Детство : © Български Бебе Център
Страници:  1234567891011...Последна страница>>
Страница:1 от 14
Август 2007:Пролет е дошла и иде време за игра!
Изпратено: iva7808 (IP регистриран)
Дата: 1 April, 2012 14:48

smiling smiley Пишете на воля тук!

Daisypath Happy Birthday tickers Lilypie Pregnancy tickers

Re: Август 2007:Пролет е дошла и иде време за игра!
Изпратено: amonita (IP регистриран)
Дата: 2 April, 2012 09:50

Добро утро !

Минаха и тези почивни дни!
Иве, не си ми надула главата въобще! Не се притеснявай. Надявам се всичко да се нареди в най-скоро време при вас. За срещата ти казах, ще пътувате с нас, помислете пак!
Днес май трябва да се обадя в Трявна, след малко ще вляза във фейса да видя какво сте писали. Ама то пък няма как да видя кои сме потвърдили.
Пиша тук, ако има нещо поправяйте ме:
Ние, Анчето, Бибка, Писето, Светлето, Силвето.
Може би: Дани, Маринка, Ивето
Жани какво каза?
Поли и Краси - не
Май нищо не знаем за Борянка и Габи. Има ли още някой, да не изпускам?

Бибкее, ама голям е образ и Василенка. Милинката, много ядяла smqh ще я изям аз нея! Абе ще ги видим всички щурчовци тая година. Ние решихме и ние да вземем Любен ! АА и решихме да сме за две вечери, някой друг?
Аз ще се обадя да питам за минимум 6 стаи, може би 7. Ще питам за една нощ и за две.

Изпратено: An4eto (IP регистриран)
Дата: 3 April, 2012 18:19

Здравейте и честита ни нова темичка smiling smiley Дано сравнително бързичко я изпишем и само с хубави новинки и емоции smiling smiley

Аз нищо, че не се разписвам следя нещата за срещичката и тук и във фейса smiling smiley Май и ние ще се навием за две нощувки. Там има доста какво да се види. Ние миналия път пропуснахме разходката до манастира и посещението на музея и този път мисля да наваксаме. Ради е голям вече, така, че няма да ни "спъва" thumbs up smiley Предвкусвам мнооого весело изкарване! И много жалко, че няма да сме пак всички.

Ще я изям Васи lol какво й разбира главата от много ядене на нея smiling bouncing smiley сладуранка!!! Ще я видим колко пък толкова много яде ezik Най - много да ни засрами синчетата glupi

НИе сме добре иначе. Уикенда си бяхме в къщи. Аз в петък се събудих с гърлобол, който в събота се прехвърли главно на сливиците, едната се беше подула като слива направо. В неделя си останах гладна, нищо не можех да преглътна. Чак вчера следобяда ми попросветна. Днес още ме наболва леко, но вече се живее smiling smiley и яде най-вече lol Общо взето си беше ангина, само Т дето не вдигнах. И пропадно плануваното пролетно почистване в неделя. Исках прозорците да измием, но то и с този сняг си беше направо немислимо. Странно, но нещо нямам и желание да великденска украса. Нещо ми е много рано тази година. Та може и да пропусна пилетата и яйцата из цялата къща, от което Милен ще е много доволен smiling bouncing smiley

Моите още го няма, а ми е любопитно, Ради с какви впечатления е от първия си урок по плуване днес smiling smiley

хубава вечер на всички! cunki

Emoticons

Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Second Birthday tickers

Дата: 4 April, 2012 17:28

Здрастиииииии!
Вече нямам търпение да съм отпуская а тя е чаааааак от петък /06.04/!!!
Анче,как е минало плуването при Ради?Борил определено се чуства по-добре и ходи с голямо желание.Как в бебенце?Рита ли вече?
Днес Иво е платил пълна такса в детската 94 лв.Което се случва за пръв път,откакто ходи на детска детето!
Ние определенояподобраваме взаимоотношенията си вкъщи.Че имахме малки семейни дразги и мисля,че ги преодоляхме!
Сега Иво е домошаря,както винаги е искал впрочем.Грижи се за всичко в нас:води и прибира детето на детска,готви,пере,чисти,измил е прозорците,ще пребоядисва и апартамента/като се върнем от село/.
Аз пък записах на Бори час за контролен преглед в "Токуда" да видим какво е положението с астмата,след 1 година пиене на хапчета.Силно се надявам да ги спираме вече!!!Дано!
Ани,най-вероятно ще пропуснем сбирката на този етап!А когато Иво заработи и спечели повече ще се реваншираме.
Лека и спокойна вечер на всички!

