Седянка : © Български Бебе Център
Трябва да се включите / регистрирате за да докладвате .
prolaktin
Изпратено: sesa_bg (IP регистриран)
Дата: 25 November, 2005 12:37

Imam mnogo visok prolaktin i ne moga da zabremeneia.Pila sam mnogo pati Dostinex no mi pada nivoto za malko iposle pak se vdiga koeto pravi zabremeniavaneto mi nevazmojno.No sega pia po nova shema a sasto i niakakvi germanski dopergin i se nadiavam da zadargim nivoto ok za dalgo.Ako ste imali takav problem i ste go ovladiali za kolko vreme zabremeniahte i pihte li hap4eta tsiala bremmenost az ve4e imam edin sponatnen abort zaradi tozi hormon .Zadaljitelno li e da si pravi skener na hipofizata

Re: prolaktin
Изпратено: sashka (IP регистриран)
Дата: 25 November, 2005 13:09

Аз мога да ти кажа само за приема на Достинекс. Също съм с висок пролактин и го контролирам само с Достинекс. Първоначално докато намерим точната доза, с която да го контролирам и при мен имаше такива варирания на стойностите му. По време на приема му беше в норми, извън приема - извън норми. Накрая намерихме точната доза за мен и тя е половин таблетка на месец. Така съм вече от една година и всичко е наред с пролактина. Дори преди няколко дни го проверихме и беше в идеални норми. Така обаче ще продължавам и за в бъдеще. Уверенията на лекаря ми са, че при поддържането му не би трябвало да имам проблем със забременяването. Съдейки и по цикъла ми, засега всичко е наред smiling smiley

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.