Детство : © Български Бебе Център
Страници:  <<Първа страница...4567891011121314>>
Страница:12 от 14
Re: Август 2007:Пролет е дошла и иде време за игра!
Изпратено: amonita (IP регистриран)
Дата: 11 July, 2012 14:51

Ето мееее! cunki

След отпуската имах да понаваксвам с работата и други неща, но вече съм на линия! Пържа се в офиса, работата не върви и викам да ви драсна най-накраяsmiling smiley

Изминалата седмица беше толкова прекрасна, че за такива моменти човек си заслужава да живее и въобще да бъхта цяла година smiling smiley
Много съм доволна от всичко, просто беше страхотно.
В петък, когато презнувахме РД с родителите ни, получих нов телефон - HTC Cha Cha, за който много си мечтаех smiling smiley От него качвам непрекъснато снимчици във фейса, та сигурно съм и досаднаsmiling smiley
В събота рано тръгнахме към морето, много дълго пътувахме, но отидохме на Шабла чак на плаж. Вечерта н Камен Бряг, спретнахме си спалня в багажника и се забавлявахме. Любчо беше много щастлив, само в колата искаше да се търкаля. Сутринта към 4.30-5ч го събудихме и него да гледа изгрева, макар хич да не му хареса, че го будим. Но дядо му му даде една кутия, в която трябваше да събере първите лъчи на слънцето и имаше отговорна задача, нямаше как smiling smiley После пак ходихме на Шабла, а следобяда отидохме на Зл. Пясъци в хотела и там на басейна седяхме. Стаята ни беше страхотна - огромнаа, със страшен изгледsmiling smiley
Тази вечер пропищя и Любчо от ухото, след басейна, но успях да го оправя с капки и хомеопатия, ама цяла нощ четох из нетаsmiling smiley Добре че е този интернет значи!
Следващия ден бяхме на плаж на Журналист и малко до Варна. Във вторник целия ден изкарахме във Варна .На Наско 3-та братовчедка, която живее в Америка си беше там и с нея и дечицата и бяхме. Та на плаж, на кафе, на кръчма наобед, на разходки, много хубав ден. Едното и детенце чак ходи на градина тук за лятото smiling smiley Имах среща и с биберонките от юлките, та и с тях се видяхме.
На сутринта рано потеглихме към Китен, където се бяхме разбрали с брат ми и Анчето да се видим. Мислихме да си ходим този ден, но Ането ни изкуши с покана да останем при тях и от една вечер, станаха три, та си тръгнахме в събота сутринта.
Тук трябва отново да и благодаря на нея и на Милен и на Ради за гостоприемството! Изкарахме си много хубаво. Успяхме да се видим и със Светлето и Алекс за малко, те са се виждали и след товаsmiling smiley
И в събота оставихме Любчо на село и айде към София и на концерти!
Бибе, давали са ни в някои новини в събота , ама още не съм ги издирила smiling smiley
Първия ден от фестивала за мен не беше чакан, но втория......беше ВЕЛИКО!
Разбира се имаше тъпотии и недомислици български, но от групите не мога да се оплача. Толкова съм щастлива , че бях на 20-30 метра от сцената и слушах Гънс...а пък Ugly Kid Joe, може би от 10 метра най-много. Абе не може да се опише, трябва да се изживее! И такааа. Както всичко хубаво и това мина адски бързоsmiling smiley
Любчо докъто е бил с майка ми е бил адски непослушен, тя каза че никога не го е виждала такъв и много се оплаква от него. Като го взех в понеделник си поговорихме хубаво с него, сега е наказан 1 седмица пак без детски и вчера му купих едни камъчета на послушанието. Когато слуша му давам камъче, което да слага в едно специално бурканче. Когато се напълни бурканчето ще получи награда. АКо не слуша - взимам камъче. Ако буркана се изпразни - наказание. За сега има страхотен ефект и бързо събира камъчета, дано да продължи все в този дух, че аз пък толкова послушен не съм го виждала скоро..пу-пу-пу-пу...smiling smileysmiling smiley
И такааа, както винаги ви запознах с подробностите искате - не искатеwinking smiley

