Седянка : © Български Бебе Център
Страници:  <<12345678>>
Страница:2 от 8
Re: Плетки на една, две и прочие куки grinning smiley !
Изпратено: mama Dani (IP регистриран)
Дата: 20 October, 2007 23:36

Браво, Пупиташ!Страхотно си се справила!Жилетчицата е прелестна и ще си я открадна за модел. grinning smiley Аз в момента съм пощръкляла на тази тема.Плета, плета, плета и все повече ми се иска.Толкова ме заразява, че нищо друго не ми се прави.Имам чувството, че главата ми ще гръмне от модели за момиченца.Преобръщам интернета и гледам с часове всякакви сайтове за плетки.Това ми действа изключително релаксиращо.
Ето и някои от моите творения.

Lilypie 3rd Birthday TickerLilypie 6th to 18th Ticker

Изпратено: Atzilar (IP регистриран)
Дата: 20 October, 2007 23:50

Мерси, Пупи. Ще правя експерименти утре.
Мама Дани, творенията ти са разкошни! kitka

Lilypie Kids birthday Ticker Lilypie Kids birthday Ticker Lilypie Fourth Birthday tickers

Изпратено: herrera79 (IP регистриран)
Дата: 21 October, 2007 00:00

страхотни не6та правите ,както е казала Инес тука са много скъпи ...тъкмо днес си мислех ,4е трябва да купувам на Емма по дебели дре6ки ...ех ако можех да плета .

**********************************************************************************************
Puedes ser solamente una persona para el mundo, pero para una persona tu eres el mundo.

Изпратено: camino (IP регистриран)
Дата: 21 October, 2007 01:29

Край, капка самочувствие не ми остана, като видях какви сръчни жени има! yeah smiley Аз за такива неща само поръчвам на една позната на майка, но докато станат готови, и те омалели eye rolling smiley

Изпратено: desi054224 (IP регистриран)
Дата: 21 October, 2007 06:56

И на мен вече ми се прииска да мога да плета,ама не ми се отдава.Моита страст са гоблените,но на последък и тях зарязах.

Изпратено: dudididi (IP регистриран)
Дата: 21 October, 2007 09:27

Браво Пупи,Браво!Майстор си ти!
Аз пък изобщо не мога да плета

People stop fighting,аngels are crying .We can be better!Love is the answer

Изпратено: galka_77 (IP регистриран)
Дата: 21 October, 2007 09:39

camino Написал:
-------------------------------------------------------
> Край, капка самочувствие не ми остана, като видях
> какви сръчни жени има!

И на мен sram Най-голямото ми постижение с иглата е да зашия копче.

Рая-29.06.07г Тео-02.12.09г ЩАСТЛИВА МАМА НА ДВАМА!

[bgpetition.com]

Редактирано 1 пъти последният път 21.10.2007 09:40.

Изпратено: Branka (IP регистриран)
Дата: 21 October, 2007 10:01

Леле ,какви красоти..аз не съм плела от години,но вие ме вдъхновихте и ще си взема прежда и куки и почвам...какъв номер куки да си взема -да не е много едра плетката,но и да не е много дребна-Пупи,ще се пробвам и аз с жилетка-буква едва ли ще докарам,че нашата много трудна,но ще опитам.Помагайте мами за номера и започвам

Изпратено: Nadejda26 (IP регистриран)
Дата: 21 October, 2007 11:27

Мале, Пупи, ти ме шашна sram И аз не съм плела от детството си!!!Понеже и двете ми баби са живи и много добре ме отменят, а и мама си я биваsmiling smiley

Изпратено: Atzilar (IP регистриран)
Дата: 21 October, 2007 11:29

camino Написал:
-------------------------------------------------------
> Край, капка самочувствие не ми остана, като видях
> какви сръчни жени има! Аз за такива неща само
> поръчвам на една позната на майка, но докато
> станат готови, и те омалели
>

Ааа, не съм съгласна! В кулинарния видях произведенията ти. winking smiley

Lilypie Kids birthday Ticker Lilypie Kids birthday Ticker Lilypie Fourth Birthday tickers

Изпратено: lorena_guapa (IP регистриран)
Дата: 21 October, 2007 11:34

аз много се надъхах,преди седмица да плета болеро и пончо.ама като не мога ,извадих едни схеми,ама не ги разчитам.детско болеро-ако някой може да помага със схемите.че то се плете цяло някак си.да уточня на две куки,че на една въобще няма да се справя

Изпратено: pupita6 (IP регистриран)
Дата: 21 October, 2007 14:59

Благодаря ви за комплиментите, момичета! sram
Незнам как изглежда детското болеро, дай идея някаква, или линк?

