Детство : © Български Бебе Център
Страници:  1234567891011...Последна страница>>
Страница:1 от 14
И на 5 да сме здрави и с късмет!/август 2007 г./
Изпратено: iva7808 (IP регистриран)
Дата: 27 July, 2012 09:22

Хайде да си честитим всички предстоящи и хубави поводи и моменти тук!

Daisypath Happy Birthday tickers Lilypie Pregnancy tickers

Re: И на 5 да сме здрави и с късмет!/август 2007 г./
Изпратено: Nelly Dieva (IP регистриран)
Дата: 27 July, 2012 22:49

Записвам се да ви следя и отивам да гледам откриването на Олимпийските игри!

№ 1 Владимир 11 декември 2003
№ 2 Станимир 17 август 2007
№ 3 Любомир 17 август 2007
№ 4 Красимир 2 август 2012

Дата: 28 July, 2012 08:40

Добър и хубав ден!
А на Любчо честит рожден ден!Да е жив и здрав, много щастлив,много палав и игрив!
Ани,да се получи хубав и запомнящ се празничен ден в с.Дръмша!
Анче,как сте вие?Ради оправи ли се?
При нас нещата са ок!
За моя най-голяма изненада,майка ми се оправи и започна да си ходи.Няма такива болки,каквито имаше когато дойде преди седмица.Сега ще пие 2 седмици определена комбинация от билков чай.Трябва и да отслабне малко,че да не товари толкова ставата.След 6 месеца отново ще направи 10 сеанса,ако има болки.
Сега отиваме на предпоследен сеанс при Наталия.
Лек ден!

Редактирано 1 пъти последният път 28.07.2012 08:42.

Изпратено: marly (IP регистриран)
Дата: 28 July, 2012 11:07

Geburtstag-Puuh.jpg
Един много специялен и вълнуващ ден е днешния за Ани .Миличка ЧЕСТИТ ПРАЗНИК praznik и т мен .Да ви е жив и здрав чаровника сладък ,най прекрасното детство му желая от все сърце ,много любов,късмет... лесно и бързо да постига мечтите си! .Иииииии да му направите най-хубавия подарък с Наско ,едно малко девойче което да пази като истински батко хи хии.Целувки от нас.

Аз съм ок ще водя и моя отчет вече .Имам си контракциики ,тъкмо да си помисля че са истинските и те отминават .Такаче и аз като Нели с днешна дата съм 2 в 1.

Анче ти как си ?

Иве да се оправя бързо мама ,че не е шега работа, и ти разчиташ много на помоща и.Целувки за вас.

Бибе ,Писе cunki

Аз на бързо че ще излизаме на пазар с Криска ,вече ме дърпа ...Лек ден

Редактирано 1 пъти последният път 28.07.2012 11:08.

Изпратено: bibaaa (IP регистриран)
Дата: 28 July, 2012 13:05

Честит рожден ден на Любчо! Ани да ви е жив и здрав! Много, много щастие му желаем, весели игри и много усмивки! Весел празник! Тортата ви е супер и съм сигурна, че ще изкарате страхотен празник, макар и в по-малък състав smiling smiley
Иве, добре, че си ти да се сещаш за темичка, мнооого благодарим smiling smileyБраво на майка ти! Наистина добра новина! smiling smiley
Маринка, тъкмо това щях да кажа, да се разписваш вече всеки ден winking smiley Стискаме ти палци и те мислим!
Същото важи и за Нели smiling smiley Нели,разгледах снимките-много е красиво наистина! А малкото човече си е с характер, казах ви аз,че когато то си реши ще излезе smiling smiley Стискам палци и на теб!
При нас се случват най-различни неща хаха, изправени сме пред разни решения,ама като стане ще казвам winking smiley
Имам си подарък вече за рожденият ден, даже 2 от Яни smiling smiley Един степер и велоергометър glupi Ей сега вече ще отслабна хаха изненада ме много, ползвани са,но са в отлично състояние winking smiley много им се радвам smiling smiley
Пръста....не ми се раправя! Беше станал целия син и огромен, вчера се спънах, пръсна се,отлепи се нокътя( само в основата остана захванат) сега стърчи на горе,а от доло е УЖАС дупка, кървава рана-гадост! Сега го пазя да не се замърси, да не започне да забира, че тогава ще стане страшно eye rolling smiley оказа се и счупен по средата и не мога да го мърдам на никъде,ама какво да се прави! Дано бързо да ми мине,че аман вече, егати и белята от едно нищо!!! screaming smiley Тази нощ пък се събудих от чувството,че ще припадна, та до сега ми се вие свят и ми се повдига постоянно, може би ми е паднало кръвното много-незнам, не ми се е случвало чак така sad smiley Та такива работи околу нас winking smiley
Писе, Анче вие къде се изгубихте?
Отивам да полегна малко, докато Ради спи smiling smiley Хубав ден на всички

