Седянка : © Български Бебе Център
Страници:  <<123456789>>
Страница:8 от 9
Re: Есенна таралежка темичка
Изпратено: Ralipilote (IP регистриран)
Дата: 23 November, 2012 20:22

Оххх, Вили, напълни ми душата-обзеха ме спомени и аз как подремвах като слагат френските дечковци да спят следобед.
мики е болен и днес мама работи той търкулнат цял ден и гледа филмчета, отвреме навреме нещо се сети да ми поиска...вчера повърна и днес 1 път...според доки снощи - вирус пак...
и тъй...отиде ми идеята да си каня на гости вен и фемили sad smiley а така ми е домъчняло за тях.

за този маккуин -рекламираха един по тв - аз купих от хиполенд матю, че нямаше маккуин тогава. и чета за деца над 5г и си викам моето дете умно -това му беше подарък за имения ден..какво да ви кажа -чак баща му се изрина и не можа да го направи се изнерви, аз го сглобявах...но беше в кутия.

мярнах и един маккуин в куфарче - разликата в цените им беше близо 30лв, з-тото по имения ден на мики матю беше със 65% намаление. та може би такъв в куфарче е ок за сменяемите гуми - дядо Коледа такъв ли да носи? и отделно че за подарък в ДГ сигурно пак ще има дядо коледа да ходи се чудя какво да пратя- не ми се иска да пратя някоя скъпа играчка, и другите деца да се натъжат, или мики да й изпоизгуби частите....ама пък и той да е с най-обикновена играчка не върви...та ще видим.

при вас как е ежки, как сте планували новогодишните празници?

Целувки на всички!

J'aime la vie! ma famille, mes amis, la glace vanille et surtout les " gens biens" quels qu'ils soient, quoi qu'ils fassent, quoi qu'ils gagnent!!je déteste les opportunistes, les cons, les radins et surtout l'ignorance des autres! AIMER!!

Изпратено: venn (IP регистриран)
Дата: 24 November, 2012 10:43

Рале,и Марто е болен - явно от същия вирус... от вчера си е у дома, но повръщането бързо овладяхме само с първата свещичка, която ни предписа. Втора не се наложи да му слагам. Нашият лекар каза, че в момента е ад положението - основно повръщане и разстройство и все дечица удряло. sad smiley

Ето такъв е Маккуин на Марти
[4.bp.blogspot.com]
от едри части е и много лесно се сглобява. Иначе е в кутия, не в куфарче.

Изпратено: konova (IP регистриран)
Дата: 24 November, 2012 11:07

Мики и Марти бързо да оздравяват!!!

Мисис "Кулинарна фурия 2008"

Изненадите на Мери Попинз

Изпратено: mama2008 (IP регистриран)
Дата: 24 November, 2012 15:23

Здравейте дружина. Ей нещо пак вирусчета са връхлители. Да оздравяват дечицата.
Калоян е с възпалена сливица от два месеца някъде и няма оправяне. Сега си търся инхалатор, да му правя инхалации с лайка и сода за хляб. Някой да има идея от къде се купува такова нещо?
Аз вчера ходих да си правя туморен маркер за яйчниците sad smiley За жалост е завишен и сега започва търсенето на какво се дължи това завишение. Та и при нас е Весело.
Еха Вен, много хубаво подаръче. Аз се чудя какво да купувам на моя господинчо за дядо ти Коледа. Нещо го хвана някой си пубертет и хич не слуша. Заканили сме с баща му нищо да не му купуваме, ама да видим до Нова година какво ще излезе.

Дата: 24 November, 2012 16:17

деско, мин. събота видях инхалатор в Лидъл

Дата: 25 November, 2012 16:02

Вен, благодаря за инфото, ама днес ходих в Лидъл и там имаше сауна за лице. Не знам дали това си видяла, но пък и аз си нямам и представа дали става за инхалации. Уф, дано да намеря.

Дата: 25 November, 2012 20:06

Да, става за инхалации smiling smiley Нали същото чудо се ползва за парна баня. Е, парна баня можеш да си направиш и над купичка със сварена лайка, същото може да ти послужи и за инхалация, но трябва да се завиеш плътно с хавлия, а детето не знам дали ще трае. Че е полезно, спор няма

Дата: 26 November, 2012 19:36

Значи викаш, че става. Супер. Утре отивам да го купя.

