Детство : © Български Бебе Център
Страници:  12>>
Страница:1 от 2
"За" и "Портив" злато на дете
Изпратено: ekita (IP регистриран)
Дата: 12 February, 2009 12:04

Чела съм навсякъде,че се смята за селско,циганско и какво ли не да се слага на малко дете златна гривничка...някои са дори против и за обичките на малко момиченце...вие какво мислите по въпроса?Имат ли вашите деца златни накити?

Re: "За" и "Портив" злато на дете
Изпратено: Really (IP регистриран)
Дата: 12 February, 2009 13:07

Ами обичките ни са златни, но първо са мънички, второ са целите в камъчета, тъй че металът изобщо не изпъква. Против съм гривни, синджирчета и дрън-дрън. Колко време ще си седи на мястото тази "украса" от една страна и от друга нещо демонстрираме ли с това?

Изпратено: eli-joana (IP регистриран)
Дата: 12 February, 2009 13:10

На мен ми е доста селско малко дете с бижута/златни имам предвид, не разните герданчета Барби и Уинкс/. Йоана има обици от благородна стомана, но те са много дискретни-едно миниатюрно цветенце с винтче на ушето. Аз самата изобщо не харесвам злато, особено жълто, така че може и да не съм обективен критерий.

Изпратено: Branka (IP регистриран)
Дата: 12 February, 2009 13:15

Не харесвам гривни,синджири и тем подобни.Дъщеря ми има обеци,но наскоро в яслата едно детенце успяло да измъкне обичката на другото и беше доста неприятно,та съм се спряла на нещо наистина малко.Не бих сложила нищо друго.

Изпратено: pupita6 (IP регистриран)
Дата: 12 February, 2009 13:30

Емили има обички, гривна и синджирче от много малка. Сложила съм й само обичките, гривничката и синджирчето й се губеха в гънките glupi и ги свалих. Ако е нещо нежничко, не виждам нищо циганско, или пък да се изтъква... но всеки сам си преценява.

[galeria.biberonbg.com]
Най-хубавия ден-днешният. Най-голямата спънка-страхът. Най-лесното нещо-да се заблудиш. Най-голямата грешка-да паднеш духом. Коренът на всички злини - егоизмът. Най-хубавото развлечение-работата. Най-лошото поражение-отчаянието. Най-добрите учители-децата. Най-голямото щастие-да си полезен на другите. Най-неприятният недостатък-лошото настроение. Най-красивия подарък-прошката. Най-добрата защита-усмивката. Най-доброто лекарство-оптимизма. Най-мощната сила на света-вярата. Най-стимулиращия дар-надеждата. Единствената реалност-любовта.

Изпратено: mery_79 (IP регистриран)
Дата: 12 February, 2009 14:21

Йоана има много подаръци,златни,платина,нямаше как,обичаи.И на мен не ми харесва особено.Прибрала съм ги,когато реши сама да си ги носи.

Изпратено: inkata (IP регистриран)
Дата: 12 February, 2009 14:34

Обички имаме златни,за да не направи алергия.Всичко останало като накити от злато ми се струва прекалено за малко дете.

Изпратено: kris_ka (IP регистриран)
Дата: 12 February, 2009 15:07

mery_79 Написал:
-------------------------------------------------------
> Йоана има много подаръци,златни,платина,нямаше
> как,обичаи.И на мен не ми харесва особено.Прибрала
> съм ги,когато реши сама да си ги носи.
>
>

аз също съм ги прибрала, не ми допада някак идеята от сега да се кипри с гривна... има време, а за обичките - ще й пробия ушите като стане малко по-голяма, че наскоро на едно момиченце в яслата му разраниха ухото... Но - всеки си има право на мнение и избор

Изпратено: Rumina (IP регистриран)
Дата: 12 February, 2009 15:21

Ами имаме подарена гривничка и съм я слагала само тогава на празникът му. Честно казано аз не ги харесвам тези неща

Изпратено: foxi_s (IP регистриран)
Дата: 12 February, 2009 15:22

Дъщеря ми също има има обички,златни(заради алергий)с камъчета,много дискретни и нежни.
За други неща-като порастне.Не ми харесва да гледам малки деца,бебета с гривни и верижки.
Но всеки си има свое виждане! winking smiley

Lilypie First Birthday tickersLilypie Fifth Birthday tickers

Изпратено: herrera79 (IP регистриран)
Дата: 12 February, 2009 15:40

Не харесвам ,за обе4ки може ,но дискретни ,топ4енца или с камъ4ета .
Гривни4ка имаме подарък ,слагала съм и я ,но не ми допадат златни накити на дете .

**********************************************************************************************
Puedes ser solamente una persona para el mundo, pero para una persona tu eres el mundo.

Изпратено: krdessi (IP регистриран)
Дата: 12 February, 2009 15:45

На мен също не ми допадат накити на дете - е, изключвам разните там детски нещица на Барби, Уинкс и тям подобни. Златото - има си време кога да се носи. Моята щерка има златни обички, но не съм й ги сложила...още в градината ме достраша, да не й ги дръпне някой, макар че са мънички. Ходи със сребърни халкички. Не, че няма подарено злато....но - има време за всичко в този живот. А определено е рано за златото.

Lilypie

Lilypie Kids birthday Ticker

Изпратено: vesela_g (IP регистриран)
Дата: 12 February, 2009 15:51

За обици при момиченцата - съгласна съм...
но за гривни, синджири - нещо не ми харесва и не бих сложила на детето си, въпреки, че му подариха златна гривничка при раждането

Изпратено: An4eto (IP регистриран)
Дата: 12 February, 2009 15:51

Освен обички, другото май ми идва в повече за детенце. Но ние нямаме и такъв проблем lol Подарявали са му няколко синджирчета, но и през ум не ми е минавало да му ги слагам.
Но все пак е въпрос на вкус и разбирания winking smiley

Emoticons

Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Second Birthday tickers

Изпратено: svetlena (IP регистриран)
Дата: 12 February, 2009 16:11

Освен обичките за момиченце друго хич не харесвам. Синът ми няма нищо златно все още, има време за всичко. Не бих му сложила гривна, много селско ми е. ЕЙ там ще ми се рови в пясъка и гривна на ръката-не го възприемам.

Изпратено: alba (IP регистриран)
Дата: 12 February, 2009 16:15

На мен ми харесва - защо не бижута, стига да са подбрани с вкус и спрямо възрастта на детето. Моите, обаче, не носят, защото в детската градина ни предупредиха, че е забранено - след това, ако детето ги изгуби или някое друго му ги вземе, кой ще носи отговорност!

Изпратено: Penelope (IP регистриран)
Дата: 12 February, 2009 16:28

Даже и златни обеци не бих сложила сега glupi !

Изпратено: kery25 (IP регистриран)
Дата: 12 February, 2009 16:42

Някакси не ми допада,освен малки обе4ки.Но синджири определено мисля,4е е рано.

Lilypie Maternity tickers

Изпратено: kami (IP регистриран)
Дата: 12 February, 2009 16:49

против!

Wise men talk because they have something to say! Fools talk because they have to say something!

Изпратено: margarita (IP регистриран)
Дата: 12 February, 2009 17:04

Аз съм за малки нежни обички, които са по ушенцето и не висят - за безопасност.

Страници:  12>>
Страница:1 от 2

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.