Детство : © Български Бебе Център
Страници:  <<Първа страница...4567891011121314>>
Страница:13 от 14
Re: И на 5 да сме здрави и с късмет!/август 2007 г./
Изпратено: iva7808 (IP регистриран)
Дата: 28 January, 2013 12:35

Привет!
Ето ме и мен.Добре сме.Мързелуваме и това е.Зима е.
Бори е на детска.Иво на работа. Едно и също...
Ани,дано баща ти да се повлияее добре от терапиите и всичко да е наред!
Анче,как сте вие?
Писе и ти изчазна пак? На Женски пратита ли се губиш?
Бибето,я засякох в скайп...натоварена е милата.Ради ще започва ясла от 04,02 и сега правят изследвания и т.н.Но дано да се сети да пише как са по някое време?
А останалите наистина ни забравиха,май!?
За среща мен не ме бръите и тази година,няма начин просто! Аз все по-дебела и по-дебела ставам,трудноподвжина и много мрънкаща лелка.Ха-ха-ха!

Daisypath Happy Birthday tickers Lilypie Pregnancy tickers

Изпратено: Pisa (IP регистриран)
Дата: 29 January, 2013 10:13

Ани, много се зарадвах на новините за баща ти. Все така да вървят добре нещата и скоро всичко да е зад гърба ви. И ти звучиш много по-добре! Мен напролет не ме бройте за среща. Април ще е зеленото училище на Вили в Трявна smiling smiley Ще ходят почти всички с майките, та и аз съм се писала, няма само моето да е само. Та там бая пари ще отидат, а трябва за моренцето да събираме.
Този уикенд децата си бяха в нас, само готвене, слагане и вдигане. Имахме гости в събота, та съвсем. Но пък Хриси беше ваканция цялата минала седмица и стоя при майка ми, та така се беше затъжил милия. Само ми се е гушкал като се прибра. Беше ми изрязал едно голямо сърце, оцветил го и написал /мама му казва буква по буква/ "Моето сърце за вас"

Изпратено: amonita (IP регистриран)
Дата: 29 January, 2013 10:53

Здравейте!
кАТО СЪМ КАЗАЛА, ЧЕ ЩЕ СЪМ РДОВНА ЩЕ СЪМ smiling smiley
За срещата явно няма да се оранизираме тая година, то никой не влиза тук , пък като не сме всички няма да е същото. Все пак можем да измислим нещо и за лятото, юни да кажем някой уикенд. Тогава Иве по-навита ли си?
За надебеляването какво да ти кажа, после ще се бориш като е тръгнало и сега така. Ама то в това студено време, като не се движиш и си си само у вас няма как май. Аз съм се зарекла при следваща бременност да не допускам такова напълняване, ама да видим какво ще излезе като му дойде времето.
На Любчо новогодишното му желание е да си имаме бебенце. Мноо му се иска и на него, всички си имали бебенца, само ние не..но си чака търпеливо детето. Да се надяваме че до края на годината ще му се сбъдне желанието, макар че Наско пак даде назаден..хаха.
Писе, много са мили и сладки с любовта която ни дават сега децата ни..И Любчо все пише разни неща, опитва се сам да пише Любчо обича мамаsmiling smiley
Целувки на всички!

Дата: 29 January, 2013 11:17

Ани, единствено на среща в София съм ЗА! Иначе пътуване с две деца и то с количка и т.н. няма как при нас да се получи. Дори и кола да си купим,пак не се навивам на дълъг път така!
Пък и след сватба и раждане едва ли ще сме финансово стабилни през следващите месеци. Макар и летни пак ще има доста разходи. Бори иска и той да ходи на летен лагер от детската на море и може би ще го запиша тази година през м.06,защото аз няма да мога да го заведа.
После ще замине и в Ловеч и просто лятото ще мине така неусетно.
Бебенцето ще дойде,когато сте готови за него! Пожелавам ви го скоро! Т.е. предавам ти щафетата.smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Писе,много е нежен Хриси!Сладурчо!
Бори постоянно ми повтаря,че ме обича и това ми стига!

