Седянка : © Български Бебе Център
Страници:  <<123456789>>
Страница:7 от 9
Re: Есенна таралежка темичка
Изпратено: eli_gb (IP регистриран)
Дата: 6 November, 2012 21:03

smileys with beer

Изпратено: venn (IP регистриран)
Дата: 7 November, 2012 09:51

ааа, събирали сте се тука, а? Пропуснала съм аз, но като първа пенсия заспивам рано рано sad smiley Соса ми изпиват тези малките, ей ...

айде кафенцето от мен

Ние се прибрахме благополучно в неделя от Хисар - няма такъв кеф..... Времето беше прекрасно, голям парк за разходки, отделно спа-то беше на 6. Ние взехме майка ми с нас, та тя ни помагаше за беба и се възползвах на 100%... Искам пак.... Най-важното е, че и на децата им беше добре и не се разболяха - това е най-големия ми страх, че обикновено като тръгнем на някъде ... все някой цъфва sad smiley

Снимки не съм правила, но като ги снимам тия дни, ще ви ги покажа. Искрето става все по-голяма хитруша. Батко си гледа с обожание, като Божество grinning smiley Той пък само иска да играе с нея, но без мой надзор не смея, че му е мечешка любовта малко winking smiley И тъй..

Изпратено: mama2008 (IP регистриран)
Дата: 7 November, 2012 20:23

Ха Вен, кажи какъв е този спа център, колко струва. Че аз съм останала с убеждението, че на Хисар хотелите са си скъпички.
Преди малко се върнах от йога и сякаш съм се преродила. Ох, толкова добре се чувствам. Пълен релакс smiling smiley

Дата: 8 November, 2012 10:24

ООО, Деско - ми не е задължително да е скъпо, поне по моите схващания де, цените в хотела, в който бяхме отседнали, са нормални. Ходим за втори път /мин.година направихме един уикенд с Рали и фемили/ + мама и Марти миналата пролет бяха за 1 седмица. Хотелчето е малко /в сравнение с големите хотели като Хисар напр./, но си има всичко smiling smiley На лични ще ти пиша, че тук да не става реклама winking smiley

Дата: 9 November, 2012 09:46

кой питаше за моите маймунки smiling smiley

Изпратено: konova (IP регистриран)
Дата: 9 November, 2012 14:36

Много, много цунки за сладките муцунки!
А малката лейди е в най-подходящата възраст за консумиране/Разбирай-гушкане, целуване,щипкане,мачкане......мммммм cunki

Мисис "Кулинарна фурия 2008"

Изненадите на Мери Попинз

Изпратено: Donika (IP регистриран)
Дата: 14 November, 2012 15:17

Къде се губите, Ежки-бежки?
Пускам ви една хубава старичка песен, дано някой се завърти в нашето местенце и почерпи с нещо. winking smiley

www.bg-mamma.com www.bg-mamma.com

Когато човек силно желае нещо, цялата Вселена му съдейства!

Дата: 14 November, 2012 16:39

Благодаря за песничката, а аз черпя веднага smiling smiley

Вен, големи са сладурковци, пу пу пу smiling smiley!

Изпратено: kris_ka (IP регистриран)
Дата: 19 November, 2012 14:31

Алооооооо, лейдита и милейдита
направо се затрихме бре /включително и аз де/!
Тази седмица отивам на гости в Ст. Загора и пак няма да ме има. Ако има навити за среща - пишете на лични!
При нас всичко върви по план - никнат ни зъби, като следствие от това - будим се по 101 пъти нощем да ядем, ама най-готино е сутрин... Като се нахраним към 5 ч и като се почне "Тате, таааааате, тате, татееее" и така до 7 ч... и бащата като не може да откаже /нали е тати на две моми grinning smiley/ и като я нарами... и мама спи спокойно до 7 sram
Кака се готвят за тържество в градината, та сега шием поли, търсим чорапогащи... такива ми ти работи
Айде изчезвам да дремна, докато малкото слънце не е изгряло още

Изпратено: bubi4ka (IP регистриран)
Дата: 20 November, 2012 06:26

Добро утро celuvki
Слагам кафето ако има желаещи smiling smiley

Отдавна не съм се разписвала тук , зорко ви следя , чета, но силички не ми достигат да се разпиша smiling smiley
Аз почнах работа, мъжO е по "майчинство" гледат се с Тони-бонбони , Ванко на училище и те така .... glupi

Да поздравя Дони и тук с празника smiling smiley

Честит рожден ден миличка, много здраве, късмет,щастливи мигове и успехи!
Весел празник !

Айдеееее Тони се събуди и дойде при мен да си търси мАкУтУ love smiley Отивам да го правя и да си цокне детето smiling smiley
Лек ден мацки и до скоро cunki

Изпратено: Ralipilote (IP регистриран)
Дата: 20 November, 2012 15:39

Дони, честит рожден ден и от мен, бъди жива и здрава и много щастлива.

Криска_ka кога идвате към стз точно?

Ели, Вили, Деси, Вен и Бубичка - купони си заформяте, тук, аsmiling smiley

Ние биваме. Откакто си смених работата нямам време за нищо, и много се изморявам...та вечер и уикенда компютър не искам да погледна...Мики е направил един списък за дядо коледа- иска маккуин със сменящи се гуми- къде ще го търся това чудо, не знам. Обаче само маккуин иска да му носи дядо коледа.
Аз не съм от най-търпеливите - въобще не ставам като някой учител да обяснявам, искам всички да схващат всичко от първия път. дори и мики нямам търпение да го чакам да разбира - горкото ми детенце. онзи ден като ми каза три пъти, че една жълта количка е зелено и като казах, че ако не научи цветовете се обаждам на дядо коледа да му донесе чорапи за подарък...и вече перфектно казва кое е жълто и кое зелено...

