Седянка : © Български Бебе Център
Страници:  123456789>>
Страница:1 от 9
Есенна таралежка темичка
Изпратено: Donika (IP регистриран)
Дата: 28 June, 2012 12:54

Хайде на новата, лятна темичка!

www.bg-mamma.com www.bg-mamma.com

Когато човек силно желае нещо, цялата Вселена му съдейства!

Редактирано 1 пъти последният път 30.10.2012 07:54.

Re: Слънчице горещо вече вън пече, Ежко Бежко стяга куфар за море kokteil
Изпратено: hrisig (IP регистриран)
Дата: 28 June, 2012 17:13

време беше............ сладък Ежко.
Къде сте момичета,как я карате?

Изпратено: eli_gb (IP регистриран)
Дата: 29 June, 2012 13:01

cunki

Дата: 29 June, 2012 14:29

Елииии, накъде сте? Свършиха ли изпитите при вас?
Хриси, при нас е малка лудница. Правя опити да организирам две събития едновременно, наред с това Сисито е болничка и съм блокирана с нея вкъщи. За пореден път се убеждавам, че няма ненаказано добро, но ще приема философски нещата. smiling smiley

Дата: 29 June, 2012 14:30

Хриси, сега видях, че си писала в предходната тема, малката да няма херп ангина?

Изпратено: mama2008 (IP регистриран)
Дата: 29 June, 2012 23:05

Еха, какъв сладък Ежко Бежко. Да ни е честита новата темичка.
Аз малко рядко влизам и нямам никакво оправдание за това. Пишете ми неизвенени отсъствия, но дано не са се насъбрали много, за да трябва да ме изключвате.
Надявам се всички да сте добре. Ако има някой болен, му пожелавам бързичко да оздравява.
Лека вечер на всички и приятни почивни дни ви пожелавам kitka

Дата: 29 June, 2012 23:18

Дони,бяхме с херп-ангина да,но тук масово всички деца бяха с нея,като епидемия бепе,сега ве4е е добре

Редактирано 1 пъти последният път 29.06.2012 23:18.

Дата: 30 June, 2012 00:01

Желаещи?

Дата: 30 June, 2012 08:10

Добро утро smiling smiley !

Изпратено: konova (IP регистриран)
Дата: 30 June, 2012 10:55

Ехоооооо!!!!!
Ето ме girl in love

Благополучно се справих с дечурлигата , докато мама и тати бяха в чужбина и сега съм в заслужен отпуск една седмица.
Каталясаааааааах! hot smiley
В интерес на истината много ме слушаха милте и си изкарахме добре.

Ето две снимчици от Военноисторическия музей с принц Венци.Много му беше интересно.
Таткото се прибра преди майката и заведе момичетата на планина за няколко дни, та ми беше по-лесно само с едно послушно малко момченце.Голямо скитане падна.

Желая ви хубав уикенд и бързо справяне с проблемите, които неизменно ни съпътстват.
Целувки!
cunki

Мисис "Кулинарна фурия 2008"

Изненадите на Мери Попинз

Дата: 30 June, 2012 13:35

Привет и от мен! Вчера Дани се прибра от гостито при баба и дядо, че е канен днес на РД на приятелчето. Сисито беше болна, два дни беше с почти 40 градуса температура и ми изкара акъла. Лекарката каза, че е някакво вирусче и минахме без АБ. Сега само малко хрема е останала.

Изпратено: venn (IP регистриран)
Дата: 30 June, 2012 17:27

Здравейте Ежки!!! Ех, и мен ме хвана липсата, но хем муза нямах за писания, хем нещо не мога да се организирам добре с двамата калпазани misli
При нас една и съща - напред назад, децата растат, треперя, че с тия вируси и НЕДОБРОСЪВЕСТНИ хора дето си мъкнат болните деца по детските площадки screaming smiley
Аз си обасках косата доста късичко sad smiley Обаче беше наложително, защото капе на снопове направо... та ще порасне, къде ще иде!

Ето ви да ги видите двамата калпазани от тази сутрин

Та радвам се да ви зърна всички тук - ни кафенце, ни коктейли, ни снимки отказвам smiling smiley Болничките да оздравяват, уморените да си починат.

Дребусът скочи, та изчезвам!

Изпратено: Ralipilote (IP регистриран)
Дата: 2 July, 2012 10:37

Привет мацки и от мен и успешна седмица на всички!!!
Влизам тук и само хубави дечица ми се усмихват, пу да не им е уроки!

Ели, принцесите направиха ли заявка за море?

Хриси, вие с кари сигурно съвсем тен хванахте на вилата на село.