Дата: 27 November, 2012 20:03

Вен, купих си сауната за лице. Тъкмо я изпробвахме. Калоян в началото бягаше, все едно ще боли, ама бързо се съгласи да я пробва. Ще правим така всяка вечер и дано да има ефект.

Дата: 28 November, 2012 09:54

А, дано Деско!!! То всъщност не е толкова неприятно, особено сега, в студеното, ама на децата не им се нрави...

Да ви се оплача, явно и мен нещо ме прасна вируса на Марто sad smiley От вчера съм отпаднала, гадно ми е, нямам апетит, стомахът ми е надут, все едно съм изяла голям балон с хелий и бълбука... Уф, дано ми се размине без "екстри"..

Изпратено: hrisig (IP регистриран)
Дата: 28 November, 2012 12:44

Привет момичета!
много болничкижал ми е като чета ,но за жалост и ние сме в тази графа.От събота се мъкнем с една никаква темп 37 гр.спада без нищо да и давам за понижение.в понеделник се водим на доки без температура.Хомеопатични,но в4ера цял ден изгоря от 38 градуса,плюс повръщане което установихме 4е е от храчиците.Ве4ерта я мерим се опулвам почти 40 градуса,до сега никога не е вдигала толкова много.Понеже сме сами ,сеобаждам на свекитата да дойдат щото нз кво да я правя и те пристигат след малко -обадили се на 112 и поискали дежурния детски лекар да се отзове на нашия адред,та додоха прегледаха я и казаха 4е гърлто и е много червено и затова е толкова висика т.Дадохме и температуро полижаващи и я посмъкнахме на 38 градуса,така цяла нощ.Сега няма ,но очаквам че довечера ще има пак преживявания.
Вен лекувай се,всички болнички наистина да оздравяват.
Минавам на бързичко,за което се извинявам,ще пиша пак
Целувки на всички

Дата: 28 November, 2012 15:45

Хрис, дребосъчка може би е направила "лечебна криза" от хомеопатичните, т.е. всичко е наред, просто за нас е притеснително с голамата Т. Като казвам криза имам предвид, че вероятно "проблемът" си е дремел на тези 37 градуса и хомеопатичното го е отключило, ето от къде и високата Т, организмът се мобилизира да се пребори. И Марти ми е правил такава Т, много се бях ошашкала, въпреки че знаех от какво е.. sad smiley
Аз ходих на док, каза, че вероятно точно от вирусчето на Марто съм така, даде ми пробиотици и еспумизан и сякаш съм по.добре. То има сигурно значение, че се натъпках и с вит С, та не съм като парцал. Та тъй..

Дата: 28 November, 2012 20:54

Вен бързо оздравяване и на теб,дано малкия бонбон го прескочи.
Кари е по шен сега,да видим как ще искараме тази ве4ер,дали ще има температури

Изпратено: eli_gb (IP регистриран)
Дата: 28 November, 2012 22:15

Стискам палци бързо да оздравяват всички болни, малки и големи uteha !

Дата: 28 November, 2012 22:36

eli_gb Написал:
-------------------------------------------------------
> Стискам палци бързо да оздравяват всички болни,
> малки и големи !
>
>
>

pregradka cunki

Дата: 3 December, 2012 09:07

Добро утро!
Успешна седмица на всички

Дата: 4 December, 2012 16:19

хей, телеграфистките - само прелитате от тук и толкоз, аааааа!!! Я да се впишете

Хриси, как е дечко, добре ли е вече? Мен ме държа 3 дни, с гадни спазматични болки в корема... ама мина де.

Посетителите на нашия град, я споделете моля как беше?? Добре че не се уговорихме за среща - да ви лепнем "армаган" вирусче sad smiley

Вилитууууууу, освен че твориш магии в кухнята /по които лигите ми текат непрестанно/, къде изчезна? С дечурлигата си сигурно, а и убедена съм - подхванала си коледните вкусотии.

