Детство : © Български Бебе Център
Страници:  12345>>
Страница:1 от 5
Лято наближава и 2007 юнско-юлското дете за море се стяга вече
Изпратено: мери78 (IP регистриран)
Дата: 24 May, 2012 16:30

Хайде цоп в новата темичка.Набързо скалъпена,но от сърце и с молба за малко повече отчетност в нея tongue sticking out smiley

Щуро лято

Сухо и горещо лято, малък мой другар,
Пак си хукнало на някъде през нашия дувар.
Пак ядеш си сладоледа, през ключалките надничаш,
С вятъра ръка в ръка пак по улиците тичаш.

През прозореца надничам пак към тебе, хей, приятел,
и мечтая да поскитам редом с тебе из полята.
Предизвикваш ме навярно все навън да тичам.
мислиш пак, че ще надбягаш своето момиче.

Твоя син учуден поглед пак подканящо ме гледа,
“Е, седиш си значи вкъщи, четеш тази “Илиада”,
Как не те е срам, сестричке, времето си губиш,
Я навън излизай бързо, иначе ти губиш!”

Лято, не опирай нос на моето прозорче,
Време никакво аз нямам, разбери, другарче,
Лято, не свири отново нашата мелодия,
Искам да съм днес сама. Как от тебе да се скрия?

Ала ти се плезиш, скъпи, леко ми намигаш,
Че не мога миг без тебе май добре разбираш.
Ясно ти е след минутка вънка ще те гоня,
Лудо, непослушно лято, пак не ще те хвана!

Щом те хвана ти се сърдиш, цяла нощ гърмиш и тряскаш,
По прозореца почукваш и вратата блъскаш.
Но на сутринта си пак палав, мил, неузнаваем,
Както винаги чаровен, както винаги потаен.

Ако баба днес ме срещне, ако пак със теб ме види,
Зная, ще ме гледа строго и ще се обиди.
Но ще тичам пак след тебе ден след ден от смях ще плачем,
“Туй е, бабо, да си имаш щуро лято за другарче!”

[mery78.multiply.com]

[www.bgphoto.net]

Ако искаш да промениш Света-промени себе си,
ако искаш да промениш мъжа си-промени себе си,
ако искаш да промениш детето си-промени себе си
и те ще се променят!

Re: Лято наближава и 2007 юнско-юлското дете за море се стяга вече
Изпратено: tanchetoo (IP регистриран)
Дата: 24 May, 2012 19:04

Чак не ми се пише първа,че ще се пооплаквам малко,но.....
Мери,благодаря за темата,надявам се наистина този път да имаме повече време за нея,но като знам как лятото има все по-малко време за компа....

И за да не започна с оплакване да взема да се похваля,че Косето вече прави по няколко крачки сам,страх го е ,защото много добре започна да лази и трудно се отпуска да прави крачки,но много стабилно стои прав.
Иначе пак сме с проблем.От около месец му излезна някакъв обрив в зоната на пелените отпред. Цялата паца, над нея,около нея, сега тръгна по крачетата.Първо личната лекарка ни изписа едно кремче,но стана по-зле и аз го заведох в Александровска на кожен.Той също ни изписа мазила,било дерматит от пелените.Но уви,обрива не се оправи , а още се разпространи.В понеделник му взеха посявка и вчера бяха готов и изследванията. Бактерии, гъбички....инфекция,чудеса.Сега сме с други кремчета,но не се оправя и другата седмица пак в Александровска. Незнам какво и от какво стана така.Уж било от жегите и задържане на влага,нали спи по корем и нощно време не го сменявам.....
Аз обаче си мисля дали не сме хванали гъбички от басейна ,където пходихме във Велинград и другото ми предположение е от антибиотика, който пи след Велинград??? Не знам. Нали ние възрастните хващаме гъбички като пием аб,та си помислих,че може да е причината това.

И така при нас,да не ни е скучно.
всеки ден се борим с Алекс за яденето, овладяваме положението,но от време на време ме изкарва извън нерви.

