Детство : © Български Бебе Център
Страници:  <<12345>>
Страница:3 от 5
Re: Лято наближава и 2007 юнско-юлското дете за море се стяга вече
Изпратено: amonita (IP регистриран)
Дата: 29 June, 2012 10:05

Здравейте!
Днес много рожденнички имаме в темиччката, макар, че само една от мамите ни е редовнаwinking smiley

Да са живи и здрави Дени, Рая и Моника! Много усмихнати, красиви, щастливи и спокойни да растат!
Дидка, Кате, Гале, честито на порастналите ви момиченца, честито и на вас, много хубав празник на всички ви и целувки.
Честит Рожден Ден и Дидка ( Хана ), само хубави неща и много здраве разбира се!

Герка, благодаря ти за пожеланията! Звънях ти няколко дни преди РД, исках да те поканя, но не ми вдигна, очаквах да звъннеш като видиш, ама явно нещо си изпуснала, а аз покрай приготовленията пропуснах пак да ти звънна, за което съжалявам. Но ще се почерпим някой ден като се видимsmiling smiley

До другата седмица от менsmiling smiley

Изпратено: mimetonaivo (IP регистриран)
Дата: 29 June, 2012 10:11

Здравейте,

почетох , и като ми стана едно тъжноsad smiley Мери кураж!

Ние двете с Ина ходихме за седмица на басейн в планината, гледам Гери е решила да води момчетата и с две ръце препоръчвам Реденка....много гот си изкарахме, много са гостоприемни с 4 басейна, 3 с топла водаsmiling smiley от село Баня. Готвят чудесно, стаите са тип апартаменти с кухня, ако все пак има желаниеsmiling smiley

Сега малко работа и август живот и здрав на Градина.
След Реденка малко съм се запалила да поспортувам и се захвана с водна аеробика. Адски са ми далече всички басейни, в които се предлага, но пътувам като Пантелей пътника, засега с огромно желание пък да видим. Водата ми действа изключително добре и много се стегнах за две седмици!
Гери, за културния афиш съм винаги навита, знаеш че съм до всички театри, та на есен може да се комбинираме!

Ина ще ходи цяло лято на градина, не измислих друго....и така!
Слънчеви дни, никакви болести и целувки от нас!

[

Дата: 29 June, 2012 10:44

Здрасти Мимееsmiling smiley
Много се радвам за почивката ви! Миналата година и братовчедка ми бяха там и също бяха много доволни!
Вие кога август ще сте на градина?
Ние на 4-ти отиваме на Ахтопол, може да направим едно засичане някъде за един плаж?

Изпратено: Wes (IP регистриран)
Дата: 30 June, 2012 00:28

ЧРД на Рая и Моника! Да са щастливи и усмихнати винаги. podarak

Хубаво мина рожденият ден, Дени си го отпразнува с приятелчетата от детската, след това с нас в къщи, а утре сме й подготвили едно излизане навън с едно приятелско семейство - ще бъде забавно сигурна съм.

Миме, появявай се по-честичко! Хубаво е че ще ходите на детска, Дени ще почива два месеца и живот и здраве септември тръгваме в новата - дано всичко да е ок, много съм притеснена, но тя ще се справи вече е голяма кака. grinning smiley

Лека от мен.

Дата: 9 July, 2012 11:26

Здравейте!

Никакви не сте писали neee

Днес рожденничка е чаровната Руми. Нека разсте много здрава и все така красива. Дидката надали ще чете тук, затова ще ги поздравя във фейсбук smiling smiley

Ние направихме едно страхотно моренце, което уж беше за 4-5 дни, а станаха 7. Бяхме на Камен Бряг, на плажове на Шабла, Журналист, Варна..Във Васрна се видяхме с Галка и Надето, с Диди не успяхме, че нещо Руми повърнала като слязли от колата и си тръгнали преди да стигна, та не ги видях.
Имаме страхотни новини от Варна - и Надето и Диди и Гери чакат бебенца в края на годината. Завидях им как са се наредили по едно и също време пак. Много лека да им е на всички бременността и дано се сетят и за нас тукsmiling smiley
След Златните отидохме на гости на Анчето и Ради на Приморско и останахме при тях до събота сутринта, когато отпрашихме за София и за концертите. Вчера сме си легнали в 3ч , днес първи ден на работа и едвам гледам ...smiling smiley Но е от хубаво поне!

