Седянка : © Български Бебе Център
боядисване на дрехи
Изпратено: gta (IP регистриран)
Дата: 24 October, 2007 16:03

Момичета, купих си едни дънки, дето искам да ги направя други дънки smiling smiley.
Та питането ми е как става боядисване на дрехи в домашна обстановка? Мисля, че в града има едно място, където мога да ги дам, но ги правят само черни и то скъпо и некачествено. Искам да станат нещо в кафявата гама, сега са светлосини. Чувала съм за орехова шума, но как, колко и т.н. не знам. Ако може някой да помогне, ще съм много благодарна.

Re: боядисване на дрехи
Изпратено: li0n (IP регистриран)
Дата: 24 October, 2007 16:04

А ако си купиш текстилна боя дали няма да стане?
Ако решиш ще ти кажа къде продават в Шумен winking smiley

Йордан

Виктория

[galeria.biberonbg.com]

Дата: 24 October, 2007 16:10

Уф и за това щях да питам, ама един акъл за къде по-напред. smiling smiley
Кажи къде и има ли указания на нея, и струва ли си за едни дънки да си я взимам? Абе каквото се сетиш, пиши. Много благодаря за бързата реакция.

Изпратено: evi (IP регистриран)
Дата: 24 October, 2007 16:15

моят съвет е да ги оставиш в някое химическо да ти ги боядисат,обикновено имат каталог с цветовете.Доколкото разбирам дънките са нови и в домашни условия рискуваш да ги съсипеш.

Lilypie 4th Birthday Ticker

Дата: 24 October, 2007 16:18

И това не го знаех, ще проверя в нашето химическо как стоят нещата. Благодаря за идеята.

Изпратено: desy petrova (IP регистриран)
Дата: 24 October, 2007 16:19

Моят мъж в химическото носи за боядисване.
Гале,един съвет и от мен.Не пери дънките след като ги боядисаш с други дрехи в пералнята! ne

Дата: 24 October, 2007 16:23

А това вече го знам. Боядисвала съм си преди дънки в черно и добре, че ги пера с черното, че ако знаете каква вода се точи после, не е за разправяне. smiling smiley

Изпратено: кокал (IP регистриран)
Дата: 24 October, 2007 17:43

С орехова шума не знам как става номерът. Знам, че в кафяво боядисва черният чай (много концентрирана отвара, в която потапяш дрехата и вариш известно време). Никога не съм го пробвама обаче, така че май по-добре да не давам акъли.

Мишокът е на "три без малко".

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.