Изпратено: An4eto (IP регистриран)
Дата: 29 January, 2013 14:39

Друго си е да има какво да се прочете girl in love

Ани, радвам се, че новините при баща ти са добри! Права си и за лекарите и за алтернативните лечения. За сега не съм се сблъсквала ( дано никога не ми се налага), но доста предавания изгледах докато си бременеех в къщи миналата година и за пореден път се убедих, че в нашата държава никой не го е грижа реално за болните и как да оздравеят. Остарели техники и практики, мизерни болници, брутално отношение и меркантилни лекари... Нямаш ли връзки и пари направо можеш да си умреш без да те погледнат. Жалко, много,много е жалко sad smiley
Пак се отплеснах smiling smiley

За среща аз съм навита, дори да не сме всички. То се видя, че вече трудно се организираме по едно и също време. И в Костел не бяхме всички, пък беше много весело smiling smiley Та който има време, финанси и желание най-вече да се присъединява winking smiley Първо за времето да се разберем горе долу. Аз го виждам или края на Април ( 20 - 21 Април и 27 - 28 Април) или след Великден - средата на м. Май ( 11 - 12 Май и 18 - 19 Май). За 24 Май са три дни, но ние няма да можем. Но пък ако повечето са съгласни за тогава няма заради нас да се отказвате smiling smiley Ще е на датата, за която има най-много желаещи все пак. Незнам обаче кои съботи ще се работи заради почивните дни за 1 Май и Великден. Мястото - зависи за къде намерим евтинки оферти thumbs up smiley Или ако някой е намерил нещо изгодно последната година, да казва wink1 Може би трябва във фейса да спретнем една дискусийка за по-голяма активност.

За лагер за Ради и аз съм много навита да го пратя. От нашата градина ги водят във Велинград. Всяка година качват много хубави снимки - басейн, разходки, съзтезания. Неудобното за нас е, че го правят м. Юли, когато обикновено сме на море, но пък ако Ради иска ще жертваме една седмица smiling smiley Даже ми минава през главата и ние с Даринка да идем. Хем тя ще смени климата малко, хем ще съм покрай него, че като го познавам, като нищо ще ревне за нас още първата вечер smiling smiley

Наистина са ни много любвеобвилни дечицата. Въпреки, че повечето са момченца всички обичат да се гушкат при мама smiling smiley Ради е далеч още от писане на картички, но пък от време на време ми носи цветенце или листенце smiling smiley И определено много обича да се гушка, а и сега покрай бебка още повече търси физически контакт с нас под каквато и да е форма.

Иве, няма да се плашиш от кг. winking smiley аз бременните сега ги свалих за 3 месеца без никакви ограничения и усилия, за разлика от тези с Ради, които ги влачих година и половина. Сега си имам още 5 - 6 кг. за махане, но те са си лично мои от преди Даринка smiling bouncing smiley

Отчетох се доволно днес thumbs up smiley бебка спи и днес май ще пропуснем излизането, а исках да ида до еднате банка в квартала, че ми изтече картата да си взема новата, но явно ще е утре smiling smiley Ама като сме такива поспаланки sram

cunki на всички и хубав ден!

Emoticons

Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Second Birthday tickers

Редактирано 2 пъти последният път 29.01.2013 14:43.

Дата: 30 January, 2013 12:46

http://почивнидни.com/
Анче, ето ти почивните дни през 2013 година за ориентир.

Дата: 4 February, 2013 11:36

Ей пустотата си е пустота!
Влизам да се похваля.Ние се сдобихме с нов Тв. Отдавна Иво си мечтаеше за такова нещо и се решихме и си взехме макар и на кредит един голяяям ТВ.
Борил е добре и е на детска,аз отново се шляя из нета. Дано да сте добре и да пишете скоро всички!

Дата: 6 February, 2013 00:28

Здравейте момичета smiling smiley
верно си опустя темичката....