свърши ми времето cunki

Изпратено: Wes (IP регистриран)
Дата: 29 May, 2012 14:57

Да се разпиша и аз в новата темичка, докато спи малката.

Танче, pregradka за теб и Коцето. Може наистина и от АБ-то да е, докторите не казват ли нещо?!?
Ние от болницата имахме, но при нас минаха за две седмици от едно правено кремче с реванол, доки ми го е изписвала и за Дени. Другото дето помага е миене в лайка.

Ние сме добре, ходим на разходки когато времето позволява, вече се опитваме да се изправяме по решетката на леглото, кака много се грижи за нас, въпреки че понякога и се под шляпват. smqh
Абе лудницата е пълна в къщи.

Друго какво да ви кажа - мъчно ми е че не можем да се съберем и да направим едно купонче, ама като всички сте на работа така е, пък после ние с Танчето ще се върнем пък вие ще гледате бебчета. tongue sticking out smiley

Хайде спокоен ден от мен, без трусове и притеснения. cunki

Изпратено: amonita (IP регистриран)
Дата: 30 May, 2012 09:46

Здравейте!

Мери мерси за темата!
Дано пишем повече и все хубави неща в нея!
Знаете ли, почнаха рожденните дни на нашите дечица вече, но като няма на 1-ва страничка напомнянки с датите и забравям. Намерих ги в една стара тема и ги пускам тук:
ЕТО ГИ НЕТЪРПЕЛИВИТЕ НИ МАЙЧЕТА:

09.05. mery_79 - 27г. - Greece - Skype: mstrovila - Йоана - 2,100 кг, 47 см.
24.05. denito - 25г. - София - ICQ: 323192599 - Камелия - 2,750 кг., 48 см.- тел. 02/9271450
29.05. ini - 28г. - Варна - Мириам - 2,600кг., 49 см
31.05 . Mersin - 29 г. - Разград - Skype: ajax_mersin - Туана - 2,750кг., 48 см.

А СЛЕД ТЯХ СА НАШТЕ ЮНЧЕТА:

04.06. mimetonaivo - Катерина - 3,850кг., 51 см. - тел. 088/7439325
06.06. Samko - 32г. - София - Skype: troyanradulov - Калоян - 2,950 кг., 49 см.
08.06 Desi32 - 32г. - Варна - ICQ: 226680593 - близнаци - Любомир и Андреа
09.06 Mepu78 - 28г. - Пловдив - Skype: prettymery78 - Алекс - 3,190 кг., 50 см.
10.06 Gali53 - 26г. - Русе - ICQ:318190152 - Лъчезар 3,300 кг., 51 см. - тел. 089/9231690
12.06. ivi80 - Пловдив-1980г.- Весела -2.610кг., 48см.
16.06. In-es - 32г. - Испания - 26.07.1974г. - ICQ: 473671334 Алекса - 3,300кг., 48 см.
16.06 Maria Peeva - 21г. - Пловдив - Пламена - 3,140кг., 49 см.
18.06. greta_80 - 26г. - Велико Търново - Йоана - 2,400 кг.
20.06. Вевока - Варна - Илиян - 3,050 кг., 50 см.
22.06 Valia79 - 27г. - Плевен - 21.12.1979г. - ICQ: 306509588 - Елица - 3,100 кг., 50 см.
23.06 boikasokolova - 35г. - Рая - 3,000 кг., 51 см.
25.06 boci - Русе ICQ-233148402- Пресиян -3.650кг.,51 см.
29.06 Wes - 28г. - София - ICQ: 247408421 - Денислава - 3,200 кг., 50 см.
29.06. galka_77 - Варна - 19.05.1977г. - ICQ: 243966077 Рая -3,000 кг., 50 см. - 088/8611730
29.06 katerini - 23г. - Велинград - Моника - 3,200 кг., 51 см.

