Седянка : © Български Бебе Център
Страници:  <<12
Страница:2 от 2
Re: Албена или Св.Константин и Елена
Изпратено: kami (IP регистриран)
Дата: 10 June, 2010 23:09

цял живот на друго море освен на албена не съм била! който казва, че е мръсно да ме прощава, но сигурно живее в стерилна среда! албена се слави като перлата на българското черноморие, с преобладаващо пешеходни алеи, зелени площи и цветни алеи! почти всички хотели в долна зона са реновирани и имат най-различни атракциони. с влакче, автобус и по стълбички се ходи от горна зона и от хотелите около пощата, които са по-настрани-разбирай след номер 26!

хотел елица(4) е първа редица на плажната ивица, което означава, че излизаш от хотела, пресичаш пешеходната асфалтова алея край плажа и си на пясъка! а такъв нежен пясък незнам дали има на друго място - чисти се и се изглажда всяка вечер!

споменатите румънци...да отратителни са - нагли, невъзпитани и се държат като невидели! щом руския брат чак е възмутен... като скакалци са по празниците и лятото, но ги търпим, нямаме избор!

единствено мога да ви пожелая приятна почивка!smiling smiley

Wise men talk because they have something to say! Fools talk because they have to say something!

Изпратено: tanchetoo (IP регистриран)
Дата: 11 June, 2010 09:58

kami, толкова хубаво си го описала.....
А за въпросния хотел Елица,на снимките дори ми изглежда,че от басейна направо скачаш на пясъка.
Ние ще ходим точно в най-пиковия сезон,да се надяваме,че няма да недоволстваме много от румънци и т.н. Но....както дойде.

Изпратено: Gery007 (IP регистриран)
Дата: 11 June, 2010 11:11

С две ръце ЗА Албена. От години ходим там. Във вита парк или Ралица отсядаме. Има страхотна програма от аниматори за деца и възрастни. Някой беше писал по-горе, че е скука - аз лично съм на друго мнение. Има си луна парк, много атракции и забавления. Любимото място на цялото ни семейство.

Изпратено: tanchetoo (IP регистриран)
Дата: 12 June, 2010 15:48

Гери, а не е ли далече от плажа и неудобничко???
Иначе за офертите съм съгласна, по-отдалечените хоте предлагат дооста повече неща от близките до плажа и на по-ниски цени.

Изпратено: Лили81 (IP регистриран)
Дата: 31 May, 2011 11:24

Спряхме се на хотел Ралица или Орхидея но като чета мненията и коментарите надделяват отрицателните и негативни коментари. Моля ви дайте по едно мнение ако сте запознати все пак даваме доста пари и ако не е както трябва е отвратително.

Изпратено: zori85 (IP регистриран)
Дата: 4 June, 2011 14:19

На Албена не сме били , но на св..Константин и Елена да . Там въобще не ни хареса а за малки деца е абсурд! Лудница !
Ние си ходим на Варна , Аспарухово . Спокойно място и не ме е страх във водата с Мони .

Страници:  <<12
Страница:2 от 2

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.