Детство : © Български Бебе Център
Страници:  <<Първа страница...4567891011121314>>
Страница:13 от 14
Re: Август 2007:Пролет е дошла и иде време за игра!
Изпратено: An4eto (IP регистриран)
Дата: 18 July, 2012 11:32

Как неусетно се изтъркаляха 5 години.....
Честит рожден ден на Хриси!!! praznik Да е жив и здрав и много, много щастлив! podarak
Писе много да ви радва give rose Отново страхотна торта си спретнала aplodismenti Няма как да не му хареса winking smiley А офертата за клубчето е просто перфектна. В Сф под 250 - 300 лв. няма как да намериш. Поне около нас, ако не са вдигнали цените де. На Ради 3тия го правихме в клубче и излезе 300, с включена торта в цената. И като минаха 2та часа, на секундата започнаха да вдигат чиниите eye rolling smiley Но пък Ради го помни и винаги, като минаваме оттам се сеща за това smiling smiley Тази година най- вероятно пак ще трябва да е на клубче, защото в къщи вече няма място wacko

Нелка, с теб сме!!! pregradka Определено ни въртят номерца още от коремите lol

Иве с удоволстиве може да спретнем една срещичка другата седмица winking smiley Ти от кога си отпуска? в Ловеч ли ще ходиш?

Бибка пак си се подготвила подобаващо за празника aplodismenti а щом и подаръка си осигурила вече smiling smiley Ради всеки ден иска нещо ново и различно за подарък wacko Аз вече им изгубих бройката.

Оставям ви да се стягаме за плажа smiling smiley Хубав ден на всички cunki

Emoticons

Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Second Birthday tickers

Изпратено: amonita (IP регистриран)
Дата: 18 July, 2012 11:39

Писенцее, да ти е жив и здрав Вили! Много, много късмет му желая, много усмивки, много обич и едно страхотно моренцеwinking smiley
Специални поздрави да му пратиш и от Любачето!
Тортата е много хубава! Браво на теб. От къде време, сили и нерви за такива творения не знамsmiling smiley Аз не мога, не че съм се и пробвала де.
Любчо иска Фин Макмисъл да му е тортата, ама релефен...много му порастна работата!
Офертата за клубчето е не добра, ами страхотна. Егати ефтинджоса. Тук под 200лв - абсурд!
Аз да ви кажа още нищо не съм мислила какво да купувам за РД, но то ще е като всяка година, няма какво ново да мисля. Сандвичи няма да правя - пица, соленки, сладки и барбекю. Толкоз smiling smiley И пиене!
Анче, ако искате може и на Ради РД да направим на село. Колко му е?
Нали знаете, че живот и здраве и сте още 2 в 1 сте поканени и с преспиване?
Между другото, като каза последна седмица, айде да измислим нещо за фотоапарата ни, че ние още не сме го занесли никъде. Пък ми се иска да го оправим преди РД.
Хубави последни дни на моренцето и не се притеснявай, тук разхлади и няма нищо общо с миналата седмица, макар чче си е екстра на морето всякак.

Нелии, стискам палци всичко да е както искаш - когато искаш и леко и бързо. Чакаме новината!

Иве, въобще нямам идея къде. Аз обаче се сетих, че съм на тренировка утре от 18.30 до 19.30, т.е. до към 20ч с къпането. Не че не мога да не отида. Но ако отида ще ми отпадне ходенето до Суха Река, а ако не отида ще дойда. Ама където и да е все едно. Аз знам едно кафенце също, близо до вас, ако работи още де smiling smiley Ще се чуем обаче, утре ще ти се обадя пак може биwinking smiley

Целувки!

Изпратено: marly (IP регистриран)
Дата: 18 July, 2012 12:06

Привет и от мен ,няма начин да не се отчета днес ...

Писе praznik да ти е жив и здрав малкия пораснал мъж ,най-прекрасното детство му желая от сърце .Тортичката ти е страхотна ,как ги правите тези неща незнам .Нели и тя е направо майсторка .Весел празник днес .Детския клуб звучи много добре и доста евтино .При нас един клуб си излиза около 300 лв .

