Детство : © Български Бебе Център
Страници:  <<123456789
Страница:9 от 9
Май,юни,юли,августовската дружина с есенните багри си играе и за Дядо Коледа мечтае.
Изпратено: krisko-mam (IP регистриран)
Дата: 7 May, 2014 23:35

Здравейте,
Май не само аз пропускам вписването във форучето. Снимките от срещата сигурно ще изпратя утре и аз още не съм ги гледала. От 20-ти април си имаме гости едно малко сладко бебанче е с мама и до скоро и тати. На една приятелка й се родиха близнаци преждевременно, едното постоя един месец и го изписаха, но другото остана в болница докато наддаде достатъчно за да изпишат и него. Дкато изпишат младежът мама и беба ще останат в нас, защото квартирата която намериха не става голям ужас, пък и вкъщи има място, на мен ми е много приятно да са тук и бяхме подготвили стаята вече за важната гостенка. Толкова малко бебе не бях държала. Зарязахме за 10 дни мама, бебе и тате в софия да се опознават и обиколихме малко северна България. Въпреки лошото време си изкарахме много добре. бяхме една седмица на Тетевен и отскочихме за 1 ден до Русе. Малко късно ме изненадаха с патъването до Русе и не се подготвих да се обадя на Русенки, тъкмо и пловдивчанки да не се сърдят дето не се обадих миналата година при гостуването ни в Пловдив smiling smiley
В Тетевен беше както очаквахме, но не съм знаела, че в Русенска околия има такива красоти. От 6 години съм "русенска снаха" (не съвсем, но нали етървата там живее да приемем че е така smiling smiley) и никой не ми е казал за забележителностите. Както ме изненадаха с гостуването на Русе така събота сутрин за отрицателно време ги организирах и ходихме на ивановските скални църкви, един манастир, който също е в скалите. Голямо забавление беше. Трябваше да ходим и до една пещера и още едно село, където имало зооградина и хубво езеро, но нещо хем време не стигна, защото много се заиграха децата на скалите, хем се оказа че вечеря трябва да се приготвя за гости, и както се предполага 2 жени в голям супер маркет колко бързо да пазаруват а да и 2 деца smiling smiley Много беше хубаво, и ми обещаха да ми направят списък със всички забележителности там и когато ходим да обиколим постепенно всички, според сезона и времето.
Бубе както винаги много енергична. За съжаление след като си пуснала поста не съм влизала и чак сега разбрах че си имаш ателие. Другият път при гостуване в Русе ще се постараем да ви посетем. Успех мила. На "тарлъта" имаше понита и се чудех дали няма някъде да ви срещнем.
Петето (роса) нещо не е разбрала за ходенето до бачковския манастир. Идеята е да отидем на Пловдив и от там да отидем на водопадите над бачковския манастир smiling smiley Но това ще стане август евентуално когато и ние и другото пловдивско Пете ще са в пълна група. Естествено и други желаещи могат да се присъединят smiling smiley

Веча станало време за спане.
От мен чао и доскоро писане.

Страници:  <<123456789
Страница:9 от 9

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.