Детство : © Български Бебе Център
Страници:  <<12345>>
Страница:2 от 5
Re: Лято наближава и 2007 юнско-юлското дете за море се стяга вече
Изпратено: Wes (IP регистриран)
Дата: 7 June, 2012 16:34

cunki

Изпратено: amonita (IP регистриран)
Дата: 8 June, 2012 11:44

Честит Празник днес на близначетата ни Анди И Любчо ! Да са здрави, все така усмихнати, обичащи се и подкрепящи се!
Деси, весел празник и драсни някой ред като се сетишwinking smiley

Диди, много е порастнала Сияна, лети си времето. Много са сладки и двете чаровнички!

Гери как мина вчера? Доволен ли е Кали?
Ох , с работатат и аз съм така - сортирам, разпределям, а като ме няма става хаус и после сумати време ми трябва да си вкарам всичко в ред...ама карай, не може без почивка!

Мери, много добре сте го решили. Щом не се наслаждава на такъв тип празнуване Алекс. Може тая година като мине, догодина да заиска и да чака с нетърпение. Да направите снимки и да ни покажешsmiling smiley
Любчо пък само брои на колко е сега, кога му е РД и се вълнува много, затова и с голям кеф му го правяsmiling smiley

Айде до другата седмица от мен и хубав уикенд на всички!

Изпратено: samko (IP регистриран)
Дата: 9 June, 2012 12:16

Chestit rogden de na Alex!
Da raste mnogo zdrav i usmihnat!

Vesel praznik, Merko!

-------------------------------------------------------------------------------
Не пропускайте година без преглед на колпоскоп и направена цитонамазка!

Дата: 9 June, 2012 19:50

Честито и на Алекс! Да е здрав, весел и да е в хармония със себе си! Да те слушка повече Мери и дано си изкарате много хубав празник на моренцето! После ще разказзваш каак е било smiling smiley

Дата: 11 June, 2012 10:24

Честит Рожден Ден На Лъчко. Здрав и усмихнат да расте!
Как ли са те, Гали не е писала много време...дали са се преместили, как се справят? Гали, ако четеш, пиши как сте?

Гери, прибрахте ли се?

Изпратено: мери78 (IP регистриран)
Дата: 12 June, 2012 11:15

първо чрд на лъчко.пожелавам му едно щастливо детство,много здраве и много усмивки.гали весел празник praznik
ние се завърнахме вчера от морето.беше супер.много ми хареса на арапя.хотелчето на пясъка,ресторанта тънкана,алекс по всяко време на пясъка,копае ли копае.ние до сега все по големи хотели,ол инклузиви,а тук голям рахат.верно че е рано и още не няма наплив,но такъв релакс да седнеш сутринта да пиеш кафе и да съзерцаваш морето и безлюдния плаж и единствен алекс копае дупки наоколо grinning smiley това дете за градина едвам става в 8ч,а на морето 7ч първа кипра,хем късно лягаше и никакво обедно спане,тотално го отказа.може би защото не беше жега и нямаше такова голямо изтощение.в събота и неделя бяхме с едни приятели.рд мина нормално.единствено го интересуваше да си получи подаръка и да духне свещичките.и това беше цялата еуфория около рд.разбира се без нерви не мина.в неделя се видяхме в царево с една приятелка,децата поиграха,но моя е голям дразнител.направо му е в кръвта да ходи и да дразни целенасочено.и все да троши гледа.разби един шкаф от ритане,рушеше мазилката на пода в ресторанта,късаше листата,цветята...ей такива неща.абе хубаво си беше.тук поне нямаше сергии,цял ден на плажа...кеф с една дума.сега се чудим юли на къде да я хванем.исках в созопол,бяхме вчера на плаж там,но си имаше бая хора и взех да се замислям misli
п.с. ще пускам поръчка от спортса с безплатна доставка ,паунда на 2.50лв.ако някой иска нещо и му излиза калкулацията после с изпращането по еконт ,да ми пише на фейса,че тук не влизам всеки ден.

