Детство : © Български Бебе Център
Страници:  <<12345>>
Страница:4 от 5
Re: Лято наближава и 2007 юнско-юлското дете за море се стяга вече
Изпратено: Wes (IP регистриран)
Дата: 18 September, 2012 01:44

За сравнение между двете сестрички smiling smiley
И Дени

Разликата е само в броят на зъбите! lud smqh

Лека от мен, че прекалих! cunki

Изпратено: amonita (IP регистриран)
Дата: 18 September, 2012 13:24

Здравеййте!

Ей, много се радвам , че все пак някой се престраши да драсне winking smiley

Дидка, много са ти хбави и двенките! И много си приличат наистина! То кога и беше РД на малката, аз съм забравила и съм изпуснала да ви поздравя, ама вече и изперквам и не поня датии..
Да са ти живи и здрави и двечките. Какво става с Дени, как е? Ревността овладяхте ли я?

Миме, верно ти няма фейсбука...не бех забелязала smiling smiley Я си го връщай, поне там да се имамеwinking smiley
Как се чувстваш ти, знаете ли вече какво ще е, дай ни малко подробности!

Мерии, браво на свеки! Така се прави! winking smiley Гледах снимки от Г-я, много добре изглежда. Доволна ли си, как беше? Къде бяхте точно?

Ние за 4-те дни бяхме с Наско до Златните, без Любчето и си изкарахме страхотно просто. Единия ден се видяхме и с Надето . Беше мечтаната почивка- спане, ядане, ходене където и когато си поискаш...идеално. Жалко, че беше толкова за кратко smiling smiley Сдобих се и с татуировка там, който иска във фейса съм качила снимка.

Иначе сме като цяло добре. Любчо си е на градина, ние на работа и пак навлизаме в стандартното есенно-зимно ежедневие за жалост smiling smiley

Целувки за всички ви!

Изпратено: Maria Peeva (IP регистриран)
Дата: 18 September, 2012 14:46

Здравейтеее
Вес,прекрасни са ти слънчицата,пу-пу,тъкмо щях да кажа,че не си приличат,нооо като видях последния ти пост и си връщам думите назад winking smiley Много са пораснали,дени е голяма госпожица,а мъничката голям бонбон само за щипкане!Прегръщам ви!
Ани,видях аз една снимка,голяма си свежарка с този цвят
Какво да пиша за нас,аз съм в болнични с малко контракции,лежа уж...Пламена в момента са на доктор,че кашля лошо и има висока Т,аз съм супер изнервена не се понасям чак,но се старая...толкова различна бременност,че чак не мога още да повярвам ,че човек може да се чувства така,но важното е ,че с бебето всичко е наред,расте по график,даже на ехографа показва две седмици напред.Моля се тези неразположения да свършват вече,че им е време...след един месец имам държавен и незная какво ще правя просто...
Отивам да полягвам,че днес се изморих,нищо не съм правила,но се чувствам като дроб,коремът пак ме стяга и ми е едно притеснено,но ще си мисля за хубави неща,станала съм ужасна,да си идва вече плами да си я гушкам тя ме успокоява smiling smiley

Дата: 19 September, 2012 00:54

Марийче, дръж се ще се справиш - аз така изкарах двете бременности - до 7 месец, все на легло, важното е че после ще си като кон, има да тичаш, да приготвяш, ще се чудиш как си могла толкоз време да посядаш и полягваш. uspeh

Ани, страхотно е че сте се видели и с Надето и сте си починали, aplodismenti на вас, най-организирани се оказахте от групата ни. cunki за Бен.
Ани пропуснала си рожденият ни ден, защото не качвам снимки във фейса.

