Детство : © Български Бебе Център
Страници:  123456789>>
Страница:1 от 9
Май,юни,юли,августовската дружина с есенните багри си играе и за Дядо Коледа мечтае.
Изпратено: bubole4ka_pr (IP регистриран)
Дата: 3 November, 2013 07:55

С всяка нова тема децата ни са по-пораснали и по-прекрасни.Дано сме живи и здрави да имаме тема и за абитуриентските им балове.

Това сме ние:

На 20.05.2009 г. Petia75 (Петя) от гр. Пловдив - Първа бременност, роди дъщеричка Мария!

На 21.05.2009 г. Detka_77 (Детелина) от гр. Стара Загора - Първа бременност, роди син Стилиан!

На 28.05.2009 г. Kameliq (Камелия) от гр. София - Втора бременност, роди дъщеричка Рая!

На 28.05.2009 г. Mirka_stz (Мирослава) роди син Кристиян!

На 29.05.2009 г. Gigastoma от гр. Варна роди дъщеричка Божана!

На 30.05.2009 г. Jessy (Десислава) от гр. Стара Загора - Втора бременност, роди син Ивайло!

На 09.06.2009 г. Poli78 (Пламена) от гр. София роди син Борис!

На 09.06.2009 г. pavlina_24 (Павлина) от гр. Казанлък, роди син Любомир!

На 10.06.2009 г. maripet (Марина) от гр. София роди син Самуил!

На 12.06.2009г. rosa_bg (Петя) от гр. Пловдив роди дъщеричка Лиляна!

На 14.06.2009 г. Bubole4ka_pr (Красимира) от гр. Русе роди син Крум!

На 21.06.2009 г. The_kitten (Даниела) от гр. Варна роди дъщеричка Анжела!

На 24.06.2009г. Svetlina75 (Светлина) от гр. София роди дъщеричка Ния!

На 24.06.2009г. krisko-mam (Гергана) от гр. София, роди син Кристиян!

На 30.06.2009г Gery_Violin (Гергана) от гр. София роди син Камен!

На 01.07.2009г. Zizin (Здравка) гр. София роди дъщеричка Лора!

На 02.07.2009г. ivencceto от гр. Плевен роди син Мартин!

На 02.07.2009г. mushmul (Петя) от гр. София роди дъщеричка Ани!

На 20.07.2009г nadq88 от гр. Варна роди дъщеричка Жулиета!

На 21.07.2009г nellita82 (Нели) от гр. Стара Загора роди син Валентин !

На 27.07.2009г деси2 (Деси) от гр.Шумен роди син Ясен!

На 15.08.2009 г. danny_stoyanova (Йорданка) от гр. Стара Загора роди син Радостин!

Re: Май,юни,юли,августовската дружина с есенните багри си играе и за Дядо Коледа мечтае.
Изпратено: bubole4ka_pr (IP регистриран)
Дата: 3 November, 2013 08:06

Здравейте мили момичета.Днес станах много рано за да мога да се включа,ама диванетата имат други планове.През седмицата не искат да стават рано а през уикенда не мога да ги накарам да спят.Нищо,да сме живи и здрави.Добре сме ние,всичко върви по план-график.Силите са поизчерпани,ама няма да се даваме.Миналата неделя бяхме на Арбанаси за първата конска изява на Калинка.Вчера се тунинговах.Фризъор,козметик,маникюр.Интересното беше,че и децата бяха с мен и понеже бяха много послушнички ги заведох на една динозавърска експозиция в местен музей.
Я да се пробвам да ви прочета а после да пиша,ако ме оставят на мира....

Re: Май,юни,юли,августовската дружина с есенните багри си играе и за Дядо Коледа мечтае.
Изпратено: Poli78 (IP регистриран)
Дата: 3 November, 2013 11:30

