Седянка : © Български Бебе Център
Ще видим ли Ева в 'Черешката на тортата' ?
Изпратено: Ralito (IP регистриран)
Дата: 6 August, 2012 20:41

След като стана ясно,че достъпът за участие в сезон 3 на Черешката е свободен за всички,
се питам дали нашата администраторка и доказал се кулинар ( [evatoneva.com] ) има желае да участва? Записването започва от утре,7 август.

А вие смятате ли,че имате нужните готварски уменията,за да участвате във формата?

Re: Ще видим ли Ева в 'Черешката на тортата' ?
Изпратено: Baby (IP регистриран)
Дата: 7 August, 2012 09:50

Рали, развесели ме с темата. smiling smiley
Нямам никакви мераци да участвам в тв предавания/вече съм отказвала на покана за гостуване в кулинарно шоу/, а в реалити формат, още повече. Знам какъв екшън е на снимки и физически нямам възможност да се ангажирам за 12-15 часов снимачен ден. smiling smiley

Администратор

Изпратено: sky (IP регистриран)
Дата: 7 August, 2012 10:24

Ехаааа, какъв дебат се води тук...
Евка, мисля, че ще си абсолютен фаворит в това предаване! Ще се радвам да те гледам!
И едва ли ще е чак толкова дълъг снимачния процес, мисля че ще е забавно дори...

За мен лично, не бих участвала в такова предаване... И това не е заради липсата на готварсски умения, защото повечето от участниците досега не са имали такива... По-скоро мисля, че ще се панирам от камерите и ще проваля всичко...
Когато го даваха по ТВ щерката все подхвърляше: - Мамо, ако ти участваш тук, ще им покажеш как се правят манджи! Хихихихи, нали съм мама, хвали си ме...

Моето пространство:
[www.flickr.com]
[kemerova.blogspot.com]
[kemerovafood.blogspot.com]

Изпратено: Ralito (IP регистриран)
Дата: 7 August, 2012 21:07

Жалко.Започвам да си мисля,че масово талантливи и умели кулинари с поглед/опит в международната кухня няма да се запишат поради ред лични причини(притеснение от камери,не искат да показват домовете си и т.н),за сметка на обикновени хорица,които не им пука особено за представянето им,нито ще държат до такава степен да им е изпипано менюто и подредена масата.Ще пържат кюфтета,ще правят баница и ще сервират компот в купичка,воала.Дежа ву.Дано да греша,разбира се.

Lilypie Kids Birthday tickers

Изпратено: beibifeis (IP регистриран)
Дата: 8 August, 2012 23:18

Ева,не е толкова натоварващо,а емоцията е голяма.
Щом има какво да покажеш-покажи го!
Изобщо нямаше да се замисля,ако бях на твое място.

Sky,истината е,че камерата е голяма магия и веднъж застанал пред нея,все търсиш начин да се върнеш отново smiling smiley.Бъдете по-смели!Не става въпрос за популярност,а за разнообразяване на ежедневието и създаване на едни интересни спомениsmiling smiley

Аз съм си харесала за участие едно друго предаване,шопингово-там съм царица smiling smiley

Изпратено: Ralipilote (IP регистриран)
Дата: 12 August, 2012 00:21

Мен не ме е страх от камерите, нито, че ще се изложа, колкото от това, че чрез ТВ ще вляза в дома на кого ли не...а аз не искам да влизам в дома на всекиsmiling smiley

J'aime la vie! ma famille, mes amis, la glace vanille et surtout les " gens biens" quels qu'ils soient, quoi qu'ils fassent, quoi qu'ils gagnent!!je déteste les opportunistes, les cons, les radins et surtout l'ignorance des autres! AIMER!!

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.