Детство : © Български Бебе Център
Страници:  <<Първа страница...4567891011121314
Страница:14 от 14
Re: И на 5 да сме здрави и с късмет!/август 2007 г./
Изпратено: An4eto (IP регистриран)
Дата: 20 February, 2013 17:26

Иве, кашлицата е нормалния, така да се каже завършек на болестта. Все пак бацилите трябва да се изхвърлят някак от организма winking smiley Ради кашля 10 дена след Т, а Даринка цели 3 седмици. И на двамата нищо не съм им давала. На Ради чайчета когато успеех да го излъжа да го изпие. А на малката много чести промивки на нослето, че да не й се стичат още секрети. Но и педиатърката потвърди нелечението така го нарека и всичко си отмина лека по-лека. А и двамата имаше дни в които кашляха направо страшно. Ако можеш да го излъжеш да му направиш инахалации, много ще го облекчат. Честно казано незнам защо падиатъра ви е дал АБ след като сам е казал, че е вирус, но вие си знаете smiling smiley Пази го много сега, защото комшийчето ни при така изкаран вирус го повтори след 10 дена и я удари в коремчето и вече втора седмица не може да се оправи и си поддържа Т. Че и майка й зарази, а и тя е бременна някъде 4 - 5 месеца.

Да се идва вече лятото, че да се махат всички грипове smiling smiley

Аз чакам мъжете да си дойдат и да отивам на танци smiling smiley Незнам дали ви казах, че от началото на месеца тръгнахме с една колежка на народни танци - всеки понеделник и сряда от 18:30ч. smiling smiley Много ми е разтоварващо и всеки път се ужасявам колко ми е задръстен организма и колко съм се запуснала. Едва изкарвам един час подскачане smiling bouncing smiley

Emoticons

Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Second Birthday tickers

Изпратено: iva7808 (IP регистриран)
Дата: 21 February, 2013 10:38

привет!
Анче, и на 4-ти ден с АБ пък ми вдигна Т/38,5/. Та незнам вече дали да продължавам с АБ-то. Днес може би ще го водя пак на преглед при доктора/сърди се или не това му е работата/.Вечра го водих и ни смени и сиропа и капките за нос, че носа протече.Аз започнах да кашлям заедно с Бори.Засега съм без Т,но да видим докъде ще я докараме. Категорично няма да ходим на РД в събота. И дано до Баба Марта да сме оздравяли че ми писна от болести.
Ще си го оставя и другата седмица вкъщи на топло,че да не го повтори нещо...ужас изпитвам вече като чуя за вируси и бацили.
Дано всички да сте здрави и добре!Лек ден!

Daisypath Happy Birthday tickers Lilypie Pregnancy tickers

Дата: 22 February, 2013 00:29

sad smiley трудно е да се опазиш, като сте си по цял ден заедно sad smiley а какво има да се сърди лекаря, щом нещо те притеснява разбира се, че ще го заведеш пак.
Дано поне при теб бързо мине и дано не вдигнеш и ти Т, че тогава вече лошо uteha
Стойте на топло пък ще се видим, като се оправите smiling smiley

Ради за пореден път ми отказа да иде на ски. Не ме е яд, че ми е отказал, яд ме е, че отказва дори да пробва за да знае какво е unknw А в събота сме на поредния рожден ден на детенце от групата. Трети за месец и малко. Ми нямам вече фантазия какво да им взимам на тези дечица smiling smiley Пък вечерта с Ани ще ги водим на представлението на Йордан Йовчев в зала Арена.
Ние с майка и две колежки решихме в неделя да идем до Одрин по женски. Малко на пазар, малко на разходка smiling smiley то аз на пазар силно казано, че финансите липсват в последно време, но поне перилни препарати и баклава ще си взема и ще си хапна един истински дюнер vkusno

Хайде лека ви нощ cunki

П.С.не съм забравила за новата темичка, но се чудя, ако само ние с Ивето ще си пишем има ли смисъл да търся снимки и да я правя въобще smiling smiley

Emoticons

Дата: 22 February, 2013 11:48

Здрасти!
Анче, като ще си пишем само двете по-добре не се тормози със снимки. То може да си пишем и в други подобни. Така че пускай една нова тема и ако успеем до догодина да я изпишем двете ще сме рекордьорки.
Аз от снощи съм и с болки в ухото. Днес ходихме при доктора ... изписа ми стодал,тонзилотрен,ринитин и осцилококцинум и каза, ако вдигна Т да отивам в спешен кабинет пред уйкенда веднага.
Борко е млако по-добре кашлицата му понамаля,ама аз какво ли не му дадох вече ... ще си останем и другата седмица вкъщи за всеки слуачай. Малко е сърдит за Баба Марта, но какво да се прави.
Сега пък от 13 ч трябва да ида да си чакам ЛКК-то и се чудя дали да го влача детето пак с мен в тая поликлиника ,ама и сам ме е страх да го оставя за повече от 20 мин. Ей за това пишман станах вече. Че като е болен никой не го иска и никой не може да ме смени, та как да не се заразя да му се не види.
Айде дано за 02,03 и 03,03 да сме читави и да се видим!!!