А СЕГА И ПАЛАВИТЕ ЮЛЧЕТА:

02.07 Deny - 28г. - София - 11.08.1978г. - Виктория - 3,400 кг., 51 см.
07.07. Toni_pk - 29г. - Сливен - 17.01.1977г. - Станислав - 3,860 кг., 55 см.
07.07 merry_ch - Пловдив - Радост - 3,180 кг., 49 см.
09.07. Hana1 - 30г. - Варна - 29.06.1977г. - ICQ: 173888490 - Румяна - 3,300 кг., 51 см.
11.07. Vania78 - 28г. - София - 23.01.1978г. - Skype: vdhome1 - Петър - 3, кг., 50 см.
11.07. mamaia - 29г. - Средец - 18.02.1977г. - ICQ: 444295341, Skype: slavimaya - Даниела - 2,900 кг., 49 см.
12.07 Nadja_r - Варна - Skype: nadja_ruseva - Джулиана - 2,800 кг., 48 см., тел. 087/8781635
12.07. Pavlik - 30г. - Добрич - 26.04.1976г. - ICQ: 146300019 Полина 2,900 кг., 48 см.
15.07 tanchetoo - Александър -3.100кг.,51см
18.07. Pisa - Християн - 3,000 кг., 52 см.
21.07. Biba_4 - 25г. - Русе - Василена - 3,500 кг., 50 см.
23.07. Тоника2006 - 24г. - Варна - 26.02.1982г. - ICQ: 304303143 - Константин -2,900 кг., 49 см.- тел. 088/7697866
23.07. gery k - гр.Варна-skype-gerykiss4055- Даниел -4.000кг,52см
28.07. Amonita - 25г. - София - 27.06.1982г. - ICQ: 289763343 - Любен - 3,650 кг., 50 см.

Изпуснали сме Йоанка на Мери. Знаех си аз, че ми обягва нещо и се мъчех да се сетя на коя дата беше. АМа и Мери не влиза да ни подсети...
Мерко, да ти е жива и здрава 5-годишната красавичка. Дано да ни четеш! Пиши как сте, как изкарахте?

Мери (ПД) smiling smiley, Любчо трябва да ходи на уролог, заради тестисите. Бяха асансьорни и аз си мисля, че още са. Трябва да се наблюдават, за да не остане някой нагоре, а каналчето да се стесни, в този случай се прави операция. Вече сме го водили, но ни казаха март-април пак, а то кое време стана.
Между другото и Любен поти всеки ден се оплаква от коремче. Но при него е обратното с ядането, много си хапва и аз все си мисля, че е от това, или че му се ака. Но сега ме притесни леко. Да взема и аз да го заведа на гастро?!?

Танче, това с кожните проблеми се е голяма мъка. Аз Любчо го водих при д-р Матеев в академията, много е добър, ако ти трябват координати кажи. Но щом са му направили изследвания и се е установило какво е, би трябвало и лечението да подейства. А ти можеш да му дадеш малко пробиотици известно време.

Диди, защо не се организирате с Танчето да се виждате? Ако ти се разхожда пък към НДК ще те запозная със снаха ми и да си се разхождате, или в Южния Паркsmiling smiley

Ние почивните дни бяхме до морето. Много хубаво ни беше, два дни паж, два дни дъжд smiling smiley Но все пак имаше и плаж, няма да се оплаквам!

Айде пишете повечко.
Гери, Бойче, Миме..вие поне драсвахте по малко преди, а ега хичsad smiley

Дата: 31 May, 2012 09:17

Да ви се похваля вече Косето проходи. Прави по доста крачки, пуска се самичък.........на мама порасналото момче.
Гъбичките минаха,сега сме на едни кремове на А-дерма до махане на памперса и ........на най-скъпите памперси,защото уж били най-памучни,но важното е детето да е добре. Правим и компреси с лайка. Оказа се,че има бактерии ешерихия коли, или там както се пише.Доктора каза,че не било нито от басейна,нито от аб, просто кожата си му била такава,податлива и си ги възпроизвеждала.Нещо не ми стана много ясно,тъпа ли съм ква съм незнам.
Момичета, обещали сте да ми дойдете на гости, само подсещам.
Хубав ден,че имаме миризливо дупе. smqh

Изпратено: mimetonaivo (IP регистриран)
Дата: 2 June, 2012 16:16

Здравейте,

чак ме е срам, откога не съм писала. При нас е кръговрат от емоции, все по-лоши и по-лоши но се държим .