Нелкааа, страхотни снимки си качила във фейса, на 13-ти няма да забравя да напъвам и аз, пък дано помогне. Още на 12-ти вечерта да почна викам smiling smiley

Писе, на много хубаво местенце сте били, жалко за Вилиsad smiley АМа ти също не се спираш. Много готини женски сбирки си правите, завиждам ти за тях. Мен такова нещо не може да ме огрее. Сега изтървах и едно безплатно служебно ходене до Гърция, ама ме е яд и не ми се пише дори!
Видях най-накрая снимки от сватбата, някой беше качил вчера. Еми тази рокля е много по-хубава от другата- браво. Добре че се отказа от онази. Тази хем е много стилна и елегантна, хем е и доста сексиwinking smiley Чудна си!
Нямам търпение за моренцето ни, ама като знам и то как ще отлети, та по-добре да предстои smiling smiley

Силве, ти що не се реши за концерта на Гънс...мислих да ти се обаждам, ама си викам, че няма какво да ти давам зорsmiling smiley А за свеки - без коментарwinking smiley

Бибеее, крайно време е да вземеш малко да се поглезиш. Защо без море? Я идвай с нас с децата и да не се съобразяваш с никой. И намери начин да отделяш повече лично време за теб, дори и да е невъзможно на пръв поглед!

Маринка е добре, вчера си писахме. След 4 дни влиза в 9-ти. Иначе си ходи на 2 седмици на доплер, но всичко е наред! При майка си е , че по-хладничко майsmiling smiley

Иве, честито ви ергенуване. Хем е хубаво, хем все пак липсват мъниците. Ама наваксайте си с Иво и се възползвайте максимално от това и време. Излезте някъде на заведение, отидете на гости някъде...

Толкоз за сега, ако съм изпуснала нещо - извинете.
До скоро!

Изпратено: Pisa (IP регистриран)
Дата: 12 July, 2012 09:03

Eee, Ани свят ми се зави от вашите обиколки. Не мога да се меря с вас! Най-хубавото е, че бързо сте овладяли ушето. Аз се помотвах с Вили и само капки му капах, та се възпали както трябва. Но с антибиотичните капки, които ни изписаха в Разлог много бързо мина. Още му капваме, но лекарката каза поне седмица след като му мине. Ще търся по аптеките някакви тапи за уши да му слагам на морето.
Бибе, дай снимки да видим циганчето. А вие близо ли сте до реката и с кой стоят децата там докато ти си с Ради да спи? При нас са страхотни жеги и задух, децата почти не се показват на вън. Майка ми им е оправила режима, та спят до към 10ч.и то вече е много топло. Следобяд след 17ч. се къпят в басейна.
Чудя се на Хриси какво да му купувам за рождения ден. То просто не остана глупост, която да нямат. Ама никаква идея си нямам, а и не знам къде да го правя. Пада се в сряда, освен ден да си вземам. Открили са някакъв детски клуб в града, че такава екстра нямахме, добре изглежда отвън, май трябва да го посетя и да разпитам, но кой знае колко ще ме одръстят, а парите са кът, сега каквото можем да съберем за морето.
Хайде пишетее, къде се изгубихте всичкии!!!

