Детство : © Български Бебе Център
Страници:  <<Първа страница...1011121314151617181920
Страница:20 от 20
Re: Раничките стягат за градина дечица 2009 - лятна четвъртина!
Изпратено: Poli78 (IP регистриран)
Дата: 11 January, 2013 11:24

Добър ден,
Мина снощи пак се разбуди в 4.45ч., но после пък спа до 10 ч., така че направи две петчасови паузи. Като сметнах последващите хранения, яде по шест пъти в денонощието, което си е съвсем нормално. Инак снощи нямаше колики и газове и спахме по-спокойно. Взех да си мисля да не би пък сутрин да й става студено и от това да се буди, защото аз съм си морж и спя на изключено отопление. Но на село нямаше как да охлаждам, там парното е от камина с водна риза и в общи линии по цяла нощ е доста топло, та Мина спеше по 7-8 часа без събуждане.
Снощи оставихме бебето на татко и отидохме с Боби у чичо ми, където живее и големият ми първи братовчед с двете породени бебета. Племенникът Станимир е почти на 1 г. и 5 м., а племенницата Доротея е почти на 5 м.Бобо веднага се заигра със Станимир и настана олелия, но чинка ги занимаваше, за да можем ние да се видим. Занесох и подаръците на дечурлигата, които им бяха купила от Босна. На големите пък им бях подготвила уиски, ядки, шоколадови бонбони Линдт и кафе. Реших, че е по-удачно от разни дреболии и сувенири, които незнайно къде и как ще премятат - все пак са доста пренаселени. Доротея и Мина са като сестри - страшно си приличат. Това е защото ние с братовчед ми си приличаме и винаги са ни мислели за брат и сестра, а сега момиченцата ни приличат на нас. Доста е интересна тази прилика между две втори братовчедки. А пък майка ми и чинка ми като купуват тоалет на едната, купуват и на другата, така че можем да ги обличаме като близначки. Е, засега Теа е по-едра, но на този етап тя е два пъти по-голяма от Мина.После пък братовчед ми тръгна да ни изпраща и понеже живеем на близо, дойде пък той у нас малко на гости. С други думи, изкарахме си много хубаво. Аз съм много привързана към моите четирима първи братовчеди, а и те към мен, защото съм им кака, което си е направо титла. Даже малкият Станимир снощи през цялото време наричаше Бобо "кака", вместо "батко".
Днес сигурно ще ходим на село. Трябва да се изкъпя, да посъбера малко дрехи на децата и да сме готови за уикенда.
Нещо много оредяха редиците ни - само с Муши си пишем през седмицата. Я се стегнете малко и дайте да решаваме за тазгодишната среща, че да можем да си планираме отпуските и пътуванията.

Борис
Роден на 09.06.2009 г.- 3200 г, 49 см
На 04.06.2010 г. - 10 580 г, 77 см
На 30.05.2011 г. - 13 000 г, 88 см

Мина
Родена на 23.10.2012 г. - 3800 г, 53 см
На 25.10.2013 г. 9200 г 74 см

Изпратено: mushmul (IP регистриран)
Дата: 11 January, 2013 15:10

Привет..., Поли! smiling smiley
Хахаха, вярно, че оредяха редиците ни, ама като само ние си седим вкъщи, а останалите ходят на работа, май е неизбежно... sad smiley Но поне от време на време да се вписват. Че иначе - санкции ще има... neee
Аз днес съм се развихрила яко, ама явно ми е ден и не ми тежи. smiling smiley Сутринта, докато Божи спеше първия си сън, се хванах и изчистих. После, като се събуди, излизахме за храната и напазарувахме. Като се прибрахме, го нахраних, изкъпах го и го приспах, а аз запретнах ръкави да готвя. Направих една бисквитена торта, супа топчета и кюфтета на фурна. Ааааа, пуснах и една пералня, която още се върти. Сега ми се полага малко почивка, макар че Божи след малко сигурно ще се събуди.
Поли, добре сте си изкарали вчера на взаимното гости. Хубаво е, че сте си близки братовчедите.
За срещата - когато кажете, ние сме готови по всяко време. Предложението на Бубето за Пловдив също ни урежда чудесно.
До скоро!