Дата: 5 April, 2012 09:27

Здравейте!

Анче, как си, мина ли ти гърлото?
Ние с Любчо се опитахме да се поразболеем също, на мен ми помина, той покашля сутрин, дано не се задълбочи, ще му давам малко АЦЦ съм решила.
Ивенце, радвам се за вас и много се надявам съвсем всичко да се нареди постепенно и при вас. Винаги нещата се нареждат и след лошите периоди , идват и добри. Добре, че е така, че иначе да се гръмне човек.
Ние в момента сме също в мноого тъп период. Вчера се изпокарах с баща ми, брат ми, после с Наско ( той както винаги е срещу мене в семейните ни отношения) и накрая днес и с майка ми. Въобще аз съм много лош човек, без възпитание ,без уважение, без нищо....в очите на моето семейство. Много ми е тъпо, но ...не знам, винаги аз съм злата. Както и да е. Чудесно ще си прекараме предстоящите празници, просто предвкусвам...Чудя се защо когато всичко ни е наред, зорлем се изкарват драми и се скапва всичко...
Хубаво е, че поне натамънихме нещата със срещата. Това вчера ме направи много щастлива, но ето- пак за сметка на друго. Толкова тъп и ужасен ден като вчерашния след работа не съм имала скоро.
А и с Любен се карахме и го бих дори..ама не ми се разправя просто..
И така. Днес вече си обещавам да поработя повече, че много се отплеснах покрай тази среща и изостанах яко, а всичко мен ме чакаsad smiley
Днес ще платя ваучерите и ще ви пиша във фейса!

Изпратено: bibaaa (IP регистриран)
Дата: 5 April, 2012 11:22

И при нас големи драми бяха тук няколко дни eye rolling smileyАма вече се оправиха нещата..Как не може да си живеем спокойно!?!
Иве, дано да има добри новини за Бори! detelina и да се свършва с тези лекарства!
Аз нещо не мога да се организирам!Снощи до 12 часа съм рисувала за днешния празник в градината, разни диадеми, дъга, тъпотий!!! Ама не мога да отказвам! sad smiley
Тази сутрин аз заведох Васи,бели чорапи искали,не знам си какво искали eye rolling smiley Луд да стане човек! Та довечера сме на тържество! smiling smiley
Сега и за кухнята трябва да ходя,че Ян е зает с майсторите. Сега като замине след 10-тина дни незнам как ще я карам. Трябва да се влача на всякъде с двете деца glupi Не,че ми помага кой знае колко,ама си е друго като е тук и той. После като се завърне ще трябва вече да се разправяме с "съквартирантите" нещо си правят оглушки, нямат намерение май да се изнасят!Еххх ще си имаме и там разправи,просто предчуствам!Но вече няма на къде да се отлага, трябва да отхвърлим доста работа това лято!
Срещата я чакам с ОГРОМНО нетърпение! skok
Ани, незнам как да ти се отбалагодарим за усилията! cunki
Тръгвам за храната на дребчо
Хубав и усмихнат ден на всички! smiling smileyТук е топло от сутринта и се разхождам по къси панталони и тениска!КЕФ!

Дата: 5 April, 2012 12:13

Здравейте smiling smiley

Иве, радвам се, че лека по лека ви се нареждат нещата! Много исках в събота да се видим, но така и не се вдигнах от леглото уикенда sad smiley Поздравления за първата пълна такса на Борето aplodismenti От сега на татък все така!!! По-добре пари за такса, от колкото за лекарства!