Любчо се съра да кашля две седмици, на морето и ухо го боля ммного една нощ и добре , че бяхме там та не го заведох на лекар и не му дадох Аб, а го оправих с хомепатия само и капки Отипакс. АКо бяхме в София щях да го заведа пак в поликлиниката и пак АБ да пие и ужас....добре че стана така - всяко зло- за доброsmiling smiley

Очаквам ви да пишете.
Мери как сте?
Танче?
Бойче и ти се загуби.
Миме, успя ли вчера за концерта? Беше страхоооотно ! Дано си успяла!

За сега толкоз от менwinking smiley

Дата: 10 July, 2012 00:40

smiling smiley Ей, Ани страхотни новини ни донесе от морето!

Надявам се Бен да е добре и да нямате такива неприятни изживявания докато сте на почивка. smiling smiley

ЧРД на Слави и Руми, да са все така лъчезарни и много щастливи.

Дата: 12 July, 2012 13:28

Днес пак имаме рожденнички smiling smiley
Джулката и Поли!
Да са живи и здрави, усмихнати , щастливи, всичко най-прекрасно им желая!

Ние сме добре! smiling smiley

Изпратено: Maria Peeva (IP регистриран)
Дата: 13 July, 2012 17:45

Здравейтеее,едно голямо извинение за това мое дълго отсъствие...Първо да честитя на всички ,които съм пропуснала РД,Да сте живи и здрави и винаги позитивни!!!Прегръщам ви!
Какво да пиша за нас,добре сме,здрави и усмихнати,обещавам ще пиша вече по-често да разправям това-онова smiling smiley,а то има много...
Мери,прегръщам те,пиши като можеш!Знаеш ли нещата ,които ни се случват си имат причина,не тъжи скоро ще се похвалиш pregradka
Ани,ами вие как сте?
Вес,Танче пускайте снимки на дечицата да им се радваме...
Аз съм в почивка малко,Плами е на балкан с майка ми,аз почивам,че имам нужда...Предстой ми само държавен изпит и чак не мога да повярвам grinning smiley Редовно ви чета и съм в час,много даже,обачееее няма да се оправдавам.... cunki

Дата: 17 July, 2012 08:20

Здрасти, Миме! Ще стискаме палци за изпитите и чакаме подробно да се отчетеш за дългото отсъствие. smiling smiley

ЧРД на всички които съм пропуснала. Много здрави и щастливи. podarak

Ние сме добре, гледкаме се в къщи и с каката и нямам никаква възможност да пиша. Ще се пробвам да кача някоя снимчица.

cunki за сега от нас.

Дата: 17 July, 2012 11:25

Eхо smiling smiley Здравейте !

Мименцее! Така се радвам ,че писа ! Радвам се, че сте добре. Айде разказвай!! Стискам палци за ДИ да мине по най лекия начин, а че ще се справиш не се и съмнявам!

Танче, извинявай , че не писах на самия ден, но да ти е много здравичък Алекс, много усмихнат, щастлив и добър батко! Целувки...

Ние също сме добре, имам малко повечко работа в момента и за това не пиша, ама и вие не сте много активниwinking smiley

Дата: 26 July, 2012 10:13

Къде сте бе? Съвсем спряхте всички да пишете..

Изпратено: мери78 (IP регистриран)
Дата: 27 July, 2012 12:10

здравейте,
ние сме добре.алекс от вчера не е на градина.в понеделник заминаваме за морето ннай-накрая.ей не съм свикнала толкова късно да ходим и чак ми се изгуби тръпката.първите 3дена сме на ахтопол и отиваме без резервация да видим...после 4нощувки пак на арапя.алекс само ги брои дните.иначе жега и скука като цяло.