Нели днес е хубава дата,мъника си знае кога .Както казва акушерката ми ..."Ще си дойде на Рождения му ден " Живи и здрави, стискам ти палци всичко да мине леко и бързо.

Бибеееее ,е как може да ми нямаш тел.Тои си ми е от 100г.ще ти го пусна на ЛС.Колкото до термина ми на 15 август е ,ама си ме почнаха контракциите и дори вчера направо си бяха болезнени.Аз като Нели виках си дано не е на 17 и се размина .Багажчето още не съм си стегнала ,но май ми е време .Тежи ми много вече ,с Криси не съм била така.Дори въртеливото движение на бебката е болезнено за мен ,тесничко и е явно .Ама ще се носим няма начин .Аз нали стигнах до 9 ката сега от тук нататък не се плаша .

Анче, ти как си ,стига си скиторила по морския бряг ,идвай си вече ,дразниш много така да знаеш nain lud smqh

Иве ,Криси е добре щурее ,при наще сме се наместили и не мърдаме от тук ,тя е на басейна по цял ден и с децата комшииските ,поне не ме притеснява и слуша засега .Кара колело ,в общи линии добре си е тя .Свеки не ми е званяла от два месеца и вчера ми се обади да ми каже ,че ще излиза отпуска и ще ходят на Русе ,дали съм щяла да я пусна с нея .Казах и че ще я пусна ,като има желание ама не е права .То няма как сте... какво сте ,да званяла ли като излиза отпуска .Егати жената ,аз се наоплаквах ,макар че не и се дразня толкова вече ,разбрала съм че няма да се промени и това е ,чешити хора са си те karton .

Благодаря на всички за пожеланията cunki ,сигурно съм пропуснала някой ама не се сърдете ,целувам ви .Лек ден от мен love smiley

Изпратено: marly (IP регистриран)
Дата: 18 July, 2012 12:08

С Ани сме писали заедно kiss

Изпратено: Nelly Dieva (IP регистриран)
Дата: 19 July, 2012 00:02

Още съм тук, и днес не беше "нашият рожден ден" grinning smiley
Имам си болки, но ту ги има, ту ги няма.

Писенце, да ти е жив и здрав Хриси - много да ви радва и много да ви слушка!

Момичета, благодаря ви за стиснатите палчета и за това, че ме мислите kiss pregradka

№ 1 Владимир 11 декември 2003
№ 2 Станимир 17 август 2007
№ 3 Любомир 17 август 2007
№ 4 Красимир 2 август 2012

Изпратено: iva7808 (IP регистриран)
Дата: 19 July, 2012 12:29

Привет!
Mарли,супер че писа и тук!Брррраво на вас!Стискаме ви пацли, че и при вас бързо минаха 9-те месеца...Целувки!
Анче,от 01.08 до 20.08 изчезваме първо на Ловеч после на село,може и малко до Плевен при леля ми че ще си дойдат от Испания с малката не че няма да дойдат до село.Имаме много планове за август засега.
Ани, ще чакам да ми звъннещ към 20 ч днес,тогава!
Нели,малко останаааааааааа....
Писе,много яка торта...Бори ако я види ще иска и отй такава.Това напоследък му е хоби- иска всичко и по много!!!
Исках още нещо да пиша...ама забравих какво.Айде,като се сетя!Чао!

Daisypath Happy Birthday tickers Lilypie Pregnancy tickers

Дата: 20 July, 2012 00:02

Минавам за бърз отчет - още сме 2в1 grinning smiley

Дата: 20 July, 2012 10:22

Ехоооsmiling smiley Здравейте!

Нелиии kiss С теб сме, пък ще чакаме, какво да правимwinking smiley

Маринче, много пък се радвам че писаwinking smiley Айде и ти по-чест отчет тук, моля ! tanc

Писе, гледах снимките във фейса от РД. Ми добре е станало. Децата са се забавлявали със сигурност! Я кажи какви поодаръци получи и на кое се радвва.
Любчо сега от сборните групи се е открехнал на блей блеи някакви. Та онзи ден след зъболекаря му купих един..китайски някакъв. Но то се оказа....мама мия. Имало арени ( легени направо), пък изтрелвачи, пък самите блейдъри....Бях в Джъмбо..егати цифрата са.
Амаще го мисля, то не остана никакво време, колко неща имам да върша др. седмица не е истина.
Сега се оказа, че след отпуската , когато майка ми щеше да гледа Любчо за две седмици няма да може и трябва да видя дали не е късно да го запиша в другата градина, която ще работи. Дано не е късно, че не знам какво ще правим, не ми се мисли..