Ани
раждане - 02.07.2009 г.- 3 200 гр./49 см.
изписване - 05.07.2009 г. - 3 000 гр./49 см.
на 1 годинка - 8 980 гр./73 см.
на 2 годинки - 11 850 гр./ 85,5 см.

Божидар
раждане - 13.10.2011 г. - 3 300 гр./50 см.
изписване - 16.10.2011 г. - 3 200 гр./50 см.
на 1 годинка - 11.10.2012 г. - 9 580 гр./74 см.
на 1 г. и 3 м. без 9 дни - 04.01.2013 г. - 11 050 гр./77 см.
на 1 г. и 6 мес. - 13.04.2013 г. - 12 050 гр./ 81 см.

Редактирано 2 пъти последният път 11.01.2013 15:22.

Изпратено: detka_77 (IP регистриран)
Дата: 11 January, 2013 18:10

Здравейте, и аз съм тук, ама днес ми е толкова убито и спящо и честно казано-мързеливо. sram Сутринта Николай ме ядоса - събудих ги за градина, а той болели го краката и Тити като чу веднага повтаря след баща си, че ще пропуснели градината.Сега като се прибера в къщи сигуно бомба е паднала.Цял ден го чакам да ми смени и акумулатора на колата и направо съм му бясна.Прибирам се и да му мисли, ако е разхвъряно и мръсно.Удрям си един душ и си лягам, а те да се спасяват.Уффф, почвам много да се оплаквам и чак аз не се търпя.Пак съм в период и сутринта ми дойде, а май не трябваше и няколко месеца не ми е както трябва.И там трябва да се видя, че нещо не е както трябва.Един тумбак съм издула, чак майка ме пита да не съм бременна - ха ха ха.Не - просто съм дебела. glupi Айде утре дано да съм по в кондиция, за да се включа адекватно.

Бебе Стилиан
Раждане: 21.05.2009г.3930гр.53см.
Изписване: 25.05.2009г.3680гр.53см.
22.06.2009г.5010гр.56см.
21.07.2009г.6650гр.60,5см.
20.08.2009г.7670гр.63,5см.
25.09.2009г.9030гр.68см.
29.10.2009г.9820гр.69,5см.
24.11.2009г.10200гр.72,5см.
22.12.2009г.10980гр.74см.
21.01.2010г.11320гр.75,5см.
23.02.2010г.12060гр.76,5см.
30.03.2010г.12880гр.78,5см.
22.04.2010г.13000гр.80см.
01.06.2010г.13500гр.83см.
26.08.2010г.14500гр.86см.
12.04.2011г.16000гр.92см.
11.11.2011г.18500гр.102см.
04.06.2012г.20000гр.107см.

