Седянка : © Български Бебе Център
Страници:  <<123456789
Страница:9 от 9
Re: Есенна таралежка темичка
Изпратено: hrisig (IP регистриран)
Дата: 5 December, 2012 18:20

ааа Вен не си само ти от лудите кърмачки,аз съм да по отскоро във форума от 2007 г.ама минах от първото клубче,та последователно през всички...хихихи
а за кърменето щях да пиша ,аз кърмих Кари до 1г и 6 м.И с зор се отбихме .
А Исето да кога порасна верно ....Много се радвам че ти е кротко детенце ,максимално да и се насладиш,виж при нас е обратно сега се наслаждавам на спокойствие и хитринки от страна на Кари,понеже беше от много ревливите бебета.Много ми е мила като каже."мамо,много те обичам,ммммм разтапям се,миличката ми"-няма по голямо щастие от това да чуеш точно тези думички.

Изпратено: Ralipilote (IP регистриран)
Дата: 5 December, 2012 19:39

Здравейте мами сладки, надничам тук и ми е едно топло и уютно
Усетих как ухаят на Вили манджите, чух как кари казва на мама че я обича, видях как вен и исето се питат кой къде е....е последното успях най-щастливо да го видя в събота. исето е страшна красавица да не й е уроки, най-накрая намерих начин да се сродя с вен. после тя ще ме плюе как съм свекървата, която си глези снахата и ще се кара с мен кой да гледа внуците....еххххsmiling smiley

мен ме е обзела треската по фигурата-решила съм че на хубаво тяло всичко отива. по този повод всяка крачка ми причинява болка, защото се поулисах понеделник и вторник във залата и мускулната треска не ми се размина.

та ако си сваля шкембето за празниците, ще е екстра
мики има представление на ДГ живот и здраве на 20-ти, а майка му още не е занесла подарък за дядо Коледа, защото е една добра майка за чудо и прикаааз sram sram sram sram sram

хриси помня ви че се кърмехте с кари и вие като нас до 1г и половина, аз толкова много кърмих и въобще успях да кърмя мики благодарение на вен и вещите й съвети... оттогава обаче зърната ми са толкова чувствителни, че мисълта да кърмя отново ме подлудява от ужас. откачена жена съм, знам

целувки на всички!

J'aime la vie! ma famille, mes amis, la glace vanille et surtout les " gens biens" quels qu'ils soient, quoi qu'ils fassent, quoi qu'ils gagnent!!je déteste les opportunistes, les cons, les radins et surtout l'ignorance des autres! AIMER!!

Изпратено: konova (IP регистриран)
Дата: 5 December, 2012 20:03

Сладуранки ,навечерях се и поглеждам тук за малко да кажа здрасти.Толкова години минаха,вече имам блог и не публикувам в Кулинарния, а навика да се отбивам си остана.Толкова деца пораснаха през тези години, а на мен не ми омръзва да съм сред вас и да съпреживявам.
На Вен ще кажа:Нали не се съмняваш, че обичам децата и съм една добра и грижовна майка и до днес?Е,едно от правилата при отглеждането беше "От дете на друго няма да стане за 2-3 часа/ после дни, седмици.../"Дори на брат ми съм оставяла бебетата , а той беше ерген .И до днес "никнат" навсякъде, където ги "посееш".
Много празнично настроение и хубави банкетчета да си спретнете....защото го заслужавате! cunki

Мисис "Кулинарна фурия 2008"

Изненадите на Мери Попинз

Изпратено: mama2008 (IP регистриран)
Дата: 10 December, 2012 13:59

Привет и от мен. Гледам хубаво си гукате. Ех, като заговорите за кърмене и ми става едно миличко. Когато Калоян заплаче и ми идва да му дам да суче и да се успокои. Спомени, спомени ....
Иначе аз утре съм на банкетче от народните танци. Няколко ансамбъла ще се събираме и вярвам, че ще си изкараме страхотно. Само Кокича да се оправи, че днес от градинката ме измъкнаха от работа, че го боли главичката. Сега спинка миличкия.
А фигурката аз си я пооправих миналия месец. Мъжо рече да си направи диетката на Гарабитов и аз да го подкрепя, си направих диетката на Лидия Ковачева. Да съм съпричастна един вид wink1
Та това е от мен. Отивам да разпарям и да шия, че от кога ме чакат дрехи за поправка smiling smiley Сега ми се е паднало, че и къщата да си пооправя. Иначе в събота и неделя нищо не мога да пипна, все крачим нанякъде smiling smiley