Ина е рожденничка в понеделник( 4.06) и бих се радвала да ви видя, от 18.30 в детски клуб Bubble Land, на ул Русалийски проход в Лозенец. Имат хубав сайт с карта, но ако имате проблеми с намирането звънкайте миsmiling smiley

Танче честити първи крачки на Коцето, бързичко пораснаsmiling smiley

Целувки от нас!

[

Изпратено: samko (IP регистриран)
Дата: 3 June, 2012 23:02

Привет!
Добре, че дойдохме на море, за да ми остане време да попиша. lud smqh А и Ани ме скастри онзи ден в градината и аз нали съм изпълнителна влизам да дам отчет.
Както ви казах - на море сме. От детската градина. Цялото семейство.Днес дойдохме. Водата в морето е много студена и децата се къпаха в басейна. Условията са прекрасни. Добре, че са лагерите от градината та успях да посетя 2 пъти вече 5 звездни хотели. smqh Комплекса е до каваците. Децата са много щастилив. Заспаха буквално като къпани и аз се наслаждавам на тишината.
Иначе нищо ново при нас.
Много работа имам. Прибирам се гроги. Тоест не се прибирам, ами при хубаво време седя с Калата навън да играе с приятелчета.Дъждовната седмица ми дойде дюшеш.
Сами зъврши 3 клас.
Добра година като цяло- и в училище, и във футбола и по математическите състезания.Организирала съм им интересно лято. Живот и здраве да е само.
Напоследък съм на културна вълна. winking smiley Изначално започнах да се интересувам от представления за възрастни, които биха били подходящи и за Сами, защото другите са прекалено бебешки. Следейки културния афиш и посещавайки с него някои постановки започнах да ходя и аз отделно с приятелка и много съм се запалила. Списъка с препоръчвани постановки постоянно нараства. По този повод в четвъртък бях в ужасно настроение. Още преди месец Тони ми взе билети да ходим с майка на Прилепът в Музикалния театър. Уредих гледането на децата, облякох се като за театър, с две думи всичко 6, докато не си приготвих билетите и тогава щях да припадна- били са за предния ден. Така гадно съм се объркала, че още ми е криво като си спомня.

Ани, много добре си се сетила за списъка с РД.

Миме, утре няма да можем да ви уважим, но желаем приятно изкарване и много щастливо и грейнало личице на малката рожденичка.
Ние на Рд на Калата ще сме тук.В София много наивно с Тони заведохме Калата да си избере подарък за Рд предварително. Следователно избра два- единия ден 1 и после реши , че иска друг, а в крайна сметка ние му взехме и изненада, която да получи на самия ден. Говорихме да му направят и торта в хотела, че ще е трудно доставянето от сладкарница, защото комплекса е отдалечен. Живот и здраве да е .

Танче, аз съм много доволна от продуктите на А-дерма, по-точно Екзомега милк.Дано и на вас помогнат.На гости честно казано не ни чакай. Ти знаеш вилата ни е до вас и за почти две години сме ходили 2 пъти.Моите мъже през уикендите все някакви мачове и турнири имат. Сега лятото ще са доста по-свободни, но все нещо излиза , та не виждам кога ще идем към вилата пак.

Очаквайте скорошно включване пак.
Поне докато сме тук ще имам повече възможност да пиша.
Лека нощ и целувки на всички порастнали дечица и мами.

-------------------------------------------------------------------------------
Не пропускайте година без преглед на колпоскоп и направена цитонамазка!