Изпратено: bibaaa (IP регистриран)
Дата: 12 July, 2012 10:57

smiling smiley Здравейте
Ани, страхотни преживявания наистина! Много ви се радвам! А това с камъчетата е супер идея, ще ти я открадна winking smiley Разказа ти е супер!! winking smiley
Писе, децата са с Янчо, ама е много горещо тези дни и не смеем и ние да ходим на плаж, а Дунава минава на 500 м от нас winking smiley но ние ходим по-на далече, трябва си кола winking smiley Малко над града излизаме,че уж по-чисто smiling smiley
Тази сутрин е жега от 5 часа eye rolling smiley и май ще пропуснем и днес плажа. Снимки нямам! Апарата ми се потроши eye rolling smiley и сега снимам с един тел. Което ме подсеща- Ани честито телефонче smiling smiley
Пиша го това от сутринта!
Прохладен ден на всички smiling smiley

Дата: 12 July, 2012 13:06

Здравейте!

Много жега! Направо не е живот, ама на мен все пак ми харесва. Предпочитам да е така, пред студовете...

Писе, какви капки ви изписаха, напиши ми как се казват да ги знам, че все там го удря. Не че не съм доволна от Отипакс-а, ама да знам и другиsmiling smiley
За РД и аз съм в голяма чуденка за подаръците. Не само за Любчн , ами и за подаръци, наистина всички си имат всичко вече!
И Всеки ме пита и просто не знам какво. Питам го и него и той не знае, има само някоко нещица. Вчера ми каза, аз знам какво искам мамо, ама е много пари, а и ще трябват майстори !! - детски кът искал с батут на Дръмша да им направим. ЕЕе, много пари е наистина му казвам, няма как да стане. А той - ами ще изкараш, ще си събираш, няма да харчиш и ще съберете! ...Ужас!
Баща му ще му купува гирички, а аз една плюшка от филмчето Випо, че са му любими. И това е..
Майка ми иска нещо за село д добавим към импровизирания детски кът който им правим, ама не знам какво да е, ако имате идеи с къщите момичетата -каззвайте. Имаме басейн, мида за пясък, пързалка, две палатки - къщички, люлка за двама тип везна...друго не се сещам какво да е?!?!

Забравих да ви пиша , че и нашият апарат си заминаsad smiley Наско го изпусна последния ден в пясъка на Перла, а там е супер фин. И целия явно се е набил с песъчинки, защото блокира тотално. И това точно преди концертите, много ме беше яд!

Ние още се чудим дали да ходим до Каварна и не можем да го решим и това е!

Дата: 12 July, 2012 15:23

Ани, Отипакса са само обезболяващи, не лекували каза лекарката, аз тях му капвах докато не стана голямото възпаление. Тобрекс ни изписа, аз знам, че са за очи, но факт, че помогнаха.
Момичета, кофти с апаратите, скоро да се сдобиете с нови!!! Анито може с телефона да снима, такъв е хубав сигурно и хубави снимки изкарва.

Дата: 12 July, 2012 20:13

ехее писах веднага след Ани и къде ми е поста?!? кой ме знае какви съм ги свършила glupi
Ани, ние освен всичко изброено ( без пързалката, че все си мисля,че ще се пребият) имаме и батут надуваем, днес даже и линк със снимка бях качила,ама сега не ми се търси winking smiley Може и от тези за скачане батутите да си вземете, а другото което съм намислила за др. лято е да направим къщичка на дърво, с подръчни материали, просто под и някакво навесче за сянка, стълбичка от дъсчици върху самото дърво и дебело важе с възли, сигурна съм, че ще бъде любимото място на Ради, нали съм си родила катеричка lol

Изпратено: Nelly Dieva (IP регистриран)
Дата: 13 July, 2012 07:54

ЕХОООООООООО, ПРИВЕТ ОТ МЕН! НАПЪВАТЕ ЛИ? grinning smiley

Аз изпратих децата в БГ, вчера си прибрах и мъжленцето от летището, че той ги заведе и сега вече сме готови и чакаме. АМА МАЛЧО няма намерения да излиза lol
И сега да ви кажа, понеже от няколко месеца се майтапя, че искам да раждам точно на тази дата и мъж ми си взел отпуск за днес. А аз го разбирам едва вчера като го взех от летището. И го питам: "ЗАЩО?", а той ми вика - "ами нали ще раждаш" thumbs up smiley ЛЕЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ, ама това да не е концерт по желание бре? МЪЖКА МУ РАБОТА.
И днес понеже си е в къщи ще го юрна да боядиса последните две стаи, които ни останаха от ремонта.