Изпратено: rosa_bg (IP регистриран)
Дата: 11 January, 2013 23:01

Здравейте момичета!
Пете и аз съм си в къщи, че и помощници имам даже, ама пак нещо не сварвам всичко да си оправя. Днес ходихме до банката да изтеглим едни скътани парички. Мислех да ги върнем на родителите ми, защото сме им доста задлъжняли, но май е по-спешно да си купим кола. Това между другото ми се падна и от баницата с късметите и ще трябва да го реализираме, защото нашата здава багажа. Излизането го осъществихме с изчакване Тошко да заспи и тогава да тръгнем. Съответно той се укроти към един и докато излезнем стана два. Това дете от сега го усещам - ще ми вземе тоците. Вчера е спал около три часа на обяд и после отново вечерта. Добре все пак, че през нощта си спим горе-долу от 8 до 8. Събужда се за кърмене и вече не ми ака през нощта - дано се задържат нещата така. Аз съм го сложила при нас на леглото, което както удобство създава и неудобство, защото бая ни утеснява семейното ложе. На всичкото отгоре сутринта като се събуди Лили и се мята между нас с Любо и трябва и за нея да се освободи малко пространство, което си е цяло изпитание. Накрая все пак успява да ни раздига. Пак добре, че не е от най-ранобудните деца - и тя като мама и тати обича сутрин да си поспива и излежава.
Тези дни майка ми е в къщи и ми помага. Тя не съвсем в кондиция - нещо и нея я хванаха разни вирусчета, но полага голямо старание и ми е подкрепа. Малкия иска много гушкане, защото много се кокори и мрънка. Още не съм го пробвала на слинг и затова и гърбът вече ме боли. Трябва да започна някакви упражнения, защото в противен случай ще го закъсам.
Поли, изкарали сте страхотно. Прекрасно е, че сте си близки с братовчедите, а и че Бобо има втори братовчеди, с които да разсте заедно.
Детка я да излизаш от тази дупка! Нещо на последък те усещам, че хич те няма, но трябва сама да намериш кураж и позитивизъм да се измъкнеш. Имаш една силна прегръдка от мен. pregradka
Бубе, на теб пък периодът си личи, че ти е много силен. Много се изкефих, като ти четох поста дето разказваш за къщата и един вид усетих новото начало, което ти предстои и твоето вълнение. Хайде да ти е такава цялата година!
Нели, приятно изкарване на командировката! Щом си го подготвила Валето, аз лично очаквам той да те изнената със смело и мъжко държание докато те няма. Като се върнеш ще е емоционално.
Момичета, малкият се разбужда, така че сменям памперса и в леглото. Лека нощ!

Дата: 12 January, 2013 11:20

Добро утро!
Майка тази вечер има служебен ангажимент, затова пратихме мъжете на село, а ние трите си останахме по женски в СТара Загора. Майка шета, беба спи, а аз се мотая из къщи. Тая нощ в 4 без петнайсет се събуди мъничка (Бобо така я нарича), но я залъгах с бибата и в 5,30 я кърмих. После в 8,30 пак. Абе не знам какво изсуква това дете, гърдите ми са абсолютно меки, обаче ака на поразия. Уж вече е на възраст, когато трябва да поразреди акането, а то не - след всяко ядене пълни здраво памперса, та чак прелива. По това съдя, че добре си хапва.
Днес май ще е доста студено и мрачно, може да я оставя на майка и аз да изляза за малко, че още не съм стигнала до пешеходната зона, която е на 1 минута разстояние от нас. Инак ми е голяма гушанка - като е нахранена и сменена, просто си лежи, зяпа си, дреме си и не създава никакви грижи. Все едно няма бебе вкъщи.
На Бобо дрехите, които му ги купихме есента за градината, са му омалели. Имам чувството, че за 2-3 месеца е пораснал с една педя. Хубаво, че сега е и по-спокоен и малко по-разбран, отколкото беше в Сараево. Играе с едни блейдове - пумпали, които се изстрелват с пусков механизъм. Гледа някакво филмче по ТВ за момчета, които се състезават с тези джаджи, и после разиграва епизоди от филмчето.Да не говорим, че е научил цялото стихче, с което започва всеки епизод и го изпълнява много артистично със съответните движения и интонация. Всеки ден с дядо му купуват такива играчки и после го кара да се състезават. Пълна лудница.
Пете, момчетата са по-трудни, по ги боли, повече колики имат, повече реват. Дано все пак Тошко да не е от най-капризните бебоци. Пък и ти имаш опит, което ще улесни нещата. Избрахте ли автомобил или тепърва предстои изборът? А пък спането с децата при вас е същото като при нас. И ние така се натискаме като сардели на спалнята - ама какво да правим като не можем да си се нарадваме един на друг.
Дете, не се депресирай за глупости. Като се налага, постягай ги мъжете, че твоите са доста.И си обърни внимание на здравето - това е най-важното. Батковците как се изявяват? Слушат ли или и те като нашия батко си правят каквото си щат?
Муши, ти вчера ошета. Днес дано намерите начин да отдъхнете семейно.
Петето Вълчева подхвана новата работа и съвсем зачезна - направо голямо отсъствие й пишем. Маринка и тя се загуби, дано да е по добър случай. Деси и Д(ж)еси и те се обаждат много рядко. За Гери да не говорим - тя само ни осенява с хумора си и после половин година я няма. Мирка щеше да е редовна, обаче и при нея беше за кратко. Аааа, не може така, ще вадя тефтера с отсъствията! grinning smiley