За нас какво да ви пиша - забавата е пълна, бият се, карат се и все се гушкат, не мога да ги разделя по стайте за сън вечер. Оказа се че малката е по-ревнива от кака си... smqh

Дени ходи на детската, прави ми разни номерца с напикаване в гащите, ама го отдавам на стреса от преместването, ще видим. Не съм я водила на уролог пак, защото доки каза че съвсем съм я стресирала и да взема да се прегледам аз...От изследванията сега за детската единственият проблем ни е хемоглобина - 122 й е, но за него не се притеснявам защото тя е супер капризна и живее на сок и вода общо взето така че добре че все пак е и в норма.
Ама ще започнем пак хранителните добавките и ще се стабилизира, важното е да са здрави зимата, че не ми се мисли ако и тази зима е като предишната.

cunki от мен момичета, че нещо с това късно лягане, сутрин едва се надигам.

Дата: 24 September, 2012 22:38

Момиченцааа,не пишетеее cunki

Дата: 25 September, 2012 00:06

cunki

Дата: 25 September, 2012 10:10

Ето ме smiling smiley

Мименце, как си? Дръж се, ще се справиш. В коя седмица си сега?
Като си лежиш нямаш ли време и да почиташ, или не можеш да се концентрираш? Аз поне не успях докъто бях бременна да се справя с държавния и остана за след раждането, но пак се справих, макар и със закъснение. Нещата винаги си идват на мястото, спокойно!

Дидии, не ти е лесно и на теб хич значи...
Записа ли някъде малката на ясла, то егати работата стана с тия ясли, трябва да ги записваме от съвсем малки да не се изпусне възможността за прием..

Ние сме добре. В събота и неделя празнувахме именните дни на Любчо, дядо му и чичо му smiling smiley Любен получи глобус и е много доволен, иска да отиде в Африка...хихи

Ние с Наско в петък бяхме на един РД и откарахме до 6ч в едно рок заведение, не бяхме излизали така от мнооого време и страшно се забавлявахме. Със сигурност едно такова излизане действа адски зареждащо, макар на следващия ден да не е никак заредено..smiling smiley

Дата: 25 September, 2012 12:37

Здравейтеее
Ани ,в 16г.с съм.Вчера бях на преглед и докторът каза,че бебето е мъжжж,няма такава радост,пу-пу дано всичко да е наред!Сега съм отново в болнични,с контракции и 3 дни на инжекции,пия разните му хапчета и така!Като цяло от мен струи позитивизъм smiling smiley
Ани,човек си има нужда от излизане от време на време,като гледам на мен не ми се очертава скоро,хахаха
Диди,как сте вие?
pregradka

Дата: 26 September, 2012 12:19

ЕЕЕ Миме браво на вас! Справили сте се чудесноwinking smiley Много се радвам.
Сега стискай зъби, пази се и само така - позитивизъм! Целувки!

Дата: 26 September, 2012 19:49

Справили сме се,Ани-хихихи,много го искахме това момченце.
Силно се надявам докторът да не е объркал,ей много съм мнителна,да е живо и здраво и всичко да е наред,само това искам.Иначе пазя се,дадоха ми 30дни болничен и ще си почивам,дано се пооправят нещата pregradka май трябва да отида в друга тема sram

Дата: 11 October, 2012 00:46

Мимка, никъде няма да ходиш, и аз тук си изкарах втората бременност, така и не успяха другите майки да се организират, та приятелчетата на Дени ще познават и Сияна.
aplodismenti за мъжката радост, добре сте се справили - каката ще помага.

Аз не пиша, защото пак сме в приключение - каката ми я обезводниха в новата детска градина, хич не съм доволна и много съжалявам, че я преместих, ама финансите като те притискат нямаш избор, сега ще се надявам да ги стресна малко като отидем пак и да я следят по-зорко за водата и WC. Съответно и малкото го хвана чревният вирус и .....луда работа, а зимата още не е дошла, ще се гръмна вече.

Иначе в общи линии забавата е пълна - Дени много се забавлява с малката, непрекъснато са заедно, мисля че им е интересно, нищо че понякога и има сборичквания и размяна на скубане и шамари. smqh

Малката вече има две зъбчета, опитва се да ходи, но пълзенето й е по-сигурно и научи и кака си. lud smqh Самичка се качва на локарчето на кака си, та даже и на по-големият мотор, но него не може да го кара, гонят се по-цял ден в къщи, добре че под нас няма съседи иначе горките хорица. Според мен върви по-дива от кака си, но и доста по-оправна, пу-пу, да не й е уроки.