Дата: 23 February, 2013 00:17

Ооо, много лошо това с ухото sad smiley поне някакви капки за уши не може ли? Други години, като чели не беше такъв упорит грипа, тази година явно е някакъв много нов щам smiling smiley А това с нямането на кой да го оставиш е много познато. Ние за това се натръшкахме всички за няма и седмица. А после, като се появи и малкото съвсем идват нанагорно нещата. d good luck оправяйте се, че да се видим най-накрая другата седмица smiling smiley

Emoticons

Дата: 27 February, 2013 15:07

А, съвсем, съвсем никой няма sad smiley жалко.....

Аз пак съм си с двете чавенца в комплект. Ради нещо го мъчи, пък ще видим до кога. В неделя следобяда не е бил много на кеф, през нощта вдигна малко Т и си го оставих в къщи. Оплаква се главно от гърло, но на мен не ми се вижда чак толкова червено. ИМа и лека хрема. Незнам от къде се разболя, дали е вирусче или просто настина. Ако утре е по-добре мисля в петък да го пусна на градина за баба Марта, да си разменят мартенички.

Иве, вие как сте? Бори оправи ли се, а ти?

ИНаче аз в неделя се разходих до Одрин smiling smiley Много релаксиращо ми дойде. Е и доста уморително с толкова каране, но пък в понеделник си поспахме доволно с децата, та не се оплаквам smiling smiley Взехме препарати и аз две блузки намазах, хапнахме дюнери и така smiling smiley Ходи ми се и до Истанбул, но Милен вече ще ме изхвърли сигурно lol

Emoticons

Дата: 27 February, 2013 19:52

Ето ме Ани!
Браво за разходката ти! Имаше нужда да се разсееш малко! А за ядене не ми пиши...че съм като хала тези дни. Колкото и да се стремя този път да не прекалявам не става и не става, то си е натура,ген и още сто гадости. Ама това да ми е косура...хич вече не ги мисля кг, то не остана ще ги сваля после и точка!
Да не ме чуе дявола,но сме ок вече и двамата! Днес взехме бележка за градината и мисля и аз в петък/01,03/ да го пращам за празника и да раздаде мартеничките които направихме на децата.
Ще ми се и да се видим,но ще се чуем допълнително кога,че Иво си е наумил да пребоядисва детската в събота пък сега...освен да го зарежем да си маца тук сам,а ние да се видим някъде да си разменим мартеничките!!!
Ах щях да забравя днес на бял свят се появи първото ни бебенце за м.май! Момиченце РАЯ: 1680 гр и 40 см...изтекли водите на мамчето и хоп след три дни секцио...засега е в ковиьоз, но всичко е наред и при двете!Да са живи и здрави!Започва се...
И по тоя повод се втурнах да пазарувам и да пълня чантата за родилното и аз днес.
Братовчедката Моника на Бори има роджен ден и тя днес става на цели 5 годинки! Да ни е жива и здрава и тя!

Дата: 1 March, 2013 11:14

Честита Баба Марта!

Дата: 2 March, 2013 00:53

Честита Баба Марта, момичета! Да сте бели и червени, румени и засмени!

Ради не го пуснах днес на детска, че много киха и ги изкарва едниииии smiling smiley но пък Милен го закара по обяд при майка ми в работата й, че отдавна му беше обещеала да го води при самолетите. На мен добре ми дойдоха 2 - 3 часа без него, че вече давам на заето. Успяхме да си направим една разходка с Даринка smiling smiley а тя днес се обърна най-накрая самичка skok досега все не успяваше да си извади едната ръчичка. Беше много сладка, една леко очудена какво става smiling bouncing smiley
За утре си записах час за фризьор най-накрая. Не съм ходила от преди да се роди бебка. Милен ще се ровичка пък в колата на майка, че нещо не ще върви като хората, та май няма да можем да се поизлезем. Най - много едно кръгче на квартала отново.

Оле Иве, ама много мъничко това бебче! Дано бързо наддаде и се прибере в къщи!

Emoticons

Дата: 7 March, 2013 15:50

Еххоооооо ,къде сте?
Ние счме супер! Бебчето т.е. е супер! 2,200 кг и върви с една седмица по-голям. Завъртял се е с главичката надолу и си чака реда и той. Мен ме тресе няква треска за пазаруване и ми се харчат пари... та предимно с това се занимавах тази седмица. Денс записахме и първите тонове и докторката каза че всичко ни е в нормаи наред! Много съм щастлива дано да е все така и занапред положението.
Искам да ви пожелая за утре прекрасен ден,изпълнен с усмивки и щастливи мигове!

Дата: 8 March, 2013 16:26

Честит 8-ми март!

Дата: 18 March, 2013 20:17

Здравейте,макар и да не пишете вече!
Къде сте всички? Какво правите в това време? Защо не пишете,момичетааааааааа?
Аз да ви се похваля все пак от вчера съм в официални 45 дни болничен преди раждане днес си взех и болничният. Бях на преглед и запис на тонове. Всичко ни е иделано към момента. Бебо /2,400 кг/ върви една седмица по-голям и утре ще си правя всички изследвания
/ПКК,урина,антитела,микробиология/.
Борко е здравичък и си е на детска!
А аз започвам едно пране и гладене на бебешки дреболий...а съм отвикнала...уф!
Айде чакам ви тук!