Редактирано 1 пъти последният път 28.07.2012 13:06.

Дата: 28 July, 2012 17:53

АНИ, да ви е жив и здрав Любчо! Много да ви слуша и радва, а на него незабравимо и безгрижно детство желая от сърце!

Изпратено: Pisa (IP регистриран)
Дата: 28 July, 2012 20:09

Ани, да ви е жив и здрав, много да го слушате, да си остане все такова будно ете и се присъединявам към Ивето с пожелание да му подарите догодина сестричка. Много весело да си изкарате, макар в намален състав съм сигурна, че всичко ще бъде на ниво и много ще му хареса на Любчо. Чакаме утре симки и разказ.
Бибе, а ходи ли на болницата, това не е шега работа! Иди да те видят!!! Любопитни сме за новостите при вас, но търпеливо ще изчакаме новините. Честити ти придобивки, макар че ти толкова тичаш покрай тези деца, че не знам кога и за фитнес ще имаш време.
Маринка, супер, че се разписа. Стискай докато Росен си дойде, разбрах, че е на път, дано упее да се прибере до раждането.
Нелка, какво става с теб, то си ти харесва да си бременна се е видяло и не бързаш wink1
Силвето обеща, че няма да изостава и пак не удържа фронта. ще има глоби за всички отсъстващи! Анче?

Дата: 30 July, 2012 08:11

Добро утро и от мен с днешна дата! Успешна седмица на всички!

Писе, хич не ми харесва вече - тежи ми, боли ме кръста, не мога да спя нощем, ама.... Как да го накарам да излиза - не знам eye rolling smiley

Изпратено: bibaaa (IP регистриран)
Дата: 30 July, 2012 12:44

Здравейте smiling smiley
Днес рожден ден има Емко на Жани! Да е жив и здрав и много щастливо детство му желая, а мама да се разписва при нас! winking smiley
Оххх Нели не ти завиждам smiling smiley дано после да успяваш да си поспиваш!
Писе, още мога да се помъча преди болницата glupi шегувам се, полужението вече е по-добро winking smiley боли си ме,куцам си,но отива на оздравяване winking smiley
Анитата съвсем ни забравиха!
Иве?
Маринка, днес как си?
Радо вече прескача през кошарата и 2-ра нощ не спим, и през деня е ужас! Аз го слагам,той излиза,а му се спииии ще заспи във въздуха вече, отивам пак да му се карам, чух,че тупна на земята..
Целвки на всички

Дата: 30 July, 2012 21:52

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЕМКО ,ЖАНЧЕ ДА ТИ Е МНОГО ЗДРЪВИЧЪК И ПОСЛУШЕН.НАЙ-ПРКРАСНОТО ДЕТСТВО МУ ЖЕЛАЯ ОТ ВСЕ СЪРЦЕ dar .

Добре съм Бибе ,днес бях на тонове нямам контракции.Бебка е много ниско долу обаче, каза да чакам близките дни да има някакви признаци.Трябва да се ражда вече дебелото черво било пълно ,каза да раждам че иначе можели да ми позеленеят водите .Дано всичко е наред когато тогава.Росен си идва в събота или неделя живот и здраве ,трябва да стискам до тогава.Абе явно Нели трябва да роди и да повлече крак най-накрая.