Борис

Мина

Изпратено: bubole4ka_pr (IP регистриран)
Дата: 12 January, 2013 14:25

А,няма ме в списъка с порицаните.Чакай бързо да се впиша,че да не попадна в него. Плами добре сте се наредили и както не веднъж съм казвала,дай Боже на всяко дете по едни такива баба и дядо.Мина е мъжко момиче,а щом пълни така памперса,значи е и сита,спокойно.
Пете Тошето ще се промени,ще видиш.И на вас пожелавам добре,да се наредите,че и с здрава колица да се сдобиете.
Мушмулче дейна мома си ни ти.И тебе не те свърта на едно място,браво..
Аз в четвъртък паднах лошо на тренировка и сега едва стъпвам.Осуках ли се,пукнах ли го,но първата нощ бях на крачка от спешното.Добре,че не отидох.Нещата се оправят,но бавно.За щастие имам две дивачета,от които по-добра рехабилитация няма.Да стигна до магазина,и да се върна днес ми отне повече от четиридесет минути.След малко искат да ги изведа на снега.Ще ми мине.
Ама наисти много мами не са се вписвали,дано са добре..

[galeria.biberonbg.com]

Изпратено: krisko-mam (IP регистриран)
Дата: 12 January, 2013 18:05

Здравейте на всички.

Да се разпиша докато имам глътка въздух smiling smiley

В новата година не съм се вписвала за това пожелавам на всики тя да е много Здрава, щастлива и пълна само с хубави емоции (може и малко не чак толкова, които да засилят действието на хубавите, но да не прекаляват).

Ние сме много добре. Дядо Коледа и Дядо Мраз ни донесаха много хубави подръци с които все още си играем. Крис дажа за мало се зарадва и на новите дрехи, за малко но все пак е нещо.
Каринка и бати също бяха посетени от добрия старец ама по старо му, закъсня доставката smiling smiley, но са много щастливи от подаръците от това мен ме прави още по-щастлива, все още усещам какво ще зарадва децата. Тази година нямаше дете, чието лице да не грейна като си видя подаръка.

На нова година бяхме много превъзбудени. Изгорихме 6 пакетчета бенгалски огън о окрасихме цялата къща с конфети smiling smiley, добре че бяхме на гости та не ни се налагаше да чистим на другия ден smiling smiley

Общо взето е това. Имаше някакви култови моменти които бях тръгнала да ви пиша, но тогава не успях и сега не ми влизат в главата.

За сега от мен чао.
Още не съм ви прочела, за да мога да се впиша преди да е настанала лудницата, но при преминаването ми набързо през постовете, видях че пак сте отворили приказка за срещата. Ние сме за, Пловдив е ОК, май и юни са ми свободни така че няма проблем за дата (то и през останалото няма smiling smiley). Искронно ми се иска поне тази година да стигнем, стига сме изпускали купона.

Много целувки на всички.

Изпратено: bubole4ka_pr (IP регистриран)
Дата: 13 January, 2013 00:10

ЗАговорихме за среща ухуууууууууууу.Ей сега ще мине времето. МОите Диванета заспаха,поошетах след тях и мога да докоцукам до кревата.лека и мека както се казва.