Иве честит ви телевизор! Със здраве да си го ползвате smiling smiley и Милен много отдавна иска да си вземем нов, но аз все му режа квитанциите. Бях решила за тази Коледа да му сбъдна желанието, но така се насметохме предпразнично с парите, че ТВ беше следпоследна грижа.
Искаш ли другата седмица ако се задържи така времето да се видим някой следобяд? Така ми е пролетно вече, днес повече от час си седяхме с Даринка на една слънчева пейчица smiling smiley не искам вече студ и сняг, брррр

Аааа, честита половин годинка на малката, сладка Габи! smiling smiley Маринка да ви е много здравичка и да ви слушка smiling smiley А с вас кога ще се видим?! Малките съвсем пораснаха.....

Ние утре сме на консултация, да видим какво кюфте сме станали smiling smiley Имам чувството, че е по - дебела от Ради на тази възраст. Незнам дали ще й сложи ваксините, че до онзи ден кашляше, а и още май й похърква нослето. Но пък миналия месец я отложи, а другия е време за хепатитната... Все ги мисля тия ваксини значи smiling smiley
Иначе Ради е добре уж, ходи на градина, почти всяка сутрин с пазарлък, че не му се ходи, била тъпа и гадна градината sad smiley Просто иска да си стои в къщи с нас, но аз нямам сили и за него по цял ден izchervqvane

Ще полягвам вече cunki

Emoticons

Дата: 6 February, 2013 16:39

бяхме се настроили за голяма разходка, пък то хич не е топло, като вчера sad smiley че май и още щяло да застудява sad smiley

Иначе минахме през педи, взе ни мерките - 7,750 кг и 56 см. Този път доста по-малко е наддала, но пък няма месец от предната консултация, а и беше болничка все пак и не ядеше тогава. Остави ваксините за следващия път ако е здравичка, че сега още й хърка нослето и не искаше да рискува. После,като излизахме, влезе екип от БТВ. Довечера ще гледам новините thumbs up smiley

Хайде поне по веднъж на седмица се разписвайте, моляяяяяяяяяя give rose

Emoticons

Редактирано 2 пъти последният път 06.02.2013 16:40.

Дата: 10 February, 2013 23:30

хм, съвсем никой няма..... misli

Emoticons

Дата: 11 February, 2013 19:33

Аниииии, ето ме след малко отсъствие!Аз днес ти звънях следобяда ,но явно си била заета та не си ме отразила...ха-ха-ха.
Вирус порази компютъра ни и едва днес успях да го занеса за преинсталация...но ето вече действа!Урааааа, че то без интернет в къщи и в болничен направо издивях.
Дано да сте здравички и Даринка да си е ок за ваксината следващия път!Ами не е зле като кг...като се сетя Борил на 1 година беше 9,300 кг. Ти какво искаш? Нали ще е финна дама все пак Дарито.
За среща и аз съм много за...обаче както го дадоха по прогнозите до края на седмицата като дъждове...навън определено няма да може. освен в Мола до нас...че ми е удобно да стигам с трамвая сега. Има намаления в твоя любим магазин там до 50 %. Аз успях да обзаведа Борил с ризка и панталон за сватбата на сестрата само за 28 лв.
Иначе аз съм ок,ходих на среща с мами май2013 год. в събота,която си организирахме в Пица "Виктория". Иво ни прави пици.Събрахме се 17 мами и две деца:Бори и още едно момче на 8 годинки и доста добре си изкарахме.
На последната консултация,соято беше на 08.02 доки каза че бебчо е добре и че върви напред с 5 дни като размери и беше 1,300 кг. Едър мъж ще става ... ха-ха-ха. Само да му мисля аз как ще го раждам.Даде си ми талон за ново ЛКК и така.
Ами засега никакви други вести около нас.

Дата: 12 February, 2013 12:57

Здравейте!

Иве, Ани, май само вие си пишете и от време на време аз да се включа...лошоsad smiley
Иве, честит ви телевизор, със здраве да си го гледате, пък скоро да го видим и на живо winking smiley
Трябва да се организираме да се сеъберем поне ние по софийски, то другите момичета като хич не се вясват..
Много хубаво, че поне с майските мами се срещате..обвзема ме носталгия като си представя!
Как си лети времето обаче, ей го сега къде е април и вие ще сте с нов член...

