Седянка : © Български Бебе Център
Агенция за запознанства
Изпратено: Kristi (IP регистриран)
Дата: 27 August, 2011 00:37

Имам колежка на 43 години, която има желание да се запознае с чужденец с цел брак в чужбина. Знаете ли някоя сериозна чуждестранна агенция? Но да е сигурна, а не с някои извратени типове- то е ясно, че гаранция няма де. Много ми се иска да й помогна на жената. Преди доста пишеха за такива агенции из вестниците, но скоро не съм срещала.

Re: Агенция за запознанства
Изпратено: Donika (IP регистриран)
Дата: 27 August, 2011 08:48

Кристи, нямам идея за конкретна. В такава ситуация може да подбере страната/страните, които желае и да пусне в гугъл "агенция за запознанства" на техния език, при настройки на търсачката да търси на този език. Би трябвало по-популярните да излязат по-напред. Так си мисля. spamafote smiley Късмет й желая!

www.bg-mamma.com www.bg-mamma.com

Когато човек силно желае нещо, цялата Вселена му съдейства!

Изпратено: Ralito (IP регистриран)
Дата: 28 August, 2011 16:00

И защо точно с чужденец?А на агенции вяра нямам,все си мисля,че там се записват най-закъсалите и некадърни да си намерят половинка по естествен начин,а не така нагласено.

Lilypie Kids Birthday tickers

Редактирано 1 пъти последният път 28.08.2011 16:01.

Изпратено: Donika (IP регистриран)
Дата: 28 August, 2011 19:04

Еееее, Рали, какво ще рече най-некадърни да си намерят половинка? Всичко е въпрос на късмет - дали ще срещнеш подходящия човек. А и вече сума ти двойки познавам, които подобни сайтове са ги събрали - симпатични, интелигентни хора.

www.bg-mamma.com www.bg-mamma.com

Когато човек силно желае нещо, цялата Вселена му съдейства!

Дата: 29 August, 2011 01:37

Не мисля да обяснявам защо така е решила - все пак след 40 години човек си знае каква му е съдбата и аз я подкрепям. Ако някой може да ми помогне с инфо ще съм благодарна, без да навлизаме в подробности с живота на жената. Животът е един на 20, 30 години, друг на 40, 50 ....

Изпратено: Tania Grab (IP регистриран)
Дата: 29 August, 2011 06:44

Ако поеме риска, ще си отговаря и за последствията (добри или лоши). Чувала съм добри отзиви за Eharmony (www.eharmony.com)

Дата: 29 August, 2011 22:19

Благодаря, Таня!!

Изпратено: beibifeis (IP регистриран)
Дата: 2 September, 2011 18:37

Хриси,покрай служебни ангажименти се запознах с доста шведи.
Лично аз, съм очарована от тях!Хем хубави мъже,хем страхотни половинки.Жените си гледат,като писани яйца smiling smiley.Ето,днес си говорихме за бг мъжете и как децата са предимно грижа на майката и те гледаха учудено и недоумяваха как така.
Имам наблюдения и за белгийците,но те, хем не са красиви,хем са льольовци-жените им ги правят на луди калинки и те все търпят.Да не говорим,че нищичко не умеят вкъщи-все специалисти чакат.
Извинявам се,ако има тук дами женени за белгийциsmiling smiley
Утре ще съм на вечеря с шведите и дано не забравя-задължително ще питам за агенция.

Дата: 8 September, 2011 21:28

Бори, какви служебни ангажименти със шведи - да знаеш, че чакам ЛС winking smiley
Иначе, сериозно - леля ми е омъжена от 39 години за швед и имам други наблюдения - но може просто тя да не е случила... Иначе докато бях в Стокхолм доста сладури забелязах /сори за спама/ smiling smiley

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.