А Ради е разочарован от плуването smiling smiley И аз предполагах, че така ще стане, но се надявах, че като са толкова малки ще е под форма на игра и забавление и ще ги оставят малко да си поиграят свободно във водата. Проблемът е, че Ради си го представяше, както в басейна на Семково - ще си плува свободно и ще си играе. Уж обяснявах, че ще има треньор, като на футбола, че ще правят упражнения, но ..... На всичко от горе и са му се скарали и съвсем са го отблъснали. Били им казали да стоят мирно, а нашия тръгнал да си шляпа из басейна glupi И какъвто ми е докачлив, веднага се е разсърдил. Може и да се е разплакал. Така беше и с новата госпожа в групата и въобще с всеки нов непознат покрай него. Ама то няма на кой да прилича де glupi аз по тази причина съм спирала с няколко неща и то още на 1 - 2 ходене smiling smiley Преди у-ще още от раз се отказах от художествена гимнастика, защото ми направиха забележка, че се разсейвам smqh в 3ти или 4ти клас не помня точно, имах голям мерак за народни танци, чак на конкурс се явих за един ансамбъл и на 3то ходене дойде някаква друга треньорка и тя ми се скара за нещо, май пак се разсейвах нещо и край, повече не стъпих. А ми харесваше и доста дълго страдах, че не ходя. lol Та няма какво да се чудя, че и Ради е така. Но пък аз няма да се откажа сега и ще му търся варианти и начини да тръгне с кеф. Т.е. не мога да приема, че от едно ходене решаваш, че не искаш повече, а като знам и причината съвсем. Естествено ако не го влече детето няма на сила да го карам, но в скучая знам, че му е кеф да е във вода, просто трябва да си намерим нашия басейн и треньори. Сутринта го убедих да иде и днес и ще мислим после за другата седмица. Той поне не е инат като мен по отношение на навиванията и все още с приказки успяваме да го убедим да направи или не нещо. И така, продължението довечера или другата седмица smiling bouncing smiley

Анииии pregradka първо огромна благодарност за организацията! cunki
Съжалявам за разправиите в къщи uteha Много е гадно точно най-близките ти да не е разбират. И при нас аз винаги съм опозицията. Все съм викала и съм искала чудеса, според тях. Но пък честно казано не чувствам грам вина за това - в крайна сметка от тях съм получила това възпитание. Аз че съм си характерче съм и си го признавам, но ако с най-близките не можеш да си най-критичен и да си казваш всичко както е, на кого тогава?! Та горе главата и това ще мине! uteha
На мен ми мина уж. Още не смея да си взема нищо от хладилника направо, а как ми се яде сладолед не е истина просто glupi Сега Ради се опитва да се разсополиви нещо, пък ще видим къде ще му излезе края. Увеличих коластрата, дано го пресече. Но много тъпо, че през деня няма как да му давам. Но го пратих на плуване де sram най-много хлора да му прочисти нослето smiling bouncing smiley Егати родителя съм, хората при един сопол ги спират от градина, аз на плуване го пратих. Пък съм си в къщи, не е да се чудя кой да го гледа sram Направо съм си за бой май май ....

Бибка да разказваш после как са се представили мъниците! Аз обещах снимки от нашето, но още не съм ги свалила izchervqvane
дано съседите се изнесат без проблеми и скандали.То и на тях не им лесно сигурно, но като знаеш, че къщата в която живееш не е твоя винаги трябва да си готов за подобно развитие smiling smiley

Оставям, че много се олях, а има да пускам пералня и ми се иска да пооправя днес и утре малко из нас и да сложа все пак някаква украса за Великден. После ще ме яд, че не съм направила нищо, а и тази година, ще е последна в, която апартамента и главно хола, ще преличат на нещо. От есента, като разместим всичко кой знае какъв хаос и гъч ще настане smiling smiley

Хубав ден на всички и cunki

Emoticons

Редактирано 1 пъти последният път 05.04.2012 12:17.

Дата: 5 April, 2012 12:51

О Анче,Василена е с 5 сиропа на градина! eye rolling smiley Егати и хората! Извадиха ми душата докато не я заведох!Понеделник и вторник ми звъняха 20 пъти,да я заведа,щели да и дават сиропите-ТАЙНО screaming smiley Казх им,че кашля като луда,дъх не може да си поеме по цяла нощ детето,а те не та не!Имала важни за тържеството стихчета,не знам си в какъв танц участвала и т.н..А аз да я мисля по цял ден и да умра от срам като се разбуха пред родителите...А иначе много стриктни,направо си плачат за наказание!!!Знам,че е обикновена настинка и няма да зарази другите дечица,ама ми е много притеснено! sad smiley
Иначе тя ходи на народни танци,ама колко ходи,кога и как,не съм много в час! eye rolling smileyИ аз съм една майка...изтървах му края от как се е родил Ради,преди бяхме първи за всичко,супер редовни и т.н..ама сега,Ян вечно не е разбрал, или е забравил да каже, несериозна работа!!!
Хайде ние продължаваме игрите с Ради до към 13.30 и да ляга да спи,имам да върша сто неща! smiling smiley