Бубе, изненада ни рано-рано ти! Чакаме снимки от изявата на Калинка. И моите събота и неделя умират да станат рано.
Ние също сме добре. Без кола, заради откраднатите номера и изглежда така ще е поне до 15 ноември, когато моята кола ще пристигне от България. Решихме служебната да не я използваме повече за частните ни пътувания, защото е финансово неизгодно. Независимо дали сме ходили или не някъде, трябва да плащаме някакви амортизации и една трета от общото изразходвано количество гориво. Освен това постоянно ни създава проблеми и все сме по сервизи. Затова сега си взимаме нашата количка и няма да се занимаваме повече със служебната. Само трябва да намерим гараж някъде в близост, че да не ни откраднат пак я номера, я нещо друго.
Вчера ходихме на рожден ден на едно приятелче на Бобо от детската градина. Малко странно беше, защото родителите бяха платили за всички да гледаме филм на 3Д, който продължи час и половина, а и беше доста трудно разбираем като сюжет за децата. А тези филми знаете как натоварват зрение, слух и психика. Като излязохме от филма, Бобо се разплака - според мен му беше дошло в повече. А мен като ме заболя главата, щеше да се пръсне, аналгин пих и пак не ми мина. Повече такива експерименти никога. След филма децата ги нагласиха на една маса да ядат - те естествено не искаха, защото по време на филма изядоха по един огромен пакет пуканки. Бобо си изяде само тортата и това беше. После малко се погониха в киното и си тръгнахме. На хората къде-къде по-евтино щеше да им излезе да ни поканят в някой детски клуб, а и хлапетата щяха да се наиграят, ние да си побъбрим, ама то понякога от желание да си оригинален, нищо не се получава.А и рожденика се сби с една от гостенките си за някаква карнавална свирка, та едва успяха да ги разтърват. Абе, ужасът беше пълен.
През това време Мина с Тодор си бяха изкарали супер.
Е, днес ще е организационен ден, трябва да поизчистим. Утре няма да имаме курс и ще видим какво ще измисляме. Трябва и прощапулник да правя на Мина идните дни.

Борис
Роден на 09.06.2009 г.- 3200 г, 49 см
На 04.06.2010 г. - 10 580 г, 77 см
На 30.05.2011 г. - 13 000 г, 88 см

Мина
Родена на 23.10.2012 г. - 3800 г, 53 см
На 25.10.2013 г. 9200 г 74 см

Изпратено: mushmul (IP регистриран)
Дата: 4 November, 2013 11:12

Здравейте, момичета!
Вече си имаме нова темичка. Страхотно! Поли, благодарности за чудесното есенно оформление. smiling smiley
Ние с Божи пак си се гледаме двамца вкъщи. Той още ми се сополиви, а и един упорит обрив по дупето борим... Такова нещо не бях виждала досега. За 1-2 часа лекото зачервяване става мокреещи рани, които дори имаше момент, когато кървяха... Ужас! И го болеше, милият. Какви ли не мазила пробвахме - и кремчета на Биодерма, и класическият крем Здраве, и противогъбични... За щастие, накрая поовладяхме положението, но две от раничките все още не са добре и най-вече заради тях, не толкова заради сополите, не го пускам на ясла. Иначе, детето определено има желание да ходи. smiling smiley Тази сутрин го питам: Божи искаш ли да ходиш на ясла, а той: Дааааа. Хваща ме за ръката и ми вика: Айде! smiling smiley
В тази връзка, все ще ви казвам нещо интересно, но все забравям. Ето, че сега съм се сетила. smiling smiley Караме Божи да повтаря разни неща. Казваме му:
Божи, кажи Мама.
Той - мама.
Кажи Тати.
Той - Тати.
Кажи Баба.
Той - Баба.
Кажи Кака.
А Божи неизменно заявява: АНИ. smiling smiley))
За него думата кака се произнася по един-единствен начин - Ани. smiling smiley

Бубе, чакаме снимки от състезанието! smiling smiley
Поли, кога мислите да правите прощъпулника на Мина? Наистина, странен начин за празнуване на детски рожден ден са измислили въпросните родители.
Маринче, мерси за телефона на треньорката по плуване. Ще й се обадим, когато се наканим да заведем Ани. Тази събота може да не е, защото нашият тати е рожденик, но в неделя може и да отидем.

Хубав ден, момичета!

Ани
раждане - 02.07.2009 г.- 3 200 гр./49 см.
изписване - 05.07.2009 г. - 3 000 гр./49 см.
на 1 годинка - 8 980 гр./73 см.
на 2 годинки - 11 850 гр./ 85,5 см.

Божидар
раждане - 13.10.2011 г. - 3 300 гр./50 см.
изписване - 16.10.2011 г. - 3 200 гр./50 см.
на 1 годинка - 11.10.2012 г. - 9 580 гр./74 см.
на 1 г. и 3 м. без 9 дни - 04.01.2013 г. - 11 050 гр./77 см.
на 1 г. и 6 мес. - 13.04.2013 г. - 12 050 гр./ 81 см.

Редактирано 2 пъти последният път 04.11.2013 11:36.