Аз нали съм "на пост и молитва" - е, всъщност гледам да не ям бял хляб и бели теста, сладкиши - та така съм се овълчила, едни коледни щолени и меденки са ми в главата, пухкави козуначни пити, тутманици и ... спирам се grinning smiley Ама връткам педалите, щото нищо няма да ми стане по празниците. Ето, ММ ме сюрпризира, че Коледното им парти е този петък eye popping smiley , а не следващия както беше предвидено. Сега трябва да почна скорострелно да меря вариантите ми за тоалет - дали ще мога в нещо да се пъхна? misli Или ще търча по магазините без време.... Всъщност по-голямата ми грижа е как ще оставим Исето за вечерно заспиване eye rolling smiley напоследък е такъв киселяк, пък и нали "манджата е с мен"... Може би ще я накърмя и опитам да я приспа, ако не - ще я оставим в ръцете на баба й вълшебницата. Майка ми е направо магьосник - единствената дето като я гушне и полюшка, успява да я приспи за минути tongue sticking out smiley Но дали ще проработи вечерно, ще видим... ако не, ще се върна без време и толкоз ...

Дата: 4 December, 2012 17:58

Ей ме на бе, Вен.Тук съм.Стягам тортата за РД на дядото.Шоколадов блат разделен на две,а по средата еклери с някакъв мус и после съединени с някакъв крем....и шоколадова глазура.....ясно???
Иначе се трудя както обикновено.Започват класните работи на момите и е ...ооооо, чудооооо.Моите си дечурлига са добре.Работят милите , трепят се и те за насъщния.
Славата разправя, че в Стара Загора е много хубаво.Е,той по за малко, но е доволен, когато ходи там.
Пък снощи като завя, като заваля онзи ти сняг, за нула време натрупа.И днес едно студенооооооо....и заледенооооо.....без малко да дам фира, докато бързах за влака.
Отивам да вадя еклерите от фурната и да скипря вечерята, че ние в 19ч ядем.....ей това упражнение не го пропускаме.

Целувам ви и пожелавам на всички вируси траектории, несъвпадащи с личното ви пространство....Но за всеки случай се пазете.
Хубава вечер и до скоро! cunki

Дата: 5 December, 2012 14:16

Привет!
Вен,Кари е добре,утре е а градина,голяма пауза направихме та пак ще плаче сигурно,но се надявам да е за кратко.
Пожелавам ви да си искарате хубаво коледно парти ,а баба да приспи Исето без да се налага да се прибираш.Аз така бях с Кари ,ве4ер само на мен заспиваше,та до сега не иска да остава в бабите си да спи ,а ве4е почти на 4г.ама дано вие сте друг случей.На колко стана Исето?Дълго се кърмите?
Вили,точно преди ваканцията ли са кластните,аз като че ли по спомен към средата на януари ги правехме по наше време,явно системата е претърпяла много корекции от как съм завършила.????
настроихте ли се пред коледно,мен нещо музата не ме е споходила,едно ми е такова странно много бързо дойдоха тия студове и не ми все още Коледно и новогодишно сякаш....

Дата: 5 December, 2012 16:21

Eх, Вили.... жена мечта си ти!!! Митко е ударил джакпота winking smiley Направо ме изумяваш кога сварваш навсякъде да огрееш smiling smiley
Радвам се, че на Славата му харесва нашия град. И аз си го харесвам - като изключим замърсяването на въздуха понякога.... Но като цяло си има почти всички удобства на големия град, а от друга страна не е чак толкова голям, че да е лудница winking smiley Пролет и лете е слънчев и зелен, есен и зиме сме по-на припек, в полите на средна гора и обикновено не е люто времето smiling smiley

Хриси, Исето вчера стана на 10 м. Кога мина това време?! newsm78 Голяма е сладкишка и такава хитрушкааааа - като види нещо, веднага го запомня и следващият път вече е наясно по въпроса. Веднъж се "криех" зад една книжка и питах къде е мама - е, днес тя се криеше и се показваше иззад книжката grinning smiley И като я питам "къде е Искрето" се залива от смях и пак се крие, и пак, и пак... По цял ден си я мачкам и гушкам... Е, и Марто ми е много гушкан, но май толкова не сме играли или съм забравила winking smiley За дългото кърмене... ъъъ, ти си от "по скоро" във форума и сигурно не си ме засякла в кърмаческия smiling smiley Накратко - аз съм от лудите кърмачки grinning smiley Мартин го кърмих до 1 г. и 10 м. С Исето на там сме се устремили, но да видим до къде ще я докараме winking smiley

Страници:  <<123456789>>
Страница:8 от 9

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.