А тази Анчето никаква непише.„

Ани а ти ,неразказа нищо за Р.Д ,Любчо доволен ли е от подаръците ?

Бибе и Росен се е контузил на пръста неговия нокът също ще пада ха хаааааа нещо ме съмнявате smiah и той на Русе го е контузил ezik .....ха сега ? lol

Дата: 31 July, 2012 09:09

thumbs up smiley Хахахахаха, Марли, ама Нели така се е запънала, че май и вие ще ме изпреварите.

Днес съм на лекар и ще го моля да предизвикваме раждането, че не издържам вече. Тук нито ме гледат на Ехограф (последният ми беше в началото на месеца), нито на тонове ходя. Притеснявам се за да не позеленеят водите, ама никой не се трогва от моите притеснения.

Много им се дразня на спокойствието на местните лекари и акушерки, ама.... Такава ни е натурата grinning smiley

На Емко на Жани - честит рожден ден със закъснение. Да е жив и здрав и много щастлив!

Дата: 31 July, 2012 12:11

Честит рожден ден на Емко!
Весело и безгрижно детство му пожелаваме от все сърце!
Нели,успех с предизвикването от мен!

Дата: 31 July, 2012 12:38

Е как не те викат на тонове поне бе Нели ,това наистина си е супер спокойствие.Аз да ти кажа си ми дадоха хапче вчера ако реша да го пия и да раждам ,ама си ме е шубе ха хаааааа нищо няма да пия докато го няма тати..Макар че моята снаха преноси 8 дни и тогава и предизвикаха ,дано поне в това отношение да са по напористи тамушните лекари.Там с какво предизвикват раждането ,тук със система и хапче .Хайде каквото и да е леко да мине и да се гушкате вече с бебчо .Целувки стискам палци.

Редактирано 1 пъти последният път 31.07.2012 12:39.

Дата: 31 July, 2012 19:49

Днес ми правиха запис на тонове. Трябваше и на ехограф да ме гледа, ама понеже се съгласи от първият път да ми "помогне" с началото и каза, че не е необходимо. Обади се в отделението и каза да ме чакат в 8 тази вечер за предизвикване. Излезнах с ОГРОМНА усмивка от кабинета!

ДА, ДА, АМА НЕ! Току-що ми звънна по телефона и ми каза, че докато ми разглеждал досието видял, че предното ми раждане е СЕКЦИО и при това положение е МНОГО ОПАСНО да ми предизвиква раждането - И каза, че трябва да чакаме само да тръгне sad smiley

В четвъртък ме вика на ехограф. УФ, дано родя до тогава.

Аз сутринта прокървих малко, сега имам едни гадни болки, но не са контракции, а постоянни болки - след прегледа.

Дата: 1 August, 2012 09:24

Здравейте!
Нели,дано днес да стане случката!
Не само,заради това че и аз съм рожденичка днес,ами просто,за да ти олекне и занапред да си имаш още един много готин малък лъв!smiling smiley
Черпя ви всички виртуално,кой с каквото пожелаяе и ви желая успешен и хубав ден, милички мои!!!

Дата: 1 August, 2012 10:42

cunki Целувки Ивенце ,да си ни жива и здрава много обичана и щастлива .Много хубав и успешен ден.Весело искарване на празника kitka

Хайде Нелка дано е днес ... pregradka

Изпратено: An4eto (IP регистриран)
Дата: 1 August, 2012 11:35

Ej и мен, да не ме мислите smiling smiley

Иве, да си ни жива и здрава, много обичана и безмерно щастлива!!! pregradka

Честит рожден ден на Емко ( малко на патерички izchervqvane ) Да е много здравичък и да изживее най-прекрасното детство!!! Голямо гуш за мама Жани и в най-скоро време всички тревоги да са зад гърба им!