и така. при вас как е?

Целувки на всички

J'aime la vie! ma famille, mes amis, la glace vanille et surtout les " gens biens" quels qu'ils soient, quoi qu'ils fassent, quoi qu'ils gagnent!!je déteste les opportunistes, les cons, les radins et surtout l'ignorance des autres! AIMER!!

Дата: 20 November, 2012 18:17

Дони,жива и здрава, борбена и късметлийка, обичаща и обичана бъди!Честит рожден ден!!!

Наталинка, драго ми е , че си тук.Кротко, мила, щом си работеща.Таткото да кърми и да не се скатава.Целувки за децата.

Красенце, мила картинка сте ми и вие,ама всичко ще премине и после скукааааааа.Гуш и за сладуранките.

Ралиииии, имай милост, иначе ще ти отнема Мики/имам двама адвокати/ до Коледа и след Коледа.Ще си ги гледам с Венци, на който всичко му е макуинско.Последно се сдоби с календар и паста/макаронки/ по темата.Аз съм купила едни стикери от левчето и каквото не е макуинско, му лепвам стикер и то става такова.

Птивам да правя салата , че дядото се разтропа из кухнята.
Целувки за ВСИЧКИ cunki

Редактирано 1 пъти последният път 20.11.2012 18:17.

Дата: 21 November, 2012 09:01

Благодаря за пожеланията, приятели! celuvki Една малко закъсняла почерпка от мен:

Дата: 21 November, 2012 09:27

Дони, и аз с малко закъснение, но все пак - честит рожден ден! Бъди здрава, много щастлива, винаги усмихната и с лекота преодоляваща трудностите в живота!

Почерпих се smiling smiley! Хайде, от мен чайчето и кафето smiling smiley

Хубав празник пожелавам на всички! Нека винаги в домовете ви има здраве, уют и топлина! cvete

Дата: 21 November, 2012 09:48

Благодаря, Ели! celuvki

Изпратено: hrisig (IP регистриран)
Дата: 21 November, 2012 11:39

и от мен честит празник Дони! Жива и здрава да си,многокъсмет и любов в семейството!

Изпратено: kris_ka (IP регистриран)
Дата: 21 November, 2012 21:47

привет набързо пак /имаме гости и с скатах за минутка grinning smiley/ Рал - в петък след работа на мъжо пътуваме, събота цял ден сме там и в неделя по някое време се измитаме...
изчезвааааааааааам
Весел празник на всички

Дата: 21 November, 2012 23:15

Боооц!

Красе, приятно изкарване в СЗ smiling smiley!

Дата: 22 November, 2012 09:40

Привет бандаааа!!! Само набързо минавам, че отивам да "връткам педалите" grinning smiley - разбирайте велоаргометъра. След като прашасва повече от година и аз не мога да се гледам в огледалото, реших за празниците /преди тях де grinning smiley/ да се вкарам в пътя, белким ако ме огрее за някой банкет, да мога да се пъхна в някой тоалед без да мязам на лионска наденичка smiling bouncing smiley

Красе, хем ми се ще да се видим, хем не ща да обещавам и да не мога да изпълня... че у дома нали командва генерала - когато не спи, тогава сме свободни за срещи. Но ако нещо сте се уговорили с Рал, мога да пробвам да се включа.

Рали, чак ми стана мъчно за Мики - не го тормози толкоз де, все пак е на няма и 4 г. Че чичо му Кико grinning smiley и до ден днешен твърди за един свой зелен /резедав/ пуловер, че бил жълт glupi хахаха

За подаръка - много е лесно, просто не си добре осведомена grinning smileygrinning smiley Има Маккуин със сменящи се гуми, питай майката на Маккуин /Мартин/ - всичко знае по темата, волю не волю lud smqh Даже имаме такъв. В Хипо ги има, да ориентирам Дядо Коледа grinning smiley, даже някой спомена че ТОЗИ ПЕТЪК щяло да има 25% намаление. Това е една играчка за сглобяване, но е с големи части и Мики ще се справи. Гумите се махат и още как. На Марти му е подарък от 6 рд и още играе с нея.

Дата: 22 November, 2012 14:51

Искам и аз в Стара Загораааааа....Славата има там командировки и разправя хубави неща.

Елинкооооо, много се радвам , като видя , че влизаш в ролята на хазяйка.Оправяте ли бастунчетата и луличките с ученичката?Всъщност защо ли питам.Вероятно е старателна извън здравословната норма.

Красе, дано се видите със заралийките през уикенда.

Лионската наденичка
,връткай педалите, връткай, щом ти не стига, че те връткат от три страни.Ама като се знам аз за 6 г.майчинство какъв леберкез бях станалаааа.

Аз отивам да се скатая някъде и да помързелувам , че утре съм цял ден с Венци и трябва да съм свежарка.Не че няма да дремна 2-3 часа с него след пладне, като идат каките на училище.Много обича да се търкулнем заедно на голямата спалня и да спим до тъмно.Като чуе леличката по телефона , че съобщава 14 часа, набързо се съблича и започва да бори възглавницата.

Чао , милички

cunki

Страници:  <<123456789>>
Страница:7 от 9

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.