[galeria.biberonbg.com]

Изпратено: krisko-mam (IP регистриран)
Дата: 13 January, 2013 01:08

Успях да ви прочета, но не съм успяла да избягам от черния списък smiling smiley
Сега ще наваксам с първи пост за днес и два поредни дни smiling smiley
От август имаме много работа и несмогвам та не ми остава време и тук да се вписвам но във фейса ви наблюдавам редовно, за малко от работа и аз крада от служебния нет smiling smiley)))
На село сменихме рутера и дядо коледа ми подари по-бърз лаптоп, така че ако не ме мързи да го нося всяка седмица ще съм малко по-редовна - поне ще се опитам, да не обещавам.

Нелка не се притеснявай за Валката. Той вече е голям и ще разбере защо те няма. Наложи се миналата седмица да работя събота и неделя, е наистина от вкъщи не от разстояние. Мисълта ми е следната. Обясних на Криско, че мама не може да му обръща внимание, защото има много работа и детето разбра. Не ме е закачал за нищо освен на кратките почивки, които си правих, даже не мрънкаше аз да го преспивам вечерта, а кротко и спокойно отиде с баща си. Толкова послушен отдавна не е бил. За сметка на това тазси седмица ме посрещна с думите "Мамо тази седмица ще работиш ли?" като му казах че съм на негово разположение не ме остави намира, е трябваше да си наваксаме smiling smiley, но свикна да се приспива с тати и днес отидаха да се приспиват заедно, за това успях и да ви нагледам.
Дете и моя мъж много ме ядосва, направо ме изкарва извън кожата ми. Но какво да се прави, трябва да го търпя докато не направи и другото дете smiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smiley пък тогава ако не порасне ще му мислим.
Относно храненето - Криско е на моменти, но май си похапва почти всичко когато е в настроени. С "Кошколада" и бонбоните не мога да се оплача. Свикнал е да яде по няколко блокчета шоколад на ден, не много бонбони и то преди да се стъмни. След това даже и някой да му подари шоколад, ако ни идват гости, или ги намери в чантата, взема ги и си ги оставя на мястото "Това е за утре, нали мамо" smiling smiley
И Крис и Кариан отадвна спят на истинска възглавница. Бебешките бяха само за първите месеци или до годинка, не помня точно. Като се върнах на оная гадна работа, нали се разглези и от тогава все трябва да има при него някой за да го приспива и заспиваше на нашите възглавници. Видях че на тях спи по-спокойно отколкото на неговата и му взех малко по=мека и тънка, та оттогава поне възглавница не си нося на пътешествията.
Поли напълно те разбирам за катунския живот, но аз започвам да го харесвам. Ако имах и по-голяма кола щях да съм още по=щастлива. Криско вече като чуе че някъде ще се ходи сам си взима раничката и си поставя в него играчките с които ще си играе, а по-големите слага в сака.
Миналата година като се приготвяхме за срещата в Калофер беше понесъл неговата и раничката на Каринак. И двамата разпределяха кои играчки в коя раница ще се слагат. След това ми помогнаха и с избора на тоалетите, но не ни било писано да стигнем до там. Дано тази година да стане smiling smiley

Май се поовляках малко - както обикновенно smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Мъж ми се събуди по никое време и си изгубих мисълта, нали пък той ми е взел ума smiling smiley
До скоро мами, и помнете аз съм с вас.