Ани, честито ти телефонче. Много хубави преживявания си имала - дано не спират, а да продължават!

№ 1 Владимир 11 декември 2003
№ 2 Станимир 17 август 2007
№ 3 Любомир 17 август 2007
№ 4 Красимир 2 август 2012

Изпратено: iva7808 (IP регистриран)
Дата: 13 July, 2012 09:00

Привет и от мен!
Позагубих се и аз тези дни,но нали трябва да се наваксат моменти,докато сме без дете...Хи-хи-хи!
Много добре ни се отразява времето сега.Аз специално съм се отдала само на гостита и на кафе с приятелки!Даже и за риба ходихме със сестрата в неделя по една случайност.
А на Бори му е още по-добре при баба и леля.Водят го на басейн, в зоопарка, на село.Изобщо имат си разнообразна програма за всеки ден от ваканцията.Затова може би ще я удължим и ще поостане до 15.09 извън София.Така е най-добра за всички ни!
За подаръка за 5-тия рожден ден и ние сме в размисли сега.Борил иска всичкоооооооооооо...Ама има си хас да не иска.Като знам коя е майка му...ха-ха-ха!
Изчетох ви да знаете,но нямам време за повече писане.Задачите ме чакат за съжаление...а как не ми се работи вече, а и като няма стимул човек съвсем.Иска ми се и ние вече да сме в отпуски и да се отдадем на почивка най-накрая!
Лек ден!
П.С. Нелка,успех и леко да мине всичко!

Daisypath Happy Birthday tickers Lilypie Pregnancy tickers

Дата: 13 July, 2012 09:00

ехх Нели! smiling smiley Опасен мъжът ти! smiling smiley Хайде стискаме палци winking smiley пък дали ще е днес... glupi само да сте живи и здрави, те бебоците сами си избират winking smiley
Точно избора на дата ме тревожеше най-много от цялото секцио.. winking smiley
Днес е по-хладничко, ама голяма скука sad smiley Ради и той нещо е крив, дано да не се разболява само!

Дата: 13 July, 2012 11:57

Ех Нелка, ще падна с твоя мъж smiling smiley Голям майтап. Той човека очаквал бебе, пък то - работа....хахахsmiling smiley
Когато му е времето , тогава ще се пръкне мъника, какво да се прави smiling smiley
Писе, да за очи са, аз Тобрин му взимам, ама не знаех че стават и за уши. Дано не се налага, но ще знам вече smiling smiley А между другото забравих да пиша, с тапи не знам как ще се справиш, то са едни супер идиотски тия дето се продават. Аз му слагах памуче напоено с капки .
Бибее , ама я раздуй за тоя батут, моля те пак за снимка и за ориентировъчна цена. Не са лли скъпи тия екстри. Не трябва да е по-скъпо от 50-тина лв....
А нашата пързалка сте я виждали по снимки, тя е малка, няма страшно, но все още си се пързаля. Има я във фейса от снимките на РД на Любчо може да я видищ.
Ние също ще правим къщичка на двора има една барачка дето ще я префасонираме. А като малки сами си бяхме направили една жестока къщичка на дърво , пак на село, ама един дядо отряза дървото с все къщичката, че внук му да не ходи там...Още ме е яд като се сетя, а тогава колко рев изревах...не е истина!

