Детство : © Български Бебе Център
Страници:  <<1234567>>
Страница:6 от 7
Re: Януари 2007 празнува!
Изпратено: ilianka (IP регистриран)
Дата: 9 June, 2009 09:08

Здравейте!Включвам се специално тук за да честитя празника на една биберонка/не,че не мога да го направя по Скайпа или тилифона/...

Роси,мила,Честит Рожден Ден!Бъди здрава,щастлива със свмоите мъже и дано в най скоро време увеличите броя на семейството!Целувам те и те прегръщам!

Изпратено: ellyivo (IP регистриран)
Дата: 9 June, 2009 23:06

Роси, честит рожден ден и от мен! Много здраве и щастие, успехи и пак успех, безброй усмивки от теб и за теб!

Изпратено: rosiiv (IP регистриран)
Дата: 19 June, 2009 08:46

Момичета,благодаря,че се сетихте за мен,но аз едва днес влязох в биберона,понеже вече знам,че никой не се включва тук.И вие бъдете здрави!

Изпратено: Andjela (IP регистриран)
Дата: 19 June, 2009 14:18

Роси макар със закъснение ЧЕСТИТО и от мен.Аз също нямам време да вляза малчо напоследък все е болен и само с него и с лекари се занимавам днес уж вече е добре надявам се вече всичко да е наред Много поздрави за всички!

Редактирано 2 пъти последният път 19.06.2009 14:19.

Дата: 11 July, 2009 14:35

и какво затворихме ли темичката пишете каде изчезнахте всички

Дата: 13 July, 2009 10:16

Аз няколко пъти влизам виждам,че няма никой и си излизам.Само 2-те ли да си пишем?Ами като е за толкова ще се открием в скайп и там ще си пишем.

Дата: 17 August, 2009 08:36

Ако някой все още отваря тази темичка,да ви се похваля,че пак ще ставам МАМАААААААА! skok

Дата: 18 August, 2009 13:16

Роска,честито,макар за мен новината да не е нова!Желая ти лека бременност и сладичко момиченце след това winking smiley!
Ха сега, да видим,чете ли някой друг или окончателно се закрива темата!

Дата: 21 August, 2009 08:32

Честито!Честито!Честито!Много се радвам лека бременност и да се отчиташ как сте!
Да се похваля на морето съвсем случайно се видях с Бен първо познах децата разбира се те са като близнаци пихме и по кафенце на плажа въобще много се зарадвах!

Редактирано 2 пъти последният път 21.08.2009 08:45.

Дата: 24 September, 2009 12:36

Благодаря ви за поздравленията.То вече сме на 3-та страница-ужас.Аз имах проблем с бременността и полежах в болница,после излязох уж излекувана,но след 1 седмица пак бях за в болница(но не ме приеха)но се лекувах в майка ми с пълен покой-лежане и инжекцийки.Сега продължавам да съм си при майка,за да ми помага за Ники,който е мн.палавичък и същевременно плащам квартира и интернет,които не ползвам,та затова не съм писала.То и да пиша,каква ли файда,като няма кой да чете.В момента съм за малко пред комтъра на сестера ми и реших да драсна.Това е от мен-вече съм добре,но трябва да се пазим с бебончо.

Дата: 29 September, 2009 16:59

Леле Роска,затова ли се не си на линия в Скайп?Закрепи ли се вече?
Не знам ими ли смисъл да пиша тук,но на нас днес ни биха реимунизацията с Пентаксим.Емката не реагира на момента,чак в къщи се оплака,че я боли крачето.Дадох Панадол и сега спинка,милото.Иначе е голяма панта станала.Не млъква и не се спира.Не я записах на ясла,ще чакам градината през другия Септември,а вие?В сайта на детските градини имаше опция да я запиша още тази година в 1 група,но не се реших,иска ми се да прекарам още малко време с нея!

Дата: 9 December, 2009 22:41

Всички ли ви нямя?как сте как са дечицата?Драсвайте по някое редче.

Изпратено: ina_ina (IP регистриран)
Дата: 11 December, 2009 02:12

аз съвсем случайно влезнах в детсво и видях темата с тоз палав иван нямам време за компа ще ви пусна снимки, но утре че вече ми се спи.