Изпратено: detka_77 (IP регистриран)
Дата: 13 January, 2013 07:43

Добро утро,
Криско мам, радвам се че се включи, а и както виждам сте се запътили за второ.Което мен много ме радва. smiling smiley
Бубе, как пострада така?Няма ли кой да помага за децата, че зор така?
Поли, чакам с нетърпение да видя тази сладурка Мина, а бърборкото Боби добре ще поиграе с Тити.
Пете/Роса/, при вас е весело и както виждам май ще трябва да увеличите леглото. grinning smiley А при положение, че и Тошко ще расте - това ви е наложително. kiss
Да ви кажа за снощи.Прибрах се и представете си - леглата оправени и нямаше навсякъде разхвърлени играчки.Е разбира се пак бях сърдита, защото ме чакаха салата да правя, да слагам масата.Ама поне Тити сам си грабна лъжицата и всичко си изяде.Ох, че съм в някаква дупка вярно е, ама го отдавам на мрачното и студено време.То много ми и влияе.
Смяната ми дойде и ви казвам чао.

Бебе Стилиан
Раждане: 21.05.2009г.3930гр.53см.
Изписване: 25.05.2009г.3680гр.53см.
22.06.2009г.5010гр.56см.
21.07.2009г.6650гр.60,5см.
20.08.2009г.7670гр.63,5см.
25.09.2009г.9030гр.68см.
29.10.2009г.9820гр.69,5см.
24.11.2009г.10200гр.72,5см.
22.12.2009г.10980гр.74см.
21.01.2010г.11320гр.75,5см.
23.02.2010г.12060гр.76,5см.
30.03.2010г.12880гр.78,5см.
22.04.2010г.13000гр.80см.
01.06.2010г.13500гр.83см.
26.08.2010г.14500гр.86см.
12.04.2011г.16000гр.92см.
11.11.2011г.18500гр.102см.
04.06.2012г.20000гр.107см.

Дата: 13 January, 2013 12:05

Добро неделно утро! То всъщност вече е станало обед, ама ние преди малко се надигнахме от креватите. Снощи Миньонет заспа в 1 ч.(имаше много газове и рева с все сила...пет минути) и до 7 ч. не се събуди. В 7 изяде една цица, а другата си я остави за после. И елате да видите в 10 ч. какво чудо беше - подплънката се напоила и пропуснала, та сутиен, нощница, чаршафи - всичко беше в кърма. От леглото директно в банята се озовах, а сега и пералнята върти.Такова преливане досега не е било.
Гери, имаш си едно разбрано дете. А това за конфетите много ми хареса. И щом мъжо ще е потребен за още едно дете, не бързай да го гониш от къщи, ами го хващай за ушите. grinning smiley
Дете, имало полза от стройката и у вас. Абе, с добро, с добро...ама накрая ти се качват на главата. Най-добре действа да се поразлюти човек.
Нели, Дете, трябва да се нагласим да се видим между 20 и 25, че на 26ти пътуваме за Сф, а вчера мъжо ме изненада, че на 31ви идвал да ни прибира към Сараево, т.е. няма да се връщаме към Стара Загора, освен ако времето тотално не се развали и не е възможно пътуване към Сараево.
За срещата ще направим възможното да се приберем от Босна, затова обаче трябва достатъчно рано да знам датите, че Тодор да си заяви желанието за отпуск овреме.Пловдив като дестинация ме устройва, но все пак е по-добре за децата да бъдем в някое хотелче само за нас и не в центъра на града, а някъде наоколо. Знам, че там имаше някаква местност Копривките, също има разни реновирани хижи в околността. Нека пловдивчанки да се включат с предложения. Пете (Роса), вие ходите на такива места, дай някоя добра идея. Моят мъж е от Пловдив и роднините ни са там, ама като се събираме е по-хубаво да нощуваме на едно място, че вечеринката по-весела се получава.Пък току виж се присъединили и някои момичета, които досега не са идвали, както двете Деси миналата година.
Днес е слънчево и студ не студ, ще излезем с Мина, че три дни не е излизала навън. На Бобо трябва да купя два чифта пантофи и един хубав анцуг за детската градина. Ватираните панталони дето му ги взех се оказаха чудесни, пък му се връзват и с дебелото яке, та си стана направо комплект. Майка пък пазела от брат ми някакъв шушлеков гащеризон, трябва да го видими и него - подходящ ще е за градината, когато ги извеждат в студа, снега и калта.