Дони, да оздравяват дечицата и да се радвате на лятото.

Десита, не може с лошото, минавай по-често да ни разказваш за кокича и подвизите муsmiling smiley

Вили, с такава възпитателка като теб...тези дечурлига сладки с късмет са родени. Големи сте сладури с венци, и ти личи, че с мъжки рожби си свикнала да се оправяш бърже бържеsmiling smiley

Вен, твоите слънчовци искам да ги мачкам и целувам. Исето е такава сладкишка с роклето, а на бати марти виждам вече зъбките са изникналиsmiling smiley

При нас е много забавно лято-мама Рали изживява криза, че скоро живот и здраве ще стане на 30 и си прекарва лятото...с децата пред блока. По на 13-14, кои се записваха сега след 7-ми клас в гимназии, вълнения големи....Мики си има приятел 'ишко"/живко/ както той го нарича, който идва да го вика с кака/тя е на 14/ си всеки ден да играят и аз излизам, какво да правя...и така се озовавам сред деца, с които щем не щем се опитомяваме взаимно. Мики се радва на обичта на батковците и те му разрешават да рита с тях по малко, а децата ми разказват какво ли не там, на пейката пред блока. Едно две ми викат 'лельо', на другите явно не им се струвам леля и гледат да не се обръщат никак към менsmiling smiley аз не се чувствам леля и съм им казала, да ме наричат по имеsmiling smileyпонякога и волейбол играем с тях-да ми е неизживяно детството, не е, но пък мики като иска навън и все още я има тази култура на 'игра пред блока', защо пък да не се възползва дететоsmiling smiley А и така за мен е добре да не забравям какво ги тресе пубертетите като вълненияsmiling smiley Като няма други малчовци като мики с родители да излизат-единствено въпросния живко, но той е причислен към кака си да го гледа, гледам да се нагаждамsmiling smiley Съвестни деца са,да не им е уроки, не ругаят и внимават с малкитеsmiling smileyХайде, дано ви разсмях малкоsmiling smiley

J'aime la vie! ma famille, mes amis, la glace vanille et surtout les " gens biens" quels qu'ils soient, quoi qu'ils fassent, quoi qu'ils gagnent!!je déteste les opportunistes, les cons, les radins et surtout l'ignorance des autres! AIMER!!

Дата: 2 July, 2012 16:35

Рапорт отпускарски:
Ходих до офиса на Нев да и занеса подарък и цветя, че има РД.Да ни е жива и здрава!
Като се връщах, купих плодове и захар и сега варя конфитюри.
Докато бях в центъра ама хич не ми се ходеше по магазини.Роклята за сватбата ще купя май в последния момент.

Дони,бързо да се оправя Сиска!Весело лято за нея и бати!

Вен, страхотен е баткото.Розовата бонбонка е щастлива.А колко е сладкаааааа......ммммммммм

Ралка,няма лошо , че общуваш с дечурлигата.Аз ги предпочитам пред възрастните, които понякога ме натоварват.Станала съм душеприказчик за всички приятелки на моите пуберки.Не им обръщали внимание, нямало с кого да си говорят спокойно за разни неща,били свикнали с мен.....Сега през ваканцията идват на гости и понякога съм Мери Попинз на една сюрия момичета.А Венци си е мъжкар и наистина се разбираме най-добре.Ама само да посмее някой да каже "баба ти", веднага се разпенва:"Ако искаш да знаеш, тя е млада и не е никаква баба и си е моята Поспожа Конова."........а реално бих могла да съм му баба и още как.

Елинцеееее, Дескооооооо, Хрисиииии, хайде обадете се! cunki

Дата: 5 July, 2012 15:27

ПРИВЕТТТТТТТТТТТТТТТТТ,мили мои!
Отварям и какво да видя ,една мила снимка-Марти и Исето,пупуппу бонбони.Гушки от нас.
Вили,тук съм чета ви,ама нещо не ми се пише,жегата направо ни мори.Аз нещо не съм разбрала роднинската ви връзка с Венци,прости ми мила....
Рали,още тен нямаме,щото сме едва от 3 дни на вилата на село-в града жегата е ужасна,и си дойдохме тук.И аз съм като тен с 15-16 годишните девойки,тука все с тях се мъкна щото Кари иска да седи при тях,поне сега малко е живнало селото,нали са във ваканция.
Уф облякох си банския ,напълних басеина на Кари да се топли,а слънцето едно такова се скрива м/у облаците,мислех да поплажувам малко днес,но ще е после тя като стане,че преди мъничко заспа....
Дони,оздравяхте ли?
Ели,Деска как сте вие????