Дата: 4 November, 2013 18:09

Здравейте,
Муши, адмирациите за новата тема са за Красчето този път!
Божи е малък сладурко, който очевидно показва хитрост. Мина и тя много често и от много малко се подсича. Направо става като подпухнало, а понякога и ранички се образуват. Също смених какви ли не кремове, но най съм доволна от Пенатен, най-сухия. Е, като намажа с него, буквално за часове се оправя. Снощи пак яко се беше зачервила, но на сутринта след като преспа намазана, нищо не беше останало. Не знам на какво се дължи тази чувствителност, защото или ака на гърне, или ако е в памперса, веднага я усещам. Винаги я мия, но може и от никнещите зъби да е при нея.
Тодор днеска спазарил гаража. Едно мога да му призная на моя мъж - много усеща към кого да се обърне по конкретен въпрос. Тука по цялата ни улица само на едно място има гаражи и там нямаше свободни. Над нашата къща обаче, където е градината на Боби, има няколко къщи с двойни гаражи. Още преди няколко дни ми каза, че там е виждал празни гаражи. Вчера питахме и съседа дали знае за свободен гараж, но той човека сам си държи колите навън. И днес като взимал Бобо, видял някой в горната уличка, питал и наистина се оказало, че там има свободен гараж. Набързо намерили собственичката, договорили се за цената и направили пазарлъка. Та сега само чакаме да ни докарат колата, имаме къде да я съхраняваме в безопасност и е съвсем до нас.
Моята Амела е болна и днес й казах да не идва. Ще я чуя след малко как е, но май по-добре и утре да не идва. Тя обикновено се притеснява, защото като я освободя, после не иска да взима парите за тези дни, а аз знам, че са й нужни. Затова сега ще й изляза с номера, че в някоя от следващите седмици ще си навакса часовете, та да е спокойна и да се лекува.
Ние с Мина добре си изкарахме. Станахме в 10 ч., навън спа половин час докато се разхождахме с моя приятел дядо Тихо, вкъщи поигра и към 4 ч. пак заспа. С всеки ден се променя. Неща, които месеци наред е отказвала да прави, изведнъж започна да ги показва. Духаме лампата, даваме сила, показваме колко големи ще станем, посочваме с пръстче тате, казваме чао, показваме от къде зайко пие млекце, играем на Хей ръчички. А досега нищо почти не искаше да прави. Май ще излезе хитруша тази Мина, а аз я мислех за глупавичка.

Борис

Мина

Изпратено: detka_77 (IP регистриран)
Дата: 4 November, 2013 22:48

Здравейте,
срам - не срам се разписвам.Липсвах много време знам, ама така се получи.За съжаление не от много хубаво.Септември Стилиан ми беше болен, после още не свършили болничните ми с него аз влязох в болница.24 дена бях в болнични.И представете си първо ми изпратиха комисия за проверка от работодателя, а после май ми оспорват болничните.В къщи звъннаха на врата 7 човека.Пълен ужас и безумие.Нямам подадени документи в НОИ и най-вероятно тече някаква проверка, за която никой не ни е уведомил.Мисля скоро да се посъветвам с адвокат и да решим какво ще правим.Най-вероятно атаката е психологическа и се надяват да не издържа, ама не са познали.Тези неща още повече ме амбицират да преследвам целите си докрай.Ха- и най-интересното е, че уж бях наказана с тримесечните, а пък по фиш ми ги начислиха. Убедих се, че новият ми управител прави винаги обратното на това което казва.За съжаление няма управленски дух и това рефлектира върху целия персонал.Спирам да ви занимавам със служебните си неволи, ама за съжаление другия месец ще бъда без заплата.Докато ми подадат документите, докато в НОИ ми ги обработят сигурно ще мине и ноември. sad smiley
За съжаление и Стилиан днес не е на градина.Оплака се, че го болят ушите и така се и оказа.Имам възпаление и то по силно в дясното ушенце.Иначе не плаче, явно болката не е така силна.Изписаха ми АБ, който много се двуомих дали да давам и все пак страхът в мен надделя.Тази вече баща му трябва да му го е дал. sad smiley На януари иначе щяхме да направим 2 години без АБ, ама... sad smiley Ама нищо важното е да минава бързо.Признавам че не съм ви чела, ама сега с това се заемам.Нощна съм и цяла нощ какво ще правя, ще чета. smiling smiley Дано да съм по редовна вече.Иска ми се да минава по бързо тази година, че като си правя равносметка май хич не е успешна за мен.Само лоши неща ми се случват, особено в последните месеци.
Много съм завеяна забравих да благодаря за новата темичка.Дано да я пълним само с хубави новини и здрави деца и родители. smiling smiley