Дата: 21 March, 2013 00:04

Здравейте smiling smiley ако изобщо някой надниква тук де, освен Ивето smiling smiley

Честита пролет! Мина си и този месец, толкова бързо лети времето.....

Иве, браво на бебо, я как добре наддава! Май ще устиска до сватбата thumbs up smiley Реши ли къде ще раждаш? Докарахте ли вече бебешорските работи, ако имаш нужда от нещо казвай smiling smiley Мен вече ме гони носталгия по тези моменти. Даринка порасна толкова бързо.
Аз утре май ще ходя към МОЛа при вас, ако искаш може да се видим, може и към вас да намина за малко преди това. Абе ще ти звънна по обяд да се разберем smqh

Иначе и ние сме дорбе. Вече се захранихме - картоф, морков и днес й дадох тиква, че малко се позапече, та следобяда ака 4 пъти по малко wacko Картофчето го варя и го пасирам, а моркова и тиквата са от готово пюре. Хапва си ги с кеф. Първите дни си беше тегаво, че тя иска всичко да пипне, бърка в устата, плюе, бута с език, но вече посвикна и приключваме доста по-честичко lol утре, ако сваля снимките ще кача няколко smiling smiley А иначе се върти, като пумпал и вече само на земята мога да я оставям сама. Слагам я в средата на килима, върху гимнастиката, зарината с играчки и след 15 мин. я намирам в саксиите glupi lol ако продължава така до месец ще пролази сигурно.

Оооо, забравих да почерпя за имения й ден вчера smiling smiley Решихме да празнуваме на 19ти Март, а не на Тодоров ден, че да си има точна дата, а не всяка година да се мести.

Толкова от мен за сега smiling smiley Да се надявам, че все пак още някой ще се разпише, да не ни умира темичката...

Emoticons

Дата: 23 March, 2013 20:44

Леле ако знаете как тупнах днес по очи напред на поляната до блока. Ей така изведнъж ми се подкосиха краката и бум напред ... Важното е че се подпрях на ръце и не се ударих силно в корема. Бебо си рита и нямам болки, не съм ходила на лекар и дано да сме добре.

Дата: 25 March, 2013 16:47

Леле Иве eye popping smiley Как си два дни по-късно? Звъня ли на лекарката? Дано си се разминала само с уплахата pregradka detelina

А на Даринка й е пробило първото зъбче grinning smiley вчера реших да проверя и хоп - изненада! още само леко дере, не се е показало много. Нямам идея кога е пробило, не съм я проверявала от две седмици, а не е била кисела, не е вдигала Т или да й се е запушвало нослето. Абе друго сме си жените - няма да вдигаме джабала за всяко нещо lol

Emoticons

Дата: 27 March, 2013 11:14

Анче, в понеделник сутринта и звъннах на д-р Узунова и и казах какво съм направила. Тя веднага ме викна без час да ни види. Оказа се че и плацентата си е на място/ че при такива случки имало опасност от отлепване/ и бебето си е ок. Записа му тонове и ме вика в петък пак, че всичко е станало заради кръвното ми. А на 01.04 съм си по-график пак там... то нашето стана през 3 дни. Отново съм с високо 130/90, което за мен е много и ми изписа и хапчета за кръвното. Тия дни лежа и седя вкъщи не смея да излизам много, но то и в това време къде и как!
Днес обаче съм в "Шейново" на отворените им врати и имам среща с акушерката.

Тегаво ми е заради сватбата на сестрата другата неделя. Дали ще съм в кондиция и колоко ще издържа ... ама каквото такова не мога да го мисля сега и това, нали!?

Ако все още си навита да ходим до Илиенци ще е супер за другата седмица тъкмо да спре да вали и да се стопли малко, че...майка ми е ушила едни пердета мани,мани.

Честито първо зъбче и браво на Даринчето! Все така да и никнат зъбките, като гъбки без много усложнения и ревове! Много целувки и до скоро!

Дата: 3 April, 2013 00:23

Иве, няма проблем за Илиенци smiling smiley четвъртък или петък ако искаш, че за утре го дават дъждовно доста, а и трябва да водя малката да й вземат кръв, че имаме талон за изследвания, който изтича на 4ти, а го бях забравила glupi

Emoticons

Изпратено: svetlita (IP регистриран)
Дата: 1 August, 2013 04:05

хей здравейте, да нахлуя в темичката, че и Анчето и Ивето не са писали скоро
Иве честит рожден ден, сега разбирам че си получила другия си най-страхотен подарък, как се казва бебо? Много здраве на теб и всички покрай теб smiling smiley
Честити рожденичета, тези които минаха вече Любчо, Васи, Емко и... другите ,да ме извинят позабравих малко.
Прегръдки и целувки на всички също стягащи се за скорошни рождени дни
sarca

Страници:  <<Първа страница...4567891011121314
Страница:14 от 14

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.