Борис

Мина

Изпратено: maripet (IP регистриран)
Дата: 13 January, 2013 15:52

Здравейте и от нас.
Както Поли отбеляза, малко се загубих. В къщи компа не работи, а от работата немога да пиша,че имам много ангажименти. Шефа ми е болничен вече втора седмица и незнам до кога,че не е добре. Та сега работа на два стана.
Но,като цяло сме добре. Най-вече се радвам, че Сами ходи на детска и е здрав. Миналата седмица го водихме пак да му вземат носен и гърлен секрет, да видим дали муракселата се е махнала. Във вторник трябва да са готови резултатите. Смятам,че всичко ще е наред,защото задната хрема отшумя. В детската са още под карантина,още две деца се разболяха от Варицела та чакаме да видим дали и на нас ще се лепне. Вчера ходихме на Боровец, бяхме му обещали много сняг и ,че ще се спуска със шейна. Голямо пързаляне падна. Включително и ние с мъжа ми си взехме по един 'подгъзник' както му викаме и елате да ни видите. По голям мерак имахме от детето. Добре че брат ми ни накара с тях да отидем. Сами остана много доволен. Така добре го бях екипирала с грейка,яке и апрески,че не се намокри изобщо и не му беше студено.

Видях,че Петя/Роса / са вкъщи. Много се радвам.
Ще ме извините, не успах да ви изчета , След малко ще се върна назад.
Видях ,че Поли за срещата е споменала. И на нас Пловдив ни устройва. Този път задължително трябва да сме на линия, че ме е яд още за миналата година.

Хубав ден ви желая. Отивам да ви чета назад.чао и целувки от нас.

раждане 10.06.09г.-тегло 3000гр. и 49см
изписване 13.06.09г.-тегло 2760 и 49см
к-ия 09.12.2010г.-тегло 12000 и 82см.
к-ия 11.03.2011г.-тегло 12700 и 86см.

Изпратено: petia75 (IP регистриран)
Дата: 13 January, 2013 18:45

Привет мами,ние сме ок.Аз най-вероятно от понеделник също ще съм отново без работа.Не ми издържат нервичките и да си призная предпочитам да си ги пазя,че доста съм го закъсала с тях.Все пак имам дете за гледане и не сме опряли до моята запллата и докато можем да си го позволим ще си подбирам работата.Това е за сега от мен не ми се иска да ви натоварвам с моите неща затова ви оставям на мира.
Обичам ви мили момичета!
п.п. Пете добре дошли с малкия мъж.Целувки ви пращаме и на двамата!

род:3050гр.-49см.

Изпратено: mushmul (IP регистриран)
Дата: 13 January, 2013 22:45

Привет!
Ха, така, друго си е, като се включат повече мами в раздумката smiling smiley
Гери, радвам се, че се появи и че сте добре. Хайде, дано по-дълго се радваме на оптимизма и доброто ти настроение. smiling smiley
Дете, я, как си стегнала мъжете си. smiling smiley Браво!
Бубе, да се оправя по-бързо крачето, че иначе трудно. Макар че то за тебе трудно нЕма, ама все пак... Минаха ли пъпките на Крумчо?
Маринка, страхотно е, че сте се справили със задната хрема. aplodismenti И в групата на Ани има варицела. Явно е плъзнала из цяла София. Но нас не ни вълнува - нали Ани я изкара миналата година. winking smiley Колкото по-рано - толкова по-добре. Така че, и да се зарази Сами... лошо няма. smiling smiley

