Детство : © Български Бебе Център
Страници:  1234567>>
Страница:1 от 7
Януари 2007 празнува!
Изпратено: бен (IP регистриран)
Дата: 8 February, 2009 03:50

Добре дошъл при нас Вани!
Мило детенце,имаш щастието да се родиш най-чаканото и обичано бебе!Дете на прекрасни родители и любимец на безброй Биберонски лели!
Всички ти пожелаваме много здраве,много щастливи детски дни и много късмет!

Мъничка НАЯ,
ти живя много малко,но ни даде толкова много!
От днес ние ще целуваме твоето братче по два пъти-за него и за теб.А спомена за теб ще ни води и ще ни дава сила и мъдрост.
Липсваш ни мъниче!

ТАзи темичка е изгответна с любезното съдействие и неоценима помощ на beboka и j_nikolova!

Редактирано 17 пъти последният път 21.02.2009 21:15.

Re: Януари 2007
Изпратено: viksi (IP регистриран)
Дата: 8 February, 2009 07:38

Ей Бен ,страхотно ми започва деня с тази така чакана новина за бебчето на Ина !!!

Дата: 8 February, 2009 08:54

Има участник познал кога ще се роди Иван!И това е Ели!Усмивката от най-чаканото бебе е твоята награда Еличка.
А аз на два пъти в постовете си казвам,че не мога да чакам чак до 08.02 а изчаках.

В памет на НАЯ!

Изпратено: Andjela (IP регистриран)
Дата: 8 February, 2009 09:30

Няма по хубава новина от тази ! shampansko Много прегръдки и целувки за цалото семеиство много здраве щтастие и радост !

Изпратено: ellyivo (IP регистриран)
Дата: 8 February, 2009 09:45

yahooyahooyahooyahooyahooyahooyahoohot smiley hot smiley hot smiley hot smiley hot smiley hot smiley hot smiley hot smiley yahooyahooyahooyahooyahooyahoo
Много, много съм щастлива. Да е жив и здрав малкия юнак, а Иничка бързичко да се възсатновява.
В нашето семейство пръв разбра новината Иво и сега е един такъв весел и щастлив - само повтаря, че Ина си има бебе smiling smiley
Аз да дам малко данни - Вани се е родил в 03:05 тази сутрин, 3 500кг., 52 см. и му е трябвало само 3 часа да се появи след като Инка е отишла в болницата. За сега показва маниери на голям кротушанко. Инка каза, че има черна косичка, но чакаме Бен да се включи със снимков материал, за да го видим в цялата му прелест.
А като познала дадата съм много горда и нямам търпение да си получа наградата. Ей ама имам много добро шесто чувство да знаетеyahoo

Редактирано 1 пъти последният път 08.02.2009 09:46.

Дата: 8 February, 2009 10:04

Има снимка в първия ми пост в Седянката.По късно през деня ще сло и тук.

В памет на НАЯ!

Изпратено: viliana29 (IP регистриран)
Дата: 8 February, 2009 10:09

Божеее,щастлива съм....малко плача после ще пиша.

Изпратено: anneto_r (IP регистриран)
Дата: 8 February, 2009 11:28

hot smiley hot smiley hot smiley Много, много съм щастлива. Това е най-хубавата новина!

Инка, Жори честито ви малко бебче celuvki ! Желая му най-голямото щастие на света, да бъде много, много здрав, весел и послушен, да ви дарява с най-прекрасните усмивки, всеки път, когато го погледнете! Желая от все сърце на цялото семейство незабравими и прекрасни мигове! Бъдете здрави! Специално за най-щастливата мама на света

Аз чаках снощи до към 3.00ч и после съм заспала. Бебе Иван ме е чакал да заспя и тогава е излязъл значи.... ezik

[www.youtube.com] моята работа и моята страст

Изпратено: Branka (IP регистриран)
Дата: 8 February, 2009 11:43

Ех,това бебче..и аз успях да чуя Инката и ми звучеше много спкойна и разнежена..И тук и честитя ,а и поздравявам Бен,която макар да няма време да спи пак успя да организира новата ни темичка..Бен,ти си факир. cunki

Дата: 8 February, 2009 11:48

Мерси,Брани!Аз вчера нали казах,че предизвикавам Вани,като започвам да правя новата темичка.Правих я до към 2.00.Даже не е доикусурена,ама вече нямах сили.Днес ще я дооправям.И то детето ме изчака и после се роди.

В памет на НАЯ!

Изпратено: ilianka (IP регистриран)
Дата: 8 February, 2009 14:27

Инче,честито!Това детенце е дар от Господ!Да е живо и здраво!Прегръщам те!Ти си една щастлива майка!