Изпратено: Pisa (IP регистриран)
Дата: 6 April, 2012 11:04

Ето ме и тук, че нещо забравихме темичката тези дни. Много ми е притеснено, Вили ми е с температура от понеделник и сутринта пак имаше 39гр. Водих го на изследвания и на ренген, наобяд ще ходя да взема резултатите. Ей тези болести значииииии!!!
Бибе, така са на всякъде, да не би да им се провали тържеството, а че може и другите да се заразят никой не го интересува. И при нас по тържествата така викат болните деца. Иначе уж има контрол, сестрата стои всяка сутрин на входа, не ни проверяват гърлото като при Ани, но то се чува ако някое е болно и жената ги връща, обаче нали знаете как става - при личната, тя дава бележка, че детето е добре и искат, неискат трябва да приемат детето. Абе неприятно и само трябва да разчитаме на късмета да ни се размине болестта. А ето ни и сайта на градината: [cdg-zvanche.com] това е нашата група. Много е хубаво, че се стараят хората, сега е нова младичка директорка, която много се старае, те са работи с родителите, сега ще чистим всички градината, кандидатства по разни програми, абе добре е. Малко от Госпожите не съм доволна като обучение на децата, ама няма пълно щастие.
Стискайте палци утре да мине годежа по конец, че толкова притеснения си докараха наще. Аз пък с какъв тоалет се догоднах - едни бели панталони и днес взе, че ми дойде! И дъжд вали, а обувките ми отворени, ама ще е трай бабо за хубост.
Хайде, да поработя, че трябва пак да излизам до болницата.

Дата: 6 April, 2012 13:01

Ох ,ето ме в отпуска съм,ма нищо не разбрах от това!
Първо сутринта заведох Бори на детска.Госпожата ме посрещна с изречението:"Напоследък Бори много не слуша!"Амто ние не слушама,та как да исам от него да слуша.Направих забележка пред госпожата и си тръгнах!
Отидох при джипи-то ни за направления.И какво мислите че стана.Хвана ме за годишни контролни прегледи.Екг,урина,кръв и т.н.Оказа се че имам високо кръвно и учестено сърцебиене.Е как да нямам!?Все проблеми,все бързане,все нещо да има да мисля...В понеделник трябва пак да ме боцнат ,за да проверят как ми е захарта!Боже...дано да съм ок!
Иначе си взех направление за АГ.Че не ми се дават пак пари за прегледи при частния доктор...просто нямам излишни в момента и за това.
На Борил взех направление и талони за контролни прегледи за астмата и за годината.Та в понеделник сме заедно да ни боцнат и двамата.Иво трябва да ходи да му чака "сингулера" и да си направи и той годишният преглед.А аз ще ида и на АГ,ако не съм в цикъл дотогава.
И като приключим с тези работи,живи и здрави уж ще пътуваме към село.Но пък то каръка си е карък-гледам сега прогнозите за времето и се плаша.Студ,дъжд и то ще е едно висене затворени в къщата,че чак се чудя какво ще правим.
От счетоводството на фирмата в която работи Иво пък са нправили пълно "мазало".Нищо не са написали като хората.Трудовата книжка объркана,в заповедта грешки,никакви служебни бележки,нищооооооооо.До преди малко се разправях със счетоводителя им и представете си аз му обясних какво трябва да изготви и в какви срокове са длъжни да го направят.Пълно безхаберие и пълно прецакване отново.наистина се убеждавам за пореден път ,че оправия няма...с неграмотността и с некомпетентността в тая държава.Ужас!
Бибе,успех утре!Дано всичко да мине по вода,че да им върви занапред в живота на младите!!!Пък ти ще си изпереш белият панталон.
Бибе,как е Васи днес?Оздравя ли вече?Как мина тържеството?МАлкият бонбон какво прави?
Анче,вие как сте?Пиши де...
Маринка,пълно отсъствие "-' имаш да знаеш!
Ани,а вие какво правите?Как е Любчо?Отваря ли сутрин устата си за преглед?
Момичета,ако не пиша скоро значи сме на село...
Чао и весели празници от мен!