Малкото ми ангелче НАЯ кака вече тя е

ИВАН се роди
08.02.09г. 3.500кг. -52см
изписан
11.02.09г. 3.100кг. -52см
27.02.09г. 3.580кг. -57см.
10.03.09г. 4.380кг. -57см.
07.04.09г. 5.590кг. -61см.
11.05.09г. 6.690кг. -64см.
12.06.09г. 7.140кг. -69см.
15.07.09г. 7.580кг. -71см.

Изпратено: vesi_vas (IP регистриран)
Дата: 11 December, 2009 08:57

Инче! Какво правиш по това време във форума бе душко?!
Аз ще чакам снимките с нетърпение!

Принцеса Ема - [www.snimka.bg]

Реплика на мъжа ми за Биберона " А аз си мислех, че онова жълтото на екрана, е Desktop-а на компютъра ни!"

Изпратено: neli7474 (IP регистриран)
Дата: 11 December, 2009 11:50

Здравейте момичета,
Не съм влизала много отдавна тук и приятно ме изненеада факта, че сладката ни темичка я намирам на първа страничка. Виждам, че почти никой не пише, но се много зарадвах на поста на Ина, прочетох, че Роси ще става мама за втори път, за което я поздравявам и стискам палци всичко да мине и да ни зарадва. Нямам никакво време за компютъра. Попаднали сме в релсите на ежедневието и се движим провлинейно и всеки ден едно и също, прибирам се капнала от умора , пътувам много командировки и така. Ние сем горе долу добре с малки изключения. Надявам се всички да сте здравички и да сте добре.
Целувки!

Дата: 16 December, 2009 22:04

Хайде и аз да се запиша моят разбойник е все болен а последните 2 месеца са ужас една седмица здрав две болен днес пак на лекар и този път бронхит но това да е.Иначе при мен нищо ново в петък ще съм на изпит за нова работа и ще видим какво ще стане да стискате палци.
Инче чакаме си снимките.
Между другото ми е малко притиснено излезе ми резултата от профилактичната цитонамазка и нещо е тревожен засега ще пия лекарства и след нова година ще направя повторна. Доктора ми изписа и лекарсва за облекчаване на ПМС който след раждането е ужасен.
Предстоят едни от най-хубавите празници всички да знаете че времето споделено с вас ми е много скъпо.Бъдете здрави и много щастливи.Намирайте по малко време за по редче.

Редактирано 2 пъти последният път 16.12.2009 22:07.

Дата: 17 December, 2009 22:29

Чак не повярвах на очите си,че нашата темичка е на първа страница и ми стана много мило!
Ние сме добре,растем,непослушни сме в едни моменти и очудващо разбрани в други!Емката с нетърпение чака рожд си ден и Коледа!Ежедневието е доста натоварено,аз почнах да поработвам и времето не стига за нищо.Ще гледам да пусна снимчици тези дни да ни видите колко сме пораснали.Очаквам снимки и от вас девойки.Хайдееее!
P.S.- Роси,къде си бре жена?Дай да те видим с коремче smiling smiley,че нямам време за Скайпа...

Дата: 27 December, 2009 14:18

Честита Коледа на всички.Бъдете здрави и щастливи.Желая Ви много любов!

Дата: 15 January, 2010 14:37

За много години!
Честитки за рожденниците!Да са ни живи и здрави да растат много щтастливи и палави!Аз да почечерпя за малкия kokteil!Хайде включвайте се и със снимки.

Редактирано 1 пъти последният път 15.01.2010 14:38.

Изпратено: anneto_r (IP регистриран)
Дата: 11 December, 2010 15:22

Ауууууууууу.........Тук никой ли не пише вече... То не че аз съм писала... sram Така ме завъртя живота, че не ми остава време за нищо. Така ми липсва времето прекарано в биберона и ровенето из нета. Ние за сега сме добре. Наближават най-хубавите празници и разбира се рождените дни. Желаем ви от все сърце весело посрещане, много хубави и желани подаръци, щастливи мигове прекарани с любимите хора и разбира се бъдете много здрави! celuvki
Надявам се да ми остава мъничко време вече, да успявам да надниквам тук.

[www.youtube.com] моята работа и моята страст

Страници:  <<1234567>>
Страница:6 от 7

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.