Иве, ,много хубаво сте решили за Бори. Екстра си му е на детето - внимание, занимавки, на въздух..какво по-хубаво! А вие наваксвайте smiling smiley Може нещо и заедно да измисим някой ден. На мен така ми се излизааа на заведение, че не е истина. Ама пусто не знам нито едно хуубаво място в София! Сега всичко е на морето... Писе, ще направим ли поне една дискотечка на морето, нали имало наблизо??? winking smiley

Ох, много ми е тъпо днес. Отказахме се окончателно от Каварна, а ей сега трябваше да тръгнем. И ще се пукна, много ми се ходи. Ама все пак разума надделя над емоциите този път, защото щяха да заминат мноооого пари - ппоне 500лв, което е адски много за 2 дни и решихме че не си струваsad smiley И все пак ме е яд и ми се ходи!...и не ми се и работи и въобщеее...
Ще отидем утре на Рударския басейн малко, пък после на детски РД на роднинско дете, което все отсвирваме, ама сега като сме тук, няма как....

Дата: 13 July, 2012 15:41

Ани, ще направим дискотека, как. Ние миналата година ходихме по женски, когато пя Константин и мъжете гледаха децата. Уговорката беше на следващата вечер те да отидат на Цветелина Янева, но пък нямаха желание, та пропуснаха. Но женската тайфа е доста силна и много народ ще сме тази година. По мои сметки 14 възрастни с 10 деца!

Дата: 14 July, 2012 08:30

Ани, ето този е като нашия: [kidsworld.bg]
Тук е най-евтин, иначе са над 120лв. но предполагам, ако се разстърсиш може и по-евтин да намериш winking smileyто където 50, там и 80 winking smiley Децата много го харесват, но колко пъти сме го лепили eye rolling smiley като ранен от войната е! lol и все пак вече 1 година е жив! Но мисля, че по-добре повече парички да се вложат, но да се вземе от брезентовите ( ако се сещаш )
И аз съм в голямо чудене относно подаръка за Васи misli Мисля да отида до Джъмбо, да взема окраса, чашки, чинийки и т.н. и може би там ще изберем и подарък. Забранила съм да и подаряват дрехи, че сме заринати! Сестра ми и е обещала да я вземе сутринта на рожденият ден, да я води на фризьор и да си избира подаръци glupi Не ми се искаше да бъде в нас рожденият ден, но в тъпия ни град няма един свестен детски център, все са едни малки и смотъни, има в моловете ( големи ) но пък там пускат и други деца..Колко хубаво беше сестра ми като държаха техния, нямаше по-хубав в града! Ама какво да се прави..Днес пък сме на рожден ден на най-големия племенник smiling smiley Купих му разни дрехи, то няма и какво друго на 13 годишно момче smiling smiley
Нели, какво направи? smiling smiley
Ани, слушах вчера по новините за Каварна, оглеждах се за вас, пък вие сте се отказали! Ама здраве да е! winking smiley Ще наваксате с Писето! smiling smiley А каква голяма компания се очертава да сте-СУПЕР!
Иве, щом е доволен Бори, наистина е по-добре там да си седи! Какво ще го правите у вас.. толкова и е скучно на Васи.. сега е решила,че няма да ме слуша за да я пратя на градина хаха за съжаление, след като сме казали, че няма да ходи, не можело eye rolling smiley Оставям ви, да оправя малко из нас, че по обед ще тръгваме за рожденият ден! Приятни почивни дни smiling smiley

Дата: 15 July, 2012 14:09

Бибе, НИЩО! Не сте били достатъчно активни в напъните - запънал се младежа и край. Не му се излиза - хахахахаха grinning smiley
От вчера боядисвам вратите по апартамента, но ефекта е нулев, освен мускулната треска smiling bouncing smiley

Когато тогава - той си знае най-добре!

Тези дни ще е, ама кога точно - никой не знае!

Дата: 17 July, 2012 11:29

Нелкааа, тук ли си още smiling smiley

Бибе, ами този батут как го надувате? И не се ли пука от скачането? Нещо не ми се вижда много здрав, ама пък щом казваш...
Сетих се аз и за едно баскетболно кошче може да вземем, още не мога да реша нищо confused smiley

Как сте всички?
Писе, Анче , къде сте?
Силве, Светле?