Честит рожден ден и на принцеса Василенка ( направо на огромни патерици) ! Много здраве и късмети й желая и да е все така лъчезарна и пленителна красавица winking smiley

Аз съм далеч още заветния ден, но последните 10 дни ми е безумно тегаво. Не мога да спя през нощта, а ако се излъжа да заспя, тоалетната ме привиква glupi Явно годинките си казват вече думата lol с Ради като чели ми беше по-леко. А в същото време много се надявам бебо да изчака до към края, че и малко повече ако зависи от мен.

Нелка аз да дойда при вас да раждам. Определено имам нужда точно от такова спокойствие последния месец. А не напрежението, което създават у нас с тия прегледи през ден и неистовото им желание да се месят и те да определят кога и как. То си знае човечето кога да се появи winking smiley Ако си беше у нас със сигурност щяха да са го извадили преди две седмици още със секцио. Напълно те разбирам колко ти е тежко вече, аз Ради нали го преносих, а се бях настроила едва ли не с влизането в 9тия да се появи. И както се случва у нас, го предизвикаха и така го предизвикаха, че след 12 часа опити ме срязаха wacko Та хич и не искам и да чувам за хапчета и системи. Когато - тогава, стига всичко да му е наред на бебо smiling smiley

Маринка ти пак ли към Шейново си се насочила? При конкретен лекар или който се случи на смяна? Аз все повече се замислям за новата болница - "Софиямед". Тази или другата седмица мисля да се разходя до там да видя как стоят нещата. Днес съм при ЖК за 45-дневния и се чудя най-накрая ще си пусне ли ехографа доктора да го види това бебе или пак ще пишем половин час бумаги.

А ние бяхме в Оряхово от събота. Вчера привечер ще тръгнахме. Правим ремонт на едната стая на втория етаж да изнесем Ради там, че вече няма място в спалнята. Лепим тапети, за едната стена му взехме много готини на спортни коли, но бяха по 10лв. ролката, та нямаше как цялата стая да е с тях. Другите стени ще са с дюс жълти тапети. Трябваше за уикенда да сме свършили, но то се отвориха още сто неща, та този уикенд сигурно пак ще ходим, вече да наместим и мебелите. Ради уж много се кефи и само идва да проверява до къде сме стигнали. Нали в София няма да му се случи скоро да си има стая. А и тук колко неща имаме още да свършим. Трябва и гардероба да пренаредя, а не ми ражда още акъла как да го напрввя, че да ми е удобно на мен, а и Ради да може да си взима сам дрехите, като десега. Само да намалеят жегите малко, ако може smiling smiley Снощи за пръв път от седмица се наспах спокойно. Заваля един приятен разхлаждащ дъжд и си беше екстра smiling smiley

Бибка, как е пръста? Много е гадна такава травма
pregradka Но щом се е отлепил нокатът, не е ли по-добре направо да го махнеш или изрежеш, докъдето се е отлепил. А за замърсяване - по-чести промивки, знам ли и аз.... misli Дано бързо ти мине, че не те виждам как ще хвърчиш пак за всичко. Поне имаш ли помощници сега или пак всичко чака теб?

Прохладен ден ви желая и дано пак ни разхлади лек дъждец cunki

Emoticons

Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Second Birthday tickers

Редактирано 1 пъти последният път 01.08.2012 11:37.

Дата: 1 August, 2012 11:50

Иве, да си жива и здрава! kiss

Няма да е днес денят ми! Уф, не знам, утре като отида при него ще го питам за евентуално секцио. Хич не ми се искаше, ама.... не мога повече

Извинете ме, ама нито ми се пише, нито ми се чете. Целувки от мен!

Редактирано 1 пъти последният път 01.08.2012 11:50.