Бебе Стилиан
Раждане: 21.05.2009г.3930гр.53см.
Изписване: 25.05.2009г.3680гр.53см.
22.06.2009г.5010гр.56см.
21.07.2009г.6650гр.60,5см.
20.08.2009г.7670гр.63,5см.
25.09.2009г.9030гр.68см.
29.10.2009г.9820гр.69,5см.
24.11.2009г.10200гр.72,5см.
22.12.2009г.10980гр.74см.
21.01.2010г.11320гр.75,5см.
23.02.2010г.12060гр.76,5см.
30.03.2010г.12880гр.78,5см.
22.04.2010г.13000гр.80см.
01.06.2010г.13500гр.83см.
26.08.2010г.14500гр.86см.
12.04.2011г.16000гр.92см.
11.11.2011г.18500гр.102см.
04.06.2012г.20000гр.107см.

Редактирано 1 пъти последният път 04.11.2013 23:00.

Изпратено: mimi_76 (IP регистриран)
Дата: 5 November, 2013 10:15

Здравейте, момичета - да се включа и аз в новата темичка smiling smiley Бубче, благодарности и за това си намерила време - страхотно си се справила smiling smiley
Муши, докторът ми казва кога да правя почивка със Сингулера. И понеже Александър кашли от влагите и мъглите, а това е през цялата есен, зима и началото на пролетта и след това от цъфтежите и най-вече тези на липите продължаваме да го пием, докато се изцъфтят дърветата и ни остава малък период за почивка. Дано раничките на Божи минават бързо. Интересна асоциация прави с "кака" smiling smiley
Поли, добре се ориентира мъжът ти, браво. Наистина странен рожден ден сте изкарали. А Мина е такава малка сладуранка - представям си я как играе Хей ръчички и сама се усмихвам smiling smiley.
Детка, бързо да минават всички болести и проблеми. Защо си лежала в болница? Това с психическите атаки не ми е чуждо, но и аз като теб не се давам лесно. От чисто любопитство /може и да си казвала/ къде работиш и какво?
Това с подсичането на дупенцата и при моите диванета е постоянно на дневен ред. Почти ежедневно, като ги измия вечер ги мажа с едно правено кремче, което ползвам още от както са се родили. То също е много ефикано и до сутринта всичко е минало. Лошото е обаче, че ако пропусна няколко вечера да намажа и веднага се зачервяват.
Ние изкарахме много добре РД на Алекс. Децата останаха много доволни, играха и разхвърляха много, но важното е че останаха доволни. Алекс получи много подаръци, повечето от които образователни игри подходящи за предучилищната му възраст. Снощи ми се опънаха нервите 2 часа, докато сглобим един 3Д пиратски кораб. Довечера ако остане време ще го кача във фейса да го видите smiling smiley Толкова за Алекс, сега да се ви се оплача от бандитката Стелияна: Първо - госпожицата е с нова прическа. Имали апликиране в детската, умницата се отделила с още едно момиченце в единият ъгъл на занималнята и си направили нови "прически". Вечерта като я прибрах в къщи и я сресах, направо ми се доплака. На следващата вечер я водих на фризьор да пооформи до колкото може. Второ - взела миналия петък един пакет мокри кърпи /които донесла една майка да ползват всички деца, че с тоалетна хартия не успяват добре да се изтрият/ вадила кърпички и пускала в тоалетната, вадила и пускала, докато изпразнила пакета. Та вчера сутринта връщах един пакет мокри кърпи. Трето - вчера преди обяд влязла в умивалното взела хавлийката на едно дете, пуснала я в тоалетната и пуснала водата. Мъчила се лелката да я вади, но не успяла. За сега не са установили да се е за пушила тоалетната, но ако се е запушила, ще трябва да пращам хора да отпушват. Та сега ще купувам нова хавлийка на детето. Преди две седмици с една чашка пълнила минерална вода и изливала в мивката, пълнила и изливала, докато свършила минералната вода. Та давах пари за нов галон мин.вода. Хайде сега сетете се къде работи майка и winking smiley От това дете ми побеля косата. Госпожите казват: колкото е умна /вчера от три прочитания запомнила веднага новото стихотворение/, толкова и щура.
Хайде лек ден на всички smiling smiley