Редактирано 2 пъти последният път 03.06.2012 23:06.

Дата: 4 June, 2012 09:22

Здравейте!

Миме, да е жива и здрава Ина. Много усмихната, все така чаровна и красива. Много да е щастливичка и само хубави неща да и се случват!
Благодаря за поканата, но и ние сигурно няма да успеем. Все пак , ако измисля нещо ще ти се обадя!
Не сме го предвидили и не знам дали ще смогна, но весело да си изкарате, аз го знам клубчето , там ходя на фризьоsmiling smiley
Ама вие защо чак там? Да не сте се преместили пак? Айде, дано имаш време да попишеш!

Танчеее и аз не съм забравила за поканата и с голямо удоволствие бих дошла, ама като нямам кола ми е тудно. Уикендите са така плътно планирани всички, никога не стигат лятото за всичко което искаме да направим. Вие с Дидка поне защо не се организирате нещо?
Дано помогне А - дермата и аз съм доволна!

Гериии, да си изкарате страхотно моренце и хубаво да си починеш! Много се радвам, че писа и че си си взела бележкаwinking smiley
Много беше гадно времето бее, водата няма как да се затопли, добре, че поне басейн има. Той поне позатоплен ли е?
Рождения Ден на Кали със сигурност ще мине страхотно с много дечица там ! Между другото има ли от наще групи някой? То само за нашата градина ли е, или са няколко?
Знаеш, че и ние сме фенове на театъра, ходихме няколко пъти, но не е всяка седмица, а би ми се искало. И аз си мисля за разни постановки с Любчо, но май още му е рано! Той всеки път иска с нас да идваsmiling smiley
Ти какво си планирала за лятото. Аз съм решила да го запиша една седмица на спортната академия която организират от "Лъвчетата" Малко скъпо идва, но съм му обещала. Да почнем от някъде, искам да пробва плуването и после да си продължи, че имаме голям проблем с водата..ще видим.
Гледах за разни организирани лагери, занимални по-скоро през лятото по офертите, които хич не са скъпи, но все от 7г нагоре ги искат...та сподели, какво си замислилаsmiling smiley
Браво на Сами за успехите! Все така да е smiling smiley

НИе бяхме с Наско на рок фестивала събота и неделя. Много съм разочарована от организаторите, направо бясна, ама какво да ви разправям...побългарена работа, алчна и мърлява история...иначе беше готино smiling smiley
Любчо не съм го виждала от събота, нямам търпение вече да го взема от градинаsmiling smiley

Дата: 4 June, 2012 10:44

Забравих да пиша, че на Любчо РД ще го правим пак на мойто село! Гери и Танчето знаят къде е, а Диди и Мимето ако решат ще им обяснимsmiling smiley
Датата е 28.юли, събота, към 10-11ч smiling smiley

Дата: 4 June, 2012 11:09

ЧРД на порасналата Иннка, много щастие и весели дни й пожелаваме. Миме, голяма pregradka за теб, каквото и да ти се случва ще се справиш, изпращаме ти много позитивна енергия. detelina

Честито прохождане на Коци - все така смело и уверено да крачи и в живота. cunki

Браво за моренцето на Гери и Ани - да се попечете и за мен, че сигурно скоро няма да го видя. grinning smiley

Вече искрено съжалявам че не мога да карам кола, иначе все щях да съм по срещички.

Успешна седмица от мен момичета. cunki

Дата: 4 June, 2012 12:05

Диди, никога не е късноwinking smiley

Аз съм на работа, за съжаление, не на моренцето smiling smiley

Дата: 4 June, 2012 13:45

Здравейте! Добре сте се разписали.

Честит рожден ден на Инка,жива и здрава да е, много щастлива и удовлетворена от живота.

Ние сме добре, обрива съвсем мина.
Аз вече съм ползвала козметиката на а-дерма, защото и Алекс е с проблемна кожа, така че съм запозната и съответно доволна. Надявам се да стопираме завинаги развитието на гъбички,бактерии или квото е там нещото по кожата на Косето.