С Ивето се видяхме вчера, беше супер забавно!!! Направихме една дълга разходка в борисовата градина, малко на кръчмичка и после пак разходка из нощна София с градския транспорт, който сменяхме начесто да ни е по-интересно! smiling smileysmiling smileysmiling smiley Абе беше супер забавноо за мен. Иве, благодаря ти за компанията!

Днес сме на гости на брадчедка ми на Владая и утре отпрашваме към Рибарица. Ще си направим палатков лагер за една нощ с малко приятели! Любчо ще е с нас, ще му е първото палаткуване smiling smiley

Та тъй, до понеделник от мен!

Изпратено: bibaaa (IP регистриран)
Дата: 21 July, 2012 07:43

Здравейте smiling smiley
Влизам да ви почерпя, макар и виртуално за здравето на принцеса Василена winking smiley

Настроението е на 6 от 5 сутринта! glupi
Големи ни станаха дечицатааа! smiling smiley Толкова неща имам да свърша, направо незная от къде да започна и само се помотавам glupi
Маринка,много се радвам, че писа и стискам палци!
Нели, днес как си? Да не излезе юначето на нашата дата!? smiling smileyДнес е последният шанс за раче! pregradka
Писе, и аз гледах снимките-супер е всичко! smiling smiley
Целувки на всички останали, изчезвам smiling smiley

Дата: 21 July, 2012 13:16

Бибе, да ти е жива и здрава Васи! Много да ви радва и много да ви слушка! На нея щастливо детство й желая!

Тук съм още - днес е националния празник на Белгия и са надявах да тръгне раждане - сутринта от 5 до 7 часа имах фалшиви болки - постоянни и доста болезнени и точно реших, че ДНЕС ще е датата, ама нъц... Всичко утихна...

Имам още един ден за раче - Утре - в Лъв влизаме на 23-ти юли grinning smiley

Изпратено: Pisa (IP регистриран)
Дата: 21 July, 2012 16:19

Честит рожден ден на Васи!!! Да има най-прекрасното детство, изпълнено само с щуреене, да е много здравичка, абе всичко най-най!!! Бибе, ти да не се преуморяваш днес!
Аз съм на Рибарица, дано се видим с Ани, че те са на едно вирче на реката, а ние по-питомно, на басейна. Офертата дойде изненадващо сутринта. С майка ми и баща ми сме, Тони замина за Румъния по спешност. Напече ме, ще влизам в басейна.
Нелка, утре ще е, да знаеш. Само да споделя, че Лъва ми е по-кротък от рака, нали имам и от двата вида животни у нас.

Дата: 21 July, 2012 19:47

Честит рожден ден на Васи!Много здраве,усмивки и късмет и пожелаваме!Мото целувки и много хубав ден от нас!
Писе,зависи в коя декада е Лъва.Бори например ми е много кротичък,но познавам и Лъвчета на другата крайност...ха-ха-ха!
В къщи си имам болна майка - износен и е хрущяла на крака, вижда се от снимка,която са и направили и страхотно я боли.Само ми се оплаква горката и аз с нищо не мога да и помогна, но вече взех и леко да и се дразня и започвам да се карам...да търпи и да се движи по-малко,че ако се заседи и обездвижи,просто с тия кг не ми с е мисли.
Дано от сеансите да се пооправи,че то доста и е трудно ходененто преди всичко!
Отивам да и павя компрес от печен лук и реванол.Това казаха да и налагам вечер...ама проблема и е сериозен.Уф все проклетии,значи!

Редактирано 1 пъти последният път 21.07.2012 19:50.

