Седянка : © Български Бебе Център
Страници:  12>>
Страница:1 от 2
Албена или Св.Константин и Елена
Изпратено: tanchetoo (IP регистриран)
Дата: 4 June, 2010 15:56

Момичета, моля, ако някой има някакви впечатления от едното или другото място,или от двете да сподели.Дълго време вече се чудим тази година къде да ходим. Избрали сме програма all inclusive задължително,но незнаем кой курорт да предпочетем.Не сме ходили и на двата. Някои казват,че на Албена било по-хубаво, особено като сме и с малко дете,но други са за КиЕ.
Кажете предимства и недостатъци,предпочитани хотели.........
На КИЕ сме се спряли на Долфин,Лебед или Долфин Марина.
За Албена май стана по-трудно,защото хотелите на които се спряхме се оказаха много далече от плажа,а тези ,които са близо не предлагат кой знае какво.Та останаха Елица и Оазис????????????????
Моля споделете!

Редактирано 1 пъти последният път 04.06.2010 16:14.

Re: Албена или Св.Константин и Елена
Изпратено: baileys (IP регистриран)
Дата: 4 June, 2010 19:53

На Албена е скука голяма...Иначе има много плюсове - типично семеен курорт, затворен, няма движение, широк пясък, зеленина, тишина, абе идилия smiling smiley Там така като се замисля май няма хотел, който да е далеч от плажа smiling smiley

Константин и Елена - ми аз лично никога не съм го харесвала, разхвърлян, нагъчкан по централните алеи, празен по останалите, бяхме ходили, март май беше последно, беше строителна площадка, но предполагам, че за сезона са го стегнали smiling smiley

Мой съвет - отидете по на юг smiling smiley

Обичай ближния и ближи обичания... bliz
Спазвай правилата, за да си в играта

Изпратено: Ralipilote (IP регистриран)
Дата: 4 June, 2010 19:57

Аз съм за албена-така ако сте с кола ще сте по-близо до мидарево и до балчик и ще разгледате и там. нали ще сте и с детенце, лудница не ви трябваsmiling smiley

J'aime la vie! ma famille, mes amis, la glace vanille et surtout les " gens biens" quels qu'ils soient, quoi qu'ils fassent, quoi qu'ils gagnent!!je déteste les opportunistes, les cons, les radins et surtout l'ignorance des autres! AIMER!!

Изпратено: shturcho (IP регистриран)
Дата: 4 June, 2010 20:00

Аз много харесвам Албена, спокойно, голям плаж, хотелите са хубави, има спа процедури.

Изпратено: mimi_9 (IP регистриран)
Дата: 4 June, 2010 20:12

Аз вчера резервирах на Албена - Елица

[www.jivotno.com]

Понякога животът те подлага на изпит,
преди да си имал възможност да си научиш урока.

Дата: 4 June, 2010 20:39

Благодаря ви момичета.

baileys, ние до сега винаги сме ходили все на юг и за това решихме тази година да сменим. Пък и искам да отскоча до Варна, да се видим с много хора, че миналата година не успяхме.
А иначе за отдалечеността на хотелите....ами далечко са си някои, и особено като разбрах,че се ходи с автобус до плажа, или по мноого стълбички,незнам.

всъщност единственото, от което се водя в момента е офертите,които се предлагат, за една и съща сума на КиЕ са по-добри. За това питам за съвет,кое си заслужава повече: Албена с не толкова добра оферта или КИе.
Имаме още малко време да обмислим нещата. А и няма да сме сами,ще бъдем с още 1-2 семейства,та не ми се иска да подведа и тях,тъй като аз избирам и организирам всичко.

Благодаря още веднъж.

Изпратено: shturcho (IP регистриран)
Дата: 4 June, 2010 21:54

Сигурно ли е, че за Албена става дума, защото там не съм виждала стълбички до плажа?

Изпратено: ivchi (IP регистриран)
Дата: 4 June, 2010 23:07

Години наред ходехме на "Св.Константин и Елена" и това беше "нашият" курорт, НО последните 2 години съм много разочарована.
Плажа е мръсен, влизането в морето не е плавно като преди, а с някакви ужасни ями, супер много камъни в самото начало (точно където се къпят децата), плажната ивица се смалява все повече и повече... Вече няма да стъпя там.
За Албена - не ми харесва също. Сравнително мръсно и самите заведения са такива....изобщо аз не бих отишла на нито едно от двете места.

Дата: 6 June, 2010 16:54

ооооооор току що ми казаха някои подроности за плажовета и на двете места.Били ужастнилОсобено на КиЕ, казаха ми същото като Ивчи.
Благодаря ви момичета,започвам да преглеждам оферти за някъде другаде.