Дата: 9 April, 2012 15:20

Ето ме, оживях! То не е лесно 3 дена ядене и пиене. Мнооого хубаво беше, представихме се пред сватовете 6 точки. А в ресторанта беше прекрасно. Ходила съм там и имах горе-долу представа, но надминаха очакванията ми. Бяха затворили само за нас, прекрасен оркестър с певец и певица, не са спирали от 19.30 до 3ч сутринта, кухнята и като количество, и като качество беше превъзходно, обслужване не 4 звезди, а 6, с белите ръкавици, как запомни този човек кой какво и как пие, с клко ледчета, сестра ми пие водката със съвсем малко кола за цвят+5 ледчета, така й я сипваха цяла вечер, никой не си ползва запалката, докато някой си извади цигарата веднага идва сервитьор и подава огънче. Абе френска работа. От събота като започнахме следобяд, до вчера до 20ч. ядене и пиене. Даже и на дискотека ходих, на пилона играх, съблякохме едно момченце, абе добра програма. Ето тук малко снимки [www.album.bg] Само където Вили много ме притесни в петъка. Към 16ч вдигнал температура 40.2гр. и не можем да я смъкнем до 12,30 под 39,6. Ходих на ония свят, с кърпи с оцет, хладки душове, то реве горкото и му студено. Накрая колкото и да съм против му дадох 1/2 аналгин и 1/2 аспирин и я свали. И в събота не е вдигал вече, макар очите да му се бяха зашили. Идва и вечерта на ресторанта. Беше им интересно на децата и не са ми създавали проблеми, повече в лобито седяха, там има огромни аквариуми с риби. Накраяще си ги карам да лягат и Хриси иска пак при рибите, викам те сигурно са заспали, то е късно вече и той, не бе мамо, ела да видиш, не спят.

Дата: 10 April, 2012 14:15

Здравейтее!

Ние сме си вкъщи! Вчера ми се обадиха по обяд от градината, че Любчо е неспокоен, че го боли гърло и плаче. Като отидох и го взех се оказа, че го боли уше. Веднага отидохме до поликлиниката и се оказа, че е с много възпалено ухо. Два часа е ревал без да спре. Изписаха му АБ и за съжаление му го давам. От къде тая работа стана, така и не разбрах. Миналата седмица леко прокашляше, но не е имал хрема...явно тихо се е развивало. И така сме си в насцялата седмица. Аз работя от вкъщи и така.
Много странно обаче, като се прибрахме и му капнах капки веднага му мина и от тогава нищо..все едно не е болен. Ама като сме почнали тъпия АБ ще го пие. Дано му е последен за тая година. Сега трябва и някакъв пробиотик и се чудя какъв. Егати и скъпотията е всичкоsad smiley...

Писе, поздравления за годежа! Вие много официално всичко smiling smiley Къде беше този ресторант, при вас в Луковит ли, или в София?
Направо ти завиждам лекинко за забавленията и дискотечките! Така ми сее доходило и на мен, не помня от кога не сме ходили на такова чудо. Затова чакам с нетърпение срещичката ни . Дано само всички да сме здрави!

То какво стана, всички които не бяха сигурни за срещата станаха сигурни сега сме 9 семейства..хихихи. Няма лошо, все ще го изислим!

Бибке, а той Яни кога заминава и кога се връща? Дано да нямате проблеми със съседите, ама те щом досега са и живяли така, сигурно ще ви е трудно! Те имат ли въобще къде да отидат?

Ивето сигурно вече са на село. Ама и те дно време хванаха, егати късмета. Ама това реме много ме дразни, може ли такива студове пак бе. Май няма да е топло така както ми се искаше и за срещата Ох, дано от май мсец се позатопли вече и да почваме с посещенията на моренцето, язовир...много неща сме планували smiling smiley

Анчеее, къде се губиш? Как е Ради, ходи ли на плуване?Аз съм в големи размисли да записвам Любчо на музика, солофеж, пиано в читалището. Ама е 50 лв. таксата на месец. Реално не е много, ама с всички неща които имам смяхатах, че почти никакви пари няма да ми остават. Пустите, гадни пари! А ако отлагам, никога няма да имам достатъчно и времето си лети..