Ние сме що годе добре. Любчо опита да се разболее миналата седмица, но мисля че успяхме да го пресечем веднага и остана само с една къртеща кашлица, койято вече е на минаване и тя. Всички дечица покрай нас бяса с много висока Т поне по няколко дни и той беше в контакт с тях, но се надявам да е минало в лека фформа.
Смятам другата седмица да го пратя на ски най-накрая. За сега такива са плановете, той също е ентусиазиран, че преди това не искаше и да чуе, но дойде момента.
Анче, абе забравих за Ради да те питам, искаш ли да го пуснеш и него?

Иначе какво друго..Наско имаше РД на 1-ви, бяхме в нас, но не е правил официално празнуване. Миналата седмица пък една прятелка стана на 40 и празнува в тях, та аз откарах до 4ч, Наско си тръгна по рано и ме беше и заключил чак..та сега ми е сърдит.smiling smiley

Ох, трябва да пусна поста, че ми се отвори работа, да не се затрие. Пак ще пишаsmiling smiley

Дата: 13 February, 2013 14:15

Здрасти!
Еми ще си пишем с Анчето какво друго да правим!
Ма се и чухме по телефона най-накрая...хи-хи.Лошо време се очертава до края на месеца,а и ние се оказахме с ангажименти през уикендите/ рожденици много бе/.
Та затова предлагам една среща за Баба Марта...може и у нас, ако все още е такова кофти времето.
Честит рожденик Ани!Да ти е жив и здрав!
Аз знам че 40 години не се празнуват!

Дата: 14 February, 2013 00:07

Хоп троп smiling smiley ей ме и мен smiling smiley приспах домочадието и сега малко минутки само за мен си thumbs up smiley
то верно, че си пишем само ние тринките, но пък все се надявам, че и другите ще се включат с по ред - два smiling smiley

А за срещичка за Баба Марта, ние ще пропуснем, че свекърва ми има р.д. на 3ти Март и ще си пътуваме. Но ако се видим с теб другата седмица, ще го измислим winking smiley Браво на теб за срещичката с мамите. Аз така и не си намерих компания наоколо. С Ради всеки ден излизахме и какви турове правехме, а сега има и дни в които не си показваме нослетата навън, а не е студена зима. но пък друго си е, като имаш с кого да се разходиш. Като се сетя как добре си прекарвах с вас двенките celuvki

Ани, ще ме уморите с Наско wacko Нали знае къде и с кого си, какъв е проблема да останеш повече?! smiling smiley И аз знам, че не се празнува 40 г., но не го разбирам. Не виждам логиката да не трябва да си празнуваш рожден ден. Това си е нещо хубаво, започва ново десетилетие, защо трябва веднага да го свързваме с 40те дни при смърт smiling smiley Не ги разбирам аз тия "традиции" и ги и следя много, много smiling smiley
Оф, бях забравила за ските. Утре ще го питам, нали до петък на обяд се потвърждава и плаща? Иска ми се да иде, но пак пусти пари.... като пробит джоб сме - колкото и да изкараме все потъват моментално по разни сметки, банки, магазини.... Утре може да ти звънна по някое време winking smiley

Ох, чакайте да ви разкажа нещо да се посмеете малко smiling smiley одеве гледаме световните таланти по БТВ и аз казвам, че трябва да се ява с някой мой талант, но незнам с кой ще имам най-голям успех и Ради ме застреля, като каза да се ява с таланта си да им викам с Милен и да им се карам постоянно
crazy swoon направо ще ми докара социални това дете lol то аз верно, че доста им се карам, ама те пък защо не си взимат бележка и не се коригират eye rolling smiley