Изпратено: foxi_s (IP регистриран)
Дата: 8 February, 2009 15:14

Честито на мама Ина!!! И да е жив и здрав големия мъж!!!Аз следих темата и много се вълнувах и вълнувам.
Много щастие им пожелавам!!!!! cunki

Lilypie First Birthday tickersLilypie Fifth Birthday tickers

Изпратено: tanchetoo (IP регистриран)
Дата: 8 February, 2009 17:11

Честито на мама Ина! Да е жив и здрав малкия Иван, да им носи само радост и много усмивки, има безгрижно детство и прекрасно бъдеще! На мама - бързо възстановяване.

Изпратено: merelin (IP регистриран)
Дата: 8 February, 2009 18:56

"Добре дошло сред нас, скъпо дете! Нека растеш здраво и щастливо, умно и красиво! Да радваш мама и татко и цялото семейство!

"Скъпо дете, нека жизненият ти път бъде обсипан с усмивки и щастие! Нека крепко здраве те съпровожда през всеки твой ден! Нека късметът не те оставя!"

"Най-голямата радост за нас си ти – скъпо наше дете! Расти в мир и любов! Бъди умно и добро дете! Усмихвай се, защото животът е прекрасен, когато се смееш! Обичаме те!"

"Ти си нашето съкровище! Ти си нашата радост! Голям да пораснеш! Да си красив и щастлив! Да си добър и търпелив!"

Дата: 8 February, 2009 19:33

Чух му гласчетоооооооооооо!Леле,голям кеф.Обадих се на Ина да чия как са.Вани8 даже сукал вече.Почти не успяхме да говорим,защото младежът реши да му чия гласчето и аз ги оставих да се гушкат.
Разбрахме се вече Инчето да звъни,защото командващия парада е там и с него ще се съобразяваме.
Ели,весело изкарване на вас!
Аз утре съм дневна и чак вечерта ще се появя.Ама вие да пишете.

В памет на НАЯ!

Re: Януари 2007 празнува!
Изпратено: rosiiv (IP регистриран)
Дата: 8 February, 2009 23:03

Честито мило семейство.Инка,Жори,страшно много се радвам.Да ви е живо и здраво момченцето и много да ви радва.Бързо възстановяване Инка.
Бени,браво за бързо и чудно направената темичка.
Аз сега нямам телефон,а толкова много искам да чуя Инчето. plach

Изпратено: neli7474 (IP регистриран)
Дата: 9 February, 2009 19:56

Честито и от нас!
Много , много се радвам!
Да е жив и здрав малкия юнак!
Радвам се, че всичко е наред и малкия и мама Инка са добре!
Ние се поизгубихме защото ни се наложи да пребиваваме около 6 дни в болницата. На моя малчо патилата му тръгнаха от хрема преминахме през хрипове и стигнахме до гноен отит на дясното ухо и възпаление на лявото. Това наложи да постъпим в болницата защото горкото детенце го изтормози температура, нищичко не хапваше и беше много изтощен. Там не пооправиха с банки, но така е наблъскан с антибиотици, че направо не знам как ще го възстановя. Знам, че имунитета му е сринат от тези антибиотици и сега ме е страх какво ли ще последва. Надявам се лошото да е зад гърба ни вече.

Дата: 9 February, 2009 20:36

Нели,има добри отзиви за коластрата!Даже мярнах тук темичка!
Аз лично карам цяла зима с биоцитрин и съм много доволна.
Ина и Вани са добре.Очакваме да кажат кога ще ги изпишат.Момъка от снощи хапва вече както трябва.Всички изследвания са добри.Бяха се обаждали да кажат,че и с стволовите клетки всичко е както трябва!

В памет на НАЯ!

Изпратено: rosiiv (IP регистриран)
Дата: 9 February, 2009 22:50

Нелка,съжалявам за милото ти мъниче.Дано всичко лошо вече е зад гърба ви.
Радвам се,че Инка и Вани са добре.Инче,чакаме ви пак сред нас.

Изпратено: anneto_r (IP регистриран)
Дата: 11 February, 2009 00:33

Нели Радвам се че вече сте по-добре. Дано всичко е останало наистина зад гърба ви. По-бързо да минава това болно време, че.... :be И малкият на сестра ми го е гепил грипа. С който и да говоря все има болен покрай него. На мен тази пуста кашлица не ми минава. Не смея да се похваля, че Роската е добре. Тези дни го ударихме двамката на хайманосване в това хубаво време. Тази вечер такъв вятър духа тук, май утре ще се разминем с разходката sad smiley .

[www.youtube.com] моята работа и моята страст

Страници:  1234567>>
Страница:1 от 7

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.