Момичета, как само ме отрязахте за гостито.......ама нищо де,все някога ще се видим,някъде.
Ани,аз за вашия рд нищо от сега не мога да кажа, знаеш го Алекс колко е особен и няма да си играе с никого, да дойда само да си бия път,в жегите, пък и с вас няма много да може да се видим,че ще има много хора........ще видим, има много време до тогава.
май пак ми свърши свободното време
чао

Дата: 4 June, 2012 14:24

Танче, забравих да ти честитя май прохождането на Косето! Все увеерено и напред!'
Много се радвам за обрива, наистина дано не се повтаря!
Аз с най-голямо удоволствие бих дошла, ама като нямам кога и как sad smiley
Пък За РД на Любчо, то ей сега ще дойдеsmiling smiley А децата вече са по-големи и по-лесно стават нещата. Той и Любчо е такъв, но напоследък най-много 30мин и се отпуска. Ще прецените!
А РД на Косето кога беше? Аз вече не мога да помня като преди и все забравям Рожденни дни напоследък

Дата: 4 June, 2012 22:11

Привет!

Честит Рожден Ден на Ина!
Да расте много щастлива и безгрижна.
Миме, да си е една горда мама с твоята прекрасна синеочка.

Днес децата се къпаха в морето. Явно на тях не им е студено. Басейна е голям, детската секция по- плитък и съответно по-топла вода, но като цяло на моите им е добре навсякъде. На лагера сме от 2 градини. От нашата градина има деца от 3и 4 група. Утре чакаме Камен от групата на Любчо.

Ани, академията на Спартак е най-добрия избор за тази възраст в София. Не може никъде да се намери целодневна грижа+ 2 яденета+ тренировки със специалисти на тази цена. Сами израстна там и знам за какво иде реч. Прави се от много години и хората наистина си разбират от работата.
Калата миналата година ходеше на плуване там. Треньорките са млади и ги учат да плуват, а не просто да се къпят. За2 дни нашия спря да се страхува да потопи лицето, сега си потапя главата, диша, изидиша...много му се кефя. Сами е ходил и на Спартак при други треньори, в 22-ро при 2 треньорки и на Академията. Точно там постигна най-видим напредък. Дано му хареса на Любчо.
Аз забавления най-вече за Сами мисля. eye rolling smiley Дори се наложи да откажем лагера на телевизията, от който миналата година бяхме супер доволни.
Калата , знаеш, не обича да е без мен и не съм му предвидила лагери самостоятелно.
След това море, в края на Юни Сами отива на Математическа академия пак на море.
През Юли Тони ще прави/живот и здарве/ планински футболен лагер за 10-11годишни и ще вземе двете деца.
Взех ваучери за еднодневна ексукрзия до 7 Рилски езера за мен и Сами .
В началото на Август искам да отидем семейно+ племеника на планина+ басейн, това ми е условието, най- вероятно Банско.
И после Тони и Сами ще ходят пак Албена по футболна линия за 10-тина дни.
Ужасно съжалявам, че изпуснах записването в ранчо Конникът. В резервите сме, но май няма шанс някой да се откаже.Това според мен е супер изживявяне. Пускала съм ви програмата.
Следя и един градски лагер в някой промеждутък с танци, йога,, актьорско майсторство...но нека мине първата седмица и да видя отзивите и може би ще го запиша в някоя от дупките. В общи линии е това. На вила , ако прескочим за някой уикенд ще е супер.
А за давам дежурства в работата и това много ме мъчи.
Но здраве да е, преживявам го.

Калата ме чака да лягаме.

Честити ходещи крачета на Косето!
Да го отведат по приказни места!

До скоро!

Дата: 5 June, 2012 10:47

Герииииии, страшно лято се заформя за вас,браво.