хайде лека и сладки! cunki

Emoticons

Дата: 14 February, 2013 13:34

Хахаха, АНиии..ама добре те е наредил Ради!!! Чак пък го оценява и като талант! Сладур. Истината е, че децата си ги преживяват тия неща и ги усещат много повече от нас и им изглежда много повече от колкото на нас..трябва да мислим малко повечко, ама не се получава..
Звъня ти днес 100 пъти, ама никаква те няма да вдигнеш winking smiley Предполагам ще се чуем по -късно, но да ти кажа smiling smiley - ските се отлагат за седмицата 25-ти 1-ви. И аз още не знам подробности кога ще се плаща и къде, че сменихме фирмата, ама ще ти кажа. Фирмата е РИН спорт, но нещо сайта им не е активен. Ще се чуя с учителката днес, или утре да я разпитам кое какво, защо..smiling smiley
Не знам кога ще пътувате на 1-ви, но ги връщат към 16ч знам.
Та Иве и ние няма да можем на 1-ви, защото предполагам скапани се връщат и няма как. Може нещо за през уикенда.
На мен ми се искаше тази събота да направим някакво виждане, че ни е свободна , пък скоро не знам кога ще имаме пакsmiling smiley
В неделя майка ми прави 50, та ще сме в тях. За другия уикенд за сега не знам..

По повод 40-тата годишнина и аз не знам защо трябва да не се празнува..на мен са ми малко безмислени тия неща и не знам дали бих се съобразила с тях. А Милена ( на Илийчо ) попринцип никога не си празнува РД и точно затова реши да го празнува, когато не се празнува..хахах и се получи добре smiling smiley

Ании, ама колко пъти съм ти казвала, що не се чувате с Дани...тя много иска да хайманосва и също няма с кой все. Напоследък често ходи към Южния ( когато времето го позволява де ), там се вижда понякога с тези на които бяха кумове , нали и те са с бебе. Та може да се виждате и там smiling smiley Пу, как искам и аз с вас, ама на...сега се гласиме с една друга моя приятелка да ги правиме заено следващите, за нея 1-во де, ама да видим дали поне с нея ще се нацеля, че то както се видя с планове не се получава много...
Ама да го видим и Анастас, че ме изтри и от фейсбук приятелите си...нещо ми се е запънал яко, та аз колко ще го търпя, той мене...не знам...
Айде, хубав ден, аз отивам да обикалям по улиците по работа и нещо личноsmiling smiley

Дата: 15 February, 2013 02:20

Привет набързичко smiling smiley само да ви честитя отминаващия вече празник! Обичайте и бъдете обичани girl in love Моите момчета ме зарадваха с хубав шоколад и чудно приготвена вечеря на свещи winking smiley Ради ми подари валентинка още онзи ден. Много е сладичък, сигурно 10 пъти ми повтори честит
празник smiling smiley

Ани незнам какво да ти кажа за ските - като го питах първо каза, че не иска, после че иска - ходи го разбери. ще го изчакам няколко дни да му се избистри желанието smiling smiley

А за това че си преживяват всичко е абсолютно вярно. Съгласна съм и че трябва да внимаваме повече като им говорим и им се караме, но просто нямам сили и нерви понякога. Не че трябва да ми е оправдание, но немога да се въздържа. Най-ме е яд, че в 90 % от случаите у нас, се карам за неща, които сме говорили как се правят, но и двамата с Милен продължават да си правят каквото си обичат. Е как да не изляза извън кожата си. и то Милен е виновен в голяма част, защото Ради като вижда, че той не се съобразява с думите ми съответно не вижда причина и той самият да ме слуша. Ама как да превъзпитам 40 годишен мъж crazy Абе лудница smiling smiley А иначе Ради още по Коледа ми заяви, че Дядо Коледа не ми е донесъл само на мен подарък, защото не съм слушала и много съм му се карала. Пораснаха си ни децата и вече всичко виждат и разбират много повече от колкото си мислим. Сега като гледам бебка се чудя с кой акъл нямах търпение Ради да порасне по-бързо - да проходел по-рано, да проговорел по-рано, да се заигравал сам по-рано...... колко съм била заблудена smiling smiley С Дари сега искам да въртя педалите назад възможно най-бързо. Ми вчера направи 5 месеца! кога минаха не разбрах.

Отплеснах се smiling smiley а ми се затварят вече очите. cunki на всички и спокойна нощ!!!