Дени се справя добре в детската, намери си другарчета и засега не се оплакват от нея учителките, дано да се справим и със стеснителността й и да започне да си пие вода и да си хапва и там, че иначе не знам...Говоря, повтарям шишето ти е в чантата, там ще си го извадиш и ще си пиеш, то си е твое, ама кой те слуша - Добре мамо и пак си прави каквото си знае.

Ей, унесох се пак, дано да има кой да го прочете. cunki от мен.

Дата: 14 October, 2012 08:46

Има,има Вес,аз съм тук smiling smiley Представям си какво е у вас,купон голям,хихих
Аз си отварям редовно темата и ми става мъчно,че никой не пише...
Пак ще дойда,хубав ден

Дата: 14 October, 2012 13:20

cunki

Дата: 15 October, 2012 09:01

cunki Хубава седмица!!!

Дата: 15 October, 2012 09:53

Eхооsmiling smiley
И аз съм тук !
Влизам редовно, но и на мен ми е мъчно че никой е пише, освен ние тричките и то супер рядко!
Диди, освен притесненията, и въртележката с болестите съм сигурна , че е много забавно и щастливо при вас. Представям си ги колко са сладички двете куклички заедно!
Ти в градината не можеш ли да ги предупредиш и да ги помолиш да и предлагат по-често водичка? Мисля, е не би трябвало да ти откажат..

Мимее, за съжаление форумчето не е пълно с нови мами и май и в бременелските теми е пустош. Искаме си те тук с редовен отчет, пък иначе можеш да си се запишеш и в някой друг по-активен форум, защото не е лошо да общуваш с хора на твойта вълна! Аз ноември се бях записала в отчетната на бг мама, ама там пък голям наплив - няма смогване да изчтеш, пък камо ли да пишеш...

Ние сме горе-долу добре.
Записах Любчо на спортна гимнастика, сега го водим три пъти в седмицата на тренировки по час и половина. Залата е близо до нас и сме много доволни, дано се задържи по-дългичко и да стане постоянен Любен, че сега малко се лигави. Харесва му, но като го водиме казва, че не иска, а после пък излиза ентусиазиран. Та ще се бориме да започне да ходи с по-голям хъс и желание.
Аз имам малко здравословни притеснения, които се надявам да са били временни и да мине всичко бързо. Имах един метален вкус и гадене, мислих че съм бременна даже, но се оказа че не е това причината, а че имам високо желязо в кръвта. Утре ще правя повторни изследвания , но аз го отдавам на едната ми татуировка , която се възпали, получих и възпаление на меките тъкани. Но и това вече минава, надявам се всичко да е ок скоро, че големи притеснения изжвях...
И такаа. Поздрави и целувки за всички!

Дата: 15 October, 2012 14:12

Ани, много хубаво сте направили с това записване имат нужда мъниците ни да си изразходват енергията някъде. uspeh с начинанието.

Същият метален вкус в устата и гадене имах и аз по време на вируса който изкараха децата, майче при мен мина само с това, най-страшно беше при Дени, надявам се да не се повтаря вече, не можеше да преглътне горкото от обезводняването, непрекъснато повтаряше че я боли и не иска вода, направо ми се взе акъла за две седмици.

Междувременно на Сияна й пробиха двете зъбчета и проходи в същата седмица, та купона в къщи беше пълен, ама нито за миг не мога да си представя живота си по друг начин. grinning smiley Толкова е мило да ги гледам как непрекъснато се търсят една друга и се гушкат - аз и сестра ми не сме особено близки и това много ме натъжава - надявам се моите хубавици да се обичат и разбират винаги.

Мимка, тук си пиши не се притеснявай, така ще накараме и другите мами да повторят.... lud smqh

Събудихме се, ще ви оставям.

cunki и успешна седмица.