Изпратено: maripet (IP регистриран)
Дата: 5 November, 2013 14:17

Привет и от нас със Сами.
И ние сме си вкъщи. Сами е с вирусна инфекция с обрив. Бяхме помисли че е скарлатина, но вчера ходихме при доки и тя ни каза ,че не е ,а е вирус. Още в неделя нещата тръгнаха на зле, имаше висока Т, болеше го гърлото. Ходихме до дежурния център, само казаха ,че гърлото му е много червено, но в понеделник като станахме сутринта видях, че има обриви по дланите на ръцете, краката,дупето и по лошо в устата. От вчера вече не е вдигал Т, но нищо не яде освен кисело мляко и прясно. Гладен е ,но само като види храната и почва да вие от болка в устата. Устата мажем с Дактарин, правим жабуркане с лайка и сода,отделни пие и сироп Ериус. Тази сутрин се напъна и хапна половин купа попара, но вскчи пасирано като на бебе. Пупките по ръцете и краката не го сърбят,което е добре, но и доки каза ,че няма да има проблеми с тях. Поне вече не кашля и няма хрема.Мен втори ден така ме боли глава, но как не от това недоспиване. От три нощи не е спал нормално Сами, само мрънка,реве, охка.Та разбирасе покрай него и аз несъм спала. До края на седмицата ще се гледаме. Дано му помине, че ми е мъка да го гледам как се мъчи.

Бубе, поздралвения и от мен за новата темичка.
Детка,дано нещата тръгнат на добре при теб. Какви са тези хора, не е истина просто.Като ще ли за удоволствие си влязла в болница. Тити да му мунава ушето бързо.
Муши, какво го закъса сладкото дупе на Божи.Дано скоро тръгнете на ясла, че виж как му се ходи на детето. Аз на Сами дупето от много отдаван само със Судокрем мажа,много съм доволна.

Ставам да премсетя Сами, че заспа на земята. Мисля и аз да полегна, че ми се мота нещо. Пак ще намина. Лек ден.

раждане 10.06.09г.-тегло 3000гр. и 49см
изписване 13.06.09г.-тегло 2760 и 49см
к-ия 09.12.2010г.-тегло 12000 и 82см.
к-ия 11.03.2011г.-тегло 12700 и 86см.

Дата: 5 November, 2013 15:34

Привет!
Бубе, мерси за темичката! Много приятна есенна тема си направила. Сори за грешката.
Лелееее, Мими, голяма бандитка си имаш! smqh Нищо, мен ако питаш, по-добре да прави бели детето, отколкото да е свито и прекалено послушно. Пък... мама и тати да му мислят. grinning smiley
Поли, браво на мъжа ти. Мн. е оправен!
Маринче, болестта на Сами ми прилича на херпангина. Тя е вирусна и с обрив. Ани я е карала 2 пъти но може би в по-лека форма, защото, макар да имаше също пъпчици на небните дъги и на сливиците, се хранеше нормално. Дано по-бързо му минава на Сами, че си е мъка да гледаш детето ти как страда...
Дете, мн. гадно от страна на шефа ти. sad smiley Дано нещата по-скоро се обърнат на твоя страна.

Аз поизчистих набързо, че довечера ще ни идва на гости един мой колега. Забърках и едно суфле с картофи и тиквичка и се моля Ани да го хареса, че това дете вече нищо не иска да яде... sad smiley Мисля, че има шанс, защото е кашесто и не се дъвче. smqh
Мерси, че споделихте за дупетата на вашите слънца. grinning smiley Ние все още се борим с две ранички. Ама ще действаме с наличните кремове, че ми омръзна все нови да купувам. Дано утре да е по-добре, че да го пускам вече на ясла.
До скоро!