Дата: 22 July, 2012 08:53

Нели?
Момичета благодяря за хубавите пожелания cunki
Вчера всичко мина по план,ама не, че се изморих ами направо накуцвам днес eye rolling smiley но няма да се оплаквам, то си ми е писано на тази дата да си се помъча winking smiley
Днес с нови сили, за следващата партида гости хаха следобед ще идват мойте приятелки с бебетата, на следобедно кафенце winking smiley Дано успея да въведа малко ред в къщата smiling smiley
Васи е супер щастлива от подаръците и преживяванията, всички деца бяха единодушни, че е най-забавния рожден ден glupi
Извадих всички играчки на двора, окрасихме цялата къща, надух лично 100 балона от който сега се търкаля по пода само 1 оцелял lol Сестра ми заведе Васи на фризьор ( много хубаво я е направил) купила и рокля, завела я на фото и т.н. Всички снимки са на чужди апарати, та ще показвам, веднага щом ми ги пратят smiling smiley
Иве, дано да се пооправи майкати sad smiley Имаше някакво лекарство с хрущал от акула, много и помагаше на баба ми, и тя имае подобни проблеми! Стискам палци бързо да се оправи!
Писе, съгласна съм за рачетата,нооо какво чидо е козирога!!!Бодливо, диво и сколкливо, направо бледнеят и лъвчетата и рачетата smiling smiley Но пък като знам аз и Яни какви "добри" дечица сме били... абе субективно е много и от декадата зависи и от часа на раждане.. glupi
Анчетата?!?
Вчера тук пак имаше температурни рекорди- 42 градуса, а тази сутрин е даже студено smiling smiley Отивам да чистя winking smiley

Дата: 22 July, 2012 09:01

ТУК СЪМ ОЩЕ thumbs up smiley

Бибе, дай снимки да зяпам - то друго не ми остана - като гледам всички са на някъде.

При нас в Белгия май ще дойде лятото тази седмица - дават температури от по 25 градуса, което си е събитие за тук.

Днес съм си набелязала посещението на два Замъка, пък да видим какво ще се случи grinning smiley

Изпратено: Pisa (IP регистриран)
Дата: 22 July, 2012 12:43

Е Нелка, с тези два замъка ще ти останат ли сили за напъване smiling smiley) Добре си му е вътре на бебока, нека поседи още малко, мойта акушерка ми казваше, че всеки ден е от полза.
Бибе, най-важното е, че децата са се забавлявали. Ние ще почиваме друг път. Чакаме снимки.
Много поздрави от Ани, сутринта се видяхме и пихме кафенце. Много добре си изкарват. И ние също. Когато сме зле все така да сме smiling smiley

Дата: 24 July, 2012 09:38

Нели как сте?
Има малко снимки във фейса winking smiley
Вчера ми падна една купа на кракът, фрасна ме през пръстите eye rolling smiley палеца и показалеца ми са лилави с лилави нокти, със сигурност ще паднат sad smiley но такава адска болка, не мога да ви опиша!!!Цяла нощ не съм спала и днес продължава да си ме боли. Нищо не мога да правя, Ради е подивял, само бели прави-няма кой да го контролира, аз седя и виря на горе крак ( малко ми олеква като е повдигнат) Яни е на работа, а Васи се опитва, но не можда се се прави с всичко help така ме е яд, егати и късмета, дано ми мине преди да са съборили къщата glupi

Дата: 24 July, 2012 11:07

Здравейте !!!

Бибенцеее, така изключих за рождения ден на Васи в събота, че ме е срам много sram Да ти е жива и здрава прекрасничката сладурка. Все така напредничева, засмяна ! Много да я нацелуваш от мен.
Ние още в петък избягахме от София и изключих за всичко просто, много извинявай отново!!!
Качвай вече снимки да гледаме smiling smiley Сигурна съм , че е било страхотно!
За рождения ден на Любчо се очертава малък провалsad smiley Никой май няма да дойде, освен Ради, братовчедка ми и брат ми. Повечето са извън София, други не искат да пътуват...други нямат с какво да пътуват...и така. Но няма да се отчайваме, ще си се забавляваме!smiling smiley

Днес рожденничка е Моника на Деси, която съвсем ни изостави, но все пак нека да и пожелаем много здраве и много детски усмивки!

Нелка как сии, да не роди в някой замък winking smiley

А Маринка как ли е, ще взема да и пиша във фейсбук, да не изпуснем новинатаsmiling smiley

Анче, ти как си? В София ли сте вече? Да се чуем тия дни?