Аз нищо не мога да планувам,защото всичко е според зависи.Асо имаме пари ставаме и тръгваме на море, ако нямаме живота продължава както до сега,разходки,басейнче в двора........поне децата ще се кефят, че искаме да правим изолация на къщата, покрива трябва да препокриваме.....незнам дали ще смогнеме, ама здраве да е.
Аз да ви се похваля вече започнах да използвам "нашия" двор. Със свеки сме в едни дипломатически отношения......, започнахме да поскъсяваме разстоянието по между ни.

Ани, като дойде време ще решим на момента за рождения ден на Любчо. От сега нищо не мога да ти кажа. А РД на Косето е на 05.08.

Ох хора...,така ми се ходи на моренце, Алекс за първи път го заведохме на година и 1 месец, беше много хубаво, той страшно много се кефеше на морето и на басейна в хотела. Като ходихме на Велинград и Косето много се радваше, вярвам че и морето ще му хареса.Ама каквото такова. Надявам се да имаме възможност и да мръднеме за няколко дни.

времето пак се развали и май пак ще постоим вътре. Може би няма да е за дълго лошо,ще видим.

Дата: 6 June, 2012 08:04

Честит Рожден Ден на Кали!
Желая му да е много здрав, много усмихнат щастлив и все по-уверен в себе си !
Със сигурност ще има запомнящ се рожден ден на мренцето, Гери да разказваш после!
Наистина добро лято сте замслили за Сами! И аз така планувам сто неща, надявам се колкото мога да се впишав желанията и smiling smiley
Аз точно заради плуването искам да го запиша на академията. Защото и той има проблем с мокренето на лицето и дано го преодолее! Не го записвам само на плуване, защото исках да е точно така комбинирано, все нещо да му харесва и да не мрънка, ако само плуването не му харесва. Така ще преценя дали да ходи после само на плуване. Малко скъпо ми идва за една седмица, но съм го нагласила вече.
А Кали ходи от детската там на плуване ли, всеки месец?

Любен е малко болен и не го пускам на детска, а ми е толкова трудно, че не е истина. Точно два дни реди да влезем в печат, когато имам най-ного работа! Винаги така става, а майка ми я няма, баба ми не може , Наско все не може...та съм го водила с мен в офиса вчера, днес от нас ще работя и утре вече не знам...! Много мразя така да става sad smiley
Вчера го подстригак с машинката....голяма мъка мие. Въобще не го харесвам така и ще пукна за хубавата му коса и чара му. Защото сега е като всички останали деца...а иначе беше толкова различен и аз си го харесвах. Но той много искаше, а и все му топло, поти се, къпането - мъка и реших. Сега ще му я пусна и няма да га стрижа скоро! smiling smiley Във фейсбук има снимка,м Наско веднага му качи smiling smiley: [www.facebook.com]

Дата: 6 June, 2012 10:15

ЧРД на Кали! Много щастливо детство му желаем!

Гери, страхотно лято наистина си за формила, ще смогнете ли с всичко това, на мен лично такава пълна програма ще ми се отрази не точно като почивка. winking smiley Но ви пожелавам успешно изпълнение и много щастливи мигове за двете сладурчета.

Ани, не се отваря снимката? sad smiley Не мога да го видя с къса коса, но сигурна съм че е много сладък.

Танче, аз да ти кажа честно не съм те отрязъла за гостуването много ще се радвам да се видим, само трябва да навия мъж ми за събота или неделя да отскочим до вас. Имате ли наблизо река до вас? Така ще ми бъде много по-лесно, че той напоследък си има ново хоби...както и да е, ще се опитам да го доведа. smqh

Ани за вашият рожден ден мисля, че ще сме на Дупница с децата, но ако сме в София, мисля че може и да се видим, не обещавам още от сега, но ще ти пиша.

Дата: 6 June, 2012 10:29

Ще ви пусна малко снимки. smiling smiley

И сега да ни видите какво можем вече.