[galeria.biberonbg.com]
Най-хубавия ден-днешният. Най-голямата спънка-страхът. Най-лесното нещо-да се заблудиш. Най-голямата грешка-да паднеш духом. Коренът на всички злини - егоизмът. Най-хубавото развлечение-работата. Най-лошото поражение-отчаянието. Най-добрите учители-децата. Най-голямото щастие-да си полезен на другите. Най-неприятният недостатък-лошото настроение. Най-красивия подарък-прошката. Най-добрата защита-усмивката. Най-доброто лекарство-оптимизма. Най-мощната сила на света-вярата. Най-стимулиращия дар-надеждата. Единствената реалност-любовта.

Изпратено: Dobi81 (IP регистриран)
Дата: 21 October, 2007 16:25

Момичета има ли някакъв сайт откъдето да се науча да плета по сложни плетки, мога само нормалната grinning smiley , но имам желание за повече

[galeria.biberonbg.com]
[s3.bg.gladiatus.com]

Раждане 12.04.2006г - 3.600кг ; 51 сан 11.50ч
16.05.2006г - 4.800кг ; 57 сан
12.06.2006г - 6.000кг ; 61 сан
03.07.2006г - 6.300кг ; 62 сан
01.08.2006г - 7.100кг ; 65 сан
14.09.2006г - 7.900кг ; 67 сан
12.10.2006г - 8.500кг ; 70 сан
14.11.2006г - 9.100кг ; 74 сан
12.12.2006г - 9.400кг ; 76 сан
16.02.2007г -10.200кг ; 79 сан
16.04.2007г -10.500кг ; 80 сан
15.04.2008г -12.000кг ; 90 сан

Дата: 21 October, 2007 16:51

Аз си намерих някаква стара книга и от нея гледам, ама пак си плета ,каквото си знам winking smiley . Иначе такъв сайт незнам дали има, всичко е на руски, което намирам.

[galeria.biberonbg.com]
Най-хубавия ден-днешният. Най-голямата спънка-страхът. Най-лесното нещо-да се заблудиш. Най-голямата грешка-да паднеш духом. Коренът на всички злини - егоизмът. Най-хубавото развлечение-работата. Най-лошото поражение-отчаянието. Най-добрите учители-децата. Най-голямото щастие-да си полезен на другите. Най-неприятният недостатък-лошото настроение. Най-красивия подарък-прошката. Най-добрата защита-усмивката. Най-доброто лекарство-оптимизма. Най-мощната сила на света-вярата. Най-стимулиращия дар-надеждата. Единствената реалност-любовта.

Изпратено: lorena_guapa (IP регистриран)
Дата: 21 October, 2007 17:16

момичета ето това е болеро най улеснения вариант

Редактирано 1 пъти последният път 21.10.2007 17:17.

Изпратено: кокал (IP регистриран)
Дата: 21 October, 2007 17:16

Рали, оризова плетка е точно както си го описала: на единия ред плетеш като за ластик - една лицева и една опакова бримка; на следващия ред разместваш - това, което би трябвало да е лицево, става опаково и обратно.
Пупи, браво! И благодаря за пчелните килийки - отдавна се мъча да я захвана тази плетка. Едно време ми показаха, записах си и изгубих листчето с инструкциите sram
И аз съм на вълна плетки в момента, правя на малкия пуловерче без ръкави и дори почти съм го довършила. Следващото ще е жилетка или тип яке с качулка.
И ако си харесате нещо от руски сайт, давайте да ви го превеждам. С китайския няма да се справя winking smiley но с руския съм tazz

Мишокът е на "три без малко".

Изпратено: кокал (IP регистриран)
Дата: 21 October, 2007 17:17

lorena_guapa, на мен си ми прилича на къса жилетчица това.

Мишокът е на "три без малко".

Редактирано 2 пъти последният път 21.10.2007 17:19.

Изпратено: kleopatraa (IP регистриран)
Дата: 21 October, 2007 18:35

Lorena , тези извивки ми се струват трудни като за начинаещ smiling smiley иначе самата плетка е една от най-лесните. Поне за мен е труден самият ластик да стане така извит.....някой ако знае как става да сподели моля smiling smiley и аз имам мерак за едно болеро smiling smiley

Дата: 21 October, 2007 18:57

На болерото се изплита първо ластика и после се вадят бримките от него.

[galeria.biberonbg.com]

Изпратено: gatinka (IP регистриран)
Дата: 21 October, 2007 19:56

Ето това е от миналата година и от тази има, но сега нямам тел да ги снимам, но ще ги покажа когато мога. жилетката е уникална меланж капучино и бяло, но не се вижда много добре. А тази докъто я плетох покрай мен имаше 12 конеца бях се оплела от секъдеее, но много ми харесва.

спи спокойно малка НАЯ

Страници:  <<12345678>>
Страница:2 от 8

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.