Детство : © Български Бебе Център
Страници:  <<12345
Страница:5 от 5
Re: Лято наближава и 2007 юнско-юлското дете за море се стяга вече
Изпратено: Maria Peeva (IP регистриран)
Дата: 6 November, 2012 15:16

Ей,хора къде сте,къде се изпокрихте?как сте?
ние сме добре,тези дни се гледаме малко,че имаме гадна хрема,иначе съм обещала на 8ми да е на градина да черпи,голяма радост wink1
Абеее,аз не съм се похвалила и почерпилааа,взех си държавния и завърших,засега tanc ,че за по-нататък имам още амбиции smqh
какво правите в това мрачно време,аз изобщо не се съобразявам вече с него lud smqhПламена само ме рисува бременна,имам вече доста портрета...
Хайде вие сте
cunki

Изпратено: amonita (IP регистриран)
Дата: 9 November, 2012 12:58

Еът ме и мен!
Тук съм редовно, но ме понамързява да пиша...

Мименце, честито за изпита! Браво на теб, страхотна си! И поздравления за амбициите ти да продължиш после още! aplodismenti
Дай някоя снимка твоя, на рисунките на Плами ..smiling smiley
Честит имен ден на всички които сте празнували вчера, то толкова много имена отбелязваха вчера, че аз пропуснах почти всички sram
Мойта племенница Веси вчера стана на 1 годинка и кръщене правихме и беше емоционално, та се бях концентрирала върху нея предимноsmiling smiley
Честито бебенце на Ваня Дидка, да я поздравиш!

За Коледното парти - фиксираме дата 16-ти декември, неделя към 11ч. Мястото още не е ясно. Ако не измислим нещо някъде на клубче ще е пак в нас!
Очаквам идеи!

Ние сме добре! Любенцето ходи на спортна гимнастика и за сега е доволен, определено се виждат и резултатите, научава доста нови неща!

Мойте изследвания са добре! Имах страшни премеждия с един зъб, който вече е изваден и всичко е в миналото, но доста се поизмъчих...най-голямата болка която съм изпитвала - няма изгаряне ( а съм си горила яко ръката и мислих че това е най-силната болка), няма болка от секциото....беше един ад, но се радвам че всичко премина най-накрая!

Бяхме си взели иуанка, но за съжаление умря и тази! Любчо го прие, но беше доста тъжен и не му се вярваше до последно..

Това е в общи линии. Пишете и вие smiling smiley

Изпратено: amonita (IP регистриран)
Дата: 13 November, 2012 15:03

Момичета от София ( които четете ) smiling smiley, дядо Коледа е запазен за 16-ти декември, неделя! Мястото не е уточнено, защото все още чакам някой да даде идея..но ако не ще е в нас отново smiling smiley

Изпратено: Maria Peeva (IP регистриран)
Дата: 23 December, 2012 12:01

Здравейте,
само да ви пожелая Весело изкарване на Коледните и Новогодишни празници,на вас и на цялото ви семейство!!!Обичайте се и бъдете щастливи!!!

Изпратено: tanchetoo (IP регистриран)
Дата: 4 January, 2013 18:09

Здравейте,момичета!
Честита Нова Година!На Вас и семействата Ви желая здраве,много щастие,късмет,любов и ..........всичко най-хубаво през новата 2013 година.
Темичката ни съвсем е опустяла, но и аз допринасям за това,за което се извинявам.
Ние сме добре,Алекс ходи на градина,много е ученолюбив,справя се добре с предучилищния материал и често получава картички с "отличен",много съм горда.Вечер като се прибере все иска да пише букви и числа....много ми е умничък,на мама порасналото момче.
Малкото Косе и то порасна.Все се чуди каква беля да направи,ама здраве да е , така растат децата.
Надявам се всички да сте добре.
Аз всеки ден проверявам дали някой нещо е писал тук,но не пиша,незнам защо.Повече съм активна във фейсбук-а ,като всички.От там разбирам повече неща, има снимчици чат-пат.
Днес разбрах,че Диди е родила момченце,да и е живо и здраво.

Всичко хубаво Ви желая и сещайте се по-често за нашето клубче. cunki pregradka

Страници:  <<12345
Страница:5 от 5

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.