Ани

Божидар

Дата: 5 November, 2013 15:42

Здравейте,
Ние и днес успяхме да излезем, между капките буквално. Тъкмо се прибрахме и заваля. Като гледам как се е кротнало, май ще повали доста.
Ние сме здрави и дано се позадържим така по-дълго. Амела и днес й казах да не идва, а утре е чак вечерта, че аз съм на курс. Ще готвя свинско с кисело зеле. Откак сме без кола, всеки ден катеря бара, бутайки количката с Мина, което си е към 20 кг, ако не и повече. Но му се вижда краят вече.
Мими, голяма бандитка верно си имаш. Аз за Бобо мога да кажа, че никога не ми е правил такива щуротии и е доста разумен като цяло. Дори така като се замисля, не мога да се сетя за някоя генерална беля. Е, беше уцелил с някаква играчка един термометър в детската ясла и занесохме нов. Веднъж беше блъснал едно по-малко дете и то се беше ударило в главичката. Но мисля, че го преодоляхме този период.
Маринче, този вирус е някакъв нов и много неприятен. Преди две вечери говорихме с Йоанчето и тя се оказа болна от същото нещо. първоначално и при нея решили, че е скарлатина, но се оказало това въпросното чудо. И тя се оплака от големи болки в гърлото, хем е на 16. Какво да говорим за мъничкия Сами. Да се оправя по-бързо.
Дете, не оставяй да те въртят с болничните в никакъв случай. Напоследък много са зачестили проверките, но в твоя случай и да проверяват няма нищо нередно, така че да се заедйстват.
Това е от мен, до скоро.

Борис

Мина

Изпратено: petia75 (IP регистриран)
Дата: 5 November, 2013 18:35

Привет мами,ние сме нещо болни.Мими за сега още е на косъм за Аб.Дано да го оттървем,ама като знам, как стои въпроса с гърлото при нея..ще е чудо.А може и от пробилия кътник да е?При вашите деца започнаха ли да пробиват или имали излязли вече кътници?То уж към 4-5 годинка излизат последните,ама знам ли?
БУБЕ докато предам поздрави на момичетата от теб и ти пусна новата тема-БЛАГОДАРЯ.
ПОЛИ ама много оправен твоя мъж.Евала, така и трябва да бъде.
ПЕТЕ дано всичко да мине леко при Божидар и да си ходи детето на ясла, че там с децата да си играе на воля.Много ми стана мило, как казва за кака.Ами да го нацелуваш от нас.
МАРИНЧЕ и на вас стискам палци всичко да се нареди, и Сами да оздравее много бързо.
ДЕТКА кураж и здрави нерви мила.Това ти пожелавам от сърце.
МИМЕ малко се посмях, ама на теб сигурно ти става лошо.Пу-пу да ти е живо и здраво детето, пък ще се кротне.
Хайде мами къде сте?Не сте редовни...

род:3050гр.-49см.

Дата: 6 November, 2013 09:20

Добро утро!
Днес вече съм сама. Тази сутрин заведох Божи на ясла, въпреки че все още има някаква хрема и покашля от време на време от нея, но не виждам смисъл повече да го държа вкъщи. Предишните 2 пъти го бях излекувала напълно, пратих го на ясла без следа от хрема и кашлица, но най-много на 3-4-тия ден пак беше болен, защото др. майки си пращат децата недоизлекувани. Е, какъв е смисълът тогава да го държа съвестно вкъщи до пълното му излекуване? Другата седмица тръгвам на работа и няма да имам възможност да си вземам по 2 седмици болничен заради някаква си хрема. А и личната обясняваше предишния път на една др. майка, която един месец беше задържала детето си вкъщи, защото било сополиво, и беше дошла за бележка, че не може да дава толкова дълъг болничен за хреми. Не знам... някакъв порочен кръг се получава, от който не знам как да изляза. Моля се само по-бързо Божи да укрепне, за да може да се бори по-успешно с вирусите.
Пете, аз знам, че последните кътници пробиват докъм 3-тата годинка. На Мими не са ли се появили всичките 20 зъбчета? Дано избегнете този път АБ!
Хубав ден, момичета, че ми е доста притеснено и не ми се пише... sad smiley

Ани

Божидар

Дата: 6 November, 2013 10:41

Привет и от нас.
Сами днеска има малко подобрение, тази сутрин изяде цяла попара, а сега смело хапва бисквити без да охка и пъшка. Нощеска пак един път плака насън и си държеше бузите,но все пак мисля ,че е по добре. През час ме кара да му сипвам лайка да се жабури,това поне е добре и явно го облекчава, но с мазането в устата пада голяма борба.Обривите не са завяхнали още, но поне не виджам да има нови.
Муши, ти заради Божи ли се притесняваш как ще изкара днеска? Вярвам ,че всичко ще е наред. Тая хрема имам чуство ,че е просто дежурна в нослетата на децата като са на детска.
Пете, много късно тия кътници пробиват на Мими. На Сами доста отдавна излязоха.Дано се разминете с АБ.
Поли, добре се е спзарил твоя муъж.Значи скоро ще си карате ваша количка.Предполагам ,че и ти ще я подкараш смело сама.

