, ако и нея не са променили трябва да е още 240лв. misli Как ще ги изчисляват и кога колко ще взимам - нямам представа.

Ако те интересува - разгледай този калкулатор [osigurovki.info]

№ 1 Владимир 11 декември 2003
№ 2 Станимир 17 август 2007
№ 3 Любомир 17 август 2007
№ 4 Красимир 2 август 2012

Редактирано 1 пъти последният път 22.03.2012 17:28.

Дата: 23 March, 2012 07:12

lol Ани,има ви в разни новини swoon Направо лошо ми стана като ти прочетох поста, а точно видях статията хаха, само мястото съвпада между разказите!Голяма драма! glupi Само дето са ви загубили деня и поизтънили нервите!Тъпаци!
При нас нищо ново няма smiling smiley имам майстори,копаят яма...занимавам се с тях,Ради и той само бяга на сам -на там нямам време да седна eye rolling smiley Василена отиде в баба ми снощи, имахме нужда да си починем една от друга ezik нещо кашля, давам и сиропи, дано да се оправи и от понеделник на градина!
Аз съм отслабнала 5кг. skok не съм и разбрала кога,а и нямам видими разлики,вярно,че ми се поприбра корема,но не вярвах,че толкова кг. са паднали. winking smiley Дано да не се откажа, че вече едва издържам на разни изкушения и си опитвам от това и онова sad smiley особено вечер като всички започнат да хапват покрай мен. Дано да издържа, миналата година пак така стана тъкмо почнах да свалям и се отказах..
Целувки на всички и слънчев ден ви желая

Дата: 23 March, 2012 08:52

хайдееее и Радослав се ошари wacko Дано да я мине по-леко от кака си detelina
Утре беше последният ден от карантината и се надявах тайничко, да му се размине..

Дата: 23 March, 2012 10:54

Добро утро smiling smiley

Ние се излюпихме малко преди 10ч. Сега малко ще си помързелуваме и след обяд ще излезем, че то такова хубаво време smiling smiley Вчера ходихме до Борисовата градина, долу до езерото има една готина пързалка, на два пъти по час и малко откарахме, на Ради много му хареса. Отидохме и до лекарката да разчета резултата от БХС. то ми беше ясно, че всичко е наред, но все пак smiling smiley Разбрахме се средата на м.Май за Фетална морфология направо.

Ееее миличкия Ради, дано бързо и леко му минава d good luck така е Бибка, обикновено последния ден се изриваш smiling smiley Но пък Яни и Краси за сега се разминават, което е добре. Е сега Ще трябва още 20тина дни карантина, но пък може да им е по-силен организма и да пропуснат smiling smiley

Ивее pregradka дано леко се пребори Бори. То алергиите тепърва започват. До края м.Май цъфтят и летят всякакви алергени. Много неприятно и със сестра ти sad smiley Да не трябва пак да я чупят и да заздравява на ново sad smiley на братовчед ми така преди години я чупиха, че после и операция, абе две години се разправя с тази ръка.

Леле Ани, какъв е бил този екшън eye popping smiley swoon Ама верно за нищо не ставаме и никога няма да се оправим с този манталитет!!! Ама пък и шефката ти, като се е съгласила да даде 20 лв. без акт, каква бележка търси после glupi то си е жив подкуп това eye rolling smiley Искам да прочета статията, да видя какви глупости са изписали grinning smiley
Уикенда в някой парк ще се размотаем сигурно, Ради иска да кара колело пак. А и за тази зима определено не искам повече снежни изживявания lol Вече съм прибрала всички грейки, ботуши и шапки. Искам слънце, къси ръкави и сандали cool smiley

Нели сигурно ще е 240 лв. Те минималната я направиха 270 лв. или 280 лв. ( все бъркам цифрата sram ), но за майчинство дават 240 лв.!!! Да им се чудиш на логиката. Вместо да измислят как да спрат да дават конкретно на циганите, че да спрат да се множат, те всячески възпират и българите да раждаме. И после били сме застаряваща нация, и през 2050 г. 50% щели да са пенсионери. И да видим тогава с тия мързеливи и неработещи цигани, от къде ще дойдат пари за пенсии. Нарочно пиша цигани, защото читавите роми работят и се опитват да живеят както трябва.

Хубав петък на всички и още по-хубав уикенд! cunki на всички!

Emoticons

Дата: 23 March, 2012 11:44

ОХ, исках за Любчо нещо да кажа и забравих smiling smiley Ани, аз не бих го наказала за това нещо. А от градината да ми се карат и сърдят колкото искат. Да измислят начин да го убедят, че трябва да си отвори устата. В крайна сметка за всяко дете във всяка ситуация си трябва различен подход. Аман от този соц. модел всички да сме еднакви и да реагираме по един начин. Едно време така са ги преглеждали на входа - спретнати дрешки, чиста коса, отрязани нокти wacko Ясно, че когато има някакъв ред той трябва да се спазва, но все пак това са деца. Ситуацията малко ми напомня прегледа ви при уролога. Всеки преглед си е личен момент, и всяко дете го приема по различен начин. Надали го прави точно от инат - сега ще им правя на пук и няма да си отворя устата. Според мен са малки за осъзнати прояви на инат, както ние правим. По-скоро е някакъв вид защитна реакция. Нещо ги притеснява, смущава, страхува дори, и това е техния начин да ни го покажат. Любчо е много умно и в същото време чувствително дете и не мисля, че в конкретния случай наказанието ще има желания резултат. Дори да започне да си отваря устата, това което го тревожи ще си остане.
Знам, че няма да ми се разсърдиш, само споделям мнение и в никакъв случай не го натрапвам pregradka