Писето ви е казала, че успяхме да се видим за по кафе в неделя сутринта на Костина, над Рибарица smiling smiley Голям късмет, много обичам такива срещи изненадващи!

Ние си изкарахме страхотно просто. Не помня от кога не съм се забавлявала така истински. Ама всичко беше просто перфектно! И компанията и мстото и Любчо също. Беше единственото дете, ама се забавлва наравно с нас, помага, слуша..абе чудно. В събота през деня имаше и други дечица, но не останаха с преспиване.
Та така. Аз досега не бях ходила на река на палатка, но се оказа перфектно. Но и реката дълбока, не бърза, с пясък, плоски камъни, няма да боде, да ръмби, бистра...и си имахме частен плаж под мястото. Любчо плува с пояса...абеее като се сетя и ми става едно приповдигнато. Перфектната почивка ни беше! И така.
Вчера пък цял ден на работа, до 5ч и не ми остана време за нищо smiling smiley

Айде бременелкитее, на отчет!

Дата: 25 July, 2012 07:11

Добро утро!
Леле аз съвсем изключих за РД на Моника!А уж следих датите...еми то ЕГН-то си знае работата!Дано да се сетя днес да им честитя!smiling smiley
Анчета,айде в Борисовата довечераsmiling smileyда пием по нещо.Пишете как сте с ангажиментите си днеср моля!Мисля че тази вечер ще ми е последната свободна преди отпуската!Майка ми в момента е в сестрата от вчера, но утре ми я връщат.Ще си я водя пак аз на сеанси и после до нас.
Нели щом се изгуби явно е родила поредното лъвче!Пу-пу дано всичко е наред и чакаме отчет!
Бибе,лош удар наистина!
Маринка,явно се пече в Горна баня и тя редом с децата до басейна!
Айде до после!

Дата: 25 July, 2012 10:09

И мен започва да ме съмнява Нелка след тия замъци smiling smileysmiling smiley
Вчера си писах с Маринка, надявам се да ни пописва и тук. Притеснена е, че Росен заминава и остава сама, да и стискаме палци да устиска докъто се върне smiling smiley

Иве, страхотно би било да се видим пак, но за съжаление аз не мога тази седмица въобще. Днес сме на РД на Илийчо от 18ч, а преди това съм на пазар в Джъмбо .
Много ми е тъпо обаче,защото наистина никакви деца няма да дойдат на РД на Любчето sad smiley Но карай - каквото - такова! Ама поръчах тортата 12 парчета, но доколкото знам и това е бая голяма от 100гр...дано се изяде и не я хвърлим sad smiley

Дата: 25 July, 2012 10:58

Тук съм и още съм 2в1 thumbs up smiley Това чакане започва много да ме изнервя - работата върви на преносване. Честно казано, не съм очаквала точно 4-тото чудо да го пренося.

Разходката из замъците беше с цел да предизвикаме нещо, ама дори и 4 часа шматкане пеша ту по баири, ту по равно - не дава резултат. Някой каза да ям ананас - еми изръфах един - НИЩО. Друг вика - пий чай от джинджифил - еми пия - пак НИЩО. ДРАЗНЯ СЕ ВЕЧЕ. Бебо си седи високо горе и край, тук обаче не е като в БГ да те викат всеки ден на тонове или нещо подобно - бях на 23-ти на консултация и то не с доктор, ами с акушерката и следващата чак на 31-ви sad smiley

Бибе, как е краченцето?

Забравих - на който му се гледат снимки от двата замъка

Замък № 1 - Беше нещо като музей на розата - много, много, много розови градини от цял свят. Розите бяха попрецъфтяли вече, но въпреки всичко беше изключително красиво Le parc Coloma
Вътре в самия замък не се влиза.

Замък № 2 - На някаква маркиза, която в началото на 1912 година го реставрира и го дарява на държавата за да го направят като музей!
Gaasbeek Castle, Belgium

Редактирано 3 пъти последният път 25.07.2012 11:04.

Страници:  <<Първа страница...4567891011121314>>
Страница:13 от 14

Тази тема е затворена.