Моя мъж пък в неделя пак го ударили. Малко са щетите,ама е точно там дето е тръгнала ръжда. Това поне е вече повод да помислим серизно вече за нова кола. На него все му върви да го ударят млади мацки, дето сега са взели книжка. И миналия път на 1-вия рожден ден на Сами пак така стана.Само дето тогава щетите бяха доста по големи, сега не е много.

Отивам да си нагледам супата от спанак. Чао и лек ден.

Изпратено: rosa_bg (IP регистриран)
Дата: 6 November, 2013 14:42

Момичета, изскочи ми малко работа и тези дни съм все на комп, а време за нищо не ми остава. Маринка заради теб се включвам. Сигурно са ви изписали с какво да се мажете, но може да му мацнеш малко от това зеленото гренофолин ли беше, гренофорин ли. То съдържа ледокаин и облекчава болката. Това май е единствената причина Лили да ми дава да я мажа когато е с гнойни сливици.
Оставям ви, че нямам време.

Дата: 6 November, 2013 17:57

Пете/Роса/, и аз днеска се замислих дали да не го намажа с това зеленото.Имам цяло шишенце. Точно одеве го питах дали с него ше ми даде да го намажа и каза ,че бил съгласен.Ще видим.Сега отивам пак да правим жабуркане.
Лека вечер.

Изпратено: petia75 (IP регистриран)
Дата: 6 November, 2013 19:45

Привет мами, при нас нищо ново.Да ви кажа за зъбчето-било трошичка,ама така убедително беше застанала там дето при нас големите трябва да е мъдреца,че си помислих, да не би при тях да е още един кътник,и след години да излизат мъдреците. Незнам дали правилно го обясних.Ще взема да проверя в нета по-правилно как е че да го обясня и аз.Иначе всички зъбки и тя си ги изкара много рано.
ПЕТЕ и аз съм на мнение, че другите мами изобщо не им пука, как си пускат децата на градина.То и аз трябва да взема да я карам малко по-така.
МАРИНЧЕ мажи детето с каквото трябва, че да му е по-леко в устичката.

п.п:Сега разгледах подробно и няма да ви казвам, каква съм шматка.За малко да изкарам, че едвали не Ще вадим мъдреци.Оххх дано се оправя някой ден...

род:3050гр.-49см.

Редактирано 1 пъти последният път 06.11.2013 19:50.

Дата: 7 November, 2013 00:24

На Бобо кътниците все още не са излезли. Чакам от две-три години, но не би. Обаче и на мен ми излязоха много късно и не съм ги сменяла, останаха си млечните ми кътници. Може пък на мен да прилича.
Ние сме добре, но без кола вече се разглобих. Боли ме гърбът от ежедневното бутане на количката нагоре по баира. Тази вечер за капак не дойде такси да ме вземе от къщи и се наложи пеша да отида на курс. Всъщност се надявах, че някъде по пътя ще хвана друго такси, но такова не се появи. Така че наред с тричасовата сутрешна разходка, ударих и един половинчасов бързоход до курса. На връщане обаче си се метнах на такси и това е. Краката ми станаха като на римски пехотинец, прасците ми вече са твърди като камък.
Мина и Бобо са добре. Амела и тя оздравя, ама голям зор видяла и тя от тоя пусти вирус, дето всички ни натръшка. А тя от десет години не е боледувала от подобни неща и не очакваше, че ще се разболее.Но вече сме в комплект. Утре се надявам малко да си почина от разходки.
С курса напредвам, до средата на декември е нивото и после ще правим тест за сертификат. А след новогодишните празници продължаваме с последното ниво.