Дата: 6 July, 2012 09:29

Да почерпя с тортичка, Дани е рожденик днес. smiling smiley

Дата: 6 July, 2012 11:48

Честит рожден ден на бате Дани!Да е жив и здрав, късметлия и много да радва родителите си! dar

Хриси, аз роднинска връзка с този моя Венци нямам, ама никаква.Просто от 5години съм частна учителка в дома им.Занимавам, преподавам,възпитавам и изтърпявам каките му, които междувременно станаха в 5 и 6 клас.Преди 4 години той се роди и много се привърза към мен.Чувствата ни са взаимни и когато се налага, се грижа за него с голямо желание.
Хубавичко да си изкарате с Кари на село , че по градовете не се живее.

Хайде , милички, до скоро , че Велинград ме чака! cunki

Дата: 6 July, 2012 13:19

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДАНИ! ЖИВ И ЗДРАВ,МНОГО УСЕХ В УЧИЛИЩЕ,ИНЕКА БЕЗКРАЙНО МНОГО РАДВА СВОИТЕ РОДИТЕЛИ!

дОНИ Благодаря за за почерпката.
и моята мила майчица днес е рожденничка! praznik
Вили,прости ми мила......Представям си как си привързана към него,все едно е твое детенце че и пове4е....
почивяме си ние,вчера си направихме леко плажче сле 16 часа,не мога да я извадя от басеина...
Прохладен ден на всички ви

Редактирано 1 пъти последният път 06.07.2012 13:19.

Изпратено: venn (IP регистриран)
Дата: 6 July, 2012 15:54

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДАНИ!!!! ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ, МНОГО ПОСЛУШЕН!

Здравейте банда!!!!!

Поздрави от едни пътешественици, макар и на кратки разстояния. Бяхме на Павел баня целия катун grinning smiley и съм пооовече от доволна.... Макар и с бебе, друго си е да си на почивка. Искрето се държа чудесно, въпреки моите притеснения, че сменяме мястото. Само дето мрънкаше през втората половина от пътя - явно й доскуча и се сгорещи в кошницата sad smiley Та аз пях, скачах, плясках glupi На връщане същата история. Сега въртя едни перални в несвяс и се чудя как ще си показваме носа в тоя пек - та тук е пещ направо, а там, макар да печеше, си полъхва и е друго.

Вилииииии - дар Божи си ти!!! Такава Поскожа дай Боже всекиму love smiley Поздрави на Велинград - мнооого ми се ходи, но май няма да е тази година, че е далечко...

Хрис - правете си плажче, много хубаво, че имате къде да избягате от жегата. Давай й да се плацика на Кари, че то в тая жега.. пък и да се калява.

Целувки на всички, отивам да почивам!

Изпратено: mama2008 (IP регистриран)
Дата: 8 July, 2012 00:09

Здравейте. Малко по късното, ама така е, като хойкаме по цял ден по планините smiling smiley Бягаме от жегите.
Дони, честит ти рожденик с маааалко закъснение. Да ти е жив и здрав и много да се гордееш с него.
Общо взето нищо интересно около нас. Големи жеги, голямо чудо и гледаме събота и неделя да ходим някъде на хладничко. Калоян от 3 седмици ми поддържаше една никаква температура от 37-37,3 и накрая се оказа, че е от коремче. Без абсолютно никакви признаци в това отношение. Имаме си един билкар в Пловдив (той май и с акупунктура се занимава), но го водят билкар и някакъв лечител. Като те погледне или говори с теб по телефона и знае какъв ти е проблема. Той живее в София, но идва два пъти в седмицата в Пловдив. В петък му се обадих по телефона, евентуално да каже каква е причината за температурата на Калоян. Каза, ми, че има вирусче, което е "заседнало" в тънките черва и от там е проблема. Оказа се, че е прав и мишока от петък вече няма температура. Междувременно изкарахме с Калоян гаден летен грип, като при мен доста тежко протече. Да живеят компресите с ракия piene
Ходихме и един път на басейн по-миналата седмица. После минахме през един ресторант за обед и Калоян рече да провери как е водата и във фонтанчето smiling smiley Изкара ми акъла, хубаво, че имах хавлия и резервни дрехи от басейна. Доста див е станал и голямо инатче, та се чудя как ще му изкоренявам този инат. Признавам, на мен се е метнал smiling smiley
Ами това е от мен, чакам с нетърпение да дойде времето за моренце, ама ще има да си почакам още цял месец и половина.
Чао и целувки от мен.

Редактирано 1 пъти последният път 08.07.2012 00:11.

Страници:  123456789>>
Страница:1 от 9

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.