Седянка : © Български Бебе Център
Темичка за филми
Изпратено: ekita (IP регистриран)
Дата: 10 August, 2008 13:53

ПОдтикната от темата за негледани филми се сетих за любимите си филми,такива които никога няма да спра да харесвам,такива които мога да гледам по 100 пъти!Имате ли такива и кои са те?
МОите са:"Титаник","Ромео и Жулиета","Неприлични танци","ЛУдо препускане","Мечката",всички с Жан Клод ван Дам,Брус Лий,Мистър Бийн.А ако става въпрос за сериалчета:"Никита","Спасители на плажа","Женени с деца","Спешно отделение".От анимациите:"Том и Джери","Семейство Флинтстоун","Малката русалка Ариел","Красавицата и звяра","101 далматинци","КОстенурките нинджа","ПЛодчетата".

Re: Темичка за филми
Изпратено: beibifeis (IP регистриран)
Дата: 10 August, 2008 15:22

последният филм който гледах е един сръбски-"зона замфирова".макар и стар(2002г)много ми хареса!само ние,българите и сърбите можем да сътворим подобни шедьоври.
поздравявам ви с това:[www.vbox7.com]
музиката от филма е също страхотна!
видях,че има дори сайт на феновете на зона замфироваsmiling smiley

Изпратено: Vikiii (IP регистриран)
Дата: 10 August, 2008 17:40

Любимите ми филми са малко, които мога да повторя и потретя. По принцип рядко гледам филми наново, но пък и не ги помня много smiling smiley Най-любимият ми филм е Шеметна сделка, гледала съм го безброй пъти. От сериалчетата никога няма да ми писнат Никита, Женени с деца, Всички обичат Робърт, Малкълм по средата. А от анимациите, не мислих че някога ще ми писнат, когато бях малка ги гледах стотици пъти тези на уолт дисни, но сега ми писнаха вече eye rolling smiley

Изпратено: yani_es (IP регистриран)
Дата: 10 August, 2008 23:36

Обичам филми с Джулия Робъртс, Никълъс Кейдж, Мел Гибсън, Мерил Стрийп, Джеки Чан, Мат Дейман...В моите топ 10 влизат

Смело сърце, Хубава жена, Семеен човек, Мостовете на Медисън, Индиана Джоунс си е класика, Час Пик, Следите, Съкровището 1 и 2 и др.

ПП. Последно гледах "Войната на Чарли Уилсън" с Том Ханкс и Дж. Робъртс...хареса ми, препоръчвам го, но не на всеки

Lilypie - Personal pictureLilypie

Редактирано 1 пъти последният път 10.08.2008 23:38.

Изпратено: svetlita (IP регистриран)
Дата: 11 August, 2008 00:04

"Корабокрушеницът" с Том ханкс,всеки път много ме разчувства, а от сериалите Сексът и градът-гледала съм го стотици пъти по наши и чужди тв та,и сега пак smiling smiley пристрастена съм

Изпратено: Slaveia (IP регистриран)
Дата: 11 August, 2008 15:12

Хубава жена, Дневникът на Бриджит Джоунс(1 и 2), Greese, Devil wears Prada, Оркестър без име smiling smiley Има още много, които харесвам, но тези са които винаги могат да оправят настроението ми.

Мисис "Кулинарна фурия 2009"

Учи се от вчера, живей за днес, вярвaй в утре!

Изпратено: NIKITA (IP регистриран)
Дата: 11 August, 2008 15:39

Във времето ми остават любими Живи /с Итън Хоук/, Синьо лято /испанския, детски сериал/, Властелина на пръстените. Харесвам старите американски уестърни като Великолепната седморка, също и американските филми-мюзикъли. О, да не забравя Коса!!! От сериалите Изгубени, Никита, Сексът и града. От актьорите не пропускам с Брус Уилис, Антонио Бандерас...Сещам се за Интервю с вампир - и той ми беше любим.

</a

Изпратено: Tania Grab (IP регистриран)
Дата: 11 August, 2008 15:47

"Властелинът на пръстените" и "Матрицата" се гледат вкъщи май всяка седмица smiling smiley

Изпратено: Really (IP регистриран)
Дата: 11 August, 2008 16:29

"Студена планина" си ми е любим от няколко години насам.

Изпратено: 4baby (IP регистриран)
Дата: 11 August, 2008 16:47

Wanted yeah smiley

Изпратено: alegra (IP регистриран)
Дата: 11 August, 2008 18:27

Град на Ангели,Като рицарите,Грозна като смъртта,Запази последния танц,Step up 1 и 2..от сериалите One Tree Hill,Кръгът на Доусън,Изгубени,Никита,Сексът и Градът (вече и филмът) и още много,много,много...

Picture Captions
[Caption.iT - Face in Hole]

бебе Ема:
19.04.07-3350гр./50см.;
22.10.07-7800гр./69см.;
21.04.08-9100гр./77см.
09.02.09-12кг./87 см.

Изпратено: delianna (IP регистриран)
Дата: 3 July, 2017 23:40

Много бях изненадана от любимите ни сини същества - новите смърфчета. Визуално изглежда перфектно, изпълнен с много остроумие. Проницателен сценарий с добре изграден подтекст и уроци за всички култури и възрасти. Като цяло е много забавен с музикален фон от известни поп песни, които вероятно са любими на всеки.

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да пишат в този клуб.