Детство : © Български Бебе Център
Страници:  <<12
Страница:2 от 2
Re: Детската торта
Изпратено: mimi177 (IP регистриран)
Дата: 5 January, 2007 21:09

blagovesta Написал:
-------------------------------------------------------
> Нашата торта за РД на Йонито(20,12) е тази с
> влакчето от по-горе.В София ги има в Рицка. Има
> няколко в София. Тази торта е 28лв. На Площад
> Македония, на Мария Луиза, има в Люлин,предполагам
> има и на други места. Много са им вкусни и евтини.
> За около 30лв. ще си вземете страхотна торта.
> Дават съртификат за градината.
>
>
>
> И нашата торта беше тази с влакчето на Рицка.Направо се стъписах от каталога с детските им торти в Люлин.Иначе съм чувала за страхотните торти на сладкарница "Гаврош'.
>
>
>
>
>

Изпратено: mimoza80 (IP регистриран)
Дата: 5 January, 2007 21:25

Има една сладкарница на пазара Красна поляна, тя си ги приготвя.А до нея има и един цех пак за торти.Наща излезе 36лв. за около 40 парчета и беше страшно вкусна, лека и не много сладка като за деца.
Ако ти е близо мога да ти кажа къде се намира, работят от 6.00 сутринта до късно вечер.

Изпратено: alehandra (IP регистриран)
Дата: 5 January, 2007 21:48

Ей, сега ще ви кажа какво открих когато Ани имаше рожден ден. При нас, на спирката на ТУ има детски кът до сладкарница "Лейди", който предлага детски торти (произведени в сладкарницата, на един собствеик са) по 1,50 парчето, минимум 10 парчета. Ако си поръчаш тортата в сладкарницата е по 2,50, затова сервитьорките са любезни и казват в детския кът е по 1,50. Ние поръчахме две и бяхме много доволни, дори са съобразени с децата и момичетата питат дали има дечица с алергия.

babies

Изпратено: rs (IP регистриран)
Дата: 5 January, 2007 21:52

И аз си мислех за "Рицка" като по-евтин вариант, както и за "Нилана" /те имат и сайт с цените мисля [www.nilana.bg]. Така, че потърси и там. Сещам се и за 1 сладкарница в кв. Надежда, но много отдавна не съм минавала през нея, за да я преслушам за цени, но преди сестра ми вземаше от там торти за детската градина на племенника ми.

Quod me nutrit me destruit!

Когато ни напусне някой, който ни е бил много скъп, ние губим не само него, но и част от себе си.

Редактирано 1 пъти последният път 06.01.2007 09:56.

Изпратено: (IP регистриран)
Дата: 6 January, 2007 00:06

Наскоро поръчахме торта в сладкарски цех "Азалия".Имат много детски торти и на много добри цени.Виж тук://www.azaliabg.com/torti.htmени

Изпратено: samko (IP регистриран)
Дата: 6 January, 2007 23:44

Красна поляна ми що гаде удобно, бих проверила.Ще ходим и до Надежда.Верно, че далече, ама за 2*20лв.разлика ще се разходим няма как.

-------------------------------------------------------------------------------
Не пропускайте година без преглед на колпоскоп и направена цитонамазка!

Изпратено: rs (IP регистриран)
Дата: 7 January, 2007 13:35

Искаш ли да ти проверя в Рицка на Мария Луиза, че минавам оттам и да ти кажа как вървят и там тортите? А в Надежда сладкарницата е на Ломско шосе веднага след моста в ляво /ако идвате от надлеза/. Нилана има в Халите също може да мина и от там ако искаш? Сетих се и за Ни-Кай /имат вкесни неща на много приемливи цени, но трябва да се види дали предлагат и торти/ имат близо до детската баничарница и мога да проверя. Ако решиш нещо пиши!

Quod me nutrit me destruit!

Когато ни напусне някой, който ни е бил много скъп, ние губим не само него, но и част от себе си.

Изпратено: nedina (IP регистриран)
Дата: 7 January, 2007 14:15

Вчера гледах в Хит-Младост на щанда на Нилана, правят торта по твой дизайн за 48ч., разгледах и каталога им, имаше много готини детски торти, с писти, със снимки и т.н цена за торта 2кг -20-25лева, на мен ми допаднаха на снимка, но незнам на вкус как са, ако някой знае да казва моля, че иние трябва 2 да купуваме скоро show

Дата: 7 January, 2007 14:19

Сега Тони е на проверка в Красна поляна и Захарна фабрика.Ще докладвам като се върне.

Изпратено: LILI A. (IP регистриран)
Дата: 7 January, 2007 14:36

Виж тук - [www.firmabonbon.hit.bg]. За кръщенето поръчвахме от тук и беше много красива, вкусна и евтина тортата. По принцип са им доста евтини тортите като цяло. Често поръчваме от този цех - намира се на Гео Милев до завод Електроника. Ако се спреш на нещо ще ти обясня къде е точно.
А линка, който ти е пуснала Ева - на "Лагуна" също имат страхотни торти и не са никак скъпи - на "Неделя" са доста по скъпи. Аз за р.д. на Боби поръчах първата от "Неделя", а втората именно в "Лагуна" и бях много доволна! А и самата торта беше адски вкусна! Имаш избор каква точно да е отвътре - аз я поръчах еклерова с баварски крем и си облизахме птъстите (аз дето не ям еклери щом я харесах...)

Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket

Изпратено: micaela (IP регистриран)
Дата: 7 January, 2007 15:32

И аз съм на вълна торти,защото и нашия рожден ден е скоро на 16.01.Миналата година взехме от романса и ни излезе около 50лв,но беше наистина огромна и много вкусна.Там се продават фигурки ,както пластмасови така и захарни и има голямо разнообразие.Ние и тази година ще вземем от там.

Lilypie 3rd Birthday Ticker

Изпратено: bubole4ka_pr (IP регистриран)
Дата: 7 January, 2007 16:02

За нас тортите ги прави чичото на Калина ,който е завършил хранителния техникум.Последната торта представляваше мечо пух и я беше направил от оцветена сметана.Боите за яйца са безобидни и с тях можеш да оцветяваш кремовете и сметаната.

[galeria.biberonbg.com]

Изпратено: Donika (IP регистриран)
Дата: 7 January, 2007 19:20

hipi Написал:
-------------------------------------------------------
> Donika, да не живеете в Чайка? Ние сме в този
> квартал и има една страхотна малка сладкарничка,
> където правят великолепни торти. За РД на Стоил
> взех една за градината от 16 парчета и за 20 лева.
> Не можах да я нося, беше огромна,а отзивите в
> яслата бяха, че по-прясна и вкусна торта не са
> яли. Изредиха се всички сестри и лелки да ме питат
> от къде е. За съжаление обаче става въпрос за
> Варна.
> За вкъщи направих домашна. Samko,Ще пусна снимки
> на двете да ги видиш. Може да ти дойде някоя идея
> на ум.

Не, не живея в Чайка, а в Младост, до Мебелната палата. Обаче като гледам тортата, може да ги правят на едно и също място, позната ми изглежда.
Между другото, от показаните от теб торти, на външен вид твоята по нищо не отстъпва на купената, много е симпатична.

www.bg-mamma.com www.bg-mamma.com

Когато човек силно желае нещо, цялата Вселена му съдейства!

Изпратено: аленна (IP регистриран)
Дата: 8 January, 2007 15:10

Хипи, тази торта с влакчето да не е на ВИКИ? Миналата година ние бяхме с торта на Вики, имам им каталога, страхотни торти правят и много вкусни, за цените незнам дали са вдигнати от тогава, а и аз се чудя каква торта да поръчам за Марин. Той искал с детска площадка. thumbs up smiley

мама на две момченца, две врабченца

Изпратено: hipi (IP регистриран)
Дата: 9 January, 2007 13:49

Софи, тортата ни е от една сладкарница в Чайка, казва се Валентино. От там взех и фигурките за моята торта. На Вики торти не съм вземала, а май не съм и яла, но съм чувала отзиви, че са им много хубави. Абе извода, който си направих след РД на Стоил, че вече на много места във Варна правят вкусни и красиви торти, а и цените са изравнени, затова вземам от най-близкото да нас място, поне да не я мъкна много.

Дата: 9 January, 2007 15:07

Момичета, благодаря на всички за съветите и отзивчивостта.
Вчера поръчахме от Красна поляна.Тортата струва 24лв.Със снимка.Има богат избор на всички приказни герои.Приятели от този квартал казват,че били вкусни, ще видим.Дават и сертификат за качеството за пред градината.
сега остава да организирам хубаво парти и да се забавляват дечицата.Кофти, че тати в четвъртък заминава на лагер и ще си дойде ден преди рождения ден.

Изпратено: Donika (IP регистриран)
Дата: 9 January, 2007 17:43

Приятно изкарване на рождения ден! praznik

www.bg-mamma.com www.bg-mamma.com

Когато човек силно желае нещо, цялата Вселена му съдейства!

Изпратено: crazia (IP регистриран)
Дата: 9 January, 2007 19:32

Съжалявам че не съм могла да се включа но чак сега виждам темата.Аз работя с 100грама сладки и Лагуна,и двете фирми имат хубави торти но са малко по скъпички.Знам че Романс правят вкусни и на по-нормални цени торти,в Надежда също имало една хубава сладкарница за хубави торти(но адрес не знам?),Сладкарници "Теа" на Жулио Кюри имат върховни и вкусни торти но също са скъпички,всички Гръцки сладкарници предлагат бутикови торти,Лучано също,Неделя и те,навякъде цената се определя на парче лично за себе си аз най-много уважавам Лагуна супер вкусни,леки и много красиви торти на поносима цена. thumbs up

--------------************************--------------------------*********************–––––––––––––––––––––––––––––––––––
Всъшност ,НИКОГА ,не съм била дискриминирана ,не съм била и толерирана . Пука ми ,свят- шарен ,хора- всякакви , никой никога по никакъв начин не ми е пречил да казвам каквото мисля и да отстоявам правото си на мнение! Нямам нужда от ПОЧИВКА ,на правото да имам чувство за хумор и това да изказвам нещата в прав текст ! Такава съм и щедро прощавам на всички които не ме харесват smqh
за това ще добавя " дарувам с това с което ме даруват "
за едни има санкции ,а други ще са бели и добри ......Уви...
Мисли преди да говориш,че после пак ще плачеш!
Куха Лейка съм и напоследък се усвиних но аз и Не искам да съм френска мацка!

Изпратено: teodota (IP регистриран)
Дата: 15 March, 2009 19:56

iskam da vi kaja da ne si pora4vate detski torti ot "elei",za6toto izglejdat ujasno na vkus ne be6e lo6a.platihme si za dostavka i ni q dokaraha v bagajnika na nqkakva si kola.vse pak 6te se qde ot deca.

Страници:  <<12
Страница:2 от 2

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.