Ние днес направихме чудесна разходка до близкото училище. Бяхме взели шейната и децата добре се позабавляваха. После, като легнаха на обяд да спят, откараха - Божи 3 часа, Ани 2 часа и половина сън. Явно емоциите са ги поизтощили. smiling smiley
И да ви разкажа нещо интересно. Когато в петък отидохме с Божи да вземем кака от градина, тя уж отначало си тръгна, но... после се сети нещо и се върна. Каза, че иска за 3 мин. да догледа детското, което им беше пуснато. Казах й, че няма да я чакам и че баща й ще я вземе и... нашата остана в градината... smiling smiley Помните ли как в началото, когато децата тръгваха кое на ясла, което по-късно направо на градина, се питахме кога ще свикнат и ще започнат да ходят с желание и без рев. Е, при нас това време май дойде. smiling smiley Е, в интерес на истината, имаше си причина за това поведение на Ани. Предната вечер й бяхме казали, че ако продължава да капризничи и да не иска да яде, каквото е наготвено, няма да гледа детски филмчета, и тя, хитрушата, е решила да навакса в градината. Хитра лисичка е тя... А сутринта в петък, когато баща й я карал към градината, изведнъж извикала: "Оооо, забравих да взема диска за Уди Кълвача да го занеса в градината!" Предварително си е била измислила решението на проблема със забраната да гледа филмчета, ако не яде...
Оставям ви. Лека вечер и до скоро!

Ани
раждане - 02.07.2009 г.- 3 200 гр./49 см.
изписване - 05.07.2009 г. - 3 000 гр./49 см.
на 1 годинка - 8 980 гр./73 см.
на 2 годинки - 11 850 гр./ 85,5 см.

Божидар
раждане - 13.10.2011 г. - 3 300 гр./50 см.
изписване - 16.10.2011 г. - 3 200 гр./50 см.
на 1 годинка - 11.10.2012 г. - 9 580 гр./74 см.
на 1 г. и 3 м. без 9 дни - 04.01.2013 г. - 11 050 гр./77 см.
на 1 г. и 6 мес. - 13.04.2013 г. - 12 050 гр./ 81 см.

Редактирано 1 пъти последният път 13.01.2013 22:48.

Дата: 14 January, 2013 11:33

Добро утро понеделнишки!
Муши, имаш си едно много умно и изобретателно момиченце! Лошото е, че и тя като Борис, използва тези си качества, за да хитрува и да играе номерца на мама и тати. Господ да ни е на помощ! Има да ни развъртат по-натам.
Маринка, радвам се, че се вписа и че сте здравички. Работата по-добре да я има, дори и да е повечко на моменти.
Гери, с този нов лаптоп, прави си сметката ако не си редовна! Криско е толкова добричък и как влиза в положението на мама.
Бубе, уважавам много спортния ти дух, ама хайде моля те бъди по-внимателна, че ни трябваш цяла!
Пете, за работата ти си знаеш най-добре. Щом можете да си го позволите, по-добре не се изнервяй, още повече че имате желание за още едно детенце, а затова си трябва спокойствие. Но имай предвид, че след време ще видиш голям зор да си намериш свястна работа след толкова дълго прекъсване и кратък престой на последните работни места. Предполагам си го премислила, така че ние те подкрепяме в решенията ти.
Аз записах час за ортопед на Мина в четвъртък. Тя сега си взема сутрешната дрямка. Снощи заспа в 22.30 - да не повярваш и още в 2 ч. взе да мърда, ама устискахме до 4.30 и тогава я храних. Можеше и още да издържи, обаче пак бях почнала да преливам.
Бобо и дядо му излязоха на разходка. Като се върнат, ние ще излезем или пък само аз, ако е твърде студено. Трябва да наваксам с движението, че нещо взех много бързо да качвам килцата. А така се бях вталила след раждането, ама не би. С това кърмене все съм гладна.

Борис

Мина

Дата: 14 January, 2013 12:00

Нова тема: За Новата година усмихни се, за лятната ни среща подготви се!

Борис

Мина

Страници:  <<Първа страница...1011121314151617181920
Страница:20 от 20

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.