[mery78.multiply.com]

[www.bgphoto.net]

Ако искаш да промениш Света-промени себе си,
ако искаш да промениш мъжа си-промени себе си,
ако искаш да промениш детето си-промени себе си
и те ще се променят!

Дата: 9 August, 2012 22:24

Ехооо,не пишете как сте?
Как понасяте жегите,аз едвам издържам....А Пламенчето си иска люлките и това е
Разправяйте за моретата,децата слушат ли spinning smiley sticking its tongue out

Дата: 2 September, 2012 09:51

Ей,не пишете и това е,къде сте във фейсбук ли???Аз си махнах профила,сега заради вас май ще си го връщам,липсвате ми,драсвайте по някой друг ред pregradka Толкова неща бях изпуснала,благодарение на това ,че нямам фейс... wink1 много хубави неща,ама мамите тук не се хвалят нещо!Да взема аз да се похваля тогава baby Март месец ще си имаме бебе,живот и здаве!
Айде пишете не ме оставяйте сама plach
Хубав ден от нас smiling smiley

Дата: 3 September, 2012 11:08

Мименцее, не си сама winking smiley
Много хубава новина, вече те поздравих, но нека и тук да ти пожелая всичко да мине по най-лекия начин и март да се похвалиш с най-сладкото и прекрасно бебенце! много се рдвам за теб!
Знае ли се вече какво е?

Аз редовно съм тук, но не пиша, защото никой почти не пише вечеsad smiley
Иначе ние сме да кажа добреsmiling smiley Имахме няколко почивки, предстои ни живот и здраве още една кратска само на двама ни с Наско.
в средата на август бяхме за 4 дни на Градина заедно с Мимето и Ината. Изкарахме си много хубаво там и съм влюбена в това място.
Любчо беше в много лоша фаза покрай морето, но слава Богу за сега нещата вече са си в релси и отново е прекрасното ми детенце.
Имах съмнения за бременност и аз този месец, но пак ни се размина. Ще видим как ще е тозиwinking smiley

Хайде да пораздвижим темичката smiling smiley
С Гери се видяхме тия дни.
Диди, Танче, другите...как сте?

Изпратено: мери78 (IP регистриран)
Дата: 4 September, 2012 00:05

Браво Миме,толкова се радвам.Айде да повлечеш крак ти сега.Ние сме добре.За почивните дни заминаваме за Гърция.Свеки ще ни води.Айде кажи нещо лошо сега де,няма какsmiling smileyИ ние изкарахме хубаво море.Сега се позасили работата и с Алекс е малко трудно,но на 10.09 започва градина,колкото и да не иска...

[mery78.multiply.com]

[www.bgphoto.net]

Ако искаш да промениш Света-промени себе си,
ако искаш да промениш мъжа си-промени себе си,
ако искаш да промениш детето си-промени себе си
и те ще се променят!

Дата: 17 September, 2012 00:24

Еха, ей така обичам, като не влизам по няколко седмици и да прочета хубави новини.
Миме много се радвам за хубавата новина, стискаме палци всичко да е ок и кака Плами да се радва много и да помага.

Ние сме добре, растем, щуреем и всички екстри - мама е с триста зора 45 кг, акъла ми взеха мойте хубавици, нямам време да се огледам, какво остава да пиша.

Обещавам да кача няколко снимчици, обаче мъничката не е като кака си - не се задържа пред компа и телевизора, все навън я влече .... хаххаха скитничката ми тя, голям образ е.

Кака Дени вече е на детска градина - засега нещата вървят добре, бързо се адаптира според нас, пък ще видим.

cunki на всички.

Дата: 17 September, 2012 18:02

cunki

Дата: 18 September, 2012 01:32

И обещаните снимки!

Дата: 18 September, 2012 01:35

И от рожденият ден на малкото ми слънчице!

Страници:  <<12345>>
Страница:3 от 5

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.