[mery78.multiply.com]

[www.bgphoto.net]

Ако искаш да промениш Света-промени себе си,
ако искаш да промениш мъжа си-промени себе си,
ако искаш да промениш детето си-промени себе си
и те ще се променят!

Дата: 13 June, 2012 14:27

ЧРД на Алекс, Анди, Любо и Лъчко - много щастливи и прекрасни мигове им желаем.

Ние пак сме болнички в къщи всички, та затова нямам много желание да пиша. Писна миииии....докога. sad smiley

cunki от мен.

Дата: 13 June, 2012 16:37

wes да се оправяте бързо,че в тая жега и болни,направо ужас.

[mery78.multiply.com]

[www.bgphoto.net]

и те ще се променят!

Дата: 14 June, 2012 12:18

Ох Диди...не ви е лесно! Да се оправяте бързо и поне до зимата никакви такива повече!
То и Любчо миналата седмица нали беше болен, сега пък с разтройство, утре ще го водим и на гастроентеролог за всеки случай.
Иначе като цяло сме добреsmiling smiley Другата седмица съм планувала да ходи на спортна академия, но нещо не можем да разберем на кой трябва да се плати и ще има ли всъщност. Гери, ако четеш и знаеш нещо, ще съм ти благодарна да пишеш smiling smiley

Хубав ден!

Дата: 19 June, 2012 15:03

Защо не пишетееее???2

ЧРД на Алекса, Пламена и Йоанка! Много здрави и щастливи да растат принцеските. cunki

Дата: 20 June, 2012 13:02

Здравейте!

Честит Рожден Ден на Плами, Алекса и Йоанка! Нямах възможност да пиша тогава, но нека са много здравички, усмихнати и щастливи порастналите момиченца !

Диди, аз пиша, ама като никой не пише и аз какво да си драскам сама smiling smiley
Как сте вие?

Любчо го водих на лекар и съм много недоволна ОТ ДОКТОРКАТА. Има синдром на ряаЗдразненото дебело черво..., което съм склонна да вярвам, защото и чрез ирисотерапия ми казаха същото, но му изписа лекарсттво ковто да пие 1 месец, а се оказа че то не м оже да се дава на деца под 10г! В аптеката реших все пак да питам,. но те казаха категорично да не го давам. Айде, ако дозата беше по-малка, ами тя си съвсем като за голям. Изписа му и ношпа, от което се оказва че пада кръвното и е напълно непрепоръчително за малки деца. Абе нямам думи...
Та реших да не му ги давам. Ще се опитаме някаква диета да спазва, да пие чайчета и ще реша още нещо може би хомеопатично. Онач веднага с тежката артилерия...много се дразня!

Иначе той е добре и е на академия тази седмица. Много е доволен, най-вече от плуването. Нещо на футбола каточели не взима активно участие. Единия ден ми каза, че неговия отбор е победил, ама той седял и гледал отстрани..smiling smiley вСЕКИ ДЕН СИ ЗАБРАВЯ ШАПКАТА, много ми е смешен, но ще свикне smiling smiley

Целувки на който чете и до скоро от мен!

Дата: 22 June, 2012 15:37

хайде и аз да се разпиша.ани пробвай наистина с хомеопатия или потърси друг лекар.
аз исках добри новини да пиша,но уви няма такива.бях бременна,е и още съм ,до понеделник,когато ще ми правят аборт.плодът не се развивал.кофти,наревах се вчера,казах на този и онзи и като че ли ми поолекна.днес бях на втори преглед за още едно мнение при познат гинеколог,приятел на свеки,та човека спокоен,обясителен и в понеделник под ножа.образно казано разбира се.имам и две кисти,едната ендометриозна,т.нар. шоколадови,които искат операция.каза,че ще пробваме 2-3м с противозачатъчни,макар вероятността за успех да е минимална,но все пак да не лягам под нежа ей така,както каза другия.сякаш ме виждаше като източник на пари този човек.вчерашния д-р работи в частна клиника и направо ме разписа за понеделник с 250лв струващ аборт.аз си викам на акъла имаме познати във вми,трябва да се консултирам,как така юруш.викам му ,ако нещо не мога ,за друг ден..а той как не можеш,в понеделник в 8ч те чакам.но в крайна сметка ще ходя при другия.минавам о здравна каса,но плащам престоя от 100лв за няколко часа,но здраве да е.поне ще съм по-спокойна с този д-р.
иначе алекс е добре.дивее,щурее,луд умора няма.вчера след плуването пак скачаше и крякаше,не иска да ляга,абе няма умора това човече.