Изпратено: foxi_s (IP регистриран)
Дата: 6 June, 2010 23:24

Не мисля,че е тооолкова ужасно в Албена!Някой доста се е изхвърлил!! За плажа говоря!Незнам как е по южното черноморие,най-южното,но Албена си е съвсем нормално чист плаж,а морето си е обикновено плавно и приятно,няма камъни.Много често в началото има съвсем плитки места.Казвам какво беше мин.година,все още там не съм ходила(тези месеци),водата е още студена. Това само за инфо го разказвам,не да убеждавам някого къде е хубаво и къде не!
Приятна почивка където и да е! cvete

Lilypie First Birthday tickersLilypie Fifth Birthday tickers

Изпратено: baileys (IP регистриран)
Дата: 6 June, 2010 23:33

На Албена плажа си е супер, и курорта като цяло е изключително чист и подреден smiling smiley

Обичай ближния и ближи обичания... bliz
Спазвай правилата, за да си в играта

Изпратено: mimiign (IP регистриран)
Дата: 7 June, 2010 12:51

Танче, за които и две места да попиташ ще получиш различни мнения, просто на всеки критериите са различни. За едни обсужването е на ниво, за други не, едни са доволни от AI за други е беден. Хващай едното за рогата и се разтовари максимално. Плажа на всякъде е мръсен, лудницата на всякъде е еднаква, но това е морската атмосфера

Дата: 7 June, 2010 14:46

Още веднъж ви благодаря.
В крайна сметка се насочихме към Албена,след хиляди телефонни разговори намерихме и смободни места в хотел Елица. Не бил кой знае какво,но на снимки изглежда супер,така че се надявам да останем доволни.

mimi_9р вие кога ще бъдете там? Ни есме от 05,08 до 13,08.
Благодаря Ви още веднъж!

Изпратено: mimi_9 (IP регистриран)
Дата: 7 June, 2010 15:33

От 24.07 ще пиша след като се върнем.

[www.jivotno.com]

Понякога животът те подлага на изпит,
преди да си имал възможност да си научиш урока.

Изпратено: kivi (IP регистриран)
Дата: 7 June, 2010 23:06

Да споделя и аз.На албена сме били две поредни години.По отдалечените хотели като че ли са наблегнали на обслужването и храненето и до някъде компенсират.Стълби има и автобуса всъщност е влакче така че за две годишно дете може да е забавно но все пак на тази вазраст децата се преуморяват бързо а отнема време.Не съм гледала къде се намира Елица та имайте това предвид.Дразнещият фактор на Албена са румънците....Били сме и на първа линия.Плажната ивица е широка и чиста.Мисля че хотела беше Лагуна бийч или Маре.Проблема беше че бяха събрали храненето на двата хотела в един.Това превърна всеки обед и всяка вечеря в кошмар.
Последните две години сме били на КИЕ.Гранд хотел варна.И там има стълби към плажа.Ако сте с количка ще трябва да се носи.Плажната ивица е доста тясна,но с две малки деца за мен беше + понеже да се загубят си беше по трудно.Последната година изнесоха и два бара от алл инк. на плажа.Специално в гранда трудно се справяха с изхранването и се получаваха големи опашки.На всичкото отгоре в 14.оо се изнасч всичката храна и кой ял ял.
Иначе са усмихнати и стаите са комфортни.Хубав басеин с минерална вода и безплатни шезлонг и чадър хавлия.Е май станах многословна

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Second Birthday tickers

Изпратено: foxi_s (IP регистриран)
Дата: 8 June, 2010 16:52

Преди ок.2месеца ходихме на разходка там- КиЕ.Вярно не беше сезон,но ми се стори много мизерно!!Пак за плажа говоря,с хотели не съм запозната,само на вили съм почивала.А и тази зима на доста места морето беше много бурно и ивиците доста се посмалиха.В Кранево,Балчик на някои места си личи доста.
САмо за инфо на други мислещи да навестят северното черноморие пиша.
За мен Албена е приятен,спокоен курорт,точно за отдих,а не блъсканица.
ПРиятно изкарване на всички,където и да ходят!!!И после ще споделяте(снимчици).

Lilypie First Birthday tickersLilypie Fifth Birthday tickers

Дата: 8 June, 2010 16:52

kivi, много полезна информация, но вече резервирахме. Каквото,такова.Надявам се да останем доволни. За влакчето ако бях разбрала по-рано щеше да ми промени малко рещението, но се надявам да не съжаляваме.

Изпратено: kivi (IP регистриран)
Дата: 8 June, 2010 22:44

Ами весело изкарване Танче.Не се тревожи за влакчето то си обикаля из целия курорт така че ще го яхнете.Ние сме резервирали тази година МИРАМАР ОБЗОР.Някакви отзиви за там???

Lilypie Second Birthday tickers

Дата: 9 June, 2010 14:32

kivi, и на нас ни хареса този хотел,но малко множко ни идва цената. Приятно изкарване на всички и после да се отчетете,за да знаем за догодина.

Изпратено: Biserka (IP регистриран)
Дата: 9 June, 2010 14:56

Приятно изкарване на всички и чакам отзиви за Албена,защото и ние сме се насочили натам.Все още съм в чуденка ,защото искам хотел ,в който д аима и детки басей с детски кът,въобще развлеения за малкитеsmiling smiley

[galeria.biberonbg.com]

Страници:  12>>
Страница:1 от 2

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.