Изпратено: Pisa (IP регистриран)
Дата: 1 August, 2012 14:58

Защо ми няма поста от сутринта, не знам! Нищо ще пиша отначало.
Иве, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!! Много здраве, късмет, любов, само хубави неща да ти се случват! Весело изкарване на празника!
Нелка, недей се сдухва накрая, толкова търпя, още съвсем мъничко почини, че после само ти си знаеш как ще се справяш. Навсякъде те давам за пример, особено ако някоя с едно дете започне да ми се оплаква. Ти си майка-героиня и малко преносване няма да те разстройва я!
Анче, най-после да се впишеш, бяхме почнали да се притесняваме. А ти какъв ентусиазъм и ремонти с големия корем. Да снимаш да видим как става стаята. А иначе и аз написах сутринта в изчезналия пост същото на Нели, ако беше в БГ преди минимум две седмици да са я срязали. Те тук си умират да ускоряват процеса. Аз първия път с Вили като отидох при контракции и 7см.разкритие ми включиха системи да го ускоряват.
Едвам издържам вече на работа, да избутам днес и утре и да се махна вече оттук за малко, че ми дотегна яко. На Вили организацията за рождения ден върви с пълна пара. Не можах да си намеря бои за тортата, та в последния момент поръчах по интернет, дано утре дойдат. Иска човека Омнитрикс, а за него си трябва черна боя. Отказа се от детския клуб, че било бебешко, та в нас градинско парти ще правим. Записала съм му музика, иска Металика, Черната овца, на такава вълна сме. Не знам как ще се оправя, нали през нощта заминаваме за морето. Затова съм определила 10ч.начало на партито, тъкмо още не е станало много топло, пък и в нас до към 14ч. е сянка в двора. Иначе за подарък му купих някаква китайска игрова конзола, той отдавна искаше. Баща ми щеше да му купува такава на Сони, но игрите не могат да се теглят от нета, а само се купуват и е страшно сложна, аз не можах да се оправя, та се отказахме. Тази е на БГ и има игри в нета, пък и тя върви с един диск.

Дата: 1 August, 2012 16:27

Нели няма да се извиняваш изобщо ,напълно те разбираме какво ти е.Много е тегаво това пренасяне, аз първия път не съм пренасяла ,но знам колко е гадно всеки да ти казава "Хайде " "Какво стана ".Поради тази причина избягвам лаптопа тези дни .Иначе секцио ,нормално каквото такова, важното е бебчо да е добре и да си спокойна .Целувки и от мен за теб.А и Писето е напълно права ти си майка герой -жена за пример на всички ни ,почивай си пък то ще си покаже.

Еййййййй хаймана такава ,много време те няма ,искаш да ти завиждаме нали ?Анче на теб говоря ....ха хааааааа Днес да пишеш след прегледа ,аз незнам какво е това негледане и при теб ,мен си ме гледат всеки месец.Сега вярно е че е изнервящо, в момента ходя на една седмица на тонове ,но в моя случай това е много важно.Понякога тези лекари си знаят работата ,аз поне съм доволна за момента ,много добре ме гледат и следят нещата .Дано и при раждането всичко е наред.Аз в Шейново ще раждам ,ама ти като нечетеш как да знаеш.С акушерката Жени ,с която родих Криси ,на нея съм се доверила надявам се да мине всичко по вода.Аз също не спя от месец вече ,много ми е тежко ,и едни киселини имам нищо немога да хапна направо е ад.ЕГН ли е незнам и аз, ама определено тази бременност няма нищо общо с първата .Да неговорим за жегата дето ме съсипва направо .Колкото до гардероба ,аз наместих на Криси нещата под моя рафт и така ще може да си взима сама дрехите .За бебото сглобихме старата кошара ,дето накупихме всички тогава от тези кревати от които нищо нестава,Но поне засега ще ми върши работа .Криси за момента в хола ще и бъде стаята ,или при нас на спалнята ще спи,аз нали съм все без мъж ще си спим двете .Докато не се разширим и ние.Тегаво положение ама няма начин ще се справим някакси докато Криси не тръгне на училище ще сме така.

Лек ден от мен

Редактирано 2 пъти последният път 01.08.2012 16:32.

Страници:  1234567891011...Последна страница>>
Страница:1 от 14

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.