[mery78.multiply.com]

[www.bgphoto.net]

и те ще се променят!

Изпратено: tanchetoo (IP регистриран)
Дата: 23 June, 2012 16:31

Мерииииииии, uteha кураж и КЪСМЕТ!

Дата: 25 June, 2012 08:25

Ех Мерииии uteha Защо така се получава бее?!?! Същото и при мен уж беше..така и не стана ясно дали се е развивал плодът всъщност. Ужасно изживяване е това, но ще се справиш. На мен все още ми е тъжно като се сетя, всеки момент трябваше да раждам, ама не било писно..
В коя седмица се води че си?
По принцип май не трябва да се плаща, особено ако минава по каса и не е по твое желание. Аз платих 10-тина лева за две нощи болничен престой, май по 5.40 на ден беше.
Абе много тъпо. Целувки и гледай само напред, всичко ще се нареди. А тези кисти може да са от бременността и да изчезнат сега. Пиши когато можеш пак!

Дата: 25 June, 2012 23:43

Мери, голяма pregradka. Много неприятно изживяване, но всяко зло за добро така се успокоявай, макар че в такъв момент не можем нищо да кажем отстрани, само ти си знаеш какво ти е. cunki за Алекс.

Ани, защо така бе? Ти сега ме притесни - на нас пък ще ни правят едно доста болезнено изследване на уретрата, ами ако тази докторка така ги кара за по-бързо, нас като нищо може да ни и оперира без да се налага, май ще потърся и друго мнение.

ЧРД на прекрасната Рая, дано се включи Бойчето със снимки, ако не ще се снимаме в Дупница. winking smiley

Танче, онзи ден бяхме в Петърч и Костинброд, стигнахме и до Сливница, обаче нали ми е болничко мъничето и не ти се обадих, надявам се следващият път като сме в тази посока да ти звънна и да се видим, зависи как ще са децата. Много хубаво си изкарахме на пикника, Дени много се забавлява с пеперудите по полянките... smiling smiley Въпреки горещините беше много готино.

cunki от мен.

Дата: 26 June, 2012 08:55

здравейте,
минах си по реда.аз май не съм писала,че в събота през нощта като ми стана лошо,болки,повръщаше ми се,причерня ми,припотих се,забучаха ми ушите.много се уплаших,но след едно но-шпа се пооправих и в неделя сутринта изхвърлих плодното сакче с каквото там имаше.много не се и загледах.надявах се да ми се размине аборта,но имало още удебеляване на матката и го направиха.мина бързо и се събудих от упойката без проблем.в 10.30ч бях вече на линия да си ходя,но уви.чак в 2ч ме пуснаха,след като питах хиляда човека и всеки вика-ми не знам.малко ме наболява сега корема,но ще мине.пия една камара лекарства.ани да ми пишеш какво са ти казали сле това,какво може какво не,пазене...
иначе алекс е добре.на градина е.ще ходи и юли.на море уж към средата ще се ходи,но точно тогава ще ми идва и направо не знам.
целувки за всички.пуснете по някоя снимчица тукsmiling smiley

[mery78.multiply.com]

[www.bgphoto.net]

и те ще се променят!

Дата: 26 June, 2012 16:30

Здравейте!

