Детство : © Български Бебе Център
Любими детски филми
Изпратено: valito 79 (IP регистриран)
Дата: 14 April, 2009 19:02

Кои са любимите филмчета на децата ви?Споделете,защото моето момиче иска да му тегля но като не се сещам...

Re: Любими детски филми
Изпратено: kris_ka (IP регистриран)
Дата: 14 April, 2009 19:10

том и джери, тимон и пумба - това гледаме ние

Изпратено: nadin197 (IP регистриран)
Дата: 14 April, 2009 19:15

Пинокио,Пипи дългото чорапче,Макууин,Красавицата и звяра,Снежанка и седемте джуджета,и мн.други.

Изпратено: Pisa (IP регистриран)
Дата: 14 April, 2009 19:23

За по-мънички дечица нещо с кратки серии като "Том и Джери", "Ну пагади". Големия ми син гледа сега "Франклин", "Мечо Пух", "Колите", сега тегля "Пипи дългото чорапче".

Дата: 14 April, 2009 19:32

ние сме девойки-на 6 почти grinning smiley мисля си нещо барбенско но повечето серии сме ги следали и тези на уинкс също.иска ми се нещо по различно но какво да е.

Изпратено: alegra (IP регистриран)
Дата: 14 April, 2009 21:23

Мечо Пух

Picture Captions
[Caption.iT - Face in Hole]

бебе Ема:
19.04.07-3350гр./50см.;
22.10.07-7800гр./69см.;
21.04.08-9100гр./77см.
09.02.09-12кг./87 см.

Изпратено: xamelion (IP регистриран)
Дата: 15 April, 2009 06:34

"Малката русалка" ти препоръчвам, "Аз съм риба", "В търсенето на Немо" - все филмчета за поотраснали деца - момичета и момчета. В замундата ги има.

Изпратено: RADINA170 (IP регистриран)
Дата: 15 April, 2009 07:57

Лили обожаваше Цар Лъв-гледаше го по няколко пъти на ден.Тогава беше на 2-3 годинки.Сега гледаме H2O и Мързелград.А на Весето сега и е много интересна П4ели4ката Мая smiling smiley

Редактирано 1 пъти последният път 15.04.2009 07:57.

Изпратено: dama_pika (IP регистриран)
Дата: 15 April, 2009 08:44

ние сме запалени по Колите, Мързел град и отскоро Таласъми ООД това като го казвам е по цял ден няма омръзване smiling smiley

НИКИ ДЕНЕВ

Изпратено: mama stella (IP регистриран)
Дата: 15 April, 2009 10:13

Колите, Мързел град, Хортън, Мадагаскар, днес сутринта гледахме Камбанка. харесва още и Пчеличката Мая, Крокодила Гена и Чебурашка, Шрек и много други. Най-добре е да са озвучени на български.

Lilypie Fifth Birthday tickers

Имаме само това, което сме дали.

Някои неща не стават с активност, с правене, трябва просто да ги оставиш да се случат. Трябва да им позволиш да се случат.

Изпратено: DianaToneva (IP регистриран)
Дата: 15 April, 2009 10:31

alegra Написал:
-------------------------------------------------------
> Мечо Пух
>
> thumbs up и ние сме тук smiling smiley

Изпратено: amonita (IP регистриран)
Дата: 15 April, 2009 10:43

В момента най-любими са му триавям.Вте првяасенца озвучени на български.Голямо попадение.Иска ми се да намеря подобна анимация, но не се справя.Все попадам на някакви модернизирани версии.Иска ми се грозното патенце, червената шапчица, седемте козлета, ей такива кратички филмчета.Знаете ли някое?

Изпратено: reneta (IP регистриран)
Дата: 15 April, 2009 13:03

Том и Джери, Пинко, Спондж Боб, колите, Мечо пух, Шрек, Флинстоун и от няколко дена сутрин гледа Кураж,страхливо куче. Други не се сещам които да е гледал.

Дата: 15 April, 2009 15:12

Ние много харесваме филмчето за малките понита

Изпратено: Didry (IP регистриран)
Дата: 15 April, 2009 15:16

Том и Джери, напоследък Чудовища ООД е много актуален, Мечо Пух си харесва и купища други си имаме... Пресеща се за всички от време на време.

Изпратено: Niko2009 (IP регистриран)
Дата: 15 April, 2009 16:02

Мързелград на първо място-вкъщи ролите са разпределени-той е Спортакус,аз съм Sтефани,а баща му е Роби grinning smiley И въобще гледа всичко по Jetix-русалки,покемони,манстър клуб,рейнджърите...А иначе съм му свалила доста серии на мечо Пух-това е другото любимо детско.

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
Нека се държим така,че да има по-малко наранени детски души!
"За едно дете няма по-голям ужас от това да не го обичат, да го отблъснеш е за него пъкълът, от който трепери...ако можехме да ликвидираме отблъскването човекът щеше да бъде друг.Може би шантавите щяха да са по-малко...и затворите щяха да са по-малко.Но всичко е там, в началото" Стайнбек

Изпратено: amonita (IP регистриран)
Дата: 15 April, 2009 16:10

Нещо са ми се оплели буквите на предния пост.Трите прасенца му е най-любимо.Пробвах Пчеличката Мая и Мечо Пух, но не са му интересни.Телетъбисите също минават, преди те му бяха любимиsmiling smiley

Изпратено: ivanka1979 (IP регистриран)
Дата: 15 April, 2009 18:54

Ние сме фенове на "Мързел град" и "Семейство симпсън",сутрин така ме събужда -"мамоо,пусни Семейство Симсън" lud smqh А следобед е като препариран пред телевизора като дават "мързел град"

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.