Седянка : © Български Бебе Център
Страници:  <<123
Страница:3 от 3
Re: А прашки на плажа?thumbs up smiley
Изпратено: ravena (IP регистриран)
Дата: 3 July, 2007 20:00

Хайдееее, и на тая тема ще отговарям в минало време.. eye rolling smiley

Изпратено: crazia (IP регистриран)
Дата: 3 July, 2007 21:37

Ами аз преди си ходех по прашки на плажа,имам секси дупе и все още е така(виж за това мога да се хваля grinning smiley )но сега не ми е приятно някак некомфортно ми е с дете и по прашки. ne

--------------************************--------------------------*********************–––––––––––––––––––––––––––––––––––
Всъшност ,НИКОГА ,не съм била дискриминирана ,не съм била и толерирана . Пука ми ,свят- шарен ,хора- всякакви , никой никога по никакъв начин не ми е пречил да казвам каквото мисля и да отстоявам правото си на мнение! Нямам нужда от ПОЧИВКА ,на правото да имам чувство за хумор и това да изказвам нещата в прав текст ! Такава съм и щедро прощавам на всички които не ме харесват smqh
за това ще добавя " дарувам с това с което ме даруват "
за едни има санкции ,а други ще са бели и добри ......Уви...
Мисли преди да говориш,че после пак ще плачеш!
Куха Лейка съм и напоследък се усвиних но аз и Не искам да съм френска мацка!

Изпратено: venn (IP регистриран)
Дата: 3 July, 2007 22:09

охх, болна тема ми е дупето, и целулит си имам, та не смятам да мъча околните с гледката eye rolling smiley

Изпратено: Daniva (IP регистриран)
Дата: 3 July, 2007 22:12

Аууу, Миме, той нямаше нищо против нито една от въпросните части на тялото ми, доколкото си спомням - оооо, или ме ме е излъгал, или сега теб те успокоява smqh

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Изпратено: delina (IP регистриран)
Дата: 3 July, 2007 22:20

никога не съм била с прашки с прашки на плажа, но тази година ми влезе мухата и се чудя дали да не се облещя по задник. И друг път съм казвала- долнището свалям, горнището НЕ!

Изпратено: mimka (IP регистриран)
Дата: 3 July, 2007 22:22

Преди да забременея съм ходила един,два пъти с прашки на плаж.Но сега с тези килограми,просто абсурд!Ето една такава снимка

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

I don't claim that I'm special. But I'm a bit special! Do U know what I mean

Дата: 3 July, 2007 22:23

Мале Делинкаааа, е тогава супер гледка ще си, че и овации 100% ще има! Ама не те ли е страх тъй бе душа?

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Изпратено: Rumina (IP регистриран)
Дата: 3 July, 2007 23:03

Не, никога не съм ходила с прашки, чувствм се неудобно

Изпратено: Gery007 (IP регистриран)
Дата: 3 July, 2007 23:34

Не никога! Виждала съм и мацки с перфектни дупета, но като се наведат . . .ужасссс всчко са вижда. На мен ми е грозно.

Изпратено: Laurelin (IP регистриран)
Дата: 3 July, 2007 23:50

Олеее, само аз ли се пека по прашки?! Взе да ме хваща срам от вас, че нито дупето ми е перфектно, нито пък съм се чувствала неудобно glupi
Виж, по монокини 1 път се пуснах и ми се лепнаха 2ма старчоци и някакъв гларус, та никога няма да повторя! Един ли сладур нямаше по тоз плаж да ми се сваля, ми развратни дъртаци разни :be

Член на сдружение "Български бебе център"

Дата: 4 July, 2007 00:29

Laurelin Написал:
-------------------------------------------------------
> Олеее, само аз ли се пека по прашки?! Взе да ме
> хваща срам от вас, че нито дупето ми е перфектно,
> нито пък съм се чувствала неудобно

Браво за което (че не си се чувствала неудобно на плажа имам предвид, а не за това, че те било срам от нас)!

Изпратено: Julia P-G (IP регистриран)
Дата: 4 July, 2007 08:19

mimka thumbs up Точно такъв тип дупе харесвам! winking smiley

----------------------------------------------------------------------------------------------------
Lilypie 3rd Birthday PicLilypie 3rd Birthday Ticker
[@]

Изпратено: gatinka (IP регистриран)
Дата: 4 July, 2007 09:10

Ау какви спомени се звърнаха у мен с тази темичка. По молба на бившето ми гадже се пуснах само ведъж по прашки, за отбелязване е, че тогава бях 58кг. и много се харесвах та ми беше едно готино, за бесейн става дума на обществен.
А имам една много смешна история, когато бях в Италия се запознах и започнах връзка там с един хубавец, и кани ме той на басейн, ма аз си мислех пак така на обществен, купувам си един бански със боксерки, обличам се и го чакам да се появи, в последствие се оказа, че басейна бил у тях. Настаних се аз на басейна, надонесе той разни работи от тях да се черпим, и по едно време влизам във водата и разбирам, че горнището на банския се вдига и все едно нямам такова, много гадно. Попитах го дали има проблем да го махна, и се разпищолих аз по цъцъки, и си се пекъ, по едно време идва един човек около 50 годишен, говорят си те нещо, и аз разбирам, че това е баща му лелееее срам, за първи път ме вижда човека и аз полугола. Нямах смелост да се извиня. Та била съм и по прашки и без горнище, но сега естетиката на закръгленото ми тяло не позволява да бъда с нищо друго освен с цял бански.

спи спокойно малка НАЯ

Изпратено: bubole4ka_pr (IP регистриран)
Дата: 4 July, 2007 09:58

Мен пък не ме дразнят такива хора на плажа.Я се огледайте,колко перфектни фигури има които да могат да си го позволят,нито една,но хората са със освободено мислене.На почивка са и го правят пълноценно,ами като не ми харесва няма да гледам.Сега има фрапиращи случаи като оня за "разперения гарван",ама това са нещата от живота.
Иначе аз не бих се пуснала по прашки,няма да ми е комфортно...

[galeria.biberonbg.com]

Изпратено: vania dimitrova (IP регистриран)
Дата: 4 July, 2007 10:28

Аз съм по прашки на плажа, не винаги, но сега имам нов бански с прашки, не се притеснявам и по-добре може да е, ама не е зле..

Изпратено: mimka (IP регистриран)
Дата: 4 July, 2007 13:47

Julia P-G Написал:
-------------------------------------------------------
> mimka Точно такъв тип дупе харесвам!
>
>
>

Хи-хи,мерси Юлка! smiling smiley

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

I don't claim that I'm special. But I'm a bit special! Do U know what I mean

Изпратено: Laurelin (IP регистриран)
Дата: 4 July, 2007 14:16

Данива, мерси за подкрепата smiling smiley
А да ви попитам, момичета, след като направите тен с бикини, слагате ли си бельо прашки? Щото на мен това ми е главния довод - не искам да ми блести бялото дупе, все пак желая на мъжлето да му е драго да ме гледа по изрязано бельо.

Член на сдружение "Български бебе център"

Изпратено: Atzilar (IP регистриран)
Дата: 4 July, 2007 14:21

По-удобно ми е с прашки.Ама за тази година съм си навила на пръста,че ще си търся бански с долнище тип боксерки.

Lilypie Kids birthday Ticker Lilypie Kids birthday Ticker Lilypie Fourth Birthday tickers

Страници:  <<123
Страница:3 от 3

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.