Изпратено: An4eto (IP регистриран)
Дата: 17 July, 2012 12:38

ей ме и мен най-накрая smiling smiley

Ако не се лъжа днес Маринка има имен ден - Да си жива и здрава мила! От сърце ти желая леки дни до заветния ден и най-лекото и безпроблемно раждане с най-сладкото и пухкаво бебче!!! pregradka girl in love

Последна морска седмица караме. Свърши и нашата дълга ваканция smiling smiley Аз миналия четвъртък и петък си бях в Сф за последния болничен преди 45-дневния. Жегата е в пъти по-голяма и тежка от морската. Надявам се а познаят синоптиците и наистина да разхлади вече с по-нормални температури, че ще се озоря последния месец. Иначе Ради беше щастлив последните две седмици, че си имаше компания smiling smiley И с Любчо и с Алекс си играха много добре. Абе друго си е да си имат себеподобни децата smiling smiley

Писе направо ви завидях за морската компания, която сте заформили thumbs up smiley Очертава се голям купон!

Ани, баскетболния кош мисля че е добър вариант. ИМа малко по - големи и по-стабилни, като за двор. Мен ми е голям мерак на Ради да му вземем, но в къщи определено само това ни липсва wacko ИНаче батут ще е много готино, но определено бих заложила на онези сините, по-големите (не надуваемите). Вярно, че са по-скъпички, но определено си заслужават повече.

Бибка всеки път ти се възхищавам на нервите и търпението! hi А за р.д. на Васи, определено в клубче е по-лесно, но пък аз си мечтая за двор, в който да направим на Ради партито smiling smiley Много се кефя на рождените дни на Любчо. Децата тичат на воля, няма ограничение на времето, абе супер smiling smiley В апартамента да се организира си е мисия невъзможна кажи речи. Ние миналата година го правихме в къщи, но точно бяхме разместили и имаше място в стаята да играят децата, а и не бяха много деца. За тази година нямам никаква идея, а времето си напредва. НО и честно казано не смея много планове да правя за 28ми Август, като ще съм в средата на 9тия smiling bouncing smiley

А тук имаше облаци сутринта и сега ги гледам, че са се разкарали, та ще се оправяме за плаж. Милен като никога е готов е преди мен lol Та ще ви оставям, преди да се отказал thumbs up smiley

Прохладен ден на всички cunki

П.С. Нелка, всеки ден ти стискам палци в очакване да ни повлечеш лек крак celuvki

Emoticons

Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Second Birthday tickers

Дата: 17 July, 2012 16:31

Ето ме и мен. Нелката я мернах сутринта във фейсбука, не знам следобяд как е, че то тая работа не пита smiling smiley Ани, то кой каквото няма, това иска май. Аз си имам дворче, но като си помисля колко е трудоемко да организираш рождения ден и не ми се мисли. Те са сандвичи, украси, децата тичат и постоянно нещо искат, направо като пребита съм накрая. А след детското парти винаги събирам нашите и на Тони брат му и леля му идват, та и след това тичане. Абе хубаво си е, но трудоемко. А и отпуск не мога да си взема сега за ден, че я няма шефката. Този детски клуб ни е съвсем новичък, много просторен и за 10 деца ще има сок, сандвичи и пица, ще им рисуват лицата и ще ги занимават 2ч и половина и това за 55лв. За майките ще има отделно хапки, ще занеса аперативче, торта съм направила. Мисля, че доста добра оферта.
Щях и друго да пиша, но Тони дава зор да си вървим.

Дата: 17 July, 2012 21:12

ТУК СЪМ, Ани! И днес не беше моят ден...