Изпратено: gali53 (IP регистриран)
Дата: 16 October, 2012 11:16

[www.facebook.com]

Здравейте момичета! Това се организира във Фейсбук!

[youtu.be] -В ПАМЕТ НА ГЕЦАТА-ЛИПСВАШ НИ УЖАСНО МНОГО!!!

Дата: 22 October, 2012 01:38

cunki кратко записче.

Правихме прощъпалник (ако така се пише )на Сияна - хвана се за хляба и тирбушона - на мама ресторантьорчето. grinning smiley

Имаме си и ново попълнение в софийската групичка - Ваня има момиченце. Жалко че толкова рядко се виждаме и отдавна не сме се събирали.

Ани какво ще правим за новогодишното парти - разхожда ли ви се до Овча Купел - в къщи има място?

Видяхме се с Бойчето в Дупница - Рая много е пораснала и е една прекрасна малка дама. smiling smiley

Момичета пишетееееее. smiling smiley

Изпратено: мери78 (IP регистриран)
Дата: 27 October, 2012 15:32

Eхооо тук бомба е паднала.Сега остава по едно бебе да планираме заедно и пак всичи в тематаsmiling smileyПри мен нещата на този етап се отлагат.Кистите ми са на същото дередже.За ссега така остав.Пия си хомеопатичните и януари пак на прегле.
Днес съм с хрема,ужас.Вчера бяхме с децата до 19.30 на гребната база и май изстинах.Голям досада тая хрема.Алекс уж е добре.За него какво да кажа-същия хулиган.Само дразни децата.Голям кеф му е.Те се ядосват,а той повече напада ,та накрая и до бой се стига,но той си мисли,че играе.Да ви споделя и ена пресна случка-отива на гребната база да кара колело,ние пеша разходка.Тя е околло 5км.По едно време ми изчезна от очите и ускорихме крачка,но уви пак го няма.Милен се бъзика и вика представяш ли си от другата страна да го видим и не щеш ли-нашия върти педали от другата страна,а ние сме по средата кажи речи.Направо сърцето в петите ми отиде.Като го знам как все иска да пипа водата..А той нашия тренира.Беше с нас,че леко наказан за събота и неделя и няма при баба,че там свободна България.Все пясъци хвърля в градината,все се оплакват,а той все обещава и нищо.Даже свикна да не гледа детски.В градината не каза стихотворениятя,които учаат,а помни.Но пълен отказ да говори.Само действа откъм бели.Лошото е,че не иска и на плуване да ходи.Само тръшканици и ръмжене от негова страна и познайте как полудявам.Един ден пак нещо сгафи,а да бил казал в един магазин на клиентка вещица и аз като полудях викам ела тук-той не ще ме биеш и като го подгоних(все се оплаквам,че не мога да го хвана,а милен ми се подиграва.този път бях с маратонки)бая надалече го стигнах и право в нас и както не беше ял шамари сигурно от година и повече ,си навакса.Но ефект нулев.Та така сме си по старому...
Надето роди,който не знае.Момиченце Никол.Да са живи и здравиsmiling smiley

[mery78.multiply.com]

[www.bgphoto.net]

Ако искаш да промениш Света-промени себе си,
ако искаш да промениш мъжа си-промени себе си,
ако искаш да промениш детето си-промени себе си
и те ще се променят!

Дата: 29 October, 2012 01:25

Ами, Мери все едно за моята Дени говориш, все белите я влечат напоследък, а и като сме болни и не ходим на детска какво да кажа - блока лудва от нас. В детската учителката ме пита дали в къщи говори, защото там й вадили думите с чингел от устата, а пък ела да видиш като я хване "петминутката" за какъв глас става въпрос.

А колкото до бебетата - хайде де какво правите....

Имаме си и още едно девойче на софийска мама - ако си спомняте Ваня и Пепи.
Попълва се екипа, но никой няма време да пише. winking smiley

Страници:  <<12345>>
Страница:4 от 5

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.