Ние бяхме в събота и неделя на Владая при братовчедка ми и децата. Голяма игра беше. Имахме и големи притеснения с баба ми. То все още ги имаме, ама сме малко по- обнадеждени. В неделя щях да пукна от напрежение и притеснение. Нея я тръшна преди две седмици грипа с кашлицата и мн. висока Т. Тя 5 дни беше с висока Т и после почна АБ. След това уж и мина грипа, но като цяло беше отпаднала , много, много малко подвижна, със завалян говор и липса на концентрация, отнесеност..Мислихме , че пак инсулт е направили и в 3 болници я водиме, навсякъде отказват да я приемат и да направят скенер - не било инсулт. То дано наистина не е. В Пирогов казаха, че има деменция, остра форма, но залючха по снимки от ядрено-магнитен резонанс правени преди 1-2 месеца, ( която няма промяна с тази правена и преди 10-12 години от 1-вия инсулт ...)когато беше по-добре от сега. Невролога който я следи каза, че са глупости..абе ужас ви казва, какво ли не изживяхме и горката ми майка направо се побърка последната седмица. Абе лекарите ни са простоооо нямам думи, всеки различно. Сега чакаме нейния невролог, който си я знае от 100 госини да се върне, че не беше в Сф и дано всичко е ок за сега.. Ох, само неприятности и притеснения, ужас!
Любчо само дава зор и ме пита още колко ще работя...милия. Айде чао за сега, целувки на всички!

Дата: 10 April, 2012 16:16

Ани,много съжалявам за тревогите с баба ! sad smiley Дано скоро се оправи! Инфекцията в ухото се лекува само с АБ! Добре е,че му го даваш и е препоръчително курса на лечение да е 14 дни!След първото капане на капките,минава болката,може да се появи отново след ден-два,а може и да не се появи winking smiley Но бъди много стриктна в капането и даването на АБ,защото тихо и полека и става беля..Ще се оправи smiling smiley ама е голяма гадост! pregradka дръж го на топличко и така..
Писе,страхотни са снимките,личи настроението smiling smiley и всички сте много хубави! Надявам се Вили да е ок вече!Ох горкичките дечица,край нямат тези болести! sad smiley
Иве,дано са ви се подредили нещата и да случите на време! smiling smiley Сигурна съм,че ще си прекарате супер!Чакаме ви да разказваш и снимчици да видим!
Ани,Яни кога тръгва не се знае,зависи от зълва ми( а те са ужасно несериозни и се решава всичко в последната минута eye rolling smiley ) Надявам се да няма промяна в плановете!Обещал ми е да се върне навреме! winking smiley Май им харесват и на мъжете нашите сбирчици winking smiley
От днес и Тошко( на сестра ми малкия) е с варицела eye rolling smiley не успя да се зарази от нас,но в групата имали болни...сега и малкия ще се зарази,чака я лудница и нея!
Колкото до съседите,незнам къде мислят да ходят и дали волбще мислят нещо! eye popping smiley но няма да имат избор в даден момент,все пак не купихме къщата,за да си живеят спокойно в нея!Всички са пълнолетни хора,да се оправят!Толкова години не са мислили...абе не знам как си спят спокойно!?! Ние почти приключихме с по-големите ремонти из задния ни двор,мястото ни става голямо и хубаво,утре ще си правя градинките и трябва да си купя разсади и семена за цветя smiling smiley Много обичам да се занимавам с такива неща!Единият двор ми остава свободен и мисля да си сложа малко подправки,за зеленчуци незная дали ще насмогна smoking smiley а и няма май голям смисъл,ноо на мен ми харесва да си чопля нещо в градината smiling smileyтолкова много пари хвърлихме до сега,а не е започнал основният ремонт още eye rolling smiley ще има да си ремонтираме 100 години и работа няма както преди стотинки събирах онзи ден angry smiley ама да сме живи и здрави ще стане хубаво на края! smiling smiley
Сега отивам за Васи,ще се разходим из някой магазин,трябва да и се копуват разни неща,така не ми се дават пари за дрехи,ама нямаме избор winking smiley
Анче къде се покри?Наред ли е всичко при вас?