И понеже НЕ ИСКАМ да е на 18-ти, нашето чудо точно тогава сигурно ще тръгне да излиза. Здраве да е! Чакаме го - когато тогава

ДА, АНЧЕ - ДНЕС ПРАЗНУВАТ МАРИН и МАРИНА! Честито на Маринка!
Дай Боже да ви повлека ЛЕК КРАК! kiss

Писе, където и да го празнувате - няма значение. Важното е на детето да му весело и ти да не се преуморяваш! kiss

Момичета, ще пусна новината ако мога във фейсбук, защото днес си пуснах нещо като нет на телефона, ама колко съм го пуснала - не знам, че нещо с този компютърен френски - хич не ме бива grinning smiley

И понеже усещам, че чуденцето ще ми врътне точно това номерче, да се появи тази нощ или утре. Та очаквайте включване. Аз исках днес или на 19-ти, ама малкия ще ми играе номера - още от сега smiling bouncing smiley

Изпратено: iva7808 (IP регистриран)
Дата: 18 July, 2012 08:23

Честит 5-ти рожден ден на Хриси!
Да е жив и здрав,много палав и щастлив!Желаем ви чудесен ден,изпълнен с емоции и хубави неща!
Маринка,леко на патеричка честит иман дени от мен!Ти как си?Бебенцето, какво прави?А Криси аккви ги върши?Драсни ,ако можеш по някое време.
Нелка,искаш не искаш може и днес да се случи случката!А дано,скоро да се похвалиш!
Анче,значе може да се видим другата седмица и с теб.Преди да отпраша във ваканция и аз!
Ани, с теб се чухме вече няколко пъти.Хи-хи-хи...обаче за четвъртък измисли ли къде точно ще ходим?Ако е в "Суха река" избора не е много голям.Аз поне знам едно ново кафене...там срещу "Макс"-а,зад блока ви е в една нова къща в двора.Иначе може и в пицарията на ул."Заменхоф".И други май незнам
знака за точка не ми работи,както трябва
Чао!!!

Daisypath Happy Birthday tickers Lilypie Pregnancy tickers

Дата: 18 July, 2012 09:16

Мерси, Иве за поздрава, ето да се почерпите от сътворената от мен торта за партито. Не я е виждал рожденика, дано я хареса.

Нелка, на линия ли си днес. Аз пък харесвам 18-ти, днес е роден Васил Левски, добра е датата значи winking smiley Според мен да се роди живо и здраво, всичко да мине по вода, а коя ще е датата то ще си избере. Да знаеш, че стискаме палци и сме с теб мисловно ти помагаме!

Дата: 18 July, 2012 10:36

Честит рожден ден на Хриси и от нас! Много здаве, усмивки и весели игри ти желаем от сърце!
Ани, надуваме го с уста! хаха редуваме се с яни winking smiley
Анче, така беше и сестра ми, прави рожден ден на големия точно на термина и с малкия lol но той изчака и дойде след 3 дни smiling smiley
Писе, страхотно звучи офертата за клубчето! Сигурна съм, че много весело ще си изкарат децата! smiling smiley Тортата е приказна! Аз няма да имам нерви да правя, ще си поръчам winking smiley васи иска да е голяма шоколадова торта с много цветя върху нея smiling smiley Вчера купих окраса, всичко е на Ягодов сладкиш glupi хареса и много smiling smiley За подарък и взех една раница, която иска много отдавна и се разминах евтино winking smiley Баща и и той ще и вземе нещо ( още не е измислил какво) На децата мисля да направя сандвичи и разни др. лакомства, и за големите измислих менюто winking smiley сега остава да дойде събота smiling smiley
Нелка, стискаме палци и сме в очакване detelina
Маринка, да си жива и здрава! Исках да ти звънна, но защо ти няма номера НЕЗНАМ! Как си ти? Пиши някой ред, кога ти беше термина?
Прохладен ден ви желая smiling smiley Излизаме на разходка ние winking smiley

Страници:  <<Първа страница...4567891011121314>>
Страница:12 от 14

Тази тема е затворена.