Emoticons

Изпратено: Pisa (IP регистриран)
Дата: 23 March, 2012 14:29

Ани, два пъти ти прочетох разказа! Не е истина просто, не стига, че корумпирани, ми и супер нагли. А вие нямахте ли камера на телефона да го запишете и вие него какви ги върши. Уф, чак се ядосах. Бибе, къде си я прочела новината?
Анче, хотела е "Чифлика" [www.asenovgradbg.com] Едно към едно със снимките.
На Хриси урока мина доста по-добре от предния. Вдигнаха го да каже нещо, той искаше, но като стана се чудеше за какво става дума. След като му повториха въпроса отговори де. Много бяха сладки. Урока беше по математика за 1, 2 и групиране на предметите. На Вили устата му е по-добре. Има доста дебела коричка, но ще мине. Той пък Хриси оная вечер го удари с една желязна кола, та и синка на челото има. Абе фронтовак.
Ани, на Асеновград отидохме наистина заради суперлативите, но и да поразнообразим малко, добре ни дойде уикенда. От Сияната купихме роклята, за тези пари е доста добра според мен/ще я покажа, тук младоженеца няма да погледне/
Бибе, дано по-леко мине шарката на Ради от на Васи! И не съжалявай, че го е хванало, колкото по-малки, толкова - по добре.
Иве, дано измислите нещо за почивката в Сандански, ноистина квартирата е най-добър вариант. Но пък и в колективните оферти съм виждала за Сандански доста добри.

Дата: 23 March, 2012 21:42

Здравейте !

Бибееее, да ти пиша за варицелата, че за Васи просто не стигнах да ти пиша smiling smiley Има една пудра, прави се в аптеките - талк и цинк по равно до 100 и ментол...ох, така ли беше, Анчеее, ти помниш ли? При нас много помогна, за ден завяхваха пъпчиците и не го сърбеше. А и ного бързо му изчезнаха коричките. Но Ради е малък и може би ще има по-малко пъпчици. Аз му давах Изопринозин, още от началото на опъпчването, май десетина дни. Не сме имали проблем с боледувания после и спад на имунитета.

А относно статиите направо нямам думи. Просто не е истина как се е изопачило всичко и колко безумно е написано! Никога повече няма да вярвам на нищо написано в нета като новина, сериозно, това е бузумно направо. Дори и не ми е минавало през акъла, че би могло да го пуснат като новина това чудо..а то и как са го написали. Ще ви пусна една от новините тук в един от сайтовете и аз си позволих да напиша коментар днес, но явно вече не е актуално и няма отклик..ако знаех тогава сигурно голям спор щеше да се разяри...Просто не е истина, не мога да го проумея още как е възможно да се пишат такива измслици и хората да си губят времето с такива неща, че и за това да им се плаща...
ето:
[www.blitz.bg]

Писе, сега ще разгледам хотелчето.
Пиши ми каква е цената на лични , или във фейса, че ми е интересно. Сияна са ми "любимки"...но важното е че сестра ти е намерила нещо което и харесва и и стои добре!

Видяхме се Ани с Ради в градинката до наща детска, три часа играха децата.
Наско само ме пита какво пишеш, какво пишеш толкова и ставам, че ме дразни..

Дата: 23 March, 2012 21:42

АААААААА и никой нищо за срещата..... nain

Дата: 24 March, 2012 07:47

Добро утро smiling smiley
Първо- Писе,роклята е страхотна и стои прекрасно на сестра ти! smiling smiley Представям си Вили как ти е изкарал акъла eye rolling smiley хубавото е,че на децата бързо им зарастват раничките!Радвам се,че всичко е наред вече!
Иве, дано на сестра ти ръката се оправи бързо и да няма последствия sad smiley то така си боли счупено...и температурите влияят, дано бързо се подобри!Горкичкия Бори pregradka дано да има полза от противоалергичните и да няма повече пристъпи!
Анче,радвам се,че сте добре! smiling smiley
Ани,прочетох и тази статия eye rolling smiley малко по-меко е написана от тази която аз четох wacko Има доста коментари след твоя,но никой не те е "отразил"продължили са някакъв спор относно дали си го е заслужил полицая или не!Този народ съвсем откачи!!!А колкото до това дали да се вярва на преса и медий,аз отдавна съм се убедила,че никой не каза истината! Още преди 10 години когато убиха баща ми и се изписа какво ли не...
Благодаря за съветите за шарката smiling smiley Ради е весел,няма температура ,освен първите 3 пъпки има още 2 който са с мехурчета и 7-8 само точици,който от вчера си стоят така и мисля,че няма да пораснат!Дано така да продължава и да я мине лекички!Даже първата пъпчица вече е загоряла!Мажа го с ментолов спирт само, довечера мисля да му направя една баня със смрадлика winking smiley Притеснява ме само,че му се появи някаква хрема и често киха sad smiley... Приятни почивни дни на всички, отивам да правя закуска smiling smiley

Страници:  <<Първа страница...56789101112131415>>
Страница:14 от 15

Тази тема е затворена.