Изпратено: eli_gb (IP регистриран)
Дата: 15 December, 2012 21:19

wink1 cunki

Изпратено: mama2008 (IP регистриран)
Дата: 16 December, 2012 00:38

Охо, мерсаж Ели. Тъкмо се върнах от банкет. Продължавам с винцетоооооооооооо

Изпратено: hrisig (IP регистриран)
Дата: 16 December, 2012 19:23

Привет!
присъединявам се към винцето бррррррррррррр в този кучешки студ!

Дата: 17 December, 2012 12:58

Охооо, какъв банкет съм изпуснала...как сте майки и деца взехте ли подаръците, предпразнично ли ви е вечеsmiling smiley

J'aime la vie! ma famille, mes amis, la glace vanille et surtout les " gens biens" quels qu'ils soient, quoi qu'ils fassent, quoi qu'ils gagnent!!je déteste les opportunistes, les cons, les radins et surtout l'ignorance des autres! AIMER!!

Изпратено: Donika (IP регистриран)
Дата: 18 December, 2012 14:10

Привет от мен! hello
Как сте? Купихте ли подаръците?

www.bg-mamma.com www.bg-mamma.com

Когато човек силно желае нещо, цялата Вселена му съдейства!

Изпратено: venn (IP регистриран)
Дата: 19 December, 2012 10:09

Малиииииии, какъв сняг бръска тука в Зарата..... брррр, на нас рядко ни се случва, но май този път няма да ни се размине. Сутринта като излязохме с Марти за у-ще валеше дъжд и сняг, няма такава гадост, лапавица до колене sad smiley Плюс вятър, Мартин си умираше от кеф обаче crazy Като се прибрах обувките ми, доста здрави по пинцип, бяха прогизнали. Ядосах се, че не сложих резервни чорапи на Марти, моля се ботичките му да не са пропуснали. Надявам се не, те са естествена кожа и високи, мазах ги преди 2 дни, но знам ли?+ Хубавото е, че в училище се преобуват все пак, но ако чорапите са мокри, не ми се мисли...

И тъй... Гледам отваряте чат пат бара, обаче аз вечер съм гроги - мятам Иса в леглото и се трупясвам. Подаръци купихме за децата - мисля да не се оливам обаче, особено за дребната, че тя нищо не разбира. А баткото така или иначе е зарит в играчки и като всеки от родата му донесе по нещо.... wacko На дребната взех дървен "активен" куб, а на баткото 2 трансформърса. Всъщност той беше стигнал до 4 броя плюс 5-ти за Искрето grinning smiley Отделно лакомства за него и стига му толкоз На половинчо нищо не съм купила, може би някакъв козметичен комплект, след като ме заплаши, че ако му поръчам масаж, ще ме прати аз да ходя - хахаха

Я кажете вие как сте с приготовленията?[/url]

Дата: 19 December, 2012 12:24

Привет мацки, у нас е на вили и на могили, правим малко ремонт посред зима както обичаме и естествено познайте кой командва всички бригадиsmiling smiley
Днес сме на мики на представлението в ДГ, за там му взех едно камионче Мак
За подаръци - един разглобяващ се маккуин и една писта остава да купуваме
На половинчо също трябва да взема нещо. На майка си не съм взела подарък още.
Вен това за мокрите обувки-дано не е така, че да не настива мартата.
Исето гледа ли с интерес снега?
Дони, ти какви подаръци взе?
Целувки на всички

Изпратено: kris_ka (IP регистриран)
Дата: 23 December, 2012 00:45

Дзааааааааак... личи си, че имаме бебе в къщи... щом пиша сред нощите... приготвихте ли се вече за предстоящите празници?
Мен ме чака парти утре, а сега... изчезвам, че беба е гладна

Изпратено: Sonka (IP регистриран)
Дата: 23 December, 2012 20:51

Весели коледни и новогодишни празници момичета!Много здраве,щастие и успехи през новата година за вас и семействата ви!А за всички дечица много подаръци и весели игри! podarak shampansko tanc

Страници:  <<123456789
Страница:9 от 9

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.