Дата: 7 November, 2013 11:03

Привет! smiling smiley
И днес децата са разпределени всяко по направлението си smiling smiley, а аз се вихря сама вкъщи. Вчера бях доста притеснена за Божи, в какво състочние ще си го вземем от ясла, защото не го заведох мн. здрав, а то какво се получи - прибрахме си го по-здрав, отколкото го заведохме. smqh Явно яслата му понася мн. добре. smiling smiley Днес ще имат снимки за сайта на градината, та поиздокарах и двамата бандити с нови блузки. Ани дори позволи панделки да й сложа, въпреки че като цяло не е мн. по тази част. winking smiley
Като ги оставихме децата в градината, ходих да напазарувам. Харесах едни коледни стикери за прозорци и огледала в Лидл, купих и дори вече съм залепила по-големите. smiling smiley Няколко мънички оставих за Ани, че сигурно ще иска и тя да залепи. Взех им и от коледните календари с шоколадовите бонбони - по един за всеки ден от началото на декември до идването на дядо Коледа. smiling smiley И миналата година бяхме взели, но тогава само за Ани, че Божи беше мн. малък за подобни лакомства, и определено й хареса всеки ден да бъде изненадвана с бонбон с различна форма smiling smiley
След пазаруването минах и през личната, за да си заверя медицинско за подмяна на шофьорската ми книжка, че изтече, а нали имам намерение да се хвана да изкарам опреснителен курс и да подкарвам колата, че без кола - трудноооооо... Не съм карала от 10 години почти, че да видим - шъ ли съ справя?!... eye rolling smiley misli Утре ще ходя до Районното да подам документите. От личната взех и направление за Тони за приемане в болница, че др. седмица ще влезе за 3 дни, за да му направят изследване на дебелото черво. Две години минаха от операцията, а и последната седмица се засилиха някои оплаквания... Хирургът му смята, че става дума само за хемороиди, но му е казал, че е добре все пак да си направи и въпросното изследване. Така че, др. седмица ще се наложи да полежи малко в болницата. Но преди това - в събота, ще празнуваме рождения му ден. smiling smiley podarak
Сега съм сложила разнии неща да се готвят. После трябва и да поизчистя, че, не знам при вас как е, но у нас децата успяват да изцапат за нула време. sad smiley
Маринче, браво на Сами, че така бързо се подобрява. Дано след ден-два да няма вече и следа от обрива и да започне да се храни нормално. Неприятно е, че колата пак е пострадала, но добре, че е малко и, най-важното - че мъжа ти е добре.
Поли, хубаво е, че отново си имаш помощница. Браво за напредването в курса. aplodismenti Аз пък моя го приключих още миналия месец, а вчера си взех и сертификата. smiling smiley Използвах, че се видях свободна за първи път от мн. време насам, и свърших и тази работа.
До скоро, момичета! ХУбав ден! cvete

Ани

Божидар

Дата: 7 November, 2013 18:15

Здравейте,
благодаря ви много за подкрепата, да знаете, че значи много за мен.Хич и нямам намерение да се предавам.Ще се боря докрай. smiling smiley Най-притеснителното е, че не получавам писмо за ревизия на болничните, а и не се внасят в НОИ.Може би ще поизчакам и следващата седмица и ще предприема мерки.Мисля да подам и оплакване в комисията по дискриминация.
Иначе Тити е добре и щурее в къщи.Тази седмица решихме да не ходи на градина, ама накачи мен с хрема.Поне за сега нямам нищо друго освен яко запушен нос.Ама то е достатъчно, за да се чувствам все едно влак ме е прегазил.Естествено има и приказки от рода, че сега няма да посмея да изляза в болнични.Злобарите са навсякъде.Естествено, че бих излязла,с чиста съвест, ако се почувствам зле.Да назначат пак седем члена комисия за проверка. grinning smiley Горе-долу чувам, че са станали за смях в града.Единия лекар споделил, че с дълготрайна практика и такова нещо за първи път му се случва.Но... винаги има първи път.
Поли, дано бързо ви пристигне колата, че много лошо така.Аз с моята все едно сме се сраснали.
Муши, и на теб успех в опреснителните курсове.То в днешно време колата е не лукс, а необходимост.Божи е голям сладурко.
Маринка, съчувствам ви напълно.Много е лошо това.И на Тити му излизат някакви афти и не може да си похапва.Като хапне и почва да реве и да плюе.Аз го мазах с едно за уста, ама трябва да видя като се прибера как се казва.
Мими, работя като администратор хотел и хотелът е ведомствен към държавните мини марица изток.Борбата както за всяко все още останало държавно предприятие е голяма.
Исках още да пиша, ама ей тука една клиентка ми виси на главата и ставам да и обръщам внимание. wacko

Бебе Стилиан
22.06.2009г.5010гр.56см.
25.09.2009г.9030гр.68см.

Дата: 9 November, 2013 07:10

Ехеее никой не се е разписал.
Аз ви пожелавам спокойни и щастливи почивни дни и изчезвам след малко да спя.
До скоророоо! smiling smiley

Бебе Стилиан
22.06.2009г.5010гр.56см.
25.09.2009г.9030гр.68см.

Страници:  123456789>>
Страница:1 от 9

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.