Изпратено: мери78 (IP регистриран)
Дата: 6 June, 2012 15:59

еййй растат децата и това си е.
чрд на ина и на калата.много щастливи,весели и засмяни да са.ето и бебоците и те пораснаха.косето проходи,вес и твоята бебка и тя вече голяма мома станала,а кака дени е прекрасна.ани ани ти тъжиш за косата му,а на мен ми се ще да го подстрижем нашия,че се поти така и неговата мания пясъците да не ви говоря.всеки ден миене на коса.а на плуването да видите как се слага плувка.но милен като е казал не,така бил хубав.абе хубав е ,ма се мъчи детето.пък и все рошав ходи.само като му е след баня косата,леко влажна,сресана и с къдри му е готина,но дотам.
ние в петък заминаваме на арапя до понеделник.алекс има на 9.06 Рд и решихме да го отпразнуваме на морето.една моя приятелк ме обвини,че лишавам детето от рд,но какво да ви кажа.всеки рд е съпътстван с много нерви,умора,алекс все превъзбуден и нервен,все да не му пипат подаръците,да не пипат тортата,абе все недоволен.викам да е детенце да чака с нетърпение,да се радва после,с кеф да му направиш,а като го знам нашия и викам поне ще се кефи на плажа.не знам права или не,но така решихме.то един рд излиза почти колкото морето.
друго какво да кажа.ей сега пак ми вдигна нервите.хич не ме слуша мен това дете.аз викам и той ми вика...оставих го два дни преди морето да е в нас и ни взима тока.сега легна чак,май няма да заспи,защото аз съм нервна и няма да легна до него да се отпусне.

[mery78.multiply.com]

[www.bgphoto.net]

Ако искаш да промениш Света-промени себе си,
ако искаш да промениш мъжа си-промени себе си,
ако искаш да промениш детето си-промени себе си
и те ще се променят!

Дата: 6 June, 2012 19:52

Привет!
Благодаря за пожеланията! Много сте мили, да ви се връща!
Вес, децата ти са прекрасни и толкова порастнали, пупу- две кукли си имаш!
РД тече много добре. Имахме разкошна торта, децата му пяха песнички+ стихчета, а моя срамежливец чак се разплака накрая. Нали не обича да е център на внимание. но пък му беше много гот. Получи и много рисунки, надписани, гледа ги по 100 пъти. Абе емоция! Сега са на игрището.
Ани, не се ядосвай за косата, ще порастне, а Любчо всякак е хубав.
Кали ходеше миналото лято на плуване. Баща му ходеше да ги взима с микробуса и да ги връща* придружаващо лице/. И нашия беше спокоен. Изкара повече от месец, всеки ден на плуване, иначе си ходеше на градина. Предлагат и така възможност. Това беше докато Тони можеше да ходи с микробусчето. После моичкия отказа да ходи без баща си. А аз така се надявах да продължи и през годината 2 пъти седмично, ама не. Тази година обаче Тони няма да е на Спартак, май само 1-2 седмици, така че не виждам как Калата ще ходи сам на плуване.
Вес, за Сами ходенето на лагер е най-върховната почивка и аз се съобразявам с това.Всъщност ,ако се замислиш хич даже не е пълна програмата му, има много време в София което се надявам да запълним с градски лагер, а също и с тренировки и игри с приятели. моята почивка ще е само това море и една планина през август- нищо кой знае какво.
Докато сме тук всеки ден си проверявам служебната поща. На ден минават повече от 100 мейла и въпреки че колежките ми ги работят искам да съм в течение. Най-големия зор като се върна на работа ще е да си обработя всичките мейли , които са минали за това време и да ги прибера по папки. Но каквото такова. Важното и най-хубавото е че все пак можах да изляза отпуска.
Времето тук е хубаво, днес малко духаше в повече на плажа. Следобедите сме по басейните. Калата се обрина малко, текна сополче.

Мерко, хубаво изкарване на моренцето и прекрасен Рд на Алекс.Ще го запомни, със сигурност!

Страници:  12345>>
Страница:1 от 5

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.