Дата: 10 April, 2012 16:18

Здравейте момичета smiling smiley

ПИсе вие направо, като сватба сте го направили годежа! Личи си, че е било много весело aplodismenti Добре сте подгряли за самата сватба thumbs up smiley
А миличкия Вили, къде се е наредил така. Вече е добре надявам се. При 40 градуса няма как да не дадеш нещо да я смъкне малко.

Много неприятно и това с ушето на Любчо sad smiley Добре поне, че не го боли вече. А лекарката не ви изписа някакъв пробиотик за след АБ? То сега вярно, че има голям избор вече, но наистина са скъпо.
За музиката би било много хубаво. Не са много 50 лв., но като ги нямаш sad smiley Много е подтискащо така. Аз от сега се депресирам как ще се оправяме след година. И както изгежда от сега няма да можем нищо да заделим за тогава и остава само да се надявам, че на Милен ще му върви работата и съответно парите.

Иве какво стана с изследванията? Как е астмата на Борето? Много неприятно това с високото кръвно и сърцебиенето. То не, че нямаш верно поводи, ама все пак.... Даде ли нещо да пиеш или ще правиш още изследвания? Ако сте заминали дано ви е по-добро времето и успеете да си починете и да се разсеете! А за документите на Иво нямам думи просто. Толкова некомпетентност никога не е имало!

Ние си изкарахме уикенда отново в къщи. Този път заради Милен smiling smiley От петък, като го хванаха сливиците и него, два дена не може да пийне, да хапне, едва преглъщаше. А в петъка и Т вдигна. НО също като при мен за три дни отшумя. Вчера си остана в къщи. КАкво беше това чудо и двамата през седмица, незнам. Надявам се, да е било последно и другия уикенд да не е Ради на ред smiling smiley А Милен в неделя имаше и рожден ден, а цял ден изкара на легло.
Отново ми се провали пролетното почистване. Аз два дни се борих с кухнята, вчера хола и спалнята, но набързичко - прах и прахосмукачка. И по този повод си останах без великденска украса за пръв път от няколко години насам. Не можахме и от мазето да приготвим багажа за Оряхово, който няма да е малко, и най-вероятно ще заминем в петък сутринта, за да можем в четвъртък да оправим багажите. Въобще нещо ми е много рано Великден тази година smiling smiley Уж от рано да си подготвя нещата, пък то какво стана. За това не трябва човек да си прави планове eye rolling smiley

А иначе Ради ходи на плуване, но си се настройваме и убеждаваме всеки път. Определено не гори от желание, но и не прави драми, че не иска да ходи. Ще го видя днес с какви впечатления ще е. И не спира да повтаря за басейна на Семково, колко било хубаво там и как искал пак да идем. Детето иска просто да си играе в басейна, а не да му казва някой какво да прави във водата smiling smiley

ХУбава вечер на всички и cunki

Emoticons

Дата: 12 April, 2012 08:55

Добро утро!

Къде стее?
Писе, ак сте?

Бибее, дано Ян да успее навреме да се върне, че иначее не знам какво наказание трябва да му измислиш. А и как няма да им харесва на мъжете, то такова нещо не е за испусканеsmiling smiley
Страхотно е, че си имаш градинка и къща и въобще и аз много си мечтая някой ден да си " ровя" в някое дворче smiling smiley
Дано да стане безболезнено изнасянето на съседите, ама щом толкова време са живели така, сигурно няма да ви е лесно..
Анче, кога решихте да заминавате? Оправихте ли багажите?
Ние ще отидем до мойто село единия дени после на Рударци, че нали Наско е именник на Великден и винаги там ходим. А на мен така ми се искаше да отидем до Гърция за тези дни..имаше страхотни оферти просто. За 250 лв можехме да отидем ние тримата за 4 нощувки на страхотно място...ама не..карай. Явно тази година не ми е писано да мърдам от БГ-то, макар много да ми се иска smiling smiley