Emoticons

Дата: 15 February, 2013 11:50

Честита 5 месечинка на малката Даринка!
Анче нека да ви радва и обича много тая сладуранка!Я виж днес какво хубаво време тия синоптици само ни заблудиха...
Ама нищо де другата седмица някой от дните ще ми се обадиш да се разходя с вас нанякъде!
И на мен Борил ми подари валетнинка снощи и то мног сладко сърчице с панделка и бебенце, ама госпожата им има богата фантазия!Браво на нея!

Този уикенд както писах сме на РД на едно детенце от детската. А другият на РД на братовчед на Бори! На нас свободният уикенд ни е 02,03 и 03,03 ... но пък щом вие сте заети ще го оставим за по-нататък.На 09,03 и 10,03 мисля да пращам Мъжето до Ловеч да свършат малко работа и да донесат малко багаж от там,че няма кога после и с какво да се пренесе.А около първа пролет трябва да поосвежим малко с латекс кухня,баня,коридор и ще сме майстори...После сватбата и дай Боже и раждането да е по-напред,че както каза доки голям мъж се очертава да раждам...а нещо не съм много съгласна...ха-ха-ха.
Да съм го мислела по-рано,нали!?
О и мойта майчица има РД на 24,02, но с нея ще се видим по-натам.Сега нито мога да пътувам,нито искам да рискувам, а нея и да я поканя няма удобства и къде да я приспивам в момента...та така.
СНега мисля да поизляза навън,че е напекло срънчицето...
Лек ден на всички!

Дата: 16 February, 2013 10:57

Ех Бори от снощи е с висока Т и вероятно грип,според доктора ни.Изписа ни съвсем обикновени температуропонижаващи лекарства + АБ за всеки случай и ще седим ва нас!Дано да ме пропусне мен тоза гадост!!!

Дата: 19 February, 2013 23:58

Ехххх, пак ли вирусче sad smiley Как сте към днешна дата и двамата? Дано успееш да се опазиш, че само това ти липсва сега.

Ние сме добре пу пу smiling smiley Видяхме се с Ани в събота, децата се наиграха предоволно и май пак не им стигна lol в неделя малко на пазар, че всички препарати ми свършиха в рамките на няколко дни. Днес не излязохме с бебка, че някакви снежинки се лутаха заблудени, а аз така и не си намерих хубав дъждобран за количката, както е със зимния кош. А после Ради като се прибра от градина изяви желание да отидем на паметника на Левски да му поднесе цветенце. Много беше миличък. От две седмици в градината много им разказват за него и за делото му. Милен го води в събота да го види, но бил покрит целия smiling smiley Е няма да ви казвам каква обиколка на центъра направих с колата и накрая се наложи да извървим пеша едно не малко разстояние. Бяха оградили всички подстъпи към паметника. Че и пеша не можеше да се мине по част от улиците. Такова нещо никога не е било!!! Успяхме накрая да се доберем да оставим по едно цвете и по най-бързия начин се изнизахме. Обещах му като се стопли времето да идем и до Карлово, така че ако има и други навити може да организираме нещо съвместно winking smiley

Отивам да погледан Даринка, че нещо не спи много спокойно.
Лека нощ на всички cunki

Emoticons

Дата: 20 February, 2013 13:38

Здравейте с днешна дата!
Днес отново водих Бори при лекаря ни. Такава лоша калшица си е заформил от 3 дни,че въздух не може да си поеме. Въпреки че от неделя е и на АБ. Изписа му нови капки за нос и сироп + Либексин/за всеки случай/. Отново 20 лв за глупости...писна ми вечеееееееее.
В събота пропуснахме РД на детето от детската.(((
А може и тази събота на бартовчедчето да пропуснем, ако не се закрепи поне малко.
Аз ходих и ми дадоха нови 25 дни болнични с ЛКК от днес. Остават ми 45 дни от 18,03 и това е...почти не остана.
Нощес имах такива контракции, че по едно време реших че ще раждам в края на седмия месец.
Днес съм като изцеден лимон...дано да се задържа здрава. Пу-пу!
Анче ние ще пропуснем Мола тази седмица.Няма смисъл да разпространяваме бацилите...
Айде лек ден!

Страници:  <<Първа страница...4567891011121314>>
Страница:13 от 14

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.