Мери, радвам се, че бързо е минало, но все пак си е неприятно изживяване. Явно в болницата в която си била имат друга политика. Мен ме държаха две нощи, но защото постъпих вечерта, иначе само една. Аз отидох с болки и вече силно кървене, като си имах точно като контракции през няколко минути и зачестяващи. Усещах си матката как контрахира и изхвърля, и доста ме болеше. Преди да отида в болницата и аз мислих, че съм изхвърлила плодния сак, ама не било съвсем така . То зависи и в коя седмица си всъщност. Аз бях 7-ма.
Изписаха ми АБ май 7 дни го пих. Имах кървене слабо около 10-тина дни, а циклът ми дойде 30 дни след самия аборт. Беше НГ точно и беше супер силен и обилен, просто нереално. Ако смяташ, че ще ти дойде докъто сте на море и ако при всички е така с такова кървене просто не ти го препоръчвам. Аз през час бях в тоалетната за смяна и пак едвам удържах положението. Беше адски гадно! Но доколкото разбирам казваш , че средата на юли ще сте на море, а тогава не би трябвало да ти е дошло!
Като препоръки беше първите дни повече почивка, без тежко, иначе нищо особено...6 месеца да се пазя от забременяване. При мен вече минаха, но сега не правим опити, искам да изчакам още малко..
Това се сещам, ако се сетиш за друго -питай!

Дидииии, нещо не си ме разбрала май, аз по-нагоре писах, че водихме Любчо на ГАСТРОентеролог, не на УРОЛОГ, както ти май си мислиш. Уролога го отложих, защото имаше проблем с коремчето и решихме първо през това да мнинем. Съмнявам се да сте ходили при тази докторка - доц.Ковачева...
А при Минова, която ти ми каза и е майка на момиченце от групата на Любчето, не съм ходила още, защото виждам , че вече няма проблем и може би след лятото ще го заведа на профилактичен за всеки случай, сега не искам да му се натрупват много прегледи.
Надявам се да сте здравички вече! Къде сте били на пикник?

Бойчеее, не успях да ви поздравя навреме, нещо съвсем се отплеснах, за което се извинявамsram
Да ти е жива и здрава хубавата Рая! Да е все така жизнерадостна, усмихната и умничка! Ще те чакаме да ни разкажеш как сте, как е минало и снимки ако можеwinking smiley

Аз утре имам РД и големи подготовки правя, много приятели ще събера, че ми е юбилей. Най-накрая май вече всичко е ясно и се надявам да се получи хубавоsmiling smiley
В петък пък ще празнуваме с наще и тези н Наско и в събота рано сутрин пътуваме живот и здраве към морето до сряда. Та багажа го стягам от днес, че много натоварена програматаsmiling smiley Ама аз така обичам!
Чао за сега smiling smiley

Дата: 27 June, 2012 00:30

Ани да те поздравя и тук - бъди все така усмихната и още по-пробивна и дано всичко лошо да е останало в първите 30, а от тук насетне само чудеса. torta
Наистина не съм разбрала, мислех че при уроложката си го водила и затова много се учудих, че така пишеш, мисля си че като се и познавате ще му обърне повече внимание. Дано всичко е наред.

Мери, аз след Дени имах едно прочистване, наистина първият цикъл след него е нещо страшно, ако можеш да го отложиш моренцето - по-добре.

Момичета, лека от мен.

Дата: 27 June, 2012 10:33

Мерси много Диди! Много си мила, дано наистина всичко лошо и трудно е зад гърба миsmiling smiley Най вече си желая здраве на мен и на всички около мен, които обичам! Това искам самоsmiling smiley

Хубаво е че изяснихме за докторките, че наистина се съмнявам Минова да постъпи така и толкова безотговорно като тази, пък и не искам да и ерня името. Все още не сме били при нея, ще отидем на есен.

Целувки на всички!

Изпратено: samko (IP регистриран)
Дата: 27 June, 2012 23:53

Мила Ани,Честит Рожден ден!

Желая ти много, много щастие.
Да си все така усмихната, позитивна и готина!
Навлизаш в най-прекрасното за една жена десетилетие. Дано ти донесе само положителни емоции и много приятни изненади!
Хубав празник и разкошно да си изкарате на моренчето!
kitka

-------------------------------------------------------------------------------
Не пропускайте година без преглед на колпоскоп и направена цитонамазка!

Страници:  <<12345>>
Страница:2 от 5

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.