Любчо е добре, вчера бяхме на контролен преглед. Общо 6 дни трябва да пие АБ-ка. Днес трябва да купя втори, че само за 4 дни стига единия...абе пак си стана само 20лв за АБ. Трябва задължително и пробиотик да му взема, че се разтрои коремчето и така..
Баба ми вчера майка ми я зяаведе най-накрая при невролога който си я следи. Той предполага, че има възпаление на мозъка в следствие на високата Т...това от една страна е добра новина ( че не е инсулт ), а от друга може да е и доста опасно. Днес ще прави изследвания и ще видим. Кажете ми обаче, аз не мога да проумея, за тези две седмици я водихме в три болници, при трима невролози - в Пирогов ( и то уж с връзки...), в 1-ва градска и във 2-ра градска.. Е как на никой не му хрумна да и пусне кръвни изследвания и да предположи за възпаление...това може да е толкова опасно!Да не говорим , че майка ми я заведе в Пирогов точно с този въпрос, дали не е възпаление?... Но не...те я връщат и това е. Абсолютно безобразие, аз просто не мога да повярвам ви казвам. Мразя държавата ни вече...просто ме е гнус от всичко!
Сега се моля да не е силно възпаление и да няма големи поражения и да е обратимо ! Дядо му на Наско на млади години от грип и възпаление на мозъка се разболява от множествена склероза и 30 години е бил на количка....да пази Господ!

Дата: 14 April, 2012 15:06

Здравейте момичета!
Голяма скука при мен! sad smiley
Така си мечтаех за почивка, но само от ден съм сама и изкукоригах!
Яни замина, Василена отиде със зълва ми на село,да играе с братовчедите и ние с Ради се гледаме, Красимир и той е тук. Квартала се изпразни,няма с кой една дума да си кажеш eye rolling smiley Радко не може, Краси и той..абе заболяха ме ушите от тишина! Не съм свикнала май на такова спокойствие glupi само птици пеят на окуло smiling smiley
Боядисах си яйцата днес..и довечера ще си празнуваме с Радко smiling smiley
Всички сте на някъде сигурно, приятно изкарване на празника ви желая!

Дата: 15 April, 2012 10:31

Христос Воскресе! Много любов, щастие и здраве ви желая момичета!

Дата: 15 April, 2012 17:15

Во истина воскресе!!!!

Това са моите творения. Тази година по-малко яйца боядисах, но пък точно ми стигнаха. Празницие сме си в къщи, Тони има работа, но пък и аз не се противя, защото знам, че след 10-тина дена ще разнообазим. Дано всички болнички вече да са оздравели и хубаво да си изкарате празниите!

Изпратено: Nelly Dieva (IP регистриран)
Дата: 15 April, 2012 20:11

Во истина воскресе!!!! Здраве, късмет, любов и светлина в домовете ви и в семействата ви!

Аз ви чета когато мога. Престоя в София мина много бързо - работата - не съм я забравила, все едно вчера е било. Всичко ми е в главата - което е добре - не съм изкукала тотално още grinning smiley . Сняг ме валя на 1-ви април, а от тук бях тръгнала само с две жилетки и едно тънко шлиферче. Прибрах се миналата събота, и докато се усетя нещата се завъртяха. Майка ми на 8-ми април имаше рожден ден и направи 60 години - нейният подарък го осъществихме на 9 и 10април, като я разходихме до Париж. Еййййййй, голям град, голямо нещо е - заслужава си да се види, но времето ни беше ужасно - как не спря да вали... Вчера вече изпратих мама рано сутринта в 7 часа, ама заради времето самолета излетя с близо 4 часа разлика - голямо притеснение, голямо нещо, то беше въртене на телефони по летището да се доберем до някаква информация, но всичко мина ОК и важното е, че си пристигна жива и здрава... От утре ме завърта отново ежедневието - училище, училище и пак училище grinning smiley

№ 1 Владимир 11 декември 2003
№ 2 Станимир 17 август 2007
№ 3 Любомир 17 август 2007
№ 4 Красимир 2 август 2012

Дата: 16 April, 2012 19:20

Христос Воскресе!
Върнахме се днес!Добре си изкарахме и времето беше чудно навсякъде!
Когато смогна да ви прочета, ще ви пиша и аз!
Борил се опита да боледува,отново уши го заболяха.Купихме и АБ,но когато стигнахме на село забрави че го боли и така и не му дадох нищо този път!Сега е в чудесно здраве и утре е на детска.А на конторлен преглед за астмата сме в сряда-18.04!
Лека вечер!Отивам да си отмия боята от главата...преди да оплешивея smiling smiley

Страници:  1234567891011...Последна страница